Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν είναι και η δειγματοληψία στα 22.05 ή 44.1 ΚΗz,

βγάλε και τα ID3 v1 και v2 TAGS..

Τίποτα niko :( (στα 44.1 KHz, έβγαλα και τα ID3 v1 και v2 TAGS) Συνεχίζει να μου κάνει το ίδιο : ενώ φαίνονται στο μενού > ψυχαγωγία > ήχοι και αναπαράγονται κανονικότατα.. όταν πάω μενού > ρυθμίσεις > ρύθμιση ήχων > ρύθμιση > κλήσεις > αλλαγή............ ΔΕΝ μου εμφανίζει τους ήχους που πέρασα ΚΑΘΟΛΟΥ

Υ.Γ. Αν κάνω "ολική επαναφορά" από τις ρυθμίσεις.. λες να διορθωθεί το πρόβλημα. Μήπως έκανα καμια βλακεία χθες και δεν το κατάλαβα? Πλέον όλα τα θεωρώ πιθανά!

"Η λήθη οδηγεί στην τραγική επανάληψη"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σβήσε μια τα temptone.db και mytone.db και κάνε restart έτσι ωστε να τα ξαναδημιουργήσει και u should be good to go my lady :D

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

meta apo xronia Nokiakias pira to motorazr molis xtes k enw exw faei kollima telika me tin omorfia tou, exw faei mia treli xenera me to menu k tin disxristia tou. :mad:

 

k enw bika sto thread afto na diavasw apo xtes ews simera mipos dw na linete to thema me ta ellinika sto evretirio i ti monimi anafora sta sms, meta apo 90 selides eida oti den iparxei kamia lisi. krima. to kinito einai ontws apo ta pio omorfa alla kala pou to xtipisa me epidotisi... :cry:

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

to thema me ta ellinika sto evretirio

 

ti akrivos ennoeis file mou den se katalavainw, uparxei kapio provlima me ta ellinika sto eyretirio???

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

ti akrivos ennoeis file mou den se katalavainw, uparxei kapio provlima me ta ellinika sto eyretirio???

milaw gia ton periorismo twn 11 xaraktirwn apo sync outlook sto moto!

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

maaaaalista twra katalava. Nai auto to provlima uparxei kai eini kai arketa enoxlito, ens tropos gia na to kseperaseis einai na mhn apothikeveis ta thlefwna sthn sim sou alla sthn mnhmh tou thlefvnoy soy poy den exei kanena tetio periorismo.

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

gia sas pedia...eimai neos sto foroum kai ta erotimata mou isos einai xaza.Exo to V3 Black to opoio to pira stis 4 Iouliou.To erotima mou einai to eksis.an to kano anavathmisi tha do kamia diafora?mporei me to neo firmware na travaei video?yparxei maniasio firmaware kai "hacked"?an nai pia i diafora....to ksero o ti isos afto exeis kanasizitithei alla eimai kainourios kai...thanks prokatavolika

Debugging is twice as hard as writing the code in the first place. Therefore, if you write the code as cleverly as possible, you are, by definition, not smart enough to debug it.

 

— Brian W. Kernighan and P. J. Plauger in The Elements of Programming Style.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, σήμερα αγόρασα το V3-black και είναι θαυμάσιο.

"ξεφύλλησα" τις σελιδες σε αυτο το thread και οριμενα λινκ δεν λειτουργουν, δεν υπαρχουν κτλ. μπορει καποιος σε αυτη την σελιδα να μου δωσει την διευθυνση που μπορω να κατεβασω το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ firmware/version του κινητου που τραβαει βιντεο? ευχαριστώ! (έτσι διευκολήνουμε και τους νεους χρηστες)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, σήμερα αγόρασα το V3-black και είναι θαυμάσιο.

"ξεφύλλησα" τις σελιδες σε αυτο το thread και οριμενα λινκ δεν λειτουργουν, δεν υπαρχουν κτλ. μπορει καποιος σε αυτη την σελιδα να μου δωσει την διευθυνση που μπορω να κατεβασω το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ firmware/version του κινητου που τραβαει βιντεο? ευχαριστώ! (έτσι διευκολήνουμε και τους νεους χρηστες)

 

Ριξε μια ματια στη σελιδα 89.

Link to comment
Share on other sites

exei, distixws...[/QUOTΕ]

Δεν έχει περιορισμό... 100%

 

ok tha to dw, sorry gia to presumption! exw frikarei padws giati ola ta onomata apo to outlook bikan misa!!! :-(

MyPhone member since 2003! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

thanks! ksereis omws poia einai ta bhmata gia na ginei i anabathmisei? pws ginetai diladi. 1o. bima, katebazw to .rar neo version, meta?

 

Εγω για την αναβαθμιση χρησιμοποιω το RSD Lite αλλα νομιζω οτι τρεχει μονο σε winxp sp2.Στο παρακατω link θα βρεις οδηγιες για την αναβαθμιση του e1000, η διαδικασια ειναι ιδια και για το v3 (κατεβασε μονο το RSD Lite και τις οδηγιες χρησης του απο το παρακατω link τα αλλα αρχεια αφορουν το e1000.)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1098157#post1098157

 

Ποια εκδοση λογισμικου εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Εγω για την αναβαθμιση χρησιμοποιω το RSD Lite αλλα νομιζω οτι τρεχει μονο σε winxp sp2.Στο παρακατω link θα βρεις οδηγιες για την αναβαθμιση του e1000, η διαδικασια ειναι ιδια και για το v3 (κατεβασε μονο το RSD Lite και τις οδηγιες χρησης του απο το παρακατω link τα αλλα αρχεια αφορουν το e1000.)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1098157#post1098157

 

Ποια εκδοση λογισμικου εχεις;

to firmware tou kinitou mou einai

R374_G_0E.40.79R

Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινα να βαλεις το τελευταιο monster pack αφου πρωτα κανεις backup γιατι αυτη η αναβαθμιση σβηνει τα παντα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Εχω μεγαλο προβλημα με το συγχρονισμο κινητου και outlook.

Ελπιζω καποιος να με βοηθησει

Λοιπον κατεβασα απο το megauploads το bororo.rar το οποιο εχει το αρχειο "(Win) Motorola Mobile Phone Tools Deluxe 3.11.exe" . Το εγκατεστησα αλλα μολις παει να το δει αρχιζει παλι την ιστορια με το modem και τις ιστοριες που ειχε κανει με την lite εκδοση.

Υπαρχει καποιος ο οποιος μπορει να με καθοδηγησει step by step πως να κανω τον συγχρονισμο μην το σπασω το V3 ???

Εχω φαει 2 μερες , και εχω δουλέψει και με Νοκια και με Ericsson ,τετοιο πινελο πρωτη φορα !!!!!

 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ελπιζω να ειναι κανεις online ή εχετε παει όλοι στην comdex????

 

Εχω ένα μικρο προβληματάκι. Όταν κρατάω το κινητό στο χέρι μου και κουνιέται μου κάνει κάτι οριζόντιες γραμμές στην οθόνη όχι πολυ έντονες. Μόλις σταματήσει να κουνιέται ειναι μια χαρά.!! Ξέρει κανείς κάτι??

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια.

 

Πολλά αρχεία (όταν μου στέλνουν άλλοι), τους βάζει το κινητό ένα λουκετάκι και δεν μπορώ να τα μεταφέρω στο pc με το mobile phonetools κτλ.

Γνωρίζει κανείς πώς ξεκλειδώνουν;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Ελπιζω να ειναι κανεις online ή εχετε παει όλοι στην comdex????

 

Εχω ένα μικρο προβληματάκι. Όταν κρατάω το κινητό στο χέρι μου και κουνιέται μου κάνει κάτι οριζόντιες γραμμές στην οθόνη όχι πολυ έντονες. Μόλις σταματήσει να κουνιέται ειναι μια χαρά.!! Ξέρει κανείς κάτι??

 

Ευχαριστώ

προβλημα επαφων τροφοδοσιας της οθονης :) .....αν στο κανει κυρια μονο οταν μιλας η γενικοτερα.....προβλημα γενικοτερης διαχειρισης τροφοδοσιας η παρεμβολη πηνειου φωνης[μαλλον του την εχεις ριξει την τουμπα την ακροβατικη :!: ;) :lol:]

στο Χα'ι'δαρι γρηγορα... :worry: :)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια.

 

Πολλά αρχεία (όταν μου στέλνουν άλλοι), τους βάζει το κινητό ένα λουκετάκι και δεν μπορώ να τα μεταφέρω στο pc με το mobile phonetools κτλ.

Γνωρίζει κανείς πώς ξεκλειδώνουν;

ειναι αρχεια με κωδικα προστασιας που ενεργοποιειται αν σταλουν τα πρωτοτυπα ;) ....για ευνοητους λογους :cool:

δεν νομιζω οτι σπαει ευκολα τετοιο κλειδωμα :confused: :worry:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια.

 

Πολλά αρχεία (όταν μου στέλνουν άλλοι), τους βάζει το κινητό ένα λουκετάκι και δεν μπορώ να τα μεταφέρω στο pc με το mobile phonetools κτλ.

Γνωρίζει κανείς πώς ξεκλειδώνουν;

 

Χρησιμοποιησε το p2ktools για να τα μεταφερεις στο pc και δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο forum

μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχουν προστατευτικες ζελατινες για τις 2 οθονες του v3 και αν ναι απο που μπορω να τις προμη8ευτω?

8α προτιμουσα αν υπαρχει καποιο καταστημα στην Α8ηνα η καποια ελληνικη ιστοσελιδα για να μην μπλεξω με ξενες σελιδες

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, χθες ενω εβαλα το USB καλωδιο μια χαρα και μετεφερα κατι εικονες απο το κινητο στον υπολογιστη, τωρα, δεν γινεται τιποτα. εννοω, πως λεει Non-Connected, δεν εχει γινει συνδεση. γιατι? τι εγινε? προσπαθω να βαλω καποια παιχνιδια με το P..katiTools, παταω Connect αλλα δεν γινεται συνδεση...

 

kαι το προγραμμα που ειχε μεσα το κινητο στο cd, χθες λειτουργουσε και σημερα λεει... Initializing... και δεν κανει την συνδεση

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, χθες ενω εβαλα το USB καλωδιο μια χαρα και μετεφερα κατι εικονες απο το κινητο στον υπολογιστη, τωρα, δεν γινεται τιποτα. εννοω, πως λεει Non-Connected, δεν εχει γινει συνδεση. γιατι? τι εγινε? προσπαθω να βαλω καποια παιχνιδια με το P..katiTools, παταω Connect αλλα δεν γινεται συνδεση...

 

kαι το προγραμμα που ειχε μεσα το κινητο στο cd, χθες λειτουργουσε και σημερα λεει... Initializing... και δεν κανει την συνδεση

Κάνε μια επανεκκίνηση στο πρόγραμμα και δοκίμασε ξανα. Με ποιό εργαλείο προσπαθείς να περάσεισ παιχνίδια;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...