Jump to content

NO.1 S6


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει καποια νεα ρομ παιδια να περασω για να λυθει το θεμα του wifi μαζι και κατι κολληματα τρελα που τρωει ωρες ωρες η συσκευη???π.χ ανοιγει κλεινει μονο του..δεν μπορω να κανω κλησεις... κ για να το επαναφερω βγαζω βαζω την μπαταρια.... ειναι πλεον πολυ σπαστικο...

 

καθε βοηθεια δεκτη...

Φίλε ποια rom φοράς ??

Βάλε από εδώ τη 19/9/2013 καμία άλλη δεν δουλεύει σωστά

http://www.needrom.com/mobile/no-1-s6/

Edited by manolisg10
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 196
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε ποια rom φοράς ??

Βάλε από εδώ τη 19/9/2013 καμία άλλη δεν δουλεύει σωστά

http://www.needrom.com/mobile/no-1-s6/

 

Αυτήν φοραω φιλέ.. Με έχει τρελάνει στα κολλήματα...δεν υπάρχει κάποια αλλη...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σας

Έχω κανα δυο εβδομαδες το κινητο στα χερια μου. Προς το παρόν βλέπω τα εξής:

 

1. σήμα WiFi πολύ ασθενές. Σε απόσταση περίπου 10 μέτρων με οπτική επαφή δεν πιάνω σήμα ή πιάνω ελάχιστο που δεν αρκεί για να κάνεις τίποτε

2. Η μπαταρία κρατάει περίπου 1-2 ημέρες το πολύ.

3. Μου κόλλησε μια φορά και χρειάστηκε να βγάλω μπαταρία και να κάνω επανεκκίνηση.

4. Νομίζω αρκετά αδύναμο σε σήμα GSM αν το συγκρίνω με το παλιό μου ΝΟΚΙΑ Ν-8 που ήταν άψογο και από σήμα και από μπαταρία.

5. Φωτογραφίες πολύ σκοτεινές. Για να βγάλεις κάποιες σχετικά αξιοπρεπείς θα πρέπει να υπερφωτίσεις αλλιώς θα βγάλεις τα μάτια σου. Φλας άθλιο. Μην το υπολογίζετε καν πως το έχετε. Σε εσωτερικό χώρο με χαμηλό φωτισμό δεν βγάζει τίποτε απολύτως.

6. Τα ακουστικά που είχε στην συσκευασία είναι απαράδεκτα.

7. Η οθόνη είναι πολύ καλή με ωραία χρώματα και πολύ καλή φωτεινότητα.

8. Γρήγορο και αξιόπιστο στην χρήση του μενού.

9. Εξωτερική εμφάνιση πολύ καλή

10. Touchscreen με πολύ καλή απόκριση και αίσθηση

11. Τα δυο πλήκτρα δεξια κι αριστερά ...κουδουνάνε και δεν με πείθουν πως θα κρατήσουν πολύ.

12. Δεν δοκίμασα ακόμη το GPS. Μόλις το κάνω θα επανέλθω.

 

Έχω ένα ερώτημα.

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να έχω αξιόπιστη βελτίωση στο σήμα wifi και GSM..?

Παίζει τίποτε με root ή κάτι τέτοιο?

 

Παρακαλώ αν κάποιος φίλος έχει κάτι να μου προτείνει θα το άκουγα ευχαριστως.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Έχω κανα δυο εβδομαδες το κινητο στα χερια μου. Προς το παρόν βλέπω τα εξής:

 

1. σήμα WiFi πολύ ασθενές. Σε απόσταση περίπου 10 μέτρων με οπτική επαφή δεν πιάνω σήμα ή πιάνω ελάχιστο που δεν αρκεί για να κάνεις τίποτε

2. Η μπαταρία κρατάει περίπου 1-2 ημέρες το πολύ.

3. Μου κόλλησε μια φορά και χρειάστηκε να βγάλω μπαταρία και να κάνω επανεκκίνηση.

4. Νομίζω αρκετά αδύναμο σε σήμα GSM αν το συγκρίνω με το παλιό μου ΝΟΚΙΑ Ν-8 που ήταν άψογο και από σήμα και από μπαταρία.

5. Φωτογραφίες πολύ σκοτεινές. Για να βγάλεις κάποιες σχετικά αξιοπρεπείς θα πρέπει να υπερφωτίσεις αλλιώς θα βγάλεις τα μάτια σου. Φλας άθλιο. Μην το υπολογίζετε καν πως το έχετε. Σε εσωτερικό χώρο με χαμηλό φωτισμό δεν βγάζει τίποτε απολύτως.

6. Τα ακουστικά που είχε στην συσκευασία είναι απαράδεκτα.

7. Η οθόνη είναι πολύ καλή με ωραία χρώματα και πολύ καλή φωτεινότητα.

8. Γρήγορο και αξιόπιστο στην χρήση του μενού.

9. Εξωτερική εμφάνιση πολύ καλή

10. Touchscreen με πολύ καλή απόκριση και αίσθηση

11. Τα δυο πλήκτρα δεξια κι αριστερά ...κουδουνάνε και δεν με πείθουν πως θα κρατήσουν πολύ.

12. Δεν δοκίμασα ακόμη το GPS. Μόλις το κάνω θα επανέλθω.

 

Έχω ένα ερώτημα.

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να έχω αξιόπιστη βελτίωση στο σήμα wifi και GSM..?

Παίζει τίποτε με root ή κάτι τέτοιο?

 

Παρακαλώ αν κάποιος φίλος έχει κάτι να μου προτείνει θα το άκουγα ευχαριστως.

 

Κάνε root με vroot και πέρασε τη rom που αναφέρω λίγο πιο πάνω το είχα το κινητό και για το wifi μπορώ να πώ ότι έπιανε στον 6ο από τον 4ο που ήταν το modem . Αν δεν σε πείραζε το μέγεθος του είναι λίγο μεγαλύτερο σε διαστάσεις με το s4 αλλά τούμπανο και στα ίδια χρήματα με αυτό που πηρες είναι αυτό και το περιμένω

http://www.coolicool.com/ulefone-u9592-mtk6592-17ghz-octa-core-50-inch-fwvga-screen-android-42-3g-smartphone-g-32798?utm_source=st&utm_medium=email&utm_campaign=st140220

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κάνε root με vroot και πέρασε τη rom που αναφέρω λίγο πιο πάνω το είχα το κινητό και για το wifi μπορώ να πώ ότι έπιανε στον 6ο από τον 4ο που ήταν το modem . Αν δεν σε πείραζε το μέγεθος του είναι λίγο μεγαλύτερο σε διαστάσεις με το s4 αλλά τούμπανο και στα ίδια χρήματα με αυτό που πηρες είναι αυτό και το περιμένω

http://www.coolicool.com/ulefone-u9592-mtk6592-17ghz-octa-core-50-inch-fwvga-screen-android-42-3g-smartphone-g-32798?utm_source=st&utm_medium=email&utm_campaign=st140220

 

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε Manoli ...αλλά ιδέα δεν έχω πώς να κάνω αυτό το ....root. Το ανέφερα διότι .....ακούω να το αναφέρουν άλλοι.

Το σημαντικώτερο πρόβλημα σε μένα τουλάχιστον είναι το άθλιο σήμα gsm και το κακό σήμα wifi.

Άν έλυνα αυτά τα δύο προβλήματα.... τα άλλα παλεύονται.

Μπορείς να βοηθήσεις έναν ...50χρονο....να το δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε Manoli ...αλλά ιδέα δεν έχω πώς να κάνω αυτό το ....root. Το ανέφερα διότι .....ακούω να το αναφέρουν άλλοι.

Το σημαντικώτερο πρόβλημα σε μένα τουλάχιστον είναι το άθλιο σήμα gsm και το κακό σήμα wifi.

Άν έλυνα αυτά τα δύο προβλήματα.... τα άλλα παλεύονται.

Μπορείς να βοηθήσεις έναν ...50χρονο....να το δοκιμάσει;

 

Τέτοια προβλήματα δεν είχα αλλά το root είναι πολύ εύκολο όσο για τη rom δες εδώ οδηγίες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372405

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανίδεος και φοβάμαι μην το σκοτώσω. Ωστοσο διάβασα κάπου πιο πριν πως κάποιος είχε προβλήματα με αυτή τη ROM. Αυτό το vroot πού θα το βρω;....

Κι επίσης ....γιατί άραγε να έχω εγώ τόσο άθλιο σήμα GSM? Λες να δοκιμάσω καμμιά επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις πριν προχωρήσω σε βαθειά νερά? έχω ελπίδα να βελτιωθεί το σήμα με την επαναφορά;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ανίδεος και φοβάμαι μην το σκοτώσω. Ωστοσο διάβασα κάπου πιο πριν πως κάποιος είχε προβλήματα με αυτή τη ROM. Αυτό το vroot πού θα το βρω;....

Κι επίσης ....γιατί άραγε να έχω εγώ τόσο άθλιο σήμα GSM? Λες να δοκιμάσω καμμιά επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις πριν προχωρήσω σε βαθειά νερά? έχω ελπίδα να βελτιωθεί το σήμα με την επαναφορά;

http://lmgtfy.com/?q=vroot%20english

Αν εισαι σε περιοχή με κακό σήμα, μην περιμένεις πολλά. Το κινητό αυτό έχει κακές κεραίες ,τόσο του δικτύου κινητής τηλ/νιας όσο και του wifi+gps. Είναι εκ της κατασκευής έτσι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://lmgtfy.com/?q=vroot%20english

Αν εισαι σε περιοχή με κακό σήμα, μην περιμένεις πολλά. Το κινητό αυτό έχει κακές κεραίες ,τόσο του δικτύου κινητής τηλ/νιας όσο και του wifi+gps. Είναι εκ της κατασκευής έτσι

 

Σε γενικές γραμμές είμαι σχετικά ικανοποιημένος από την οθόνη του, από την μπαταρία του και την απόκρισή του σε ταχύτητα και ακρίβεια. Το led φλας του είναι ....ΑΘΛΙΟ. Ξεχνάει κάποιος τις νυκτερινές φωτογραφήσεις. Οι φωτογραφίες του είναι αρκετά σκοτεινές κατά την άποψή μου. Μόνο με το σήμα όπως λέει κι ο Σταύρος έχω κάποιο σοβαρό πρόβλημα συγκρίνοντάς το φυσικά με το προηγούμενο που είχα ...ένα ΝΟΚΙΑ Ν8 το οποίο τα πήγαινε περίφημα σε σήμα wifi, gsm gps. Απ' ότι κατάλαβα θα πρέπει να ζήσω με το πρόβλημα του χαμηλού σήματος. Άραγε οι φωτογραφίες του μπορεί να διορθωθούν με root και rom update?

 

Αναρωτιέμαι επίσης αν υπάρχει άραγε κάποιο καλό κινέζικο εκεί έξω που να έχει αξιόπιστα χαρακτηριστικά. Δηλαδή να έχει καλή μπαταρία, σήμα wifi, gsm, gps, οθόνη φωτογραφική λήψη και εμφάνιση. Έχω διαβάσει καλά λόγια για το XIAOMI RED RICE. Έχει κανείς κάποια γνώση;

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές είμαι σχετικά ικανοποιημένος από την οθόνη του, από την μπαταρία του και την απόκρισή του σε ταχύτητα και ακρίβεια. Το led φλας του είναι ....ΑΘΛΙΟ. Ξεχνάει κάποιος τις νυκτερινές φωτογραφήσεις. Οι φωτογραφίες του είναι αρκετά σκοτεινές κατά την άποψή μου. Μόνο με το σήμα όπως λέει κι ο Σταύρος έχω κάποιο σοβαρό πρόβλημα συγκρίνοντάς το φυσικά με το προηγούμενο που είχα ...ένα ΝΟΚΙΑ Ν8 το οποίο τα πήγαινε περίφημα σε σήμα wifi, gsm gps. Απ' ότι κατάλαβα θα πρέπει να ζήσω με το πρόβλημα του χαμηλού σήματος. Άραγε οι φωτογραφίες του μπορεί να διορθωθούν με root και rom update?

 

Αναρωτιέμαι επίσης αν υπάρχει άραγε κάποιο καλό κινέζικο εκεί έξω που να έχει αξιόπιστα χαρακτηριστικά. Δηλαδή να έχει καλή μπαταρία, σήμα wifi, gsm, gps, οθόνη φωτογραφική λήψη και εμφάνιση. Έχω διαβάσει καλά λόγια για το XIAOMI RED RICE. Έχει κανείς κάποια γνώση;

Θα στο πω απλά. Τα περισσότερα επωνυμα κινέζικα είναι αξιόπιστα και λειτουργούν σωστά, εκτός απ το No.1 S6 κι άλλα no name αντιγραφα κλπ που αμαυρώνουν τη φήμη των κινέζικων
Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές είμαι σχετικά ικανοποιημένος από την οθόνη του, από την μπαταρία του και την απόκρισή του σε ταχύτητα και ακρίβεια. Το led φλας του είναι ....ΑΘΛΙΟ. Ξεχνάει κάποιος τις νυκτερινές φωτογραφήσεις. Οι φωτογραφίες του είναι αρκετά σκοτεινές κατά την άποψή μου. Μόνο με το σήμα όπως λέει κι ο Σταύρος έχω κάποιο σοβαρό πρόβλημα συγκρίνοντάς το φυσικά με το προηγούμενο που είχα ...ένα ΝΟΚΙΑ Ν8 το οποίο τα πήγαινε περίφημα σε σήμα wifi, gsm gps. Απ' ότι κατάλαβα θα πρέπει να ζήσω με το πρόβλημα του χαμηλού σήματος. Άραγε οι φωτογραφίες του μπορεί να διορθωθούν με root και rom update?

 

Αναρωτιέμαι επίσης αν υπάρχει άραγε κάποιο καλό κινέζικο εκεί έξω που να έχει αξιόπιστα χαρακτηριστικά. Δηλαδή να έχει καλή μπαταρία, σήμα wifi, gsm, gps, οθόνη φωτογραφική λήψη και εμφάνιση. Έχω διαβάσει καλά λόγια για το XIAOMI RED RICE. Έχει κανείς κάποια γνώση;

 

με ποιο πάροχο είσαι ? wind? πότε παρουσιάζει το πρόβλημα και σε τι λειτουργία έχεις τη συσκευή σε wcdma only? gsm only ? wcdma/gsm auto? σε ρωτάω γιατι δεν είχα ποτέ το συγκεκριμένο πρόβλημα και εκτός του οτι είχα τη συσκευή για 8 μήνες έχω πουλήσει και αρκετά κομμάτια

η φωτογραφική μηχανή δεν είναι τέλεια όμως έχω πετύχει με συγκεκριμένη ρομ να μείνω ευχαριστημένος όσο για τη βραδινή λήψη μέτρια, το οτι σου έτυχε φίλε μου το συγκεκριμένο μοντέλο δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχουν αξιόλογες προτάσεις εκεί έξω απλά διάβασε περισσότερο πριν αγοράσεις

Link to comment
Share on other sites

με ποιο πάροχο είσαι ? wind? πότε παρουσιάζει το πρόβλημα και σε τι λειτουργία έχεις τη συσκευή σε wcdma only? gsm only ? wcdma/gsm auto? σε ρωτάω γιατι δεν είχα ποτέ το συγκεκριμένο πρόβλημα και εκτός του οτι είχα τη συσκευή για 8 μήνες έχω πουλήσει και αρκετά κομμάτια

η φωτογραφική μηχανή δεν είναι τέλεια όμως έχω πετύχει με συγκεκριμένη ρομ να μείνω ευχαριστημένος όσο για τη βραδινή λήψη μέτρια, το οτι σου έτυχε φίλε μου το συγκεκριμένο μοντέλο δεν σημαίνει οτι δεν υπάρχουν αξιόλογες προτάσεις εκεί έξω απλά διάβασε περισσότερο πριν αγοράσεις

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Ναι είμαι με WIND. Αλλά και με το ΝΟΚΙΑ Ν-8 που είχα πάλι στην WIND ήμουν.

Δεν κατάλαβα αυτό που είπες για την λειτουργία wcdma gsm κλπ. Πώς μπορώ να το ελέγξω αυτό;....Και άραγε με κάποια ρύθμιση λες να μπορέσω να το βελτιώσω. Μπορώ να ζήσω με όλα τα μικροπροβλήματα κάμερας, φλας, αδύνατου σήματος wifi αλλά δεν μπορώ να ζήσω με αδύνατο σήμα GSM. Είναι πολύ σπαστικό να λαμβάνω συνεχώς μηνύματα από την WIND που να με ειδοποιούν πως με καλούν φίλοι και συνεργάτες .... και λόγω σήματος δεν λαμβάνω τις κλήσεις μου.

Περιμένω απάντηση φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις , περισοτερα , δικτυα κιν τηλ, λειτουργια δικτυου , ο παροχος σου δεν φημιζεται για την τελεια καλυψη συνηθως σου προτεινω να γυρίσεις σε gsm only να δοκιμασεις και να μας πεις, gsm only 2g δικτυο wcdma 3g αυτη ειναι η διαφορα
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις , περισοτερα , δικτυα κιν τηλ, λειτουργια δικτυου , ο παροχος σου δεν φημιζεται για την τελεια καλυψη συνηθως σου προτεινω να γυρίσεις σε gsm only να δοκιμασεις και να μας πεις, gsm only 2g δικτυο wcdma 3g αυτη ειναι η διαφορα

 

ΟΚ φίλε, ευχαριστώ για την πληροφόρηση. Το έκανα ήδη. Θα περιμένω, θα το παρακολουθήσω κανα δυο μέρες και θα επανέλθω με τα αποτελέσματα της δοκιμής σε αυτή τη ρύθμιση. Έχω όμως μια απορία. Τι σημαίνει αυτή η ρύθμιση για μένα; Τι διαφορά έχει έχει στην πράξη για μένα το 3G με το 2G; Μήπως στην δυνατότητα συνδέσεως στο διαδίκτυο; Αν είναι μόνο αυτό δεν θα με ενοχλούσε πολύ αρκεί να βελτιωθεί το σήμα μου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επανέρχομαι μετά από δοκιμή 3 ημερών.

Λυπούμαι αλλά τίποτε. Κανένα αποτέλεσμα με την ρύθμιση GSM only. Το σήμα είναι πάντα άθλιο.

 

Ο Κινέζος δέχεται να μου το αντικαταστήσει. Το πήρα μέσω ebay. Άραγε κινδυνεύω να μείνω χωρίς τηλέφωνο αν το στείλω πίσω και δεν μου στείλει τίποτε αυτός;

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε case στο ebay για να είσαι καλυμμένος.

 

Τώρα δεν προλαβαίνω διότι είμαι εκτός χρονικού ορίου. Ο Κινέζος δέχεται να το αντικαταστήσει. Αν υποθέσουμε πως θα πάνε όλα καλά μήπως μπορεί κανείς να μου πει την γνώμη του για τα THL W-200-S ή το THL T-11 ή το XIAOMI RED RICE?

 

Για ενημέρωσή σας θα ήθελα να σας καταθέσω την εμπειρία μου.

Το ερώτημά που έθεσα εδώ σχετικά με το πόσο αισιόδοξος θα πρέπει να είμαι πως θα γίνει μια έντιμη ανταλλαγή με τον Κινέζο..... το έθεσα και στο ebay. Μου απήντησαν αμέσως από το ebay και μου είπαν πως δεν μπορούν να με καλύψουν αυτοί μετά το πέρας του χρονικού. Ωστόσο κι επειδή είδαν πως είμαι καλός πελάτης αφού έχω αγοράσει μέσω ebay πολλά πράγματα έκαναν ένα παραπάνω βήμα και επικοινώνησαν με τον Κινέζο και του ζήτησαν να με εξυπηρετήσει τονίζοντας πως αυτό πιθανώτατα θα παίξει ρόλο αφού θα το σκεφτεί δυό φορές ο Κινέζος πριν μου κάνει την κασκαρίκα. "Πάντως σε κάθε περίπτωση το παίζεις"....κατέληξαν..(anyway it's a gamble....!!!).

Αυτά και θα επιστρέψω με νεώτερα μόλις έχω.

Περιμένω γνώμες για τα παραπάνω κινητά

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δεν προλαβαίνω διότι είμαι εκτός χρονικού ορίου. Ο Κινέζος δέχεται να το αντικαταστήσει. Αν υποθέσουμε πως θα πάνε όλα καλά μήπως μπορεί κανείς να μου πει την γνώμη του για τα THL W-200-S ή το THL T-11 ή το XIAOMI RED RICE?

 

Για ενημέρωσή σας θα ήθελα να σας καταθέσω την εμπειρία μου.

Το ερώτημά που έθεσα εδώ σχετικά με το πόσο αισιόδοξος θα πρέπει να είμαι πως θα γίνει μια έντιμη ανταλλαγή με τον Κινέζο..... το έθεσα και στο ebay. Μου απήντησαν αμέσως από το ebay και μου είπαν πως δεν μπορούν να με καλύψουν αυτοί μετά το πέρας του χρονικού. Ωστόσο κι επειδή είδαν πως είμαι καλός πελάτης αφού έχω αγοράσει μέσω ebay πολλά πράγματα έκαναν ένα παραπάνω βήμα και επικοινώνησαν με τον Κινέζο και του ζήτησαν να με εξυπηρετήσει τονίζοντας πως αυτό πιθανώτατα θα παίξει ρόλο αφού θα το σκεφτεί δυό φορές ο Κινέζος πριν μου κάνει την κασκαρίκα. "Πάντως σε κάθε περίπτωση το παίζεις"....κατέληξαν..(anyway it's a gamble....!!!).

Αυτά και θα επιστρέψω με νεώτερα μόλις έχω.

Περιμένω γνώμες για τα παραπάνω κινητά

Και τα 3 κινητά που αναφέρεις είναι πάρα πολύ καλά, αλλά εδώ εισαι εκτός θέματος. Να ψάξεις να βρεις τα θέματα των μοντέλων που αναφέρεις και να διαβάσεις-ρωτήσεις εκεί περισσότερα

Link to comment
Share on other sites

Και τα 3 κινητά που αναφέρεις είναι πάρα πολύ καλά, αλλά εδώ εισαι εκτός θέματος. Να ψάξεις να βρεις τα θέματα των μοντέλων που αναφέρεις και να διαβάσεις-ρωτήσεις εκεί περισσότερα

 

Έχεις δίκιο. Θα το αναζητήσω αλλού.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα επειδη μολις το πηρα το κινητο σας δειχνει απο ποια sim σας καλουν?γιατι εμενα οχι η αν υπαρχει καποιος τροπος να το βλεπουμε?μη μου πειτε για root κτλ ειμαι ασχετοσ απο κινητα..........!!!ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ρε παιδες εχω το s6 ενταξει καλο εργαλειο απλως εχω ενα θεμα απενεργοποιησα τον εντοπισμο σφαλματων usb κ τωρα δν μπορω να το ενεργοποιησω εχω ψαξει ολες τις ρυθμησεις αλλα τπτ.....αν μπορει κανεις να βοηθησει!!!!!!!!!!ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...