Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά βοήθεια...! Έκανα μία βλακεία (μάλλον) :O . Έσβησα με το p2ktool μερικές εικόνες και μερικούς ήχους (όλα τα alert files). Το αποτέλεσμα : δεν δουλεύουν οι ρυθμίσεις του ήχου π.χ είμαι στη δόνηση και όταν πατάω Ρυθμίσεις με γυρνάει στο αρχικό μενού. :cry:

Επίσης δεν δουλεύει το motomixer. :wacko:

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί τί φταίει;

Επειδή είμαι λίγο χαζούλης :O !!! δεν κράτησα backup. Μπορεί κάποιος να μου στείλει όλα τα αρχεία που βρίσκονταν στο φάκελο audio;(άν φταίει αυτό :!: ).

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά βοήθεια...! Έκανα μία βλακεία (μάλλον) :O . Έσβησα με το p2ktool μερικές εικόνες και μερικούς ήχους (όλα τα alert files). Το αποτέλεσμα : δεν δουλεύουν οι ρυθμίσεις του ήχου π.χ είμαι στη δόνηση και όταν πατάω Ρυθμίσεις με γυρνάει στο αρχικό μενού. :cry:

Επίσης δεν δουλεύει το motomixer. :wacko:

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί τί φταίει;

Επειδή είμαι λίγο χαζούλης :O !!! δεν κράτησα backup. Μπορεί κάποιος να μου στείλει όλα τα αρχεία που βρίσκονταν στο φάκελο audio;(άν φταίει αυτό :!: ).

Απ οτι εχω διαβασει,οταν το εκανες αυτο θα επρεπε να ειχες το κινητο στο αθορυβο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά βοήθεια...! Έκανα μία βλακεία (μάλλον) :O . Έσβησα με το p2ktool μερικές εικόνες και μερικούς ήχους (όλα τα alert files). Το αποτέλεσμα : δεν δουλεύουν οι ρυθμίσεις του ήχου π.χ είμαι στη δόνηση και όταν πατάω Ρυθμίσεις με γυρνάει στο αρχικό μενού. :cry:

Επίσης δεν δουλεύει το motomixer. :wacko:

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί τί φταίει;

Επειδή είμαι λίγο χαζούλης :O !!! δεν κράτησα backup. Μπορεί κάποιος να μου στείλει όλα τα αρχεία που βρίσκονταν στο φάκελο audio;(άν φταίει αυτό :!: ).

Το έχω πάθει και εγώ.Θα σου πω τι εκανα αλλα δεν ξερω αν θα βοηθησει και εσενα.Καταρχην πηγα στο μενου "ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ->ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ->ΟΙΚΕΙΑ ΟΘΟΝΗ->ΠΛΗΚΤΡΑ ΧΕΙΡΙΣΜΩΝ, απο εκει αλλαξα την συντομευση στο πληκτρο "ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩ" και το εβαλα να πηγαινει στο "ΡΥΘΜ.ΚΛΗΣΕΩΝ" και μαντεψε οταν πατησα το επανω βελακι στην αρχικη οθονη πηγε στις ρυθμ.κλησεων και απο εκει στη ρυθμιση και καταφερα να "μπω" στις ρυθμισεις.Ελπιζω να σε βοηθησει και σενα.Οσο για το motomixer δεν ξερω να σου απαντησω.

Link to comment
Share on other sites

Mετα την εγκατασταση νεων οδηγων,καταφερα να συνδεσω το κινητο με τον υπολογιστη

και να δουλεψω το mobile phone tools.

Ομως,ενω το τηλ ειναι συνδεδεμενο και μπορω να κανω τα παντα με το mpt,στα p2kmanager και P2kcommander δεν μπορω να κανω τιποτα.Σε αυτο τα προγραμματα φαινεται ως μη συνδεδεμενο.:O

 

 

Καμια βοηθεια;:)

 

http://img492.imageshack.us/img492/689/motomoto4vo.th.jpg

Δoκιμασε να κανεις εγκατασταση το P2KTools,νομιζω ο,τι οι Drivers ειναι ιδιοι και για το P2kCommader.Δες τη σελιδα του BORORO για να κανεις σωστα στην εγκατασταση του γιατι αλλιως δεν θα δουλεψει ή απλως χρησιμοποιησε τους Drivers του P2KTools οταν στους ζητησει το P2kCommander.Ελπιζω να δουλεψει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δoκιμασε να κανεις εγκατασταση το P2KTools,νομιζω ο,τι οι Drivers ειναι ιδιοι και για το P2kCommader.Δες τη σελιδα του BORORO για να κανεις σωστα στην εγκατασταση του γιατι αλλιως δεν θα δουλεψει ή απλως χρησιμοποιησε τους Drivers του P2KTools οταν στους ζητησει το P2kCommander.Ελπιζω να δουλεψει. ;)

Σε ευχαριστω.Θα δοκιμασω και θα ενημερωσω.

Η σελιδα του bororo δε λειτουργει οπως παλια ομως...:O

Link to comment
Share on other sites

Re paidia epese ligo ouiski sto kinhto ths koumparas mou kai esvhse.Den h3ere na vgalei thn mpataria kai to afhse svhsto .meta apo kana 2wro to kinhto anave kanonika kai ektote doulevei apsoga alla h bataria krataei polu ligo.

Upopsiazomai oti o3ido8hke h bataria opote me mia new isws strwsei.

Kamia idea apo kanan kinhtoeidimona?

Efxaristw!

Link to comment
Share on other sites

yparxei pouthena kanena thema gia to razorv3i?i grafoume edw kai gi ayto?
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

yparxei pouthena kanena thema gia to razorv3i?i grafoume edw kai gi ayto?

 

Έχουμε τo θέμα της Επίσημης Ανακοίνωσης του V3i

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Aκολουθω τον παρακατω οδηγο:

 

1ον) Ανάβουμε και συνδέουμε το V3 στον υπολογιστή.

2ον) Ανοίγουμε τον Device Manager και από το Modems αφαιρούμε (uninstall) το “Motorola USB Modem” (στην προτροπή επιβεβαίωσης του συστήματος απαντούμε θετικά).

3ον) Αποσυνδέουμε το V3 και το ξανά συνδέουμε με τον υπολογιστή.

Ολα καλα.:)

 

4ον) Μόλις τα Windows XP αναγνωρίσουν την συσκευή (Motorola USB Modem) και εμφανισθεί το παράθυρο του “New Hardware Wizard” επιλέγουμε το “Install from a list or specific location (Advanced)” και πατάμε το Next. Ύστερα επιλέγουμε το «Don’t search. I will choose the driver to install.» και πατάμε ξανά το Next. Τώρα πατάμε το πλήκτρο “Have Disk...” και δίδουμε ως θέση του οδηγού μας, τον κατάλογο Drv των P2KTools (πχ. Program Files\p2ktools\drv) και πατάμε το πλήκτρο OK ώστε να επικυρώσουμε τον κατάλογο, ύστερα πατάμε ξανά το πλήκτρο Next ώστε να εγκατασταθεί ο συγκεκριμένος οδηγός των P2KTools για την συσκευή μας. Μετά από μερικά λεπτά θα ενημερωθούμε για την επιτυχή εγκατάσταση του οδηγού οπότε κλείνουμε τον “New Hardware Wizard” πατώντας το πλήκτρο Finish.

5ον) Αποσυνδέουμε το V3 και το ξανά συνδέουμε με τον υπολογιστή.

6ον) Ανοίγουμε τον Device Manager και από τα Modems επιλέγουμε το “Motorola USB Driver”, κάνουμε δεξί κλικ και επιλέγουμε το Properties, πάμε στο Driver tab και βλέπουμε εάν το Driver Date είναι 30/07/2003 ώστε να είμαστε σίγουροι πως εγκαταστήσαμε σωστά τον οδηγό των P2KTools (ο original driver της Motorola είναι του 2004).

Ολα καλα.:)

 

7ον) Από το Registry πάμε στο HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USB. Πρέπει να βρούμε ανάμεσα στα διαθέσιμα κλειδιά (είναι μορφής Vid_xxxxxx) εκείνο το υπό-κλειδί τους (είναι μορφής 5&xxxxx) του οποίου το DeviceDesc είναι «USB Composite Device», το LocationInformation είναι «Motorola Phone (V3)» και το Service είναι «usbccgp».

8ον) Μόλις βρούμε αυτό το κλειδί & υπό-κλειδί (στο δικό μου μηχάνημα είναι το Vid_22b8&Pid_4901\5&70d7557&0&1 –αυτό διαφέρει στο δικό σας!!), πρέπει να αλλάξουμε την τιμή Service από “usbccgp” σε “usbhub”.

Προσοχή: Τα Windows XP ορισμένες φορές δεν μας επιτρέπουν να αλλάξουμε άμεσα την συγκεκριμένη τιμή οπότε πρέπει να επιλέξουμε το υπό-κλειδί (πχ. 5&70d7557&0&1) και κάνοντας δεξί κλικ να επιλέξουμε «Permissions...» και από εκεί με επιλεγμένο το Everyone να μαρκάρουμε το κουτάκι του Full Control Allow επιβεβαιώνοντας την προτίμηση μας με το πλήκτρο OK (αργότερα, όταν αλλάξουμε την τιμή Service θα πρέπει να ακολουθήσουμε την αντίστροφη διαδικασία ξεμαρκάροντας το Full Control Allow).

9ον) Αποσυνδέουμε το V3 και το ξανά συνδέουμε με τον υπολογιστή.

10ον) Εκτελέστε την εφαρμογή P2KTools και κάντε Switch to->P2K Mode, ύστερα Connect, η επικοινωνία θα αποτύχει, όμως..

Ολα καλα. :)

 

11ον) Σε λίγα δευτερόλεπτα τα Windows XP θα σας ενημερώσουν πως εντοπίστηκε νέα συσκευή και το παράθυρο του “Found New Hardware Wizard” θα εμφανισθεί. Επιλέξτε το “Install from a list or specific location (Advanced)” και πατήστε το Next, ύστερα επιλέξτε το “Search for the best driver in these locations.” και μαρκάρετε (αν δεν είναι ήδη μαρκαρισμένο) το “Include this location in the search:” το οποίο πρέπει να δείχνει ήδη στον κατάλογο Drv του P2KTools (πχ. C:\Program Files\p2ktools\drv), πατήστε το Next και ύστερα το Finish. Αυτή η διαδικασία (βήμα) θα επαναληφθεί άλλες δυο φορές

Οπα.Εδω δε συμβαινει αυτο σε μενα.Δεν με ενημερωνουν τα xp οτι εντοπιστηκε νεα συσκευη.Αυτο ειναι το προβλημα μου σε οποιο guide και να δοκιμασα.

12ον) Κλείνουμε τα P2KTools.

13ον) Αποσυνδέουμε το V3 και το ξανά συνδέουμε με τον υπολογιστή.

14ον) Εκτελούμε ξανά το P2KTools και δοκιμάζουμε να συνδεθούμε σε P2K Mode (Switch To…P2K Mode, Connect).

15ον) Εάν όλα πάνε καλά, ο οδηγός του P2KTools έχει εγκατασταθεί σωστά.

Με αποτελεσμα να μην πανε ολα καλα και το κινητο να μην το βλεπει σαν p2k device παρα μονο ως ΑΤ.Να σημειωσω οτι ενω στον pdf οδηγο λεει πως το speed Και το timeout πρεπει να ειναι 14400 και 5000 αντιστοιχα στο δικο μου ειναι 115200 και 3000. :(

 

Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει!:( Προσπαθω δυο μερες τωρα,εχω διαβασει ολο το νετ αλλα δεν τα καταφερνω...:(

 

 

 

edit:Μετα εκανα κατι αλχημειες που σκεφτηκα και πλεον το κινητο αναγνωριζεται ως p2k device (δειτε και στην επισυναπτομενη φωτο!!) αλλα αυτοματως ολα τα προγραμματα p2k κρασαρουν! :(

 

http://img385.imageshack.us/img385/7861/12hr1.th.jpg

 

 

 

Aν μπορουσα να βαλω αυτα με καποιο τροπο... :(

7) new hardware items. Don't worry, thats ok. http://82.165.243.99/DesktopModules/YetAnotherForumDotNet/images/emoticons/icon_smile.gif And wait til they are all found and installed. These are the devices Windows finds:

 

Motorola USB Device: Accessories Interface

Motorola USB Device: Communications Class - Communications Interface

Motorola USB Device: Communications Class - Data Interface

Motorola USB Device: Data Logging DSP Interface

Motorola USB Device: Data Logging MCU Interface

Motorola USB Device: Test Command Interface

Sound, video and game Controllers: USB Audio Device (sometimes)

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα βγει κανα Motorola V3συν/ή/Χ/ή 2 version που να εχει αυτο το πράγμα που οταν μιλας βλεπεις και τον αλλο?

 

Το V3x, όντας κινητό τρίτης γενιάς, διαθέτει δεύτερη κάμερα και συνεπώς διαθέτει δυνατότητες βιντεοκλήσης (αυτό το πράγμα που όταν μιλάς βλέπεις και τον άλλο).

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις ποτε βγαίνει το V3x και αν θα ειναι ιδιο στις διαστάσεις, κτλ?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=61792

Link to comment
Share on other sites

Aκολουθω τον παρακατω οδηγο:

 

 

Ολα καλα.:)

 

 

Ολα καλα.:)

 

 

Ολα καλα. :)

 

 

Οπα.Εδω δε συμβαινει αυτο σε μενα.Δεν με ενημερωνουν τα xp οτι εντοπιστηκε νεα συσκευη.

 

Με αποτελεσμα να μην πανε ολα καλα και το κινητο να μην το βλεπει σαν p2k device παρα μονο ως ΑΤ.Να σημειωσω οτι ενω στον pdf οδηγο λεει πως το speed Και το timeout πρεπει να ειναι 14400 και 5000 αντιστοιχα στο δικο μου ειναι 115200 και 3000. :(

 

Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει!:( Προσπαθω δυο μερες τωρα,εχω διαβασει ολο το νετ αλλα δεν τα καταφερνω...:(

 

 

 

edit:Μετα εκανα κατι αλχημειες που σκεφτηκα και πλεον το κινητο αναγνωριζεται ως p2k device (δειτε και στην επισυναπτομενη φωτο!!) αλλα αυτοματως ολα τα προγραμματα p2k κρασαρουν! :(

 

http://img385.imageshack.us/img385/7861/12hr1.th.jpg

 

 

 

Aν μπορουσα να βαλω αυτα με καποιο τροπο... :(

Δοκιμασε να κανεις εγκατασταση το P2KTools οχι οπως το περιγραφει ο DirectX αλλα με τον οδηγο για "Οδηγός για το πώς μπορείτε να φoρτώσετε τα JAVA παιχνίδια...", που βρισκεται ακριβως απο κατω του.Αν σου ζητησει Drivers το προβλημα σου λυθηκε, αν οχι οταν εκανες εγκατασταση και σου ζητησε Drivers το P2kCommander τι εκανες?Σε ρωταω γιατι αν δεν εδωσες τους Drivers δεν προκειται να λειτουργησει.Εγω εχω δυο PC και στο ενα εκανα εγκατασταση πρωτα το P2KTools με τον οδηγο για τα παιχνίδια και "βλεπει" και το P2kCommander χωρις να μου εχει ζητησει Drivers το δευτερο κατα την εγκατασταση του, ενω στο αλλο προσπαθησα να κανω πρωτα εγκατασταση το P2kCommander και δεν του εδωσα Drivers με αποτελεσμα να μη δουλευει ουτε το P2kCommander αλλα ουτε και το P2KTools.Το εκανα απεγκατασταση και παλι εγκατασταση αλλα παλι δεν δουλεψε.

 

Μια διορθωσουλα...

Τους drivers τους ζητανε τα προγραμματα οταν τα τρεξεις και συνδεσεις το τηλ. και οχι κατα την εγκατασταση τους οπως λανθασμενα ανεφερα στο παραπανω post.Sorry :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις εγκατασταση το P2KTools οχι οπως το περιγραφει ο DirectX αλλα με τον οδηγο για "Οδηγός για το πώς μπορείτε να φoρτώσετε τα JAVA παιχνίδια...", που βρισκεται ακριβως απο κατω του.Αν σου ζητησει Drivers το προβημα σου λυθηκε, αν οχι οταν εκανες εγκατασταση και σου ζητησε Drivers το P2kCommander τι εκανες?Σε ρωταω γιατι αν δεν εδωσες τους Drivers δεν προκεται να λειτουργησει.Εγω εχω δυο PC και στο ενα εκανα εγκατασταση πρωτα το P2KTools με τον οδηγο για τα παιχνίδια και "βλεπει" και το P2kCommander χωρις να μου εχει ζητησει Drivers το δευτερο κατα την εγκατασταση του, ενω στο αλλο προσπαθησα να κανω πρωτα εγκατασταση το P2kCommander και δεν του εδωσα Drivers με αποτελεσμα να μη δουλευει ουτε το P2kCommander αλλα ουτε και το P2KTools.Το εκανα απεγκατασταση και παλι εγκατασταση αλλα παλι δεν δουλεψε.

Aπ οτι βλεπω το p2ktools και p2kcommander Που εχω ειναι ετοιμα exe και δεν θελουν εγκατασταση.Μολις παταω το exe ανοιγει κανονικα το προγραμμα.

Κανω κατι λαθος;;; :O:O

Σε ευχαριστω που με βοηθας!:)

 

http://img196.imageshack.us/img196/7687/p2kcomm6xl.th.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/2043/p2ktools0yi.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

re paidia pos mporw na perasw themes apo to pc mou sto kinito?

exw katevasei themes alla to programma pou yparxei se cd mazi me to kinito den ipostirizei tin morfi twn arxeiwn twn themes.

Νομιζω οτι εννοεις Skins, ετσι δεν ειναι?Το cd που υπαρχει στο πακετο ειναι για πολυ απλα πραγματα να περνας καμια φωτο και κανεναν ηχο το πολύ. Μπες σε αυτη τη σελιδα και θα μαθεις πολυ ωραια πραγματακια για το Razor σου.http://www.geocities.com/motorolarazr_v3/.

Κανε εγκατασταση πρωτα το p2ktools οπως περιγραφεται στην παραπανω σελιδα στο "How to" με το PDF αρχειο που λεει "Οδηγός για το πώς μπορείτε να φoρτώσετε τα JAVA παιχνίδια...", και μετα το P2kCommander, το οποιο οταν το κατεβασεις εχει μεσα μαθημα για το πως να περνας Skins στο κινητο σου.Προσεχε εχει μεγαλη σημασια να κανεις πρωτα εγκατασταση το p2ktools γιατι εχει μεσα τους σωστους Drivers.Τα παραπανω τα πραγματοποιησα εγω ακριβως οπως σου τα ειπα και ειχα αψογα αποτελεματα.Διαβασε προσεκτικα την "Αρχικη σελιδα" του παραπανω site για να γνωριζεις οτι εχεις ευθυνη εσυ και μονο εσυ για τις συνεπειες της χρησης των παραπανω προγραμματων.υ.γ το site ειναι του bororo ενος μελους που συνεβαλε τα μεγιστα ωστε να γνωρισουμε ολοι καλυτερα τα razor μας.

Link to comment
Share on other sites

Aπ οτι βλεπω το p2ktools και p2kcommander Που εχω ειναι ετοιμα exe και δεν θελουν εγκατασταση.Μολις παταω το exe ανοιγει κανονικα το προγραμμα.

Κανω κατι λαθος;;; :O:O

Σε ευχαριστω που με βοηθας!:)

 

http://img196.imageshack.us/img196/7687/p2kcomm6xl.th.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/2043/p2ktools0yi.th.jpg

Εχεις δικιο για το p2ktools αλλα το P2kCommander που εχεις ειναι μαλλον η lite editon, σωστα?Καλυτερα να "κατεβασεις" την ολοκληρωμενη εκδοση!Δοκιμασες να κανεις την εγκατασταση του p2ktools με τον οδηγο για τα παιχνιδια?Για την ακριβεια δεν κανεις εγκατασταση αλλα "τρεχεις" το .exe, εχεις δικιο. "Τρεξε" το p2ktools και ακολουθησε τα βηματα του οδηγου για τα παιχνιδια και πες μου αν τα καταφερες. Υ.Γ δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις, αλλωστε εδω βρισκομαστε ολοι για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον. ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθησα τον οδηγο για τα παιχνιδια αλλα μολις ανοιγω το p2ktools,μετα απο 5 δευτερα κρασαρει.Ανοιξα δοκιμαστικα και το commander,κρασαρει και αυτο...
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθησα τον οδηγο για τα παιχνιδια αλλα μολις ανοιγω το p2ktools,μετα απο 5 δευτερα κρασαρει.Ανοιξα δοκιμαστικα και το commander,κρασαρει και αυτο...

Δοκιμασες να κανεις μια επανεκκινηση τον υπολογιστη σου?Αν ναι, το προγραμμα δουλευε κανονικα πριν?Οταν λες οτι εκανες "αλχημειες" τι εκανες ακριβως?Τον οδηγο του DirectX δεν τον χρησιμοποιησα γιατι "πειραζει" τη registry του PC κατι το οποιο ειναι αρκετα επικινδυνο.Λυπαμαι που δεν καταφερα να σε βοηθησω. :( :(

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να κανεις μια επανεκκιση τον υπολογιστη σου?Αν ναι, το προγραμμα δουλευε κανονικα πριν?Οταν λες οτι εκανες "αλχημειες" τι εκανες ακριβως?Τον οδηγο του DirectX δεν τον χρησιμοποιησα γιατι "πειραζει" τη registry του PC κατι το οποιο ειναι αρκετα επικινδυνο.Λυπαμαι που δεν καταφερα να σε βοηθησω. :( :(

Θα προσπαθησω να απεγκαταστησω ολους τους drivers,προγραμματα κτλ ωστε να ξαναρχισω απο την αρχη μηπως και τα καταφερω.:(:O

 

Αν εχεις καποιο Link για κανενα προγραμμα,plz share.

Ευχαριστω για τη βοηθεια! :)

 

Κοιτα το φορουμ συχνα γιατι μπορει να ξαναχρειαστω! :p

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να απεγκαταστησω ολους τους drivers,προγραμματα κτλ ωστε να ξαναρχισω απο την αρχη μηπως και τα καταφερω.:(:O

 

Αν εχεις καποιο Link για κανενα προγραμμα,plz share.

Ευχαριστω για τη βοηθεια! :)

 

Κοιτα το φορουμ συχνα γιατι μπορει να ξαναχρειαστω! :p

Μαλλον το να ξαναρχισεις την προσπαθεια απο την αρχη ειναι το καλυτερο(αν και οχι το πιο ευχαριστo) αλλωστε ο "επιμενων νικα" ετσι δεν ειναι?Λυπαμαι αλλα δεν εχω να σου προτεινω καποιο link για Plz share ή προγραμματα που με ρωτας.Να'σαι καλα και οποτε μπορω να βοηθησω θα ειναι χαρα μου.Good luck :)

 

Sorry!

Το http://www.motomodders.net/ εχει ωραια "πραγματακια"

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να απεγκαταστησω ολους τους drivers,προγραμματα κτλ ωστε να ξαναρχισω απο την αρχη μηπως και τα καταφερω.:(:O

 

Αν εχεις καποιο Link για κανενα προγραμμα,plz share.

Ευχαριστω για τη βοηθεια! :)

 

Κοιτα το φορουμ συχνα γιατι μπορει να ξαναχρειαστω! :p

Πριν ξεκινησεις απο την αρχη δοκιμασε κατι τελευταιο :w00t: !Κατεβασες την ολοκληρωμενη εκδοση του P2kCommander?Αν οχι κατεβασε την απο την σελιδα του bororo (βρισκεται ακριβως πανω απο την lite edition λεει σκετα "download") αυτη λογικα δεν θα κρασαρει, θα ειναι σαν να κανεις εγκατασταση καινουργιο προγραμμα.Αυτην την εκδοση την κανεις κανονικα εγκατασταση και οταν τελειωσει η εγκατασταση ανοιξε το και συνδεσε το κινητο σου και ας ελπισουμε οτι θα σου ζητησει drivers, δωσε αυτους του P2ktools.One last chance, who knows? :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...