Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η πλάκα είναι ότι πρέπει να είναι από τα ελάχιστα GPE edition που κυκλοφορούν στην Ελλάδα.

Πιο πολύ με εκνευρίζει ότι έγινε μέσα σε στρατιωτικό νοσοκομείο και εκτός από το δικό μου έκλεψαν και άλλες ηλεκτρονικές συσκευές.

 

Συμπέρασμα, το ONE δεν το αφήνεις ούτε για λίγο μόνο του, το παίρνεις ακόμα και στην τουαλέτα όταν πηγαίνεις :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το παντέρμο ήταν μέσα σε συρτάρι και φόρτιζε, μόνο το καλώδιο προεξείχε, σε κλειστό γραφείο που βρίσκεται σε κλειστό ιατρείο, σε πτέρυγα που ήταν κλειστή στην εφημερία.

Τι να πεις...

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

κριμα τι αλλο να πεις. να τους κοπει το χερι.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

κριμα τι αλλο να πεις. να τους κοπει το χερι.

 

και να πάει στο ΓΝΑ να του το ενώσουν και να του του το ράψουν ανάποδα.... :p

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

ε δεν γινονται αυτα!καλα καλα δεν στρωσαμε την 4.3:D

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι...

Μπράβο στην htc πάντως...

Φαίνεται πως τα παθήματα των προηγούμενων ετων έγιναν μαθήματα...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για το θέμα που σας έλεγα σύμφωνα με ελληνική ρομ ..και πληκτρολόγιο επαφών..εμένα ειναι branded από tmobile αγορασμένο από Kaiser..για αυτό ίσως και ακόμα δεν έχω πάρει την αναβάθμιση..πήρα Κάιζερ και μου είπε αν θέλω να πάω να το αφήσω 2 ώρες και θα μου περάσει την ελληνική ρομ με τις αναβαθμίσεις κτλ χωρίς να το ρουταρει.. ισχύει κάτι τέτοιο ? Και αξίζει να το κάνω ή έχω κάποιους κινδύνους? Δεν θα την περάσει ο ίδιος κάπου θα το πάει..
Link to comment
Share on other sites

http://i298.photobucket.com/albums/mm258/DrZoidberg-21/2013-11-30084827_zps4ca302c0.png

 

 

ΟΛΕ !!!!!

 

Μπράβο ρε ΗΤC.

Σαββατιάτικος μπονομάς, ελπίζω όλα να πάνε καλά.

:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για το θέμα που σας έλεγα σύμφωνα με ελληνική ρομ ..και πληκτρολόγιο επαφών..εμένα ειναι branded από tmobile αγορασμένο από Kaiser..για αυτό ίσως και ακόμα δεν έχω πάρει την αναβάθμιση..πήρα Κάιζερ και μου είπε αν θέλω να πάω να το αφήσω 2 ώρες και θα μου περάσει την ελληνική ρομ με τις αναβαθμίσεις κτλ χωρίς να το ρουταρει.. ισχύει κάτι τέτοιο ? Και αξίζει να το κάνω ή έχω κάποιους κινδύνους? Δεν θα την περάσει ο ίδιος κάπου θα το πάει..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για το θέμα που σας έλεγα σύμφωνα με ελληνική ρομ ..και πληκτρολόγιο επαφών..εμένα ειναι branded από tmobile αγορασμένο από Kaiser..για αυτό ίσως και ακόμα δεν έχω πάρει την αναβάθμιση..πήρα Κάιζερ και μου είπε αν θέλω να πάω να το αφήσω 2 ώρες και θα μου περάσει την ελληνική ρομ με τις αναβαθμίσεις κτλ χωρίς να το ρουταρει.. ισχύει κάτι τέτοιο ? Και αξίζει να το κάνω ή έχω κάποιους κινδύνους? Δεν θα την περάσει ο ίδιος κάπου θα το πάει..

 

Ναι τo root μάλλον δεν φαίνεται να είναι απαραίτητο, αλλά αυτό είναι το λιγότερο που θα έπρεπε να σε απασχολεί. Το root είναι επιθυμητό ακόμα και όταν έχεις stock rom.

Link to comment
Share on other sites

http://i298.photobucket.com/albums/mm258/DrZoidberg-21/2013-11-30084827_zps4ca302c0.png

 

 

ΟΛΕ !!!!!

 

Μπράβο ρε ΗΤC.

Σαββατιάτικος μπονομάς, ελπίζω όλα να πάνε καλά.

:D

 

Απο τοσο νωρις;;

Link to comment
Share on other sites

Developer edition. Κρατάει υποσχέσεις τελικά η HTC!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό του sotnem είναι αμερικάνικο και unbranded αν δεν κάνω λάθος. Θα ακολουθήσουμε και οι υπόλοιποι με unbranded στο εξής. Μπράβο στην HTC!

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό του sotnem είναι αμερικάνικο και unbranded αν δεν κάνω λάθος. Θα ακολουθήσουμε και οι υπόλοιποι με unbranded στο εξής. Μπράβο στην HTC!

 

Ακριβώς... US Unlocked είναι.

Πιο πολύ χαίρομαι για την 5.5 που δεν είχα πάρει, παρά για το ΚιτΚατ

:)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς... US Unlocked είναι.

Πιο πολύ χαίρομαι για την 5.5 που δεν είχα πάρει, παρά για το ΚιτΚατ

:)

 

Εμείς πάλι που έχουμε τον 5.5 από την 4.3, τι θα πάρουμε; Αλλαγή στον αριθμό έκδοσης;

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Το 1540 στο build version υποδηλώνει developer edition

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις ακούσει κανά νέο και για μας? Εδώ άλλοι έχουν 4.4 ..πάντως από ότι διάβασα και σε 4.3 η T-Mobile θα μας την στείλει χωρίς sense 5.5.. Το σκέφτομαι για ελληνική ρομ..απλά βαριέμαι να στήνω κινητό από την αρχη
Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι θέμα παρόχου στα branded δυστυχώς..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους ήρθε η κιτκατ έχετε playstore η κανονικά ελληνική ρομ..?κι αν κάποιος ξέρει να μου πει αν βάλω official ελληνική ρομ από το μαγαζί που το αγόρασα θα έχω θέμα με εγγύηση..εκεί μου λένε όχι αλλά το φοβάμαι..
Link to comment
Share on other sites

οποια ρομ και να φορας, αγγλικη, γερμανικη, κονγκολεζικη ειτε ειναι η google edition ειτε με Sense, playstore θα εχεις. και το πιο πιθανο αν το μαγαζι που το αγορασες σου αλλαξει ρομ, που πολύ αμφιβαλλω οτι θα το κανει, το πιο πιθανο να εισαι εκτος εγγυησης.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

οποια ρομ και να φορας, αγγλικη, γερμανικη, κονγκολεζικη ειτε ειναι η google edition ειτε με Sense, playstore θα εχεις. και το πιο πιθανο αν το μαγαζι που το αγορασες σου αλλαξει ρομ, που πολύ αμφιβαλλω οτι θα το κανει, το πιο πιθανο να εισαι εκτος εγγυησης.

 

Playstore edition εννοούσα..αυτό που εσύ λες Google edition.. αυτή είναι η ερώτησή μου αν η 4.4 έχει μπει μόνο σε όσους έχουν αυτή την edition.. για την εγγύηση πρέπει να το ψάξω..αν το κάνω χωρίς ρουτ ίσως να ισχύει.. μόνο το θέμα της cid φοβάμαι..τέλος πάντων..ευχαριστώ anyway

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...