Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

slide your finger upward on the home key.

Σου δίνει την επιλογή για to Google now και το Quickmemo

My smartphone history:

Nokia E60 -> Nokia E51 -> Apple Iphone 4 32GB Black -> LG G2 32GB Black -> HomTom HT17 Pro -> Xiaomi Mi Max Prime

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αλλά δεν άλλαξε κάτι .Είναι λες και έχει σκαλώσει μόνο το Audiko .Δεν πειράζει δεν θα σκάσω κιόλας για ένα app υπάρχουν και άλλα εξίσου αξιόλογα ...;-) Σε ευχαριστώ όπως και να έχει για την βοήθεια σου ...!!

 

Φίλε αφού η εφαρμογή είναι free κατέβασε την από το pc περνά το στο g2 σου και κάνε το εγκατάσταση και δες αν δουλεύει αν Οχι έχει πρόβλημα η εφαρμογή!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

στον stock launcher μπορουμε να μειωσουμε τα home screens?

Kρατάς παρατεταμένα μια οθόνη, και μετά αντί να προσθέσεις εφαρμογή ξαναπατάς στην οθόνη και σου βγάζει όλες τις οθόνες για να τις διαχειριστείς.

Link to comment
Share on other sites

Ή απλα σε μια απο τις αρχικες σου οθονες κανεις zoοm in με τα 2 σου δαχτυλα.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,στο ασπρο χρωμα φενεται πολυ πιο εντονα το νικελ που γυαλιζει?

 

Είναι πολύ διακριτικό.. Επίσης αν το έχεις σε θήκη δεν θα το βλέπεις καν

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αναφερω και εδω το ποσο απογοητευμενος ειμαι απο το service της LG παρολο που ειχα ακουσει καλα λογια απο αλλους χρηστες.

1ον εχουν το κινητο μου στο service απο την προηγουμενη τριτη δηλαδη 9 μερες και σημερα θυμηθηκαν να μου πουν οτι τελικα θα μου δωσουν νεα συσκευη χωρις ομως να μου πουν το ποτε παρολο που τους πιεσα. Πραγματικα απαραδεκτοι.

2ον ελλειψη παγκοσμιας εγκυησης. Πραγματικα 1η φορα το συνανταω αυτο σε "σοβαρη" εταιρια και οχι στην εταιρια του κυρ Μητσου και μου φαινοταν αδιανοητο μεχρι να το ρωτησω και να μου το πουν.

Link to comment
Share on other sites

ποιος δινει παγκοσμια εγγυηση πλην της apple;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αναφερω και εδω το ποσο απογοητευμενος ειμαι απο το service της LG παρολο που ειχα ακουσει καλα λογια απο αλλους χρηστες.

1ον εχουν το κινητο μου στο service απο την προηγουμενη τριτη δηλαδη 9 μερες και σημερα θυμηθηκαν να μου πουν οτι τελικα θα μου δωσουν νεα συσκευη χωρις ομως να μου πουν το ποτε παρολο που τους πιεσα. Πραγματικα απαραδεκτοι.

2ον ελλειψη παγκοσμιας εγκυησης. Πραγματικα 1η φορα το συνανταω αυτο σε "σοβαρη" εταιρια και οχι στην εταιρια του κυρ Μητσου και μου φαινοταν αδιανοητο μεχρι να το ρωτησω και να μου το πουν.

 

Αφου θα σε καλυψουν με νεα συσκευη πιστευω οτι δεν θα επρεπε να εχεις παραπονο...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αφου θα σε καλυψουν με νεα συσκευη πιστευω οτι δεν θα επρεπε να εχεις παραπονο...

 

Εγω τη συσκευη μου την εχω παρει απο vodafone οποτε δν τιθεται θεμα να μην με καλυψουν εχω παραπονο ομως που με εχουν αφησει 9 μερες χωρις κινητο και ποιος ξερει ποσο ακομα.. Παγκοσμια εγγυηση εκτος απο apple ειχα και στο Nexus μου κατασκευης Samsung (αγορασμενο απο γερμανια) και στην φωτογραφικη μου απο την Panasonic (αγορασμενη απο hong kong) αλλα και σε ενα λαπτοπ του πατερα μου αγορασμενο απο Sony αμερικης. Απ οτι ξερω και η Dell εχει και πολλες ακομα εταιριες πιστευω που δν εχω ασχοληθει γιατι δν χρειαστηκε.

Link to comment
Share on other sites

Αφου θα σε καλυψουν με νεα συσκευη πιστευω οτι δεν θα επρεπε να εχεις παραπονο...

 

Μηπως να λεμε και ευχαριστω??? Ελα παναγια μου...

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Εγω τη συσκευη μου την εχω παρει απο vodafone οποτε δν τιθεται θεμα να μην με καλυψουν εχω παραπονο ομως που με εχουν αφησει 9 μερες χωρις κινητο και ποιος ξερει ποσο ακομα.. Παγκοσμια εγγυηση εκτος απο apple ειχα και στο Nexus μου κατασκευης Samsung (αγορασμενο απο γερμανια) και στην φωτογραφικη μου απο την Panasonic (αγορασμενη απο hong kong) αλλα και σε ενα λαπτοπ του πατερα μου αγορασμενο απο Sony αμερικης. Απ οτι ξερω και η Dell εχει και πολλες ακομα εταιριες πιστευω που δν εχω ασχοληθει γιατι δν χρειαστηκε.

 

Δε ξέρω για τις κάμερες και τα λάπτοπ πάντως στα κινητά σου πανευρωπαϊκή εγγύηση είχες όχι παγκοσμια. Μην λες ανακρίβειες

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Εγω τη συσκευη μου την εχω παρει απο vodafone οποτε δν τιθεται θεμα να μην με καλυψουν εχω παραπονο ομως που με εχουν αφησει 9 μερες χωρις κινητο και ποιος ξερει ποσο ακομα..

 

μμμ... αφου ειναι ελληνικο και δεν ειναι κανενα ασιατικο ή κανενα 32αρι επρεπε να σε καλυψουν...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Στο nexus συγκεκριμένα μόνο το ευρωπαϊκό εισήγαγε η ελληνική αντιπροσωπεία γιατί τα αλλά ήταν 4g και δεν υπήρχε στην Ευρώπη τότε άλλα δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος αν θεά είχε παγκόσμια οπότε δεν παίρνω όρκο..
Link to comment
Share on other sites

1ο screen, δοκιμή από το κέντρο της Αθήνας :)

2ο screen τα results so far

Αν εισαι root βαλε αυτο να ξεγνιασεις απο τις διαφημισεις!

https://www.dropbox.com/s/mqcrgwaj9mo1lmj/org.adaway-1.apk

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στο nexus συγκεκριμένα μόνο το ευρωπαϊκό εισήγαγε η ελληνική αντιπροσωπεία γιατί τα αλλά ήταν 4g και δεν υπήρχε στην Ευρώπη τότε άλλα δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος αν θεά είχε παγκόσμια οπότε δεν παίρνω όρκο..

 

και εγω το ειχα απο την περασμενη δευτερα στο service και αυριο το επιστρεφο στο πλαισιο για αντικατασταση δεν εχω κανενα παραπονο οι ανθρωποι ειναι σωστοι κανουν με το παραπανο την δουλεια τους

Link to comment
Share on other sites

Η δυνατότητα που έχει το τηλέφωνο να απενεργοποιούμε ή να χαμηλώνουμε τον ήχο των ειδοποιήσεων ανεξάρτητα από τον ήχο κλήσεων, είναι δυνατότητα του android ή προσθήκη της lg; γιατί στο note 2 με 4.3 δεν είχα προσέξει κάτι αντίστοιχο.
Link to comment
Share on other sites

Κρατάς πατημένα τα πλήκτρα power+volume down για 2''.

οσο κι αν εχω προσπαθησει και οσο κι αν κραταω και τα 2 πατημενα στο δικο μου δεν τραβαει screen shot :mad:

Link to comment
Share on other sites

οσο κι αν εχω προσπαθησει και οσο κι αν κραταω και τα 2 πατημενα στο δικο μου δεν τραβαει screen shot :mad:

Συντονισου και πατα τα ταυτοχρονα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...