Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι μονο τα παιχνίδια αλλά είναι ενα απο τα κριτήρια,ξέρεις εκεί που βαριέσαι λες ας παίξω ενα παιχνιδακι.

Θενξ για την πληροφορία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είναι μονο τα παιχνίδια αλλά είναι ενα απο τα κριτήρια,ξέρεις εκεί που βαριέσαι λες ας παίξω ενα παιχνιδακι.

Θενξ για την πληροφορία

 

Ε τοτε θα σε καλυψει το 925! Πλεον πολλα απο τα νεα games ερχονται και στα wp (πχ perfect kick, daddy was a thief, τα περισσοτερα της gameloft,) οποτε δεν θα εχεις καποιο προβλημα. Και υπαρχουν και αποκλειστικοτητες οπως το age of empires castle siege! To terraria εχει βγει και ανακοινωθηκε και το minecraft πριν λιγες μερες.

Edited by haigoeo
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή καιρός της Microsoft ανοίγωντας την με πετάει έξω, μπορεί κάποιος να δει αν έχει το ίδιο θεμα;
Link to comment
Share on other sites

Με την επισημη cyan σας το κανει αυτο; Eχετε περασμενο το developer preview;

Ειναι σιγουρα bug γιατι στο 630 δεν μου το εχει κανει και βλεπω αρκετα video μεσα απο site.

 

ναι και εγω την επισημη εχω , δεν ειχα περασει ποτε την dev preview. Μεσα απο την εφαρμογη youtube δεν εχω προβλημα, και γιαυτο καθε φορα που παω να δω κανα βιντεο απο site παταω να μου το δειξει στο youtube και μετα επιστρεφω παλι στην σελιδα που ημουν (scrollαροντας ;) πολυ βολικο αυτο στον explorer.)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αλλη μια ερώτηση

Είναι τόσο τραγικό όσο το παρουσιάζουν στα reviews η 16αρα μνήμη?

Είναι τόσο μεγαλα τα apps ώστε να γεμίσει γρήγορα η μνήμη ή απλα δεν βρίσκουν πολλά αρνητικά κ πετάνε κ αυτό μέσα?

Επίσης,η μπαταρία βγάζει μια μέρα άνετα με Νορμάλ χρηση?

Νομιζω η 44.θέση το άδικη σε ενα τεστ που διαβασα

http://www.focus.de/digital/handy/handy-charts/?start=40

 

Υ.γ. ο ήχος κλήσης του είναι δυνατός?βλέπω πως έχει πίσω το ηχείο κ ανησυχω

Edited by nikolio83
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εχω τις εφαρμογές που χρησιμοποιω τα τραγούδια μου, τις φωτο μου και εχω 6 giga ελεύθερα. Τωρα που έστρωσε και η μπαταρία και πάλι, είναι το Νο1 κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αλλη μια ερώτηση

Είναι τόσο τραγικό όσο το παρουσιάζουν στα reviews η 16αρα μνήμη?

Είναι τόσο μεγαλα τα apps ώστε να γεμίσει γρήγορα η μνήμη ή απλα δεν βρίσκουν πολλά αρνητικά κ πετάνε κ αυτό μέσα?

Επίσης,η μπαταρία βγάζει μια μέρα άνετα με Νορμάλ χρηση?

Νομιζω η 44.θέση το άδικη σε ενα τεστ που διαβασα

http://www.focus.de/digital/handy/handy-charts/?start=40

 

Υ.γ. ο ήχος κλήσης του είναι δυνατός?βλέπω πως έχει πίσω το ηχείο κ ανησυχω

 

Για το μεγεθος δες ποστ #3713 και καμια 10αρια παρακατω που το συζηταμε.

 

Η μπαταρια βγαζει μια μερα με νορμαλ χρηση, λογιζωντας την μερα απο τις 7 το πρωι που θα βγει απο τον φορτιστη μεχρι κατα την 1 μετα τα μεσανυχτα που θα ξαναμπει.

Αλλα η νορμαλ χρηση αλλαζει απο χρηστη σε χρηστη.

Το σεναριο που σου αναφερω, ειναι μια με δυο ωρες ιντερνετ, κανα 10λεπτο κλησεις, λιγο φωτογραφικη/λιγο χαρτες.

Τωρα αν θες παιχνιδια ή προβολη βιντεο ή μιλας 2ωρο την μερα, αλλαζει δραματικα η κατασταση και μπορει να μην σε βγαλει ολη την μερα.

 

Ο ηχος ειναι αρκετα δυνατος.

LG G8s Black

Νικόλας

Link to comment
Share on other sites

Απο άποψη κόστους λες για τις γιορτές;;; πάντως στα σκρουτζομαγαζα ειναι δωράκι πλέον στα 220 € και πιστεύω ότι ειναι καλύτερη επιλογή απο το 735 ή το 830( όταν φτάσουν βέβαια σε ανταγωνιστικό επίπεδο τιμής)

 

205€ στα best price....;)

Μονόδρομος για μένα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bάλτε στο παιχνίδι της αυτονομίας και τους συγχρονισμούς email. Εγω που εχω 3 λογαριασμούς, το εταιρικό σε push, το gmail και το outlook σε ωριαία ανανέωση, με wifi και bluetooth ανοιχτά και περίπου μια ώρα ομιλια, στις 5 το απόγευμα είμαι στο 25%. Εκτός κι αν το παρακάνω.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

205€ στα best price....;)

Μονόδρομος για μένα.

 

τελικα αφου δεν εκατσε με το μεταχειρισμενο 1020(ατιμε μανο:mad:)χτυπησα και περιμενω το κινητακι αυριο!σε μαυρο.οκ χανει σε καμερα αλλα μου φαινεται πιο ομορφο και το αλουμινιο πιστευω θα δινει αισθηση πολυτελειας!τα υπολοιπα αργοτερα...αρε μανο:lol:

Link to comment
Share on other sites

τελικα αφου δεν εκατσε με το μεταχειρισμενο 1020(ατιμε μανο:mad:)χτυπησα και περιμενω το κινητακι αυριο!σε μαυρο.οκ χανει σε καμερα αλλα μου φαινεται πιο ομορφο και το αλουμινιο πιστευω θα δινει αισθηση πολυτελειας!τα υπολοιπα αργοτερα...αρε μανο:lol:

 

Αυτό που θα χάσεις σε κάμερα θα το κερδίσεις σε αίσθηση γιατί είναι πανέρμορφη συσκευή. Όμως και με τη κάμερα θα είσαι πολύ ικανοποιημένος.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα χάσεις σε κάμερα θα το κερδίσεις σε αίσθηση γιατί είναι πανέρμορφη συσκευή. Όμως και με τη κάμερα θα είσαι πολύ ικανοποιημένος.

 

αυτο πιστευω και εγω.θα ειναι πανεμορφο και ποιοτικο!και οτι σε τιμη ειναι vfm πλεον οπως ηταν και το lg g2 που ειχα πριν!αραγε η καμερα σε σχεση με το g2 τι λεει!ειχε καποιος και τα δυο?

Link to comment
Share on other sites

αυτο πιστευω και εγω.θα ειναι πανεμορφο και ποιοτικο!και οτι σε τιμη ειναι vfm πλεον οπως ηταν και το lg g2 που ειχα πριν!αραγε η καμερα σε σχεση με το g2 τι λεει!ειχε καποιος και τα δυο?

 

 

 

Μην το ρωτάς καν. Το G2 έχει πολύ μέτρια κάμερα. Το έχω δει στην πράξη. Παίζει το N9 να είχε καλύτερη κάμερα :D

Link to comment
Share on other sites

Μην το ρωτάς καν. Το G2 έχει πολύ μέτρια κάμερα. Το έχω δει στην πράξη. Παίζει το N9 να είχε καλύτερη κάμερα :D

 

ενταξει δεν ηταν το δυνατο του σημειο αλλα δεν ηξερα οτι το 925 υπερεχει τοσο πολυ!υποθετω και ηχειο θα εχει πιο δυνατο.και εκει επασχε το κατα τα αλλα εκπληκτικο G2

Link to comment
Share on other sites

ενταξει δεν ηταν το δυνατο του σημειο αλλα δεν ηξερα οτι το 925 υπερεχει τοσο πολυ!υποθετω και ηχειο θα εχει πιο δυνατο.και εκει επασχε το κατα τα αλλα εκπληκτικο G2

 

Εχει καλό ηχείο αλλά βρίσκεται στο κατο μέρος και σε κάποιες περιπτώσεις (πχ πάνω στον καναπέ) ίσως "μπουκώσει". Κατά τα αλλα είναι πολύ καλή συσκευή και σε τιμή χώμα πλέον.

Υ.Γ. Άλλαξες και avatar βλέπω. Αχ ρε Μανο....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα χάσεις σε κάμερα θα το κερδίσεις σε αίσθηση γιατί είναι πανέρμορφη συσκευή. Όμως και με τη κάμερα θα είσαι πολύ ικανοποιημένος.

Έτσι του είπα και εγώ!

αυτο πιστευω και εγω.θα ειναι πανεμορφο και ποιοτικο!και οτι σε τιμη ειναι vfm πλεον οπως ηταν και το lg g2 που ειχα πριν!αραγε η καμερα σε σχεση με το g2 τι λεει!ειχε καποιος και τα δυο?

Αφού τα είπαμε στο τηλέφωνο, ακόμα Ρωτάς άπιστε Θωμά χαχα:D:cool::p

Το 925 έχει πολύ καλή φωτογραφική, ανώτερη απ'τη κατά τα άλλα ναυαρχίδα G2, ειδικά σε δύσκολες συνθήκες ή εσωτερικά.

Εχει καλό ηχείο αλλά βρίσκεται στο κατο μέρος και σε κάποιες περιπτώσεις (πχ πάνω στον καναπέ) ίσως "μπουκώσει". Κατά τα αλλα είναι πολύ καλή συσκευή και σε τιμή χώμα πλέον.

Υ.Γ. Άλλαξες και avatar βλέπω. Αχ ρε Μανο....:lol:

Συμφωνώ.

Επίσης εμένα τα 2 απ'τα 3 925 που είχα πάρει δεν είχαν και τόσο δυνατό ακουστικό.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

αυτο πιστευω και εγω.θα ειναι πανεμορφο και ποιοτικο!και οτι σε τιμη ειναι vfm πλεον οπως ηταν και το lg g2 που ειχα πριν!αραγε η καμερα σε σχεση με το g2 τι λεει!ειχε καποιος και τα δυο?

 

Εδω κάποιος ανέβασε συγκριτικό 925 με g2 με τα αποτελέσματα να είναι υπέρ του δεύτερου (ύστερα απο κάποιες βελτιώσεις που δέχτηκε η συσκευή).....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=241562&page=180

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδω κάποιος ανέβασε συγκριτικό 925 με g2 με τα αποτελέσματα να είναι υπέρ του δεύτερου (ύστερα απο κάποιες βελτιώσεις που δέχτηκε η συσκευή).....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=241562&page=180

 

ειχε φτιαξει οντως με καποια mod και με custom rom.τελος παντων ειμαστε off topic μολις σχολασα σε λιγο το ανοιγω.αχ ρε μανο :lol:

Link to comment
Share on other sites

ειχε φτιαξει οντως με καποια mod και με custom rom.τελος παντων ειμαστε off topic μολις σχολασα σε λιγο το ανοιγω.αχ ρε μανο :lol:

Έλα σε καλό θα σου βγει :)

Είναι όμορφο το κινητάκι, με σωστό μέγεθος κυρίως για κινητό, πολύ καλή κάμερα και άψογη amoled η οποία φαίνεται άνετα στον ήλιο ενώ το μαύρο της δένει απόλυτα με το UI της Microsoft.

Βράδυ (ειδικά αν το έχεις πάρει σε μαύρο) και κάνεις περιήγηση στα μενού του είναι φορές που νομίζεις ότι είναι όλη η πρόσοψη οθόνη και ότι τα γράμματα θα πεταχτούν έξω, απόλυτη αίσθηση.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έλα σε καλό θα σου βγει :)

Είναι όμορφο το κινητάκι, με σωστό μέγεθος κυρίως για κινητό, πολύ καλή κάμερα και άψογη amoled η οποία φαίνεται άνετα στον ήλιο ενώ το μαύρο της δένει απόλυτα με το UI της Microsoft.

Βράδυ (ειδικά αν το έχεις πάρει σε μαύρο) και κάνεις περιήγηση στα μενού του είναι φορές που νομίζεις ότι είναι όλη η πρόσοψη οθόνη και ότι τα γράμματα θα πεταχτούν έξω, απόλυτη αίσθηση.

 

εννοειται μαυρο το πηρα!απιστευτη ποιοτητα πραγματικα και ειχες δικιο γλιστραει!δεν καταλαβα απο που ειναι προελευση παντως δεν ειναι branded σε καποια εταιρια.παντως ειχε πληκτρολογιο αγγλικα και ουγγρικα αν αυτο λεει κατι.δεν ξερω απο που φαινεται απο το ιμει?μου εκανε εντυπωση που ηταν σχεδον ξεφορτιστο.σε λιγο γεμιζει για να το στησω.φοραει 8.1 αλλα δεν δοκιμασα για κανα μικρο update.αυτα για αρχη!

Link to comment
Share on other sites

εννοειται μαυρο το πηρα!απιστευτη ποιοτητα πραγματικα και ειχες δικιο γλιστραει!δεν καταλαβα απο που ειναι προελευση παντως δεν ειναι branded σε καποια εταιρια.παντως ειχε πληκτρολογιο αγγλικα και ουγγρικα αν αυτο λεει κατι.δεν ξερω απο που φαινεται απο το ιμει?μου εκανε εντυπωση που ηταν σχεδον ξεφορτιστο.σε λιγο γεμιζει για να το στησω.φοραει 8.1 αλλα δεν δοκιμασα για κανα μικρο update.αυτα για αρχη!

 

Καλορίζικο! Λογικά από Ουγγαρία είναι αλλά μπορείς να το τσεκάρεις και από τις ρυθμίσεις>πρόσθετα+ πληροφορίες και κοιτάς το Manufacturer Name.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Λογικά από Ουγγαρία είναι αλλά μπορείς να το τσεκάρεις και από τις ρυθμίσεις>πρόσθετα+ πληροφορίες και κοιτάς το Manufacturer Name.

 

οντως ουγγρικο...αν αυτο παιζει ρολο.απιστευτη φωτεινοτητα αν και το εχω στο μεσαια

Link to comment
Share on other sites

οντως ουγγρικο...αν αυτο παιζει ρολο.απιστευτη φωτεινοτητα αν και το εχω στο μεσαια

 

clearblack + amoled = win:D

Link to comment
Share on other sites

clearblack + amoled = win:D

 

εχει τα συν του σε σχεση με το G2 που ειχα πριν αλλα σε μπαταρια δεν εχει καμια σχεση.εχει κανα 4ωρο και κοντευει να μου κλεισει.βεβαια εχω κατεβασει χαρτες και καμια 70αρια εφαρμογες συν σκαλισμα αλλα στο lg το πολυ να ειχε παει στο 50%.το γνωριζα βεβαια πριν κανω την αλλαγη :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...