Jump to content

MLS NAVIGATOR or DESTINATOR3


petrakish
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος katsj (13 Δεκ. 2004 , 01:09)

 

Πήρα το EMTAC Bluetooth GPS Receiver από το expansys. Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος αν λειτουργεί καλά με το Destinator 3???

 

 

Απλά άψογα. Ότι θές εδώ είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dolfinpg (13 Δεκ. 2004 , 10:48)

 

Απλά άψογα. Ότι θές εδώ είμαστε...

 

 

To Qteq 2020 me to emtac kai to destinator pws syndeetai?

 

Paideyomai apo to prwi kai to 2020 den mporei na dei to emtac

 

Kammia idea?

 

Thanx

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Athanasios (11 Δεκ. 2004 , 15:03)

 

Ψαχνοντας στο φορουμ ειδα ποιο μπροστα στις σελιδες που λεγατε για βασεις .. οποτε ξαναγυρανω στα παλια... εχω ενα 3950(με τζακετ bluetooth kai ta ypoloipa)και πλεον εχω to destinator και ετσι 8ελω μια καλη βαση και εναν φορτιστη αυτοκινητου. αυτο κανει για το δικο μου ?tairiazei? http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=110358 ειναι πολυ ωραιο απ οτι ειδα. εχετε να μου προτεινεται καποια καλη βαση μαζι με φορτιστη αυτοκινητου και ενταξει δεν με καιει να εχει και μεγαφωνο.. δεν καταλαβα ομως πρεπει να τα παρω ενα ενα τα εξαρτηματα?γιατι αλλα δειχνει στην φωτο.. για πειτε μου

σκεφτομαι να το παρω σημερα αυριο..(απ οτι ειδα το βυσμα φορτισεις βγενει οποτε μελλοντικα εαν αλλαξω pocket pc θα τεριαζει και το καινουριο..

 

 

kaneis?

ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΕΛΛΟΣ...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkp (11 Δεκ. 2004 , 15:49)

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει η δυνατότητα να προστεθεί η επιλογή έτσι ώστε σε μια συγκεκριμένη διεύθυνση να μπορώ να δω τον ταχυδρομικό κωδικό της.

Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις στις οποίες πρέπει να μάθω τον ταχυδρομικό κωδικό μιας διεύθυνσης...

 

Ένας απλός και γρήγορος τρόπος είναι να εισάγεις το σημείο σου στα αγαπημένα και να πατήσεις info.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Athanasios (13 Δεκ. 2004 , 16:28)

 

kaneis?

 

 

εγω εχω την brodit (http://www.brodit.se) που αγορασα απο το http://www.handnav.co.uk

εχω την εκδοση με μεγαφωνο και φορτιστη με βυσμα για τον αναπτηρα και ειναι σουπερ. Ομως δεν ειναι για αλλο PPC και ειναι λιγο ακριβοτερη απο το ARKOS. Ομως ειναι πολυ πιο σταθερη και η βαση ειναι εντελως προσαρμοσμενη στο αυτοκινητο σου και οχι universal.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zepelin (13 Δεκ. 2004 , 17:41)

 

Ένας απλός και γρήγορος τρόπος είναι να εισάγεις το σημείο σου στα αγαπημένα και να πατήσεις info.

 

 

Φαντάζομαι εννοείς το i που βρίσκεται στα αγαπημένα.

Το έκανα αλλά και πάλι δεν φαίνεται.

 

Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά???

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dolfinpg (13 Δεκ. 2004 , 10:48)

 

Απλά άψογα. Ότι θές εδώ είμαστε...

 

 

Euxaristo dolfinpg gia tin ammesi apantisi! Elpizo na doulepsei teleia kai me to MDA Compact mou! Tha to paralabo stis epomenes imeres opote sigoura tha xreiasto ta fota sas! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Oταν φτιάχτηκε το συγκεκριμένο thread η κίνηση σχετικά με τo gps ήταν περιορισμένη κι έτσι είχαμε θεωρήσει καλύτερο να διατηρήσουμε όσο το δυνατόν πιο συγκεντρωμένα τα ποστ. Και παρότι το thread ήταν τύπου vs και θα έπρεπε να μετακινηθεί στο αντίστοιχο φόρουμ κρίναμε ότι άξιζε να παραμείνει εδώ προκειμένου να διαδοθoύν οι πληροφορίες για το gps. Πράγματι μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα το ενδιαφέρον αυξήθηκε κατακόρυφα και οι εταιρείες παρουσίασαν αξιόλογες προτάσεις. Ετσι δεν μιλάμε πλέον για "ακριβές επαγγελματικές" λύσεις ή για ανακοινώσεις και specs, αλλά με συσκευές στα χέρια μας οι οποίες εχουν σχετικά προσιτό κόστος.

 

Βάσει των θετικών αυτών εξελίξεων (για το όφελος του καταναλωτή) το gps σίγουρα δικαιούται μεγαλύτερο χώρο στο φόρουμ. Και δεδομένου ότι το περιεχόμενο του συγκεκριμένο thread δεν ανταποκρίνεται πλέον στον τίτλο κρίναμε αναγκαίο να διασπαστεί σε δύο ανεξάρτητα threads, ένα για κάθε προϊόν που αναγράφεται στον αρχικό vs τίτλο.

Ενας επισκέπτης ή ένας όχι τόσο τακτικός χρήστης του φόρουμ διαβάζοντας το παρόν thread σίγουρα δεν θα αποκομίσει τις πληροφορίες που θα περίμενε από ένα thread τύπου vs.

Δεν μπορεί όμως να παραβλεφθεί και το γεγονός ότι πολλοί χρήστες επωφελούνται από τη σημαντική βοήθεια που τους παρέχεται για το προϊόν που έχουν ήδη στα χέρια τους λόγω της συμμετοχής εκπροσώπων εταιρειών.

 

Σεβόμενοι λοιπόν τη διαμορφωμένη κατάσταση και τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, παρακαλώ όπως συνεχίσουμε τις συζητήσεις μας και τη βοήθεια στα αντίστοιχα νέα threads, ώστε να μπορούν όλοι οι χρήστες να βρίσκουν εύκολα αυτό που αναζητούν και να έχουν πιο αντικειμενική εικόνα.

 

Eύχομαι η συμμετοχή να είναι ανάλογη και να μη χρειαστεί να γίνουν επισημασμένα για να παραμείνουν στην πρώτες θέσεις ;)

 

 

 

 

Aν κάποιος χρήστης επιθυμεί να ανοίξει νέο θέμα vs παρακαλείται να το κάνει στο φόρουμ των διαξιφισμών.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...