Jump to content

Lenovo P780


alexandrosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλο ακουγετε .....υπαρχει καποιο link να την κατεβασουμε ?

Αν οχι αν μπορεις κανε ενα πληρες image και σηκωσε το σε καποιο file sharing site.

Με το θεμα σηματος τι λεει ? Γενικα ειχα δει οτι η VIBE 1345 που ειχα βαλει ηταν μια χαρα.

Ευχαριστω για οποια απαντηση σου

 

το κινητο πλεον δεν το εχω στα χερια μου ...

το ειχα κανα 30 λεπτα μονο και προλαβα και το ειδα....

Ακριβως σαν εμενα στην Vibe 1347 ....Δεν ειχε ομως τιποτα ΛΕνοβο εφαρμογη πανω του (αν και θελω να εχει 1-2 της λενοβο ) αλλα ειχε google play, Super SU , και ηταν στην Ραμ πολυ πιο ελαφρυ με λιγοτερες εφαρμογες....Δεν ξερω και εγω πολλα....

Αν το ξαναπιασω τωρα στα χερια μου θα του ριξω μια ματια και θα σου πω ....

Εαν την βρουμε παντως , ( την 1347 με ολες τις γλωσσες ) να την βαλουμε εδω ωστε να την περασω και εγω για δοκιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΟΛΕΣ τιςς μεθόδους με απλα apps τα δοκιμασα ολη νυχτα τωρα μαλον είμαι για βαθια.δεν εχω ιδεα από ρουτ..ας πουμε που θα βρω την ρομ ,ελληνικα θα εχει?,γιατ εγινε αυτό το πρόβλημα 3 μερεσ εχω το κινητο από minideal...κλπ

 

Εγώ το είχα παραλαβει με την S125 ρομ και ενω ηταν ρουταρισμενο έχασε το ρουτ μετα από 2-3 μερες.Μετά οντας ασχετος και γω προσπάθησα να περάσω άλλη ρομ και καποια στιγμη δεν μου άνοιγε καθολου (του εβγαλα τα μάτια).Ακομα και ετσι ομως με βοηθεια απο τους εδω παλιούς και πολυ δικη μου προσπαθεια κατάφερα να το κάνω ''μπίλιες'' σε πολυ λίγο χρόνο (να του περναω καινουριες ρομ κλπ).H διαδικασια περιγράφεται σε ποστ του aloialone ο οποίος παραπέμπει σε λινκ για κατεβασμα προγραμματων και οδηγιων (ποστ #613).Ο δικος μου γολγοθας ξεκινησε στο ποστ #665.Για να βγαλεις ακρη πάντως (αν δεν γνωρίζεις τίποτα) πρεπει να διαβασεις πολλές σελίδες

Link to comment
Share on other sites

Μολις σημερα το εκανα. Περασα την τελευταια ROW 123 και εβαλα to modem απο την vibe 1347.Ολα μια χαρα φυσικα σημα οπως και με Vibe και δεν εχει και καθολου κινεζιες!!!!

 

ευχαριστώ για το Info.

απο περιέργια παίζει σταθερά καλά; Τίποτα περίεργα disconnect ή να ζητάει Pin στις κάρτες sim τυχαία κτλπ (εμπειρίες από p770)...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για το Info.

απο περιέργια παίζει σταθερά καλά; Τίποτα περίεργα disconnect ή να ζητάει Pin στις κάρτες sim τυχαία κτλπ (εμπειρίες από p770)...

 

Οχι δεν εχει κανενα προβλημα. Το μονο κακο της Row ειναι οτι πιανει πολυ χωρο η ρομ και σου μενει ελαχιστος ελευθερος. Πχ με τις ιδιες εφαρμογες στο κινητο με row εχω 200 mb free και με vibe 900mb free.

Πλεον φοραω την τελευταια vibe official την οποια εκανα ροοτ και περασα gapps. Ναι οσο περιεργο και αν σας φανει καταφερα και περασα gapps στην νεα official. Ειναι οτι καλυτερο εχω φορεσει μεχρι τωρα στο κινητο. Το μονο προβλημα που σιγουρα θα βρω την λυση απλα δεν εχω βρει ακομα χρονο,ειναι οτι σε 3 εφαρμογες που πριν την περναγε κανονικα το κινητο,τωρα που παω να τος βαλω απο το play store μου λεει οτι δεν ειναι συμβατες με την συσκευη και δεν με αφηνει.(winbank mobile- vodafone- google+)

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

μαλλον και σε μενα ετσι εγινε.αν το αφήσω ετσι θα εχω πρόβλημα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ το είχα παραλαβει με την S125 ρομ και ενω ηταν ρουταρισμενο έχασε το ρουτ μετα από 2-3 μερες.Μετά οντας ασχετος και γω προσπάθησα να περάσω άλλη ρομ και καποια στιγμη δεν μου άνοιγε καθολου (του εβγαλα τα μάτια).Ακομα και ετσι ομως με βοηθεια απο τους εδω παλιούς και πολυ δικη μου προσπαθεια κατάφερα να το κάνω ''μπίλιες'' σε πολυ λίγο χρόνο (να του περναω καινουριες ρομ κλπ).H διαδικασια περιγράφεται σε ποστ του aloialone ο οποίος παραπέμπει σε λινκ για κατεβασμα προγραμματων και οδηγιων (ποστ #613).Ο δικος μου γολγοθας ξεκινησε στο ποστ #665.Για να βγαλεις ακρη πάντως (αν δεν γνωρίζεις τίποτα) πρεπει να διαβασεις πολλές σελίδες

 

μαλλον και σε μενα ετσι εγινε.αν το αφήσω ετσι θα εχω πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Το μονο προβλημα που σιγουρα θα βρω την λυση απλα δεν εχω βρει ακομα χρονο,ειναι οτι σε 3 εφαρμογες που πριν την περναγε κανονικα το κινητο,τωρα που παω να τος βαλω απο το play store μου λεει οτι δεν ειναι συμβατες με την συσκευη και δεν με αφηνει.(winbank mobile- vodafone- google+)

 

Δες εδώ http://www.apkbrain.com/

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

μαλλον και σε μενα ετσι εγινε.αν το αφήσω ετσι θα εχω πρόβλημα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

μαλλον και σε μενα ετσι εγινε.αν το αφήσω ετσι θα εχω πρόβλημα?

καποιος μια βοηθεια ?

Link to comment
Share on other sites

Εδω το φρεσκο ψαρι, vibe 1403:

http://pub.ota.lenovomm.com/VIBEROM/ST/ST1403/VIBEROM_V1.0_1403_6_ST_P780_OLK_W_6A1F.zip

 

(Δεν εχω δοκιμασει ακομη. Ειναι official οποτε δεν ερχεται rooted)

Link to comment
Share on other sites

OFFICIAL VIBE 1403 GAPPS AND ROOT δωρακι απο εμενα για ολα τα καλα παιδια εδω!!

 

http://www.2shared.com/document/4R2_F5kx/OFFICIAL_VIBE_1403_GAPPS_AND_R.html

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... και εγώ εδώ και καμιά εβδομάδα εόμαι κάτοχος του κινητού και έχω λατρέψει τη μπαταρία του....

 

έχω VIBEROM 1347 όπως ήρθε από minideal (rooted)

 

ξέρουμε τι διαφορές έχει η 1403?

 

Επίσης, αν τη κάνω εγκατάσταση με το Vibe Rom Flash, χάνω μόνο το root, όχι τα apps, ρυθμίσεις κτλ.. σωστά;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

έχω VIBEROM 1347 όπως ήρθε από minideal (rooted)

 

Μπορείς να επιβεβαιώσεις κάτι σημαντικό;

Η έκδοση που φορά εχει κανονικά ελληνικά μενου; Δεν εννοώ να μπορείς να γράψεις ελληνικά σε sms και εφαρμογές, αλλά αν εχει ελληνικά μενου (έστω κι αν η μεταφραση ειναι στο 80+)

 

Αν η απάντηση ειναι ΝΑΙ, πριν κάνεις οτιδηποτε πάρε backup τη rom και μοιράσου τη μαζί μας, π.χ. ανεβάζοντας την σε κάποιο host που σε βολέυει.

ΑΝ καταφέρεις να την ανεβάσεις σε κάποιο (π.χ. filedropper.com ) θα κάνουμε (ελπιζω οτι δεν θα είμαι μόνος) mirror και σε αλλα hosts.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιβεβαιώσεις κάτι σημαντικό;

Η έκδοση που φορά εχει κανονικά ελληνικά μενου; Δεν εννοώ να μπορείς να γράψεις ελληνικά σε sms και εφαρμογές, αλλά αν εχει ελληνικά μενου (έστω κι αν η μεταφραση ειναι στο 80+)

 

Αν η απάντηση ειναι ΝΑΙ, πριν κάνεις οτιδηποτε πάρε backup τη rom και μοιράσου τη μαζί μας, π.χ. ανεβάζοντας την σε κάποιο host που σε βολέυει.

ΑΝ καταφέρεις να την ανεβάσεις σε κάποιο (π.χ. filedropper.com ) θα κάνουμε (ελπιζω οτι δεν θα είμαι μόνος) mirror και σε αλλα hosts.

 

Για το πως θα κανεις πληρες backup κοιτα εδω....... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372973

Περιμενουμε !!!

High End valve amplifiers.....

ΝΟΚΙΑ Ν8 - ΝΟΚΙΑ 9 PureView

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιβεβαιώσεις κάτι σημαντικό;

Η έκδοση που φορά εχει κανονικά ελληνικά μενου; Δεν εννοώ να μπορείς να γράψεις ελληνικά σε sms και εφαρμογές, αλλά αν εχει ελληνικά μενου (έστω κι αν η μεταφραση ειναι στο 80+)

 

Αν η απάντηση ειναι ΝΑΙ, πριν κάνεις οτιδηποτε πάρε backup τη rom και μοιράσου τη μαζί μας, π.χ. ανεβάζοντας την σε κάποιο host που σε βολέυει.

ΑΝ καταφέρεις να την ανεβάσεις σε κάποιο (π.χ. filedropper.com ) θα κάνουμε (ελπιζω οτι δεν θα είμαι μόνος) mirror και σε αλλα hosts.

Σας το ειπα , 5 μερες πριν , ηρθε το 2ο p780 που πηρα για ενα φιλαρακι , και ειχε την 1347 , με ελληνικο μενου , ΡΟΟΤ και Gapps

Το ΕΙΔΑ ΕΓΩ με τα ματια μου...

Το ελληνικο μενου το βαζεις και με εφαρμογη για πληκτρολογιο που λες....

Η ελληνικη μεταφραση ειναι περιπου στο 80% , ή καπου εκει ...

Δεν ξερω πως γινεται αυτο να την παρω απ το κινητο ,

Εαν το ζητησω απ την minideal λες να μου την δωσει ??

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

OFFICIAL VIBE 1403 GAPPS AND ROOT δωρακι απο εμενα για ολα τα καλα παιδια εδω!!

 

http://www.2shared.com/document/4R2_F5kx/OFFICIAL_VIBE_1403_GAPPS_AND_R.html

 

Εαν απ την 1347 που εχω εγω , με το official lenovo upgrade , την παω στην 1403 , και μετα κανω download gappas kai SU ,λες να γινει αυτο που λεω ?

Και μετα μια μια πεταω εκτος οτι εφαρμογη θελω της official 1403 (που θα εχω κανει ηδη download και ινσταλλ απ την λενοβο) ωστε ετσι να εχω μονο οτι μου χρειαζεται...

Γιατι θελω και 1-2 καλες εφαρμογες της official ROM.

Δεν ξερω αν ισχυει αυτο που ειπα , αλλα μου ηρθε τωρα στο μυαλο και ειπα να ρωτησω...θα το κανω σε λιγο λογικα και θα σας πω αν πετυχε.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να επιβεβαιώσεις κάτι σημαντικό;

Η έκδοση που φορά εχει κανονικά ελληνικά μενου; Δεν εννοώ να μπορείς να γράψεις ελληνικά σε sms και εφαρμογές, αλλά αν εχει ελληνικά μενου (έστω κι αν η μεταφραση ειναι στο 80+)

 

Αν η απάντηση ειναι ΝΑΙ, πριν κάνεις οτιδηποτε πάρε backup τη rom και μοιράσου τη μαζί μας, π.χ. ανεβάζοντας την σε κάποιο host που σε βολέυει.

ΑΝ καταφέρεις να την ανεβάσεις σε κάποιο (π.χ. filedropper.com ) θα κάνουμε (ελπιζω οτι δεν θα είμαι μόνος) mirror και σε αλλα hosts.

 

Ναι έχει ελληνικά στο 80% περίπου του μενού όπως αναφέρθηκε, γράφεις ελληνικά παντού (SMS κεφαλαία για τους 160 χαρακτήρες) και κανονικά όλες τις λειτουργίες της google (play, calendar, contacts, email)...

 

και με το σήμα οκ παντού... (από ότι διάβασα κάποιοι είχαν πρόβλημα) cosmote - wind.

Edited by tempelis
Link to comment
Share on other sites

Για το πως θα κανεις πληρες backup κοιτα εδω....... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372973

Περιμενουμε !!!

 

Φιλε πολυ καλο αυτο με το backup.Δεν το ηξερα. Αν το ειχα δει πιο πριν πριν περασω κωδικους και τετοια θα εφτιαχνα ενα να το ανεβαζα να το κανετε πιο ευκολα το φλασαρισμα. Ωραιος!

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Σας το ειπα , 5 μερες πριν , ηρθε το 2ο p780 που πηρα για ενα φιλαρακι , και ειχε την 1347 , με ελληνικο μενου , ΡΟΟΤ και Gapps

Το ΕΙΔΑ ΕΓΩ με τα ματια μου...

Το ελληνικο μενου το βαζεις και με εφαρμογη για πληκτρολογιο που λες....

Η ελληνικη μεταφραση ειναι περιπου στο 80% , ή καπου εκει ...

Δεν ξερω πως γινεται αυτο να την παρω απ το κινητο ,

Εαν το ζητησω απ την minideal λες να μου την δωσει ??

Το είδες με τα μάτια σου, ορθά ενημέρωσες τον κόσμο, αλλά δεν έκανες το παραπάνω βήμα να πάρεις την rom και να την μοιραστείς με τους υπολοιπους. Αφου λες οτι το θεμα δεν ειναι πια στα χέρια σου, ψάχνουμε τρόπο να βρουμε τη rom.

 

 

Ναι έχει ελληνικά στο 80% περίπου του μενού όπως αναφέρθηκε, γράφεις ελληνικά παντού (SMS κεφαλαία για τους 160 χαρακτήρες) και κανονικά όλες τις λειτουργίες της google (play, calendar, contacts, email)...

 

και με το σήμα οκ παντού... (από ότι διάβασα κάποιοι είχαν πρόβλημα) cosmote - wind.

Μπορείς να κάνεις ένα backup της rom και να το ανεβάσεις κάπου;

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα την 1403 και δεν ειδα σχεδον καμια αξιοπροσεχτη διαφορα σε ui, σημα wifi, gps κλπ. Ισως μια μικρη βελτιωση στην καμερα. Επισης γινεται πανευκολα και αμεσως root με Vroot, οποτε δεν ειναι απαραιτητο να κατεβασετε την rooted version.

Η αληθεια ειναι πως εχει αρχισει να με κουραζει η viberom με τις αμετρητες κινεζιες και περιορισμους της (ελληνικοι χαρακτηρες σε μνμ, μη σωστη αναγνωριση καλουντως, διασπαρτοι κινεζικοι χαρακτηρες κλπ) και θα θελα να δοκιμασω μια pure android rom που αφηνει περισσοτερο χωρο στην ram.

Link to comment
Share on other sites

Το είδες με τα μάτια σου, ορθά ενημέρωσες τον κόσμο, αλλά δεν έκανες το παραπάνω βήμα να πάρεις την rom και να την μοιραστείς με τους υπολοιπους. Αφου λες οτι το θεμα δεν ειναι πια στα χέρια σου, ψάχνουμε τρόπο να βρουμε τη rom.

 

 

 

Μπορείς να κάνεις ένα backup της rom και να το ανεβάσεις κάπου;

 

Σε λίγες μέρες έρχεται το δικό μου υπομονή

Χρηστος

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα όλα σχεδόν τα πόστ απ' την αρχή του τόπικ και θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα πριν το παραγγείλω:

 

1) Με το Gps πως τα πάει, κλειδώνει γρήγορα δορυφόρους? (διότι οι MTK έχουν κάποια θέματα απ' ότι έχω καταλάβει)

2) Είναι αισθητά βαρύ/παχύ όταν το κρατάς ή παλεύεται?

3) Πόσα GB από τα 4 είναι τελικά διαθέσιμα? Υπάρχει πρόγραμμα που να πηγαίνει όλες οι εφαρμογές στην sd αυτοματοποιημένα και χωρίς κάποια δεδομένα να αποθηκεύονται στην εσωτερική?(γιατί γενικά έχω παρατηρήσει ότι κάποια δεδομένα αποθηκεύονται εκεί ακόμα και move to sd να κάνεις) Δε το θέλω να βάλω τίποτα τρελές εφαρμογές,καμιά 40αριά , κι όχι games.

4) Και τέλος στο θέμα της αγοράς. Έχω καταλήξει στα εξής:

http://www.aliexpress.com/store/product/In-Stock-Original-Lenovo-P780-MTK6589-Quad-Core-mobile-phone-4000mAh-5-0-HD-Gorilla-glass/102802_1252359113.html?spm=5261.7049941.1996153261.45&promotionId=251087006

http://www.minideal.net/lenovo-p780-smartphone-4000mah-battery-otg-android-4-2-quad-core-1-2ghz-dual-sim-5-0-inch-hd-8-0mp.html

http://www.etotalk.com/lenovo-p780_p3798.html

(ξέρω από root/costum roms αλλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ οπότε από που είναι καλύτερα να το πάρω ώστε να 'ναι κομπλέ root με gplay και μια καλή rom?)

κανείς??:confused:

Edited by Johny_7
Link to comment
Share on other sites

κανείς??:confused:

 

Φιλε, δεν απαντησε κανεις, γιατι λιγο-πολυ, εχουν ολα απαντηθει σε προηγουμενες σελιδες καθως και σε αλλα θεματα εδω στο φορουμ.

Θα μπορουσε καποιος να κανει την αναζητηση για σενα αλλα τι νοημα θα ειχε μιας και μπορεις να το κανεις μονος σου.

Συνοπτικα:

1) Δες τα σχολια εδω. Υπαρχει και θεμα στο myphone για το gps και τους MTK. Δεν το χρησιμοποιω αλλα απ'οτι εχω διαβασει, εχουν αναφερθει διαφορες λυσεις, δεν πιστευω να εχεις καποιο προβλημα.

2) Εδω θελεις ξυλο! Ειναι τελειως υποκειμενικο, για μενα ειναι σουπερ ισορροπημενο, για αλλον ειναι τουβλο, τι να σου πει κανεις και ειδικα οι στατιστικα περισσοτεροι ευχαριστημενοι κατοχοι εδω?

Δες τις διαστασεις του και το βαρος του, πηγαινε σε ενα καταστημα Γερμανο/vodafone, οπου θες, πιασε μερικα αλλα κινητα, δες πριν ή μετα τις διαστασεις τους, κανε την συγκριση και αποφασισε τι ειναι καλυτερο για σενα.

3) Υπαρχουν πολλα σχόλια και υπαρχει επιπλεον ειδικο θεμα αν τυχον θελεις να κανεις repartition.

4) Απο ποιο προτιμας αναμεσα στα 3 και γιατι νομιζεις ετσι? Αν γινεις πιο συγκεκριμενος, ισως καποιος σου απαντησει. Επιπλεον, πως θα πληρωσεις? Ειδες τα ειδικα θεματα των μαγαζιων εδω?

Link to comment
Share on other sites

1)Τα 'χω δει αυτά, απλά έχω δει και κάποιους που λένε ότι παρά τις ρυθμίσεις κλειδώνει σε 2λεπτά, γι' αυτό ρωτάω να δω αν ισχύει.

2)Οκ θα σου πω διεύθυνση σε πμ και κανονίζουμε ;)

3)Δεν απαντάς συγκεκριμένα πόσα giga είναι ελέυθερα όμως.

4)Δε με ενδιαφέρει αυτό (ας είναι ότι θέλει: πιστωτική,χρεωστική,paypal,αντ/βολή) αγορές έχω κάνει με όλους τους τρόπους.Βέβαια, πάλι δε μου λες επι της ουσίας κάτι γι' αυτό που ρωτάω.

 

Γενικότερα 0 εις το πηλίκο, ακόμα κι η Πυθία πιο σαφείς απαντήσεις θα 'δινε . Τέλοσπάντων.

Ας απαντήσει τουλάχιστον κάποιος άλλος αν μπορεί κυρίως τι παίζει με GPS και μνήμη.

Edited by Johny_7
Link to comment
Share on other sites

κανείς??:confused:

 

1. Μια χαρα ειναι το GPS για μενα με καμια προσθετη ρυθμιση περα του EPO assistance.

2. Ειναι μεγαλο σχετικα με τα υπολοιπα 5αρια εκει εξω και αρκετα βαρυ. Εμενα μου αρεσει σαν αισθηση, αλλα αυτα ειναι υποκειμενικα.

3. Απο την μανα του εχει περιπου 1.5GB διαθεσιμο (αναλογα την rom βεβαια). Με το προγραμμα των Ρωσων κανεις repartition και πας μεχρι τα 2.5GB αρκει να φορας την σωστη rom (S135). Διαφορετικα θα τρως ακυρα. Αφου το κανεις, τοτε περνας την rom που θες (προσοχη περνας κινεζικη rom πανω απο κινεζικη και παγκοσμια πανω απο παγκοσμια, η εναλλαγη να γινεται με την S119). Τις βρισκεις και τις 2 εδω: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2553725.

Με το link2SD εχεις καλυτερα αποτελεσματα απο οποιαδηποτε app2sd εφαρμογη. Αρκει να εισαι root.

4. Το πηρα απο Eternal Team στο aliexpress με 220$. Καλες επιλογες και το minideal και το merimobiles που εχει περιπου 230$. Ρωτα τους ολους για διαθεσιμοτητα και δωρα.

Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι, αφου απο την μια ειπες οτι εχεις διαβασει ολες τις σελιδες και απο την αλλη ρωτας να σου ξαναγραψουν αυτα που εχεις διαβασει, τι νοημα εχει?

Τοσο δυσκολο ειναι πια να κανεις μια αναζητηση εδω, βαλε MTK repartition και θα σου βγαλει το θεμα, γιατι θα επρεπε να το κανει καποιος αλλος για σενα? Ποση ελευθερη μνημη εχει απο την μανα του, δεν υπαρχει review που να μην το αναφερει, ουτε στο γουγλη δηλ δεν το βλεπεις?!

Λυπαμαι που σε απογοητευσα, ειναι γεγονος οτι δεν εχω τον χρονο να σου δωσω ετοιμα τα λινκς με τα ποστς εδω και τα θεματα στο υπολοιπο φορουμ, οποτε εχεις δικιο, δεν επρεπε καν να απαντησω.

Συμφωνουμε παραυτα στο τελευταιο, ας απαντησει τουλαχιστον καποιος αλλος.

 

Συμφωνω απολυτα με το nek4d. Φιλε johny_7 ψαξε και λιγο καλο θα σου κανει! Δεν το λεει για το κακο σου.;)

 

Λοιπον

VIBE 1403 OFFICIAL μετα απο 2 μερες που την εχω μπορω να πω ειναι οτι καλυτερο υπαρχει για το κινητο. Κανενα bug κανενα κολλημα και Antutu score 13700!!

Lazare για αυτο με τη τοποθεσια που σου βγαζει οταν σε καλουν σου εχω λυση!!

Ideafriend (ContactManager)Settings-->Location-->το αριστερο κουμπι του κινητο διπλα απο το home-->Settings-->και ξεκλικαρεις τις δυο επιλογες που εχει και εισαι ετοιμος!!

Edited by aloialone

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...