Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και που ακριβώς είναι αυτή η ρύθμιση γιατί δεν την βρίσκω?

 

Θα πας ρυθμίσεις > ήχος > βελτιώσεις > αναστροφή για σίγαση > και θα το έχεις ανενεργό.

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κοίταξε είμαι ανοιχτός σε όλες τις προτάσεις, όλα τα λειτουργικά μου αρέσουν και φυσικά δεν έχω πρόβλημα ούτε με το android, απλά για να είμαι ειλικρινής android phone θα ήθελα απλά με δελεάζουν η καλή κάμερα του 925 και το δωρεαν Gps,

 

Γιατί; το android δεν έχει το google maps που είναι free?

απλά θέλει λίγο ιντερνετ για τα δεδομένα του χάρτη

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

http://www.wpcentral.com/windows-phone-81-now-available

 

Παιδιά το κατέβασε κανένας το Update? Εγώ το κάνω Install τώρα :happy:

 

Δεν θέλω πολλά για να ξεφορτωθώ το LaG G2… Τα παρακάτω μου αρκούν:

1. Ανεξάρτητα Volume Controls

2. Δίορθωση του Bug που δεν μπορεις να πλοηγηθείς σε sites mouse over/drop down menus

3. Manual IP Address στο WiFi

Link to comment
Share on other sites

Καλό νέο το 2ο...!

Όπως επίσης και το γεγονός της ανάπτυξης κοινών εφαρμογών μεταξύ όλων των πλατφορμών,δηλαδή σταθερών υπολογιστών,ταμπλετών κι έξυπνων τηλεφώνων. Φέτος,αλλά ειδικότερα του χρόνου που θα υπάρχουν δείγματα γραφής σε όλους για το αναβαθμισμένο λειτουργικό και για τις κοινές εφαρμογές, εικάζω ότι θα είναι η χρονιά των windows.

Edited by batman007
Link to comment
Share on other sites

για πες μας, πόση ώρα έκανε να εγκατασταθεί το Update?

Μετά την ολοκλήρωση, είδες κάποια bug? π.χ. το flash της κάμερας, λειτουργεί κανονικά? τα data & wifi?

Link to comment
Share on other sites

0% Completed

PROCESS_INITIALIZATION_FAILED

Μπλε οθόνη.

Την πατήσαμε! :lol:

 

Με ένα soft reset το κινητό επανήλθε και συνέχισε μόνο του κανονικά την εγκατάσταση επιτυχώς. :D

Edited by Stratilatis
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής απο τα WP 8.1.Απορώ γιατί εξαφάνισαν το εικονίδιο το Bluetooth.Επίσης προς το παρόν δεν μπορώ να συνδεθώ στο store.Κανένας άλλος;
Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ θετικές.Το γύρισα και αγγλικά και δοκίμασα και την Cortana η οποια έδειχνε να αναγνωρίσει αυτά που έλεγα καλύτερα απο το Siri του iPad.Ωραία και τα γραφικά ενναλλαγης.Δεν θα το έλεγα update αλλά upgrade.Ενθουσιαμενος μέχρι στιγμής.
Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι?

Εχει βγει τελική ημερομηνία κυκλοφορίας της 8.1 για το τηλεφωνάκι μας?

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

παιδια, υπαρχει καποιος τροπος το 1 sms να χωραει πανω απο 70 χαρακτηρες?

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις ---------> Δίκτυο+

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έκαναν το update μέσω Preview for Developers, υπάρχει πισωγυρισμός σε black? για τον οποιοδήποτε λόγο μιλάω.

Όχι official φαντάζομαι, αλλά μέσω NCS ίσως?

Γνωρίζει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έκαναν το update μέσω Preview for Developers, υπάρχει πισωγυρισμός σε black? για τον οποιοδήποτε λόγο μιλάω.

Όχι official φαντάζομαι, αλλά μέσω NCS ίσως?

Γνωρίζει κανείς?

 

Και μέσω Nokia care suite αλλά και λογικά και μέσω του Nokia Software Recovery Tool Installer που δίνει επίσημα η ίδια Nokia από το site της!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Για όσους έκαναν το update μέσω Preview for Developers, υπάρχει πισωγυρισμός σε black? για τον οποιοδήποτε λόγο μιλάω.

Όχι official φαντάζομαι, αλλά μέσω NCS ίσως?

Γνωρίζει κανείς?

 

Ναι το εκανα εγω...απο την 8.1 γυρισα σε Portico!

Link to comment
Share on other sites

Τσίμπησα αυτό εδώ στα 12.70 (πολύ καλό, σαν dual sim ένα πράγμα). Θα ήθελα να σας ρωτήσω υπάρχει άξια λόγου μεγαλύτερη κατανάλωση με BT πάντα ανοιχτό;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια σας παρακαλω.οταν μιλάω στο Τηλ με κλήση ομιλίας θέλω ταυτόχρονα να ειμαι στο ίντερνετ με τον παροχο και να κάνω περιήγηση.γιατι με το που παίρνω Τηλ χάνεται εντελώς το ίντερνετ του παροχου;
Link to comment
Share on other sites

Τσίμπησα αυτό εδώ στα 12.70 (πολύ καλό, σαν dual sim ένα πράγμα). Θα ήθελα να σας ρωτήσω υπάρχει άξια λόγου μεγαλύτερη κατανάλωση με BT πάντα ανοιχτό;

 

Όχι δεν είναι άξια λόγου. Είναι αρκετα μικρή.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια σας παρακαλω.οταν μιλάω στο Τηλ με κλήση ομιλίας θέλω ταυτόχρονα να ειμαι στο ίντερνετ με τον παροχο και να κάνω περιήγηση.γιατι με το που παίρνω Τηλ χάνεται εντελώς το ίντερνετ του παροχου;

 

Σου το κάνει και με 3g

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απλά να κάνω μία δήλωση. Δε βάζω την dev preview. Παραδοσιακά θα περιμένω ως μεγάλος γκουρού την επίσημη 8.1. Πρέπει να χαλιναγωγούμε τις επιθυμίες μας και να ζούμε με σεμνότητα και εγκράτεια μέρες που είναι... :rolleyes:
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Έλεγα κι εγώ να περιμένω την επίσημη 8.1, αλλά δεν κρατήθηκα και πέρασα χθες την Preview. Δεν το μετάνιωσα καθόλου, εξαιρετική!

 

Μόνο μείον, η εφαρμογή της μουσικής, η οποία δεν δείχνει πια τον καλλιτέχνη στο live tile και στην οθόνη κλειδώματος. Χαλάστηκα λίγο, αλλά διάβασα ότι έρχεται σχετικό update.

 

Επίσης το tile της οικονομίας μπαταρίας δεν είναι live; Δεν δείχνει ποσοστό πάνω στο tile;

Κατά τα άλλα, οι τρεις σειρές είναι άψογες, όπως και το notification center.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μη περίμενα την επίσημη αναβάθμιση. Μεγάλη αλλαγή σε πολλά σημεία. :cool:

Με έχει κάνει να προσπαθώ να θυμηθώ πως ήταν με τις προηγούμενες εκδόσεις!!! ;)

Το μόνο που δεν άλλαξε είναι η αβίαστη κύλιση των εφαρμογών :D

Link to comment
Share on other sites

Απλά να κάνω μία δήλωση. Δε βάζω την dev preview. Παραδοσιακά θα περιμένω ως μεγάλος γκουρού την επίσημη 8.1. Πρέπει να χαλιναγωγούμε τις επιθυμίες μας και να ζούμε με σεμνότητα και εγκράτεια μέρες που είναι... :rolleyes:

Και εμένα μου την έπεσε η σκλεναρικοβα αλλα επέδειξα εγκράτεια.... Καλά έκανα???:lol

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...