Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις το παρηγγειλα απο to2c ελπιζω να ερθει συντομα γιατι εχω λιγο αγχος ειναι η πρωτη μου παραγγελια απο κινα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μολις το παρηγγειλα απο to2c ελπιζω να ερθει συντομα γιατι εχω λιγο αγχος ειναι η πρωτη μου παραγγελια απο κινα

 

20-25 ημέρες

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

20-25 ημέρες

 

το εχει παρει κανενας αλλος απο to2c?ελληνικα θα εχει και google play?το ζητησα βεβαια οπως και το ρουτ αλλα απο οτι διαβασα εδω λενε ψεμματα και το στελνουν ετσι:mad:

Link to comment
Share on other sites

το εχει παρει κανενας αλλος απο to2c?ελληνικα θα εχει και google play?το ζητησα βεβαια οπως και το ρουτ αλλα απο οτι διαβασα εδω λενε ψεμματα και το στελνουν ετσι:mad:

 

Η δική μου εμπειρία απο το TO2C με δυο παραγγελίες ειναι γενικά θετική. Στείλε τους και PM και εδώ στο forum.

 

Οι φίλοι που το έχουν παραλαβει μπορουν να μας επιβεβαιώσουν ότι η στάνταρ ROM που φοράει υποστηρίζει και Ελληνικά έτσι και αλλίως?

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Ε τι οντως, ψευτικο screen shot εβαλα? Πανω απο δυο μερες διαρκεια (εως το 10%) με πανω απο 5 ωρες οθονη ειναι αρκετα καλα. Αυτα τα νουμερα βγαινουν παντα, οχι λιγοτερα. Σε κανα δυο μερες που θα ξαναγεμισω, θα ξανανεβασω..

Αν μπορείς να γράψεις και πόσες ώρες έχει δουλέψει και κάθε part , π.χ. οθόνη χχχ ώρες , επεξεργαστής ψψψ ώρες.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Αυτα που φαινονται στο #523 δεν σου κανουν, η εγω χανω κατι?

Κάποιος hacker μπήκε στο pc μου και δεν τα έβλεπα...αλήθεια... :O

(και να σκεφτείς ότι το διάβασα 3-4 φορές).

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

μιας και μαζευτήκαμε πολλοί που το παρειγγειλαν μετα τις αργιες των κινεζων θα ηταν καλό οποίος το παρει πρωτος να αναρτήσει εντυπώσεις
Link to comment
Share on other sites

Το πηρε φιλος για αλλον φιλο του και το ειχε μια μερα στα χερια του και μου λεει οτι ειναι ποιοτικοτερο απο το w100s και ποιοτικοτερο και απο το inew v3 που επισης πηρε ,ιδια περιπου στην ταχυτητα αλλα το inew v3 εχει καλυτερη οθονη και καμερα,το inew v3 ομως κοστιζει και 70$ παραπανω,δηλ. αμα χαλασει το t5s βαζεις αλλα 35 ευρω και ξαναγοραζεις αλλο ενα!
Link to comment
Share on other sites

Καπου σ' εχασα στο τελος..

Το t5s τι ειναι?

Ιδια στην ταχυτητα, χμμμ, μου φαινεται λιγο δυσκολο να το πιστεψω..

Παντως, συγκρινεις ανομοια μηχανακια. Το μονο κοινο που εχουν ειναι η..τιμη τους. Ο φιλος σου μαλλον δεν διαβασε τα αναλογα νηματα να δει τα προβληματα που εχουν.. Εδω δεν εχει αναφερθει μεχρι στιγμης κανενα προβλημα. Βεβαια, για να πουμε και την αληθεια, δεν το εχουν παρει ακομα τοσοι πολλοι οπως τα αλλα που αναφερεις.

το εχει παρει κανενας αλλος απο to2c?ελληνικα θα εχει και google play?το ζητησα βεβαια οπως και το ρουτ αλλα απο οτι διαβασα εδω λενε ψεμματα και το στελνουν ετσι:mad:

Για το To2C δεν ξερουμε πως και τι, αν και ειπαν ναι σε ολα. Φυσιολογικα εγω θα παραλαβω πρωτος απο αυτους (ειναι despatched απο 27/1) την ερχομενη εβδομαδα. Αυτο που λες για το ρουτ αναφερεται στο minideal.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Οι φίλοι που το έχουν παραλαβει μπορουν να μας επιβεβαιώσουν ότι η στάνταρ ROM που φοράει υποστηρίζει και Ελληνικά έτσι και αλλίως?

Απο το minideal ναι.

 

Παιδια κανενα πισω καπακι ειδατε πουθενα να πουλιεται? Στα εργοστασιακα χρωματα η αλλα?

Αμα μας σπασει τι κανουμε?

 

Και μια γευση απο τα..εσωψυχα..του εργαλειου μας http://www.spemall.com/forum/topic/813-explore-intels-core-secret-zte-geek-disassembly-evaluation/

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παραγγείλαμε απο Ετερναλ και ETStar τελικά μαλλον θα πρέπει θα περιμένουμε το νέο στοκ ακόμη και εαν έχουμε tracking no. :wacko:
Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Όσοι παραγγείλαμε απο Ετερναλ και ETStar τελικά μαλλον θα πρέπει θα περιμένουμε το νέο στοκ ακόμη και εαν έχουμε tracking no. :wacko:

 

εγω που μιλησα live και τους εστειλα και μνμ μου ειπαν οτι δεν θα το ξαναστοκαρουν...τελικα το παραγγειλα απο εδω με ems http://www.aliexpress.com/item/2014-Hot-Sale-for-ZTE-Geek-V975-Original-Mobile-Phone-In-Stock/1476596252.html

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως εγινε dispatched to overseas...

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως εγινε dispatched to overseas...

 

Ποτε το παρήγγειλες και απο ποιό απο τα δυο ?

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

ems η απλο ταχυδρομειο?

απλο, 2 συσκευες

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παραγγείλαμε απο Ετερναλ και ETStar τελικά μαλλον θα πρέπει θα περιμένουμε το νέο στοκ ακόμη και εαν έχουμε tracking no. :wacko:

 

Εγω εχω tracking no. απο την τεταρτη αλλα δεν φαινεται πουθενα!!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω πάντως ότι όποιος το έχει παραγγείλει μετά τις αργίες των Κινέζων και το παραλάβει πρώτος παρακαλώ να κάνει ένα review πώς του ήρθε, αν πλήρωσε φόρους στο τελωνείο, αν είναι αυτό που παράγγειλε, αν δουλεύει κλπ ώστε να γνωρίζουν τι θα αντιμετωπίσουν όσοι θέλουν να το παραγγείλουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω εχω tracking no. απο την τεταρτη αλλα δεν φαινεται πουθενα!!!!:(

 

Κι εγώ έχω από Τετάρτη ή Πέμπτη αλλά το SingPost tracking δείχνει να μη δουλεύει. Υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω πάντως ότι όποιος το έχει παραγγείλει μετά τις αργίες των Κινέζων και το παραλάβει πρώτος παρακαλώ να κάνει ένα review πώς του ήρθε, αν πλήρωσε φόρους στο τελωνείο, αν είναι αυτό που παράγγειλε, αν δουλεύει κλπ ώστε να γνωρίζουν τι θα αντιμετωπίσουν όσοι θέλουν να το παραγγείλουν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Κι εγώ έχω από Τετάρτη ή Πέμπτη αλλά το SingPost tracking δείχνει να μη δουλεύει. Υπομονή.

 

Δοκιμάστε στο en.4px.com

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη παραγγελία ακριβώς πριν 1 βδομάδα από etstar και εμφανίζεται εδώ ως "Information Received" στη Καρτέλα "Events" ενώ στη καρτέλα "Status" αναφέρει "Transporting".

 

Δοκιμάστε και εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη παραγγελία ακριβώς πριν 1 βδομάδα από etstar και εμφανίζεται εδώ ως "Information Received" στη Καρτέλα "Events" ενώ στη καρτέλα "Status" αναφέρει "Transporting".

 

Δοκιμάστε και εκεί.

Παραγγελία στις 5 Φεβ. από Eternal. Δεν φαινεται πουθενα και τα κοιτάζω όλα. Σημερα που τους ρωτησα τι γινεται μου είπαν οτι ειναι out of stock και θα πρεπει να περιμένω. Το αστείο ειναι οτι 2 ημέρες μετά παρήγγειλα και δυο εξτρα μπαταρίες οι οποίες σημερα ειναι Despatched to Overseas. Ειναι σαν να μου έλθει το τιμόνι πριν το αυτοκίνητο :)

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβάνω πάντως ότι όποιος το έχει παραγγείλει μετά τις αργίες των Κινέζων και το παραλάβει πρώτος παρακαλώ να κάνει ένα review πώς του ήρθε, αν πλήρωσε φόρους στο τελωνείο, αν είναι αυτό που παράγγειλε, αν δουλεύει κλπ ώστε να γνωρίζουν τι θα αντιμετωπίσουν όσοι θέλουν να το παραγγείλουν.

Γιατι, αν γινει μια στραβη σε καποιον, αυτο σημαινει οτι θα γινει οπωσδηποτε σε ολους?

 

Ρε σεις, εχετε να πειτε καμμια πληροφορια για το τηλεφωνο, η θα σας φαει ο καημος? Ειπαμε, οι μερες ειναι δυσκολες.

Κι εγω περιμενω, αλλα δεν κανω ετσι..:confused:

Το ξεφτιλισατε πια το thread..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι, αν γινει μια στραβη σε καποιον, αυτο σημαινει οτι θα γινει οπωσδηποτε σε ολους?

 

Ρε σεις, εχετε να πειτε καμμια πληροφορια για το τηλεφωνο, η θα σας φαει ο καημος? Ειπαμε, οι μερες ειναι δυσκολες.

Κι εγω περιμενω, αλλα δεν κανω ετσι..:confused:

Το ξεφτιλισατε πια το thread..

 

Πως να πούμε κατι για το οποίο περιμενουμε να έλθει? Δεν νομίζω ότι ενα thread ξεφτιλίζεται όταν υπαρχει συμμετοχή και ενδιαφερόν. Μάλλον όταν συμβαινει το αντιθετο.

Η ευγένεια σου προσφέρει πολλά ... Μην τα χάνεις!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή βλέπω οτι έχουμε το κοινό άγχος με την συγκεκριμένη συσκευή και την διαδικασία παραγγελίας της δείτε και την δική μου περίπτωση.

 

Εμένα (εφόσον έχω μιλήσει μαζί τους) μου είπαν οτι εχουν stock κομμάτια να στείλουν άμεσα.

 

Το θέμα είναι οτι επειδή είδαν πως τελειώνουν απο παντού, ανέβασαν την τιμή απο τα 139ευρώ στα 154!!!!!

 

εγώ είχα προλάβει να κάνω order με 144Ευρώ. Το θέμα είναι οτι δεν έκανα Checkout! καθώς ήθελα να βεβαιωθώ πως δεν θα βρώ αλλού φθηνότερα..

 

Έχω σκοπό να κάνω το checkout την Δευτέρα. Αλλά έχω τον εξής προβληματισμό:

Θα χρεωθώ με την τωρινή τιμή? Η θα μου χρεώσουν την τιμή η οποία αναγράφεται στο order που είχα ουσιαστικά ετοιμάσει?

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! ;)

 

 

Εικόνα απο την order

http://i.imgur.com/isOHd8v.png

 

 

Υ.Γ. Συγνώμη απο όσους έχουν ήδη την συσκευή και τους πρήζουμε αλλά αν δεν την πάρουμε στα χέρια μας και εμείς δεν θα μπορούμε να εκφέρουμε γνώμη για το τι μπορούμε να κάνουμε μαζί της :)

Edited by perisB

Ιστορική Αναδρομή:

Sony_Ericsson_T28s --> Motorola_V50 --> Νοκια_5210 --> Sony_Ericsson_W700 --> Samsung_GT5500 --> ZTE_Geek_V975 -->Xiaomi Mi3W!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...