Jump to content

Παράπονα για το HTC One


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ρε παιδια. Οσοι ποσταρετε στα παραπονα πειτε μας και τι προβληματα ειχατε/εχετε.

Αλλιως χαιρω πολυ...

Και εγω γραφω αν θελω:

'Ειχα το one. To γυρισα πισω.'

Για να μην πω οτι αν επαναλαμβανομενα σας δινουν ελαττωματικη συσκευη πρεπει να πειτε και το καταστημα....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 372
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1.) προβλημα στην καμερα δεν εκανε σωστο focus (germanos mall)

2.) καμενο pixel στην οθονη (germanos n.ionia)

3.) σκονη κατω απο την οθονη (germanos n.ionia)

4.) προβλημα με το κουμπι (germanos mall)

5.) καλα μεχρι στιγμης (germanos mall)

Edited by PanosAstra
Link to comment
Share on other sites

1.) προβλημα στην καμερα δεν εκανε σωστο focus (germanos mall)

2.) καμενο pixel στην οθονη (germanos n.ionia)

3.) σκονη κατω απο την οθονη (germanos n.ionia)

4.) προβλημα με το κουμπι (germanos mall)

5.) καλα μεχρι στιγμης (germanos mall)

Τι να πω ρε φιλε, την τυχη του μεσα ...

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

1.) προβλημα στην καμερα δεν εκανε σωστο focus (germanos mall)

2.) καμενο pixel στην οθονη (germanos n.ionia)

3.) σκονη κατω απο την οθονη (germanos n.ionia)

4.) προβλημα με το κουμπι (germanos mall)

5.) καλα μεχρι στιγμης (germanos mall)

 

Aπιστευτα πραγματα... Τρομαζω με ολα αυτα που βλεπω και εισαι το δευτερο κρουσμα εντος του myphone που αλλαξε τοσες φορες τηλεφωνο.

Τι να πω... Ελπιζω το τελευταιο να ειναι και το τυχερο και να το χαρεις απροβληματιστα...

 

 

 

 

 

 

 

Σχετικο με το παραπανω αλλα ερωτηση.

Αλλαζουν πλεον τηλεφωνα αν εχεις 1 καμμενο pixel???? :confused:

Παλιοτερα ελεγαν κατι κουλα του στυλ: ''πρεπει να εχεις πανω απο 7 καμμενα κ αυτα κοντα το ενα στο αλλο'' κλπ.

Και μιλαω για εποχες desire-desireHD που το καμμενο pixel εκανε μπαμ λογω αναλυσης...

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το αλλαζουν με ενα καμενο pixel αλλα γιατι το πηρα απο germano εχουν την πολιτικη:

1.) εντος 7 μερες μπορεις να το επιστρεψεις να παρεις τα λεφτα σου η αλλο κινητο

2.) η HTC δινει 14 μερες DOA

 

Εγω τους ελεγα αν δεν το αλλαξουν θα κανω χρηση του 1 και θα παρω τα λεφτα μου πισω και θα το ξανα αγοραζα.

ΚΑΛΟ ΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το αλλαζουν με ενα καμενο pixel αλλα γιατι το πηρα απο germano εχουν την πολιτικη:

1.) εντος 7 μερες μπορεις να το επιστρεψεις να παρεις τα λεφτα σου η αλλο κινητο

2.) η HTC δινει 14 μερες DOA

 

Εγω τους ελεγα αν δεν το αλλαξουν θα κανω χρηση του 1 και θα παρω τα λεφτα μου πισω και θα το ξανα αγοραζα.

ΚΑΛΟ ΕΕΕ

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

σωστός

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το αλλαζουν με ενα καμενο pixel αλλα γιατι το πηρα απο germano εχουν την πολιτικη:

1.) εντος 7 μερες μπορεις να το επιστρεψεις να παρεις τα λεφτα σου η αλλο κινητο

2.) η HTC δινει 14 μερες DOA

 

Εγω τους ελεγα αν δεν το αλλαξουν θα κανω χρηση του 1 και θα παρω τα λεφτα μου πισω και θα το ξανα αγοραζα.

ΚΑΛΟ ΕΕΕ

 

Στο πλαίσιο πάντως το ρώτησα επίμονα. Μετά από ένα τηλέφωνο που έκανε μου είπε ότι μπορούσα να το επιστρέψω και με ένα καμένο πίξελ. Εκτός αν το είπε για να με ξεφορτωθεί. Μου είπε ότι εξαρτάται από την εκάστοτε εταιρία.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαίσιο πάντως το ρώτησα επίμονα. Μετά από ένα τηλέφωνο που έκανε μου είπε ότι μπορούσα να το επιστρέψω και με ένα καμένο πίξελ. Εκτός αν το είπε για να με ξεφορτωθεί. Μου είπε ότι εξαρτάται από την εκάστοτε εταιρία.

 

Eτσι λενε ολοι μεχρι να αγορασεις... Κ οταν αγορασεις και τυχει η στραβη σου λενε : ''Εμεις θελουμε αλλα η htc (ή οποιαδηποτε εταιρια) δεν το δικαιολογει για αλλαγη''... Και κλασσικα πρεπει να αρχισεις φωνες γιατι μονο ετσι λειτουργουν τα ελληνικα καταστηματα (αν και οχι ολα...)...

Link to comment
Share on other sites

Eτσι λενε ολοι μεχρι να αγορασεις... Κ οταν αγορασεις και τυχει η στραβη σου λενε : ''Εμεις θελουμε αλλα η HTC (ή οποιαδηποτε εταιρια) δεν το δικαιολογει για αλλαγη''... Και κλασσικα πρεπει να αρχισεις φωνες γιατι μονο ετσι λειτουργουν τα ελληνικα καταστηματα (αν και οχι ολα...)...

 

Το καταστημα Πλαισιο στον Ταυρο, οταν ειδε οτι το κινητο μου ειχε 1 καμμενο Pixel στην καμερα, μου ελεγε οτι δεν ειναι δυνατον να γινει αντικατασταση σε καμια περιπτωση. Θα επρεπε να ειχε τουλαχιστον 4 καμμενα Pixel για να μου το αντικαταστησουν στα πλαισια του DOA 7 ημερων.

 

Προσωπικα μιλησα με την HTC Hellas και την Arvato, οπου και οι 2 με διαβεβαιωσαν οτι ακομα και 0.0000001 καμενο Pixel να υπαρχει γινετε αντικατασταση επιτοπου με καινουργιο τηλεφωνο μεσα στα πλασια του DOA 7 ημερων.

 

Οποτε μας πουλανε φουμαρα παιδια !!!!!!!!!!!!!!! Απλα τα καταστηματα βγαζουν και φανταζονται δικους τους ατυπους νομους και κανονες, ειμαστε στην Ελλαδα του παραλογου δυστυχως.

 

Εγω προσωπικα μετα απο 15 μερες απιστευτης ταλαιπωριας με το Πλαισιο στον Ταυρο ξεμπερδεψα και εχω πλεον ενα HTC ONE Silver αριστο χωρις κανενα προβλημα !!!

 

Φυσικα δεν το εβαλα κατω ουτε για μια στιγμη, ειμουν αμετακλητος στα θέλω μου και ειχα σκοπο να εφτανα την ολλη κατασταση μεχρι και νομικα εαν χρειαζοταν. Μπορει αυτοι του Πλαισιου να μου λεγαν οτι δεν γινεται αντικατασταση, αλλα εγω τους βομβαρδιζα με επιχειρηματα φωτια τα οποια εδειχναν οτι δεν τρωω το κουτοχορτο που μου πασαραν.

 

Εν τελη, μου ανοιξαν μπροστα μου ολα τα σφραγισμενα HTC ONE που ειχαν στο καταστημα (3 σφραγισμενα) για να δουμε πιο δεν εχει προβλημα. Τα 2 ειχαν προβλημα (Pixel κ.τ.λ.), μονο 1 ηταν ΟΚ, το πηρα και σηκωθηκα εφυγα.

 

Αν με ξαναδουν για πελατη μετα απο ολη αυτην την ταλαιπωρια, να με φτυσουν..... Στο ΠΛΑΙΣΙΟ λοιπον, πολλα ΧΧΧΧΧΧΧΧ μεγαλα .-

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Το καταστημα Πλαισιο στον Ταυρο, οταν ειδε οτι το κινητο μου ειχε 1 καμμενο Pixel στην καμερα, μου ελεγε οτι δεν ειναι δυνατον να γινει αντικατασταση σε καμια περιπτωση. Θα επρεπε να ειχε τουλαχιστον 4 καμμενα Pixel για να μου το αντικαταστησουν στα πλαισια του DOA 7 ημερων.

 

Προσωπικα μιλησα με την HTC Hellas και την Arvato, οπου και οι 2 με διαβεβαιωσαν οτι ακομα και 0.0000001 καμενο Pixel να υπαρχει γινετε αντικατασταση επιτοπου με καινουργιο τηλεφωνο μεσα στα πλασια του DOA 7 ημερων.

 

Οποτε μας πουλανε φουμαρα παιδια !!!!!!!!!!!!!!! Απλα τα καταστηματα βγαζουν και φανταζονται δικους τους ατυπους νομους και κανονες, ειμαστε στην Ελλαδα του παραλογου δυστυχως.

 

Εγω προσωπικα μετα απο 15 μερες απιστευτης ταλαιπωριας με το Πλαισιο στον Ταυρο ξεμπερδεψα και εχω πλεον ενα HTC ONE Silver αριστο χωρις κανενα προβλημα !!!

 

Φυσικα δεν το εβαλα κατω ουτε για μια στιγμη, ειμουν αμετακλητος στα θέλω μου και ειχα σκοπο να εφτανα την ολλη κατασταση μεχρι και νομικα εαν χρειαζοταν. Μπορει αυτοι του Πλαισιου να μου λεγαν οτι δεν γινεται αντικατασταση, αλλα εγω τους βομβαρδιζα με επιχειρηματα φωτια τα οποια εδειχναν οτι δεν τρωω το κουτοχορτο που μου πασαραν.

 

Εν τελη, μου ανοιξαν μπροστα μου ολα τα σφραγισμενα HTC ONE που ειχαν στο καταστημα (3 σφραγισμενα) για να δουμε πιο δεν εχει προβλημα. Τα 2 ειχαν προβλημα (Pixel κ.τ.λ.), μονο 1 ηταν ΟΚ, το πηρα και σηκωθηκα εφυγα.

 

Αν με ξαναδουν για πελατη μετα απο ολη αυτην την ταλαιπωρια, να με φτυσουν..... Στο ΠΛΑΙΣΙΟ λοιπον, πολλα ΧΧΧΧΧΧΧΧ μεγαλα .-

 

Φίλε μου πάντα φιλικά κια με το συμπάθειο αλλά μήπως είσαι λίγο υπερβολικός?

Δηλαδή και στατιστικά είναι λίγο δύσκολο 1 στα 5 κινητά (ένα που επέστρεψες. ένα που πήρες και άλλα 2 που ανοίχθηκαν σφραγισμένα) να είναι ελαττωματικά και δεν ξέρω τί ελαττώματα βρήκες.. αν θέλεις πες μας τί ακριβώς είχαν τα τηλέφωνα.

Εγώ το δικό μου το πήρα από extreme mobile (ασημί επίσης) αλλά δεν το πολυέψαξα και τόσο ενδελεχώς για καμμένα pixels κλπ κλπ. Τί να πώ? με αυτά που λες αρχίζω και ανησυχώ μήπως έχει κάτι και το δικό μου και δεν το έχω εντοπίσει... :)

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω απορω βρε παιδια, πως γινεται να ειναι τοσες πολλες συσκευες προβληματικες?

Προσωπικα τα τελευταια χρονια εχω αλλαξει 4 iphone, πριν ειχα το S4 και τωρα το one ολα απροβληματιστα.

Πραγματικα μου κανει μεγαλη εντυπωση αυτο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πάντα φιλικά κια με το συμπάθειο αλλά μήπως είσαι λίγο υπερβολικός?

Δηλαδή και στατιστικά είναι λίγο δύσκολο 1 στα 5 κινητά (ένα που επέστρεψες. ένα που πήρες και άλλα 2 που ανοίχθηκαν σφραγισμένα) να είναι ελαττωματικά και δεν ξέρω τί ελαττώματα βρήκες.. αν θέλεις πες μας τί ακριβώς είχαν τα τηλέφωνα.

Εγώ το δικό μου το πήρα από extreme mobile (ασημί επίσης) αλλά δεν το πολυέψαξα και τόσο ενδελεχώς για καμμένα pixels κλπ κλπ. Τί να πώ? με αυτά που λες αρχίζω και ανησυχώ μήπως έχει κάτι και το δικό μου και δεν το έχω εντοπίσει... :)

 

1το τηλεφωνο --> Καμμενα Pixel στην καμερα και χτυπημα στην κατω δεξια γωνια. (Το πρωτο τηλεφωνο που αγορασα).

2ρο τηλεφωνο --> Καμμενο Pixel στην καμερα (Το τηλεφωνο που μου δωσανε μετα την πρωτη αλλαγη DOA).

3το τηλεφωνο --> Χτυπημα στο αλουμινιο στο σημειο που μπαινει ο φορτιστης. (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

4το τηλεφωνο --> Καμμενο Pixel στην καμερα (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

5το τηλεφωνο --> Ολα τελεια (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

1το τηλεφωνο --> Καμμενα Pixel στην καμερα και χτυπημα στην κατω δεξια γωνια. (Το πρωτο τηλεφωνο που αγορασα).

2ρο τηλεφωνο --> Καμμενο Pixel στην καμερα (Το τηλεφωνο που μου δωσανε μετα την πρωτη αλλαγη DOA).

3το τηλεφωνο --> Χτυπημα στο αλουμινιο στο σημειο που μπαινει ο φορτιστης. (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

4το τηλεφωνο --> Καμμενο Pixel στην καμερα (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

5το τηλεφωνο --> Ολα τελεια (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

 

>Ερώτηση: Πως βλέπουμε αν έχει καμένα pixel η κάμερα της συσκευής?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

>Ερώτηση: Πως βλέπουμε αν έχει καμένα pixel η κάμερα της συσκευής?

Εχει ειπωθει παραπανω, σε σκοτεινο χωρο, κανουμε τερμα ζουμ την καμερα και ελεγχουμε αν υπαρχουν καποιοι κοκκοι χρωματιστοι.

Δεν ξερω αν υπαρχει αλλος τροπος.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

1το τηλεφωνο --> Καμμενα Pixel στην καμερα και χτυπημα στην κατω δεξια γωνια. (Το πρωτο τηλεφωνο που αγορασα).

2ρο τηλεφωνο --> Καμμενο Pixel στην καμερα (Το τηλεφωνο που μου δωσανε μετα την πρωτη αλλαγη DOA).

3το τηλεφωνο --> Χτυπημα στο αλουμινιο στο σημειο που μπαινει ο φορτιστης. (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

4το τηλεφωνο --> Καμμενο Pixel στην καμερα (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

5το τηλεφωνο --> Ολα τελεια (Η συσκεασια του τηλεφωνου ανοιχτηκε εντος του Πλαισιου μπροστα στον τεχνικο).

 

ok, με κάλυψες!! :)

Το σίγουρο είναι ότι δε θα ήθελα να ήμουν πωλητής σε συναλλαγή σου! :lol::lol:

Πλακίτσα κάνω, μη παρεξηγηθώ!!

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

ok, με κάλυψες!! :)

Το σίγουρο είναι ότι δε θα ήθελα να ήμουν πωλητής σε συναλλαγή σου! :lol::lol:

Πλακίτσα κάνω, μη παρεξηγηθώ!!

 

Eχει δικιο ο johnx2. Αμα δεν μπορουν να κανουν σωστους ποιοτικους ελεγχους μετα την παραγωγη τοτε να μην κοστολογουν τις συσκευες πανω απο 500 ευρω... Δηλαδη ελεος. Με 750 που κανουν κοντα το s4 και το one φτιαχνω υπολογιστη τουμπανο. Και οποιο part χαλασει μου το αλλαζουν χωρις 2η κουβεντα... Δεν ειναι δυνατον σε κινητο τηλεφωνο με ελαττωματα να αρνιουνται την αλλαγη απο τη στιγμη που κοστιζει 700+ ευρω..

Link to comment
Share on other sites

Eχει δικιο ο johnx2. Αμα δεν μπορουν να κανουν σωστους ποιοτικους ελεγχους μετα την παραγωγη τοτε να μην κοστολογουν τις συσκευες πανω απο 500 ευρω... Δηλαδη ελεος. Με 750 που κανουν κοντα το s4 και το one φτιαχνω υπολογιστη τουμπανο. Και οποιο part χαλασει μου το αλλαζουν χωρις 2η κουβεντα... Δεν ειναι δυνατον σε κινητο τηλεφωνο με ελαττωματα να αρνιουνται την αλλαγη απο τη στιγμη που κοστιζει 700+ ευρω..

Συμφωνω απολυτα. Πλεον τετοια κινητα που κοστιζουν οσο ενας μισθος περιπου, τα ελλατωματικα θα επρεπε να αλλαζονται χωρις δευτερη κουβεντα και περαν της μιας εβδομαδας.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

τωρα μπορει να με πειτε και κοροιδο, αλλα το να εχει ενα καμμενο πιξελ το οποιο το βλεπεις μονο αν κανεις τερμα ζουμ σε σκοτεινο χωρο ειναι τοσο τραγικο ωστε να μπειτε σε τετοια ταλαιπωρια; δεν λεω, ακριβο το κινητακι, αλλα δεν θα αγχωθω κιολας για κατι τοσο μηδαμινο... αν ειναι χτυπημενο παω πασο, ειναι τουλαχιστον πιο σημαντικο θεμα γιατι μπορει να κρυβει κι αλλα προβληματα.

Nokia 6110 -> Nokia 3310 -> Sony Ericsson t68i -> Samsung E715 -> Nokia 6230i -> Sony Ericsson W880i -> Samsung Omnia HD i8910 -> HTC One -> OnePlus 3T -> OnePlus 8 Pro

Link to comment
Share on other sites

τωρα μπορει να με πειτε και κοροιδο, αλλα το να εχει ενα καμμενο πιξελ το οποιο το βλεπεις μονο αν κανεις τερμα ζουμ σε σκοτεινο χωρο ειναι τοσο τραγικο ωστε να μπειτε σε τετοια ταλαιπωρια; δεν λεω, ακριβο το κινητακι, αλλα δεν θα αγχωθω κιολας για κατι τοσο μηδαμινο... αν ειναι χτυπημενο παω πασο, ειναι τουλαχιστον πιο σημαντικο θεμα γιατι μπορει να κρυβει κι αλλα προβληματα.

 

είναι ανάλογα τι αξία δίνει στο χρήμα ο καθένας ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

είναι ανάλογα τι αξία δίνει στο χρήμα ο καθένας ;)

Κι αν εχει δευτερο τηλεφωνο να κανει τη δουλεια του.

Εγω π.χ. που δεν εχω, θα μεινω μερες χωρις τηλεφωνο για ενα καμμενο pixel.

Κι επειδη το χρησιμοποιω στη δουλεια μου και οχι για να παιζω παιχνιδια,

ουτε εγω θα το πηγαινα πισω για τον παραπανω λογο. Εκτος και ηταν κατι

πιο σοβαρο, τοτε αλλαζει το θεμα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Κι αν εχει δευτερο τηλεφωνο να κανει τη δουλεια του.

Εγω π.χ. που δεν εχω, θα μεινω μερες χωρις τηλεφωνο για ενα καμμενο pixel.

Κι επειδη το χρησιμοποιω στη δουλεια μου και οχι για να παιζω παιχνιδια,

ουτε εγω θα το πηγαινα πισω για τον παραπανω λογο. Εκτος και ηταν κατι

πιο σοβαρο, τοτε αλλαζει το θεμα.

 

και ξαναλέω είναι ανάλογα τι αξία δίνει ο καθένας στο χρήμα

προσωπικά δεν πρόκειται να έδινα 750 ευρώ για ένα ελαττωματικό κινητό ακόμα και αν αυτό ήταν ένα πίξελ

 

για ποιο λόγο να μείνεις χωρίς κινητό μέρες? η αλλαγή πρέπει να γίνεται επί τόπου, δεν το στέλνεις κάπου

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

για ποιο λόγο να μείνεις χωρίς κινητό μέρες? η αλλαγή πρέπει να γίνεται επί τόπου, δεν το στέλνεις κάπου

Επειδη ειμαι επαρχια, ετυχε και σε φιλο να το στειλει και εκανε μια εβδομαδα η ολη διαδικασια για την αντικατασταση.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι επαρχια, ετυχε και σε φιλο να το στειλει και εκανε μια εβδομαδα η ολη διαδικασια για την αντικατασταση.

 

αυτό όντως είναι θέμα

αλλά και πάλι ρε παιδιά 750 ευρώ είναι αυτά

άλλοι δουλεύουν 2 μήνες κοντά για να τα βγαλουν

νομίζω οι περισσότεροι αν όχι όλοι θα μπορούσαν να βολευτούν με μια συσκευή για καμιά βδομάδα μέχρι να γίνει η αντικατάσταση

 

αν όμως πέσεις σε περίπτωση όπως ενός προηγούμενου φίλου που πήρε 4 προβληματικές συσκευές και μόλις η 5η του βγήκε καλή τότε την... έκατσες

 

αυτό είναι το απαράδεκτο και λίγα λέω από πλευράς HTC

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι καταλαβαίνω ενδέχεται να είναι 5-6 τα χαλασμενα κινητά και τα πηγαινοφέρνουν μέχρι να το πάρει κανένας φουκαριαρης.... χαχα :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...