Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!! Έχω το κινητό σε όλο μαύρο και θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να βρω μόνο του το πίσω μέρος σε μωβ να πωλείται ξεχωριστά..Ευχαριστώ

 

ebay εχει . λιγο προχειρα που ειδα http://www.ebay.com/itm/Original-Battery-Back-Door-Cover-Case-for-Sony-Xperia-M-C1905-Sony-Nicki-SS-/281221235132?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item417a1781bc

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια μια βοηθεια με το M dual. Πως επιλεγω ποια καρτα sim ειναι πρωτη για να στειλω μηνυμα ή να κανω καποια κληση? το tipo dual ειχε ενα κουμπακι στο πλαι και το επελεγες . ετουτο μου εχει σπασει τα νευρα δεν βρισκω τετοιο πληκτρο ουτε καποια εντολη να το κανει. οποιος εχει εντοπισει κατι ας το πει γιατι θα το πεταξω
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια με το M dual. Πως επιλεγω ποια καρτα sim ειναι πρωτη για να στειλω μηνυμα ή να κανω καποια κληση? το tipo dual ειχε ενα κουμπακι στο πλαι και το επελεγες . ετουτο μου εχει σπασει τα νευρα δεν βρισκω τετοιο πληκτρο ουτε καποια εντολη να το κανει. οποιος εχει εντοπισει κατι ας το πει γιατι θα το πεταξω

 

Οταν πας να στειλεις μυνημα σου εχει δεξια το 1 και το 2. Αναλογα ποια sim ειναι στο 1 και στο 2 εσυ επιτοπου διαλεγεις απο που. Ουτε κουμπακια ουτε πρωτη και δευτερη . Απλα και γρηγορα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Οταν πας να στειλεις μυνημα σου εχει δεξια το 1 και το 2. Αναλογα ποια sim ειναι στο 1 και στο 2 εσυ επιτοπου διαλεγεις απο που. Ουτε κουμπακια ουτε πρωτη και δευτερη . Απλα και γρηγορα.

 

για τα μηνυματα το βρηκα. ειχα την εφαρμογη handcent κι δεν ειχε επιλογη. για τις κλησεις ομως πρεπει να πας στα αρχεια καταγραφης για να επιλεξεις με ποια καρτα θα μιλησεις

 

Οταν πας να στειλεις μυνημα σου εχει δεξια το 1 και το 2. Αναλογα ποια sim ειναι στο 1 και στο 2 εσυ επιτοπου διαλεγεις απο που. Ουτε κουμπακια ουτε πρωτη και δευτερη . Απλα και γρηγορα.

 

οκ τα μηνυματα αλλα στις κλησεις οταν εχεις καποια επαφη στα αγαπημενα πως επιλεγεις με ποια σιμ θα κανεις κληση??? αυτο ειναι λιγο

που δε μ αρεσει και δεν μπορω να βρω

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Εχεις το 1 - 2 παλι

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αγόρασα το xperia m και μπορώ να πώ ότι είμαι σχετικά ευχαριστημένος. Προηγούμενο τηλέφωνο είναι το xperia x10 mini pro.

Το πρόβλημα που έχω είναι ότι όταν έχω αναπάντητες κλήσεις, δεν αναβοσήνει η illumated bar. Νόμιζα ότι το έκανε. Χωρίς να κατεβάσεις κάποιο apk απο το market,

δεν γίνεται απο το σύστημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αγόρασα το xperia m και μπορώ να πώ ότι είμαι σχετικά ευχαριστημένος. Προηγούμενο τηλέφωνο είναι το xperia x10 mini pro.

Το πρόβλημα που έχω είναι ότι όταν έχω αναπάντητες κλήσεις, δεν αναβοσήνει η illumated bar. Νόμιζα ότι το έκανε. Χωρίς να κατεβάσεις κάποιο apk απο το market,

δεν γίνεται απο το σύστημα?

 

Χωρις να εχω το τηλεφωνο, εχεις το stamina ενεργοποιημενο;

 

Επισης, ε ω την εντυπωση οτι εχει απαντηθει αυτο το ερωτημα σε προηγουμενες σελιδες.. ριξε μια ματια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

1. Το δοκίμασα και με την σταμινα ενεργοποημένη και όχι. Το αποτέλεσμα το ίδιο

2. Στις προηγούμενες σελίδες ένας φίλος/η είχει το ίδιο πρόβλημα, αλλά δεν είδα απάντηση.

 

Ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο σου πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Η λογικη θα ελεγε οτι με stamina απενεργοποιημενο θα επρεπε να λειτουργει κανονικα.

Στις υπολοιπες ειδοποιησεις δουλευει κανονικα η μπαρα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μπάρα ανάβει ΜΟΝΟ όταν την στιγμή εκείνη κάνω την λειτουργία. Ανάβει για την κλήση, sms, κτλ. ΔΕΝ αναβοσβήνει όταν χάσω κλήση. Το μοναδικό που δείχνει ότι εχω αναπάντηση είναι στην κατάσταση και εκεί που έχει το τηλέφωνο έχει και τον αριθμό 1 για 1 αναπάντητη. ΔΕΝ αναβοσβήνει η μπάρα. Πρέπει να είναι κάτι στι ρυθμίσεις, γιατί η μπάρα δουλεύει διαφορετικά, ανάβει δηλαδή, οπότε δεν είναι χαλασμένη.
Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν εχεις κατεβασει την καινουργια εκδοση την 15.1.C.2.8!!!θελει αναβαθμηση καντο και μετα εισαι ο.κ..!!;):rolleyes:

 

εγω που το αγορασα πριν 2 μερες με το που το ανοιξα μου ελεγε αναβαθμιση και την εκανα και τωρα κοιταζω και λεει 15.1.C.2.5 οχι 2.8

υπαρχει κι αλλη διαθεσιμη και πως μπορω να την βρω? το pc companion δεν νομιζω να εχει αλλη

ΛΟΙΠΟΝ ακουστε την εμπειρια μου απο το Μ dual

εγινα root αλλα εδω δεν παιζει η εφαρμογη link2sd και οι εφαρμογες δεν μεταφερονταιι στην καρτα μνημης

μενουν στην μνημη τηλεφωνου. απλα εσβησα οτι δε ηθελα με το root unistaller και back up πηρα με το pc companion γιατι οταν πηρα με

το titaniun γεμισε η μνημη τηλεφωνου. κατα τ αλλα καλο ειναι ευχαριστημενη ειμαι απλα πρεπει να ξεχασω τι εκανα με το neo V σε θεματα back up me titanium και μεταφορα εφαρμογων στην sd

 

περασα και το CMW αλλα δεν μπορω να μπω ουτε με το πληκτρο power down ουτε κτυποντας στην οθονη, υπαρχει αλλος τροπος να μπω?

Edited by p3nny
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλα, εχει η κοπέλα μου το συγκεκριμένο κινητό και ξαφνικά της εβγαλε το μνμ android process και έχουν χαθεί όλλες οι επαφές της,μόνο όταν πηγαίνει στα μνμ έχει κρατήσει τα ονόματα των επαφών,κάποια βοήθεια?
Link to comment
Share on other sites

εγω που το αγορασα πριν 2 μερες με το που το ανοιξα μου ελεγε αναβαθμιση και την εκανα και τωρα κοιταζω και λεει 15.1.C.2.5 οχι 2.8

υπαρχει κι αλλη διαθεσιμη και πως μπορω να την βρω? το pc companion δεν νομιζω να εχει αλλη

ΛΟΙΠΟΝ ακουστε την εμπειρια μου απο το Μ dual

εγινα root αλλα εδω δεν παιζει η εφαρμογη link2sd και οι εφαρμογες δεν μεταφερονταιι στην καρτα μνημης

μενουν στην μνημη τηλεφωνου. απλα εσβησα οτι δε ηθελα με το root unistaller και back up πηρα με το pc companion γιατι οταν πηρα με

το titaniun γεμισε η μνημη τηλεφωνου. κατα τ αλλα καλο ειναι ευχαριστημενη ειμαι απλα πρεπει να ξεχασω τι εκανα με το neo V σε θεματα back up me titanium και μεταφορα εφαρμογων στην sd

 

περασα και το CMW αλλα δεν μπορω να μπω ουτε με το πληκτρο power down ουτε κτυποντας στην οθονη, υπαρχει αλλος τροπος να μπω?

 

Διαφορετικο ομως το backup με το pc companion και διαφορετικο με το titanium. ;)

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

περασα και το CMW αλλα δεν μπορω να μπω ουτε με το πληκτρο power down ουτε κτυποντας στην οθονη, υπαρχει αλλος τροπος να μπω?

Δοκιμασε με αυτη την εφαρμογη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.siriusapplications.quickboot&hl=el

 

 

Χρονια πολλα, καλα χριστουγεννα με υγεια !

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Διαφορετικο ομως το backup με το pc companion και διαφορετικο με το titanium. ;)

 

το ξερω αυτο. το θεμα μου ειναι οτι πηρα αντιγραφα ασφαλειας με το Pc companion και τωρα που θελω να κανω επαναφορα κολαει το

προγραμμα και δεν γινεται και μετα λεει κλεισιμο προγραμματος δεν ξερω γιατι

 

Ολα καλα. εκανα επιδιορθωση με το service update και ολα καλα

Edited by p3nny
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά έχω 3 ερωτήσεις να κάνω για το κινητό αυτο:

1.Είναι ικανοποιητική η κάμερα του???

2.πως τα πάει σε απαιτητικά παιχνίδια???

3.Η μπαταρία πως τα πάει με μέτρια χρήση???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά έχω 3 ερωτήσεις να κάνω για το κινητό αυτο:

1.Είναι ικανοποιητική η κάμερα του???

2.πως τα πάει σε απαιτητικά παιχνίδια???

3.Η μπαταρία πως τα πάει με μέτρια χρήση???

 

1. οχι

2. οχι πολλα πολλα

3. μια χαρα, 1 με μιαμιση μερα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Τοσο χάλια είναι το κινητό ρε παιδιά???

αν εξαιρεσεις την καμερα.σ'ολους τους αλλος τομεις ειναι μια χαρα.μιλαμε για κινητο των 150 ευρο.εγω το αγορασα προσφατα.απολυτα ευχαριστημενος.ασε που το ηχει μου θυμιζει το sony ericsson walkman που ειχα.:music:

 

 

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το walkman έχω και από τι είδα σε review όντως δυνατό ηχειακι έχει.από θέμα των απαιτητικών παιχνιδιών κυρίως με ενδιαφέρει μιας και έχει adreno 305 και το θέλω για να παίζω κάνα βαρύ παιχνιδάκι :) . Πως τα πάει??? Γενικότερα σας άρεσε το κινητό???
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το walkman έχω και από τι είδα σε review όντως δυνατό ηχειακι έχει.από θέμα των απαιτητικών παιχνιδιών κυρίως με ενδιαφέρει μιας και έχει adreno 305 και το θέλω για να παίζω κάνα βαρύ παιχνιδάκι :) . Πως τα πάει??? Γενικότερα σας άρεσε το κινητό???

απο ace 2 - core - lg l7 ii που ειχα το M γνωμη μου ειναι ποιο Δυνατο σε ολα . ποσο μαλλον στα παιχνιδια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο ace 2 - core - lg l7 ii που ειχα το M γνωμη μου ειναι ποιο Δυνατο σε ολα . ποσο μαλλον στα παιχνιδια

 

Με καλυψες απόλυτα :).και στο θέμα των αναβαθμίσεων πως τα πάμε??

Edited by Johnako
Link to comment
Share on other sites

Με καλυψες απόλυτα :).και στο θέμα των αναβαθμίσεων πως τα πάμε??

 

Στο antutu βγάζει σκορ 11750 , ενώ το HTC desire 500 (που το μόνο καλό που έχει είναι 4 πυρήνες, καλύτερη σχεδίαση όμως για μένα αλλά και καλύτερη κάμερα) βγάζει 11614...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...