Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ενα θεματακι. Καποιες φωτογραφιες ενω τις βγαζω κρατωντας το κινητο ορθιο , στην κανονικη του θεση, στην εκθεση εμφανιζονται αναποδογυρισμενες. Το κανει και σε εσας αυτο;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω προσωπικα βλεποντας σημαντικα χαμηλοτερη αυτονομια σε σχεση με το 4αρι μου και σε συνδιασμο με οσα διαβασα εδω θορυβηθηκα και μπηκα στη διαδικασια της οποιας μετρησης.Το εβγαλα απο το φορτιστη στις 7.30 το πρωι-πρωτη φορα εμεινε στη μπριζα 5 ωρες,και μεχρι στιγμης μετα απο 5 ωρες αναμονης και normal χρησης εχει παει στο 89%...Not bad τουλαχιστον βεβαιωθηκα οτι δεν εχει προβλημα...

 

Οσοι εχετε θεμα σβηστε τις ''επικινδυνες'' εφαρμογες,βγαλτε το double tap,ρυθμιστε εφαρμογες παρασκηνιου,καντε restart και λογικα θα δειτε σημαντικη βελτιωση.

 

Με ''δυνατη'' χρηση μεχρι στιγμης ειναι σιγουρο οτι δεν βγαζει το 16ωρο αλλα τουλαχιστον να μην χανει ανεξελενκτα και σε λειτουργια αναμονης...Όσο περνανε οι μερες σιγουρα θα στρωνει,ελπιζουμε και σε ενα extra update...

 

Στο iphone 4 ειχα τουλαχιστον 1.5 μερα αυτονομια,εκανα αναβαιμιση σε ios7 και η αυτονομια πηγε ακαριαια στις 12 ωρες...Μετα απο λιγο καιρο βγηκε νεο update το οποιο δεν ανεφερε τιποτα περι μπαταριας και η αυτονομια πηγε ξανα στη 1.5 μερα.Το θεμα λοιπον ειναι κατα ποσο η εταιρεια θελει να δουλεψει πανω στο θεμα διαχειρισης της μπαταριας...

3310 3510 3650 6270 Ε65 5800 iphone4 X1 Lumia1020
Link to comment
Share on other sites

στο service ποιας περιοχης το πηγες και σου ειπαν 15 μερες ;

εγω θα το τεσταρω ακομα μια βδομαδα ετσι κ αλλιως εχει περασει το doa και μετα το παω παντως και χθες το βραδυ σε 8 ωρες με λειτουργια πτησης εχασε 7% ενω το 820 που ειχα πριν ηταν στο 2- 3%

 

Πηγα στο NokiaCare Αιγαλεου Θηβων 484.Εκει το κρατησαν μια μερα και του αλλλαξαν μπαταρια (οχι καινουργια) και διαπιστωσαν οτι αδειαζε πολυ γρηγορα .Οταν τους πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι διαιστωσαν το προβλημα και οτι θα το στειλουν στα κεντρικα.Περιπου σε 15 μερες θα ειναι πισω

 

Και για να γινω πιο σαφης για την μπαταρια

Οταν το πηρα απο τη Vodafone ειχε περιπου 30% μπαταρια.Το βαζω για φορτιση 12 το μεσημερι και το εβγαλα οταν γυρισα το βραδυ 11 και κατι

Κανω την αναβαθμιση σε Black βγαζω τα προγραματα της Vadafone εγκατασταση προγραματων της νοκια

καμερα αναβαθμιση και ληψη χαρτων δηλαδη περιπου 90 λεπτα

Η μπαταρια στο 61% με wifi μονο ανοιχτο και gps.Το αφηνω σε standby και το πρωι μετα απο 7 ωρες υπνου το βρισκω 22%!!

Στη φορτιση ξανα σε κανα διωρο ειναι φουλ 100% και στο μενου εξοικονομησης μπαταριας¨γραφει εκτιμωμενος χρονος που απομενει 17 ωρες!!

Και ολα αυτα χωρις εγκατασταση προγραμματων εκτος νοκια

Και για να μη φτιαχνουμε σεντονια ο καλυτερος χρονος που ειχα για ποσες ωρες που απομενουν ηταν 19

Και αυτο μετα απο hard reset χωρις καμια επιπλεον εγκατασταση μετα απο την τριτη φορτιση

Και αυτο που με τρελαινει ειναι οτι το 820 του γιου μου που το ξεσκιζει κυριολεκτικα εκτιμωμενο χρονο κατω απο 1 ημερα και 10 ωρες δεν του εχει βγαλει!!:blink:

Και υποτιθεται οτι δεν ειναι το καλυτερο απο μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο NokiaCare Αιγαλεου Θηβων 484.Εκει το κρατησαν μια μερα και του αλλλαξαν μπαταρια (οχι καινουργια) και διαπιστωσαν οτι αδειαζε πολυ γρηγορα .Οταν τους πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι διαιστωσαν το προβλημα και οτι θα το στειλουν στα κεντρικα.Περιπου σε 15 μερες θα ειναι πισω

 

ελα και εγω εκει γυρω ειμαι δεν το ελεγες να κανουμε κανα συγκριτικο τοσο καιρο :p

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες ανετα την ημερα με τι χρηση εννοεις

Γιατι εγω το πρωι στις 8 απο τον φορτιστη στο 100% με κανα μισαωρο τηλεφωνα 5-10 μυνηματα και σκαρτη ωρα surfing με wifi και κανα τεταρτο με δεδομενα 5 το απογευμα ειναι στο 15-20%

Οταν το παιρνω απο το φορτιστη πανω απο 18 ωρες δεν μου λεει παντως

 

Άργησα λίγο να απαντήσω γιατί ήθελα να στήσω ένα σενάριο, να το υλοποιήσω και να έχω διαθέσιμους αριθμούς.

Φόρτισα την συσκευή full, μηδένισα τα στατιστικά μιας εφαρμογής μπαταρίας που χρησιμοποιώ, έκανα επανεκκίνηση και ξεκίνησα το σενάριο.

Σε όλη τη διάρκεια του τεστ είχα:

-Φωτεινότητα: Μεσαίο

-Διπλό άγγιγμα: Ενεργοποιημένο

-Πακέτα δεδομένων: Ενεργοποιημένα (4g)

-Hotmail: Συνέχεια συγχρονισμός

-Επαφές Google: Συγχρονισμός ανά 2 ώρες

-Facebook live tile (notification counter)

-Battery app live tile

-Amazing weather live tile (Συγχρονισμός ανά 1 ώρα)

-Φωτογραφίες live tile

-Birthdays live tile

-Calendar live tile

-WPCentral live tile (notification counter)

-Έστειλα 5-6 μηνύματα

-Τράβηξα 5-6 φωτογραφίες

-Μίλησα 110 λεπτά

-Έπαιξα παιχνίδια 45 συνεχόμενα λεπτά (φαίνεται στα screenshot στην απότομη πτώση μπαταρίας)

-Κοιμήθηκα 9 ώρες (οπότε 9 ώρες δεν το πείραξα το κινητό, αλλά το 4g ήταν ανοιχτό)

-Τέλος, ανά μία περίπου ώρα (μπορεί και λίγο λιγότερο) έλεγχα εάν υπάρχει κάποιο notification και άνοιγα την εφαρμογή να το δω.

 

Πιστεύω ότι για windows phone smartphone τα πήγαμε αρκετά καλά:)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα format το τηλέφωνο (από vodafone) γιατί δεν άντεχα άλλο τις άσχετες επανεκινήσεις και όπως σωστά αναφέρθηκε έχασα το data sense. Μόνη λύση για να το περάσω αλλαγή rom σε ΝΟΚΙΑ care ή υπάρχει και άλλος τρόπος;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα format το τηλέφωνο (από vodafone) γιατί δεν άντεχα άλλο τις άσχετες επανεκινήσεις και όπως σωστά αναφέρθηκε έχασα το data sense. Μόνη λύση για να το περάσω αλλαγή rom σε ΝΟΚΙΑ care ή υπάρχει και άλλος τρόπος;

 

Ναι μονο με flashing ειτε σε nokia care ειτε μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι για windows phone smartphone τα πήγαμε αρκετά καλά:)

 

Με τη μιση χρηση που εκανες εσυ κατα το απογευμα θα ετρεχα για φορτιση:cry:

Και το εχεις και φορτωμενο εφαρμογες καιπολλα tiles

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο NokiaCare Αιγαλεου Θηβων 484.Εκει το κρατησαν μια μερα και του αλλλαξαν μπαταρια (οχι καινουργια) και διαπιστωσαν οτι αδειαζε πολυ γρηγορα .Οταν τους πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι διαιστωσαν το προβλημα και οτι θα το στειλουν στα κεντρικα.Περιπου σε 15 μερες θα ειναι πισω

 

Και για να γινω πιο σαφης για την μπαταρια

Οταν το πηρα απο τη Vodafone ειχε περιπου 30% μπαταρια.Το βαζω για φορτιση 12 το μεσημερι και το εβγαλα οταν γυρισα το βραδυ 11 και κατι

Κανω την αναβαθμιση σε Black βγαζω τα προγραματα της Vadafone εγκατασταση προγραματων της νοκια

καμερα αναβαθμιση και ληψη χαρτων δηλαδη περιπου 90 λεπτα

Η μπαταρια στο 61% με wifi μονο ανοιχτο και gps.Το αφηνω σε standby και το πρωι μετα απο 7 ωρες υπνου το βρισκω 22%!!

Στη φορτιση ξανα σε κανα διωρο ειναι φουλ 100% και στο μενου εξοικονομησης μπαταριας¨γραφει εκτιμωμενος χρονος που απομενει 17 ωρες!!

Και ολα αυτα χωρις εγκατασταση προγραμματων εκτος νοκια

Και για να μη φτιαχνουμε σεντονια ο καλυτερος χρονος που ειχα για ποσες ωρες που απομενουν ηταν 19

Και αυτο μετα απο hard reset χωρις καμια επιπλεον εγκατασταση μετα απο την τριτη φορτιση

Και αυτο που με τρελαινει ειναι οτι το 820 του γιου μου που το ξεσκιζει κυριολεκτικα εκτιμωμενο χρονο κατω απο 1 ημερα και 10 ωρες δεν του εχει βγαλει!!:blink:

Και υποτιθεται οτι δεν ειναι το καλυτερο απο μπαταρια

Φίλε είσαι ακριβώς ίδια περίπτωση με μένα στο πρώτο μου τηλ. όπως ανέφερα και σε προηγούμενο ποστ.

Είχα την ίδια διαρροή και καλώς ή κακώς πειραματιζόμουν τις πρώτες 6 μέρες μήπως και στρώσει, ανοιγοκλείνοντας ρυθμίσεις και προσθαφαιρώντας εφαρμογές. Μιλάμε σε 6 μέρες διάβασα τόσα forum threads σχετικά με το θέμα όσα δεν έχω διαβάσει τόσα χρόνια!

Αφού είδα και απόειδα ότι άκρη δεν έβγαινε και το DOA την επόμενη τέλειωνε, το βράδυ της έκτης μέρας του τράβηξα ένα hard reset, το φόρτισα πλήρως και πριν κοιμηθώ το έβγαλα (φυσικά 100%), χωρίς να περάσω ούτε καν επαφές, μόνο κλείνοντας ότι δεν χρειαζόταν (Wifi, GPS, BT, 2G only κλπ.) Το πρωί κοιτάω ->72% :blink:

Το πακέταρα και το γύρισα και τώρα το επόμενο με κανονική χρήση βγάζει 2 ημέρες. Ειδικά αν το φορτίσω και το αφήσω μερικές ώρες στην αναμονή, ο χρόνος που υπολείπεται ανεβαίνει μέχρι και τις 17 μέρες!

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Το πακέταρα και το γύρισα και τώρα το επόμενο με κανονική χρήση βγάζει 2 ημέρες. Ειδικά αν το φορτίσω και το αφήσω μερικές ώρες στην αναμονή, ο χρόνος που υπολείπεται ανεβαίνει μέχρι και τις 17 μέρες!

Για να το συνεχίσω λίγο ακόμα, το δεύτερο σου είχε αυτή την απόδοση από την πρώτη μέρα και δεν χρειάστηκε να περιμένεις κάποιο στρώσιμο;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι λιγο ασχετος με φλασαριοσματα και τετοια..βρηκα αυτο στο wp central: http://www.wpcentral.com/nokia-software-recovery-tool-available

Ειναι για να αλλαζουμε rom χωρις να το πηγαινουμε στο nokia care πχ?

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να χάσεις την εγγύηση από την στιγμή που είναι τζάμπα σε ένα Nokia Care...

 

Επίσης σε όσους σας λένε πολλές μέρες πείτε τους ότι απλά θέλετε να σας περάσουν την Ελληνική έκδοση και όχι να του κάνουν και κάποιον έλεγχο...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, συγνώμη που ξαναρωταω αλλα υπαρχει περιπτωση να εισαγω τα μηνυματα στο κινητο απο backup που ειχα κανει στο 920, χωρις να χρειαστεί να κανω hard reset?
Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο να χάσεις την εγγύηση από την στιγμή που είναι τζάμπα σε ένα Nokia Care...

 

Αυτο είναι σχετικό....εγω που μίλησα με 3 Nokia care,πήρα 3 διαφορετικες απαντησεις....

το ένα μου είπε φέρτε το κινητό με την αποδειξη και θα σας την περάσουμε δωρεαν,το δευτερο μου είπε ότι για να την περάσουν θέλουν 16€ χωρίς αποδειξη αγορας, και το τρίτο επειδή είναι firmware της Voda πρέπει να ρωτήσουν στα κεντρικά γιατι υπάρχει η σύμφωνια με την Vodafone και δεν ξέρουν αν μπορούν να την περάσουν....

Εγώ παντός θα του περάσω την Ελληνική rom,απλα δεν ξέρω αν σε κάποια μεγάλη αναβαθμηση περάσει την ρομ της Voda,και πρέπει να ξανακάνω την διαδικασια....

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Jimlost

 

 

 

Τα 2 πρώτα το ίδιο είναι... Αν πας με αποδειξη είναι δωρεάν αλλιως πληρώνεις το 16ευρο... Το 3ο προφανώς δεν έχει ενημερωθεί ακόμα για το αν επιτρέπεται ή όχι... Υπάρχει συμφωνία μεταξύ των εταιριών που ορίζει μετά από πόσο χρόνο θα μπορούν να την αφαιρέσουν... Εγώ πχ που είχα πάει στις αρχές της προσφοράς κ μου είπαν Έλα σε 20-30 μέρες που θα μας στείλει η βόνταφον το ΟΚ... Αυτα :D

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδες...βοηθεια ΜΕΓΑΛΗ...έγινε χοντρή βλακεια και εχω σπαστει άπειρα. ........ εβαλα ανταπτορα για να κανω τη nano sim σε micro sim και κολλησε μεσα ο ανταπτορας..προσπαθησα να το βγαλω αλλα στραβωσαν ολα τα σιδερα μεσα και εσπασε και ενα και παλι δε βγηκε ολοκληρο αλλα το μισο.......Αν το παω Vodafone εδω ηρακλειο που ειμαι σε ποσο καιρο μπορουν να το κανουν και με τι κόστος????? Μεσα στα νευρα ειμαι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Jimlost

 

 

 

Τα 2 πρώτα το ίδιο είναι... Αν πας με αποδειξη είναι δωρεάν αλλιως πληρώνεις το 16ευρο... Το 3ο προφανώς δεν έχει ενημερωθεί ακόμα για το αν επιτρέπεται ή όχι... Υπάρχει συμφωνία μεταξύ των εταιριών που ορίζει μετά από πόσο χρόνο θα μπορούν να την αφαιρέσουν... Εγώ πχ που είχα πάει στις αρχές της προσφοράς κ μου είπαν Έλα σε 20-30 μέρες που θα μας στείλει η βόνταφον το ΟΚ... Αυτα :D

 

Στο δεύτερο που γραφω για τα 16€ μου το τόνισε,με αποδειξη η χωρίς πληρώνεις.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδες...βοηθεια ΜΕΓΑΛΗ...έγινε χοντρή βλακεια και εχω σπαστει άπειρα. ........ εβαλα ανταπτορα για να κανω τη nano sim σε micro sim και κολλησε μεσα ο ανταπτορας..προσπαθησα να το βγαλω αλλα στραβωσαν ολα τα σιδερα μεσα και εσπασε και ενα και παλι δε βγηκε ολοκληρο αλλα το μισο.......Αν το παω Vodafone εδω ηρακλειο που ειμαι σε ποσο καιρο μπορουν να το κανουν και με τι κόστος????? Μεσα στα νευρα ειμαι...

 

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω,αλλα κοστίζει αρκετά,και δευτερον θα καθυστερισεις να το πάρεις γιατι δεν έχουν το ανταλακτικο....τουλαχιστον πριν μια βδομαδα που είχα μιλήσει εγώ με Nokia care για την ίδια ζημια ενός φίλου....παντος ανταπτοεα εγώ δεν θα έβαζα ποτέ....δεν αξιζει για 5€ η φρίκη που τρως αν κάτι πάει στραβά....και για να μην παρεξηγηθώ,δεν στην λέω,αλλα δινουμε ένα σκασμό λεφτά για συσκευές,εκεί κολαμε;;;εγώ όταν πήρα το τηλ μου,το ανοιξα μετά απο δυο μέρες,γιατι έπεσα σε Τρίτη βράδυ,και Τεταρτη σχόλασα αργα και δεν πρόλαβα να αλλαξω την sim.....παρτους αυριο τηλ,να δεις τι θα σου πούνε....αλλα πάρε και σε κανένα Nokia care....

Link to comment
Share on other sites

http://www.wpcentral.com/nokia-software-recovery-tool-available

 

Δειτε και αυτο οσο δεν θελετε Βοντα

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι τα 5 ευρω...ειναι ουι εχω τρια κινητα και αναγκαζομαι να αλλαζω σιμ με ανταπτορες συνεχεια....οποτε κ εγινε η βλακεια εδω..τ να πω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

http://www.wpcentral.com/nokia-software-recovery-tool-available

 

Δειτε και αυτο οσο δεν θελετε Βοντα

 

Έχω την εντύπωση πως δεν μπορείς να κατεβάσεις ο,τι firmware θέλεις, αλλα το πρόγραμμα σου κατεβάζει αυτόματα το firmware που αντιστοιχεί στο imei σου. Οποτε αν είσαι branded σου κατεβάζει και φλασαρει πάλι branded.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καποιος προγραμμα που να αναβει ολα τα πισω led του κινητου; 2-3 που εχω δοκιμασει ως τωρα αναβουν μονο το μικρο led.
Link to comment
Share on other sites

Για να το συνεχίσω λίγο ακόμα, το δεύτερο σου είχε αυτή την απόδοση από την πρώτη μέρα και δεν χρειάστηκε να περιμένεις κάποιο στρώσιμο;

Ναι είχε μεγάλη διαφορά από την πρώτη μέρα, από την άποψη ότι δεν υπήρχε drain σε standby αλλά κρατούσε σταθερά ποσοστά όσο δεν το χρησιμοποιούσα ενώ το παλιό κατέβαινε ασταμάτητα ακόμα και χωρίς χρήση.

Απλά πλέον μετά από κάποιες φορτίσεις έχω την εντύπωση (αν δεν είναι ιδέα μου φυσικά) ότι κατεβαίνει πιο αργά ΜΕ χρήση.

 

http://www.wpcentral.com/nokia-software-recovery-tool-available

 

Δειτε και αυτο οσο δεν θελετε Βοντα

Αν κάποιος το δοκιμάσει ας ενημερώσει καταρχήν αν παίζει Ελλάδα (δεν ξέρω αν είναι μόνο για UK) και φυσικά αν αφαιρεί την Vodafone branded rom που είναι και το σημαντικότερο.

 

@Thunderfox

Επειδή όταν πήρα το κινητό διάβασα όλο το thread είχε προκύψει το ίδιο ακριβώς θέμα σε ένα άλλο παιδί, πάλι με αντάπτορα και σύμφωνα με τα τότε λεγόμενα του, το κακό ήταν ότι πήγαινε πακέτο όλη η motherboard και κόστος νομίζω κάπου 220 ευρώ.

Αν ανατρέξεις στις αρχικές σελίδες κάπου θα πετύχεις την συζήτηση γιατί τράβηξε μερικές σελίδες.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καποιος προγραμμα που να αναβει ολα τα πισω led του κινητου; 2-3 που εχω δοκιμασει ως τωρα αναβουν μονο το μικρο led.

 

1 led εχει. Το αλλο ειναι xenon flash

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καποιος προγραμμα που να αναβει ολα τα πισω led του κινητου; 2-3 που εχω δοκιμασει ως τωρα αναβουν μονο το μικρο led.

 

Μα ένα μικρό Led έχει πίσω το άλλο φλάς είναι xenon που ανάβει στιγμιαία για φωτογραφίες, δεν γίνεται να το κρατήσεις σταθερά αναμμένο...

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

Στο δεύτερο που γραφω για τα 16€ μου το τόνισε,με αποδειξη η χωρίς πληρώνεις....

 

 

 

Δεν έχουν δικαίωμα να σου πάρουν χρήματα όταν είναι μέσα στην εγγύηση.... Αλλά επειδή δεν είναι καθαρά της Νοκια κ μπλέκεται κ μια ιδιωτική στα σέρβις (Arvato νομίζω) πολλοί μπορεί να βρήκαν ευκαιρία τώρα με τις προσφορές για να βγαλουν κανένα παραπάνω φράγκο... Οπότε αν δεν μπορείς να πας σε κάποιο αλλο "απείλησε" τους ότι θα τηλεφωνήσεις στα κεντρικά καθώς τα αλλα Nokia Care δεν ζητούν χρήματα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...