Jump to content

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)


chrisly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα. το αγορασα για 170 ευρω πριν μια εβδομαδα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα. ξερει κανεις αν μπορω να εχω διαφορετικο user profile για μενα και την γυναικα μου? και αν ναι πως το βρισκω . εχω που ψαχνω να το βρω 4 μερες και δεν βρισκω τιποτα.

ευχαριστω.

panasonic g600 - sony ericsson t18s - nokia 3310 -panasonic gd75 - nokia 8310 - sony ericsson t68ι - sony ericsson κ750 - sony ericsson κ800 - sony ericsson κ850 - samsung i8910 hd - xperia x10 mini - xperia x8 - xperia neo v - xperia sp
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. το αγορασα για 170 ευρω πριν μια εβδομαδα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα. ξερει κανεις αν μπορω να εχω διαφορετικο user profile για μενα και την γυναικα μου? και αν ναι πως το βρισκω . εχω που ψαχνω να το βρω 4 μερες και δεν βρισκω τιποτα.

ευχαριστω.

 

Δε νομιζω οτι γινεται κατι τετοιο δεν ειναι σαν τα windows

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. το αγορασα για 170 ευρω πριν μια εβδομαδα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα. ξερει κανεις αν μπορω να εχω διαφορετικο user profile για μενα και την γυναικα μου? και αν ναι πως το βρισκω . εχω που ψαχνω να το βρω 4 μερες και δεν βρισκω τιποτα.

ευχαριστω.

Αυτό γίνεται με την εφαρμογή Switchme από το Google play. Δεν την έχω δοκιμάσει για να πω τη γνώμη μου. Υπάρχει σε free και σε paid έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

την ειδα αυτην την εφαρμογη αλλα πρεπει να εισαι root και εγω δεν ειμαι. αλλος τροπος δεν υπαρχει μαλλον. οταν και αν παρουμε κιτκατ λογικα θα γινεται.το εχω δει σε galaxy tab pro 8.4 που εχει ανδροιντ 4.4.

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό γίνεται με την εφαρμογή Switchme από το Google play. Δεν την έχω δοκιμάσει για να πω τη γνώμη μου. Υπάρχει σε free και σε paid έκδοση.

 

την ειδα αυτην την εφαρμογη αλλα πρεπει να εισαι root και εγω δεν ειμαι. αλλος τροπος δεν υπαρχει μαλλον. οταν και αν παρουμε κιτκατ λογικα θα γινεται.το εχω δει σε galaxy tab pro 8.4 που εχει ανδροιντ 4.4.

ευχαριστω παντως.

panasonic g600 - sony ericsson t18s - nokia 3310 -panasonic gd75 - nokia 8310 - sony ericsson t68ι - sony ericsson κ750 - sony ericsson κ800 - sony ericsson κ850 - samsung i8910 hd - xperia x10 mini - xperia x8 - xperia neo v - xperia sp
Link to comment
Share on other sites

λογικα ναι...αυτο περιμενω εδω κ καιρο μιαs κ ειναι υπερτιμημενο...αν παει 199 θα το χτυπησω...!!!:happy:

 

Μα το wi fi ειναι στα 164€ πλεον.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

λογικα ναι...αυτο περιμενω εδω κ καιρο μιαs κ ειναι υπερτιμημενο...αν παει 199 θα το χτυπησω...!!!:happy:

 

Whatt... 164 κάνει το wifi θες να δώσεις περισσότερα; :p

Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει κανεις να συνδεσει το ταμπλετ μας σε fullhd τηλεοραση και να ποιανει ΟΛΟ το χωρο της τηλεορασης? εμενα μου αφηνει μαυρα περιθωρια... δοκιμασα 2-3 εφαρμογες αλλα δεν εκανα δουλεια

 

edit: αισθανομαι χαζος,αλλα τελικα η λυση ηταν απο την τηλεοραση και οχι μεσω του ταμπλετ....

Edited by GaleaNatur
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από 'μένα. Είμαι ανάμεσα στο wifi και 3g. Ξέρει κάποιος να μου πει πια η διαφορά ανάμεσα σε sgps (wifi) και agps (3g)?

 

Γκουγκλάρισε sgps και agps να δεις τη διαφορά .

Link to comment
Share on other sites

Μου το κάνει και μένα αυτό με τη μπαταρία. Το κλείνω, βάζω τον φορτιστή, δείχνει ότι φορτίζει και το ανοίγω πάλι. Το σκέφτομαι και εγώ να το πάω πλαίσιο απ'οπου και το αγόρασα. Σκέφτομαι να του κάνω ένα hard reset πρώτα μήπως και στρώσει και γλιτώσω τη διαδικασία με το πλαίσιο, αλλά δεν έχω αδειάσει ακόμη.

Γεια σας, τελικά σήμερα πήγα το tablet μου (Τ311 3G) στη Samsung. Το πήρα το Πάσχα, αλλά το πρόβλημα με την μπαταρία δεν σταματούσε, αντιθέτως είχε επιδείνωση. Όταν το έβαζα για φόρτιση, τις περισσότερες φορές σταματούσε στο 45% περίπου παρόλο που το άφηνα με τις ώρες. Έπρεπε να το βγάλω από την πρίζα και να το βάλω πάλι. Άλλες φορές, ενώ έδειχνε 100%, μόλις το έβγαζα από τη πρίζα μέσα σε λίγες ώρες έπεφτε στο 40% περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, τελικά σήμερα πήγα το tablet μου (Τ311 3G) στη Samsung. Το πήρα το Πάσχα, αλλά το πρόβλημα με την μπαταρία δεν σταματούσε, αντιθέτως είχε επιδείνωση. Όταν το έβαζα για φόρτιση, τις περισσότερες φορές σταματούσε στο 45% περίπου παρόλο που το άφηνα με τις ώρες. Έπρεπε να το βγάλω από την πρίζα και να το βάλω πάλι. Άλλες φορές, ενώ έδειχνε 100%, μόλις το έβγαζα από τη πρίζα μέσα σε λίγες ώρες έπεφτε στο 40% περίπου.

 

Καλό θα είναι να μας ενημερώσεις τι σου είπαν από τη Samsung .

Γιατί απλά μπορεί να ήταν το καλώδιο ή/και ο φορτιστής όπως είχουμε χιλιοαναφέρει .

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα είναι να μας ενημερώσεις τι σου είπαν από τη Samsung .

Γιατί απλά μπορεί να ήταν το καλώδιο ή/και ο φορτιστής όπως είχουμε χιλιοαναφέρει .

Δε νομίζω να ήταν το καλώδιο ή ο αντάπτορας. Δοκίμασα και άλλους φορτιστές αλλά τα ίδια. Το tablet το πήγα στη Samsung Πάτρας, δίπλα από το πλαίσιο για τους Πατρινούς, την Παρασκευή πρωί. Σήμερα (Σάββατο πρωί) με πήραν τηλέφωνο ότι θα το στείλουν στα κεντρικά γιατί φαίνεται ότι έχει πρόβλημα και θα πρέπει να περιμένω 15-20 ημέρες. Τώρα κεντρικά εννοούσαν Αθήνα ή εξωτερικό, δεν ξέρω. Από βδομάδα μπορεί να περάσω από το κατάστημα να μάθω λεπτομέρειες από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου,έχω βάλει 32 και αρκετές ταινίες,μάρκα δε γράφω για ευνόητους λόγους.Πάντως βάλε αν θες κλάση 10,πάει σφαίρα.
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν τα seveν φερνουν ελληνικης αντιπροσωποιας ή παραεισαγωγες?
http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

ποσες ωρες κανει να φορτισει κ ποση ωρα περιπου βγαζει η μπαταρια σε φουλ ρυθμους?
http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια...πριν λιγο μου ηρθε να κανω αναβαθμισει αλλα λογο οτι ειμαι ροοτ δεν το δεχεται απο wi fi... ;);)τι κανω σε αυτη την περιπτωση????

Απο kies νομιζω γινεται

Link to comment
Share on other sites

Και μενα κανει κατι κουλα η μπαταρια τελευταια, τελειωνει πολυ γρηγορα. Στο 45% πεφτει αποτομα στο 5% το βαζω να φορτισει παει κατευθειαν στο 40% παλι. 3 μηνες το χω
Link to comment
Share on other sites

Και μενα κανει κατι κουλα η μπαταρια τελευταια, τελειωνει πολυ γρηγορα. Στο 45% πεφτει αποτομα στο 5% το βαζω να φορτισει παει κατευθειαν στο 40% παλι. 3 μηνες το χω

Καλύτερα να το πας στη Samsung, ή εκεί που το πήρες. Και το δικό μου έκανε διάφορα με τη φόρτιση, μία δεν ολοκλήρωνε τη φόρτιση αλλά έμενε στο 45%. Έδειχνε ότι είχε φορτίσει 100% και στα επόμενα 5-10 λεπτά έπεφτε στο 40%. Το πήγα στην αρχή στο πλαίσιο όπου και το πήρα, αλλά με παρέπεμψαν στη samsung. Στην Πάτρα όπου μένω η samsung είναι δίπλα από το πλαίσιο. Το πήγα και το αποτέλεσμα, μία+ εβδομάδα τώρα είμαι χωρίς tablet. Το πήγαν, όπως μου είπαν τηλεφωνικός στα κεντρικά Αθήνα γιατί είχε σοβαρό πρόβλημα η μπαταρία και θα πρέπει να περιμένω 10-15 ημέρες. Μην το καθυστερείς, γιατί και εγώ (το πήρα το Πάσχα) έλεγα μήπως στρώσει, του έκανα και εργοστασιακή επαναφορά, αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν τα seveν φερνουν ελληνικης αντιπροσωποιας ή παραεισαγωγες?

 

εδω κανεις?

http://www.xperiagamer.com/images/Android_Menu_Icons.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να το πας στη Samsung, ή εκεί που το πήρες. Και το δικό μου έκανε διάφορα με τη φόρτιση, μία δεν ολοκλήρωνε τη φόρτιση αλλά έμενε στο 45%. Έδειχνε ότι είχε φορτίσει 100% και στα επόμενα 5-10 λεπτά έπεφτε στο 40%. Το πήγα στην αρχή στο πλαίσιο όπου και το πήρα, αλλά με παρέπεμψαν στη samsung. Στην Πάτρα όπου μένω η samsung είναι δίπλα από το πλαίσιο. Το πήγα και το αποτέλεσμα, μία+ εβδομάδα τώρα είμαι χωρίς tablet. Το πήγαν, όπως μου είπαν τηλεφωνικός στα κεντρικά Αθήνα γιατί είχε σοβαρό πρόβλημα η μπαταρία και θα πρέπει να περιμένω 10-15 ημέρες. Μην το καθυστερείς, γιατί και εγώ (το πήρα το Πάσχα) έλεγα μήπως στρώσει, του έκανα και εργοστασιακή επαναφορά, αλλά τίποτα.

 

Εγώ δεύτερη φόρτιση, το κλείνω με 100% και το ανοίγω την επόμενη ημέρα και έχει 80%.Είναι ολοκαίνουριο..και ενώ το έκανα 100% φόρτιση.Παρεπιπτόντως δεν το έχω τροποποιήσει καθόλου.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να το πας στη Samsung, ή εκεί που το πήρες. Και το δικό μου έκανε διάφορα με τη φόρτιση, μία δεν ολοκλήρωνε τη φόρτιση αλλά έμενε στο 45%. Έδειχνε ότι είχε φορτίσει 100% και στα επόμενα 5-10 λεπτά έπεφτε στο 40%. Το πήγα στην αρχή στο πλαίσιο όπου και το πήρα, αλλά με παρέπεμψαν στη samsung. Στην Πάτρα όπου μένω η samsung είναι δίπλα από το πλαίσιο. Το πήγα και το αποτέλεσμα, μία+ εβδομάδα τώρα είμαι χωρίς tablet. Το πήγαν, όπως μου είπαν τηλεφωνικός στα κεντρικά Αθήνα γιατί είχε σοβαρό πρόβλημα η μπαταρία και θα πρέπει να περιμένω 10-15 ημέρες. Μην το καθυστερείς, γιατί και εγώ (το πήρα το Πάσχα) έλεγα μήπως στρώσει, του έκανα και εργοστασιακή επαναφορά, αλλά τίποτα.

 

Το αφησα στο eshop για φτιαξιμο οποτε ενημερωσε οταν στο φτιαξουν να ξερω ποσο να περιμενω......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...