Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

συγκριση φωτο απο διαφορα κινητα

http://reviews.cnet.com/4520-11508_7-6385526-1.html?tag=nl.e404

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

 

Καλό! Πότε το περιμένουμε εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Καλό! Πότε το περιμένουμε εδώ;

 

Το αργότερο πρώτο τρίμηνο του 2006...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δοκιμασει με την αναλογη υπηρεσια της ΤΙΜ 2in1 και παιζει κανονικα. Μπορεις να παρεις το cc της vodafone και θα σου πουν. Φανταζομαι θα εχουν κανει καποια test σε συσκευες πριν βγαλουν την υπηρεσια στην αγορα, θα ξερουν..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΑΦΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ TIM ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗ VODAFONE. ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΣΤΟ CC ΤΗΣ VODAFONE ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΑΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. SO... THANKS A LOT!

Link to comment
Share on other sites

Στην τιμ λειτουργει κανονικοτατα φιλε μου.

Το δουλευω με την τιμ 2σε 1 απο τοτε που βγηκε.

Κανενα προβλημα.

Το μονο που δεν ξερω αν ειναι η συσκευη vodafone live.

Αυτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Είμαι κάτοχος και εγώ, εδώ και 15 ημέρες, ενός RAZR V3 Black.Ήμουν από τους υπομονετικούς. Το πήρα 305€. :O

Διάβασα όλες (!!!) τις σελίδες του forum. :X

Δεν λεω τίποτε για την εμφάνιση και την ποιότητα κατασκευής του κινητού. Θα γίνω κουραστικός. Τα έχετε αναφέρει όλα. Το γενικό συμπέρασμα : Το τηλέφωνο είναι σχεδιασμένο για να χρησιμοποιείται σαν ΤΗΛΕΦΩΝΟ και όχι σαν PDA. Θα μου πείτε το 6230i είναι PDA; Το Κ750i είναι PDA; ΟΧΙ. Αλλά δεν είναι RAZR (οι κάτοχοι του V3 ξέρουν τι εννοώ). Το τηλέφωνο έχει κύρος από μόνο του και ας είναι “ άδειο ” από ΛΟΙΠΕΣ λειτουργίες. ΤΕΛΟΣ.

 

Όσον αφορά τα υπόλοιπα :

 

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ : δεν είναι και ο καλύτερος αλλά δεν τον θεωρώ μειονέκτημα του κινητού. Τουλάχιστον κάνει Ελληνική ταξινόμηση των γραμμάτων και όχι Λατινική (βλέπε Siemens). Τα Ελληνικά το τηλέφωνο τα δουλεύει πολύ καλά. Δίνει επιλογή για iTAP πληκτρολόγηση ή απλή σχεδόν παντού. Δεν έχει οξείες αλλά…ακόμη και αυτό το Κ750i δεν έχει τελικό ς (Ελληνικό)! Γενικά πιστεύω ότι στον χειρισμό της Ελληνικής νικήτρια είναι η ΝΟΚΙΑ και με διαφορά.

MENU : δεν είναι φτωχό. Έχει όλα εκείνα που χρειάζονται για να λειτουργήσει το κινητό σαν ΤΗΛΕΦΩΝΟ.

ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΟ SOFTWARE : Απαράδεκτο (το τηλέφωνο είχε τιμή εκκίνησης 600€. Μην ξεχνιόμαστε…). Απλή ερώτηση: Έχει δουλέψει κανείς το software του 6230i (το έχει η γυναίκα μου γιαυτό το αναφέρω συνέχεια); Τι να λέμε τώρα…

ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ : ονειρικό και από χρωματισμό και από αίσθηση.

ΟΘΟΝΗ : για 262.000 χρώματα χμμμ… Δεν μου γεμίζει το μάτι. Την σώζει το γεγονός ότι είναι TFT.

ΜΠΑΤΑΡΙΑ : αρκετά καλή αυτονομία σε σχέση με το μέγεθός της. Το Μ75 έχει μπαταρία διπλάσιου μεγέθους και μισής διάρκειας από το V3.

MNHMH : ουδέν σχόλιον!

ΚΑΜΕΡΑ : Την κάμερα εξαρχής τα κινητά την είχαν για να προωθήσουν το MMS. Πείτε που σε ποιόν MMS editor μπορείς να βάλεις φωτογραφία 1Mp! Σε κανέναν. Θα μου πείτε τώρα ότι υπάρχουν και τα email. Ε εντάξει…Και φυσικά πιστεύω ότι όλοι συμφωνείτε στο γεγονός ότι, τουλάχιστον μέχρι σήμερα, δεν μπορεί ούτε κατά διάνοια ένα κινητό να φτάσει μία ψηφιακή μηχανή σε ποιότητα (σε περίπτωση που μου πείτε ότι θέλετε καλή φωτογραφία).

ΣΗΜΑ : κορυφαίο.

ΗΧΕΙΟ – ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ : τέλειο

ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΚΛΗΣΗ : Δουλεύει ακόμη και όταν είσαι στη ΘΥΡΑ – 4 και έχει βάλει γκολ ο ΠΑΟΚ (αν δεν παινέψουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει !!!). Πολύ καλή επεξεργασία.

BLUETOOTH : είναι λίγο αργό ή μου φαίνεται;

 

Κατά τα άλλα :

 

Δεν είχα ποτέ τηλέφωνο

-με αισθητήρας φωτός για το πληκτρολόγιο. :w00t:

-το οποίο με ρωτούσε κάθε πότε θέλω να ψάχνει το δίκτυο!(Δεν ξέρω αν υπάρχει σε άλλα Motorola.V3 is my first Moto!).

-το οποίο όταν έχω εισερχόμενο μήνυμα να γράφει και ποιος το έστειλε πριν το ανοίξω για ανάγνωση! (π.χ 1 νέο μήνυμα από Γιάννη) :w00t:

 

Θα ήθελα

-ένα κάτι τις που να “σκεπάζει” την USB θύρα.(ατέλεια μέσα στην πολυτέλεια…) ;)

-ένα FM Radio ενσωματωμένο.

-να απορρίπτω μία κλήση με το τηλέφωνο “διπλωμένο”.

-να μπορώ να τερματίσω μία κλήση από το hands free.(είσαι στο μηχανάκι με το κινητό στην θήκη. Πατάς το φωνητικό πλήκτρο. Λες το όνομα. Μιλάς. Τελειώνεις. Πώς θα τερματίσεις την κλήση;)

-πιο μαλακά σε αίσθηση πλαϊνά πλήκτρα.

 

Τέλος :

Δεν νομίζω ότι θα κάνω αναβάθμιση. Πρώτων γιατί “φοβάμαι” και δεύτερον γιατί ξέρω το λόγο που διάλεξα το κινητό. Εξάλλου πιστεύω ότι το Video Recording και τα 3MB παραπάνω μνήμη δεν σώζουν την κατάσταση (γνώμη μου).

Θα σβήσω σίγουρα τα κλειδωμένα αρχεία της Moto γιατί μπερδεύονται στα πόδια μου (αν μπορέσω να συνδέσω το V3 με το P2kman.Δεν το επιχείρησα ακόμη). Αν λάβουμε υπόψιν μας και το bug το οποίο δεν μας επιτρέπει να δημιουργήσουμε κατηγορίες (με γλώσσα στα Ελληνικά) τότε είναι ακόμη πιο ενοχλητικά.

 

My V3 has :

Έκδοση Flex : SE8604AXXG10AB

Έκδοση Software : R374_G_OE_40.9CR

Έκδοση DSP : 62303000

 

Ξέρω ότι σας κούρασα. Επανέλαβα πράγματα τα οποία έχετε πει και ξαναπεί και ξαναπεί… Απλά επειδή διάβασα όλο το forum ήθελα και εγώ να πω την γνώμη μου βρε αδερφέ!

Και κάτι τελευταίο. Με το V3 νιώθω ακριβώς τα ίδια συναισθήματα με αυτά που ένιωθα όταν είχα πάρει το SL45i. Ένα τηλέφωνο που πολλοί το ζηλεύουν ακόμη και σήμερα… Ήταν ένα τεχνολογικό επίτευγμα τις εποχής λόγο κάρτας μνήμης και mp3 player. Και το “ξυράφι” είναι ένα τεχνολογικό επίτευγμα λόγο design.Πιστεύω ότι το V3 θα είναι το ίδιο διαχρονικό με το SL45i.

 

Και μία ερώτηση. Στο menu Εργαλεία Γραφείου υπάρχει κάτι το οποίο λεει “Συντομεύσεις”. Πως στην ευχή δουλεύει αυτό το πράμα…;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Περιοδικο Τ3 το πηρα μονο για το ονομα αρχικα.. (3,9 euro)

 

6 σελιδες αφιερωμα στο RAZR..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ε οχι.. εχει και αναλυτικο review.. :D

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

-να απορρίπτω μία κλήση με το τηλέφωνο “διπλωμένο”

Δεν μπορείς να την απορρίψεις αλλά μπορείς να κάνεις το τηλέφωνο να μην χτυπά πατώντας το πάνω αριστερό εξωτερικό πλήκρο

 

 

-να μπορώ να τερματίσω μία κλήση από το hands free.(είσαι στο μηχανάκι με το κινητό στην θήκη. Πατάς το φωνητικό πλήκτρο. Λες το όνομα. Μιλάς. Τελειώνεις. Πώς θα τερματίσεις την κλήση;)

Μπορείς τα τερματίσεις μια κλήση από το hands free κρατώντας πατημένο για 2-3 δευτερόλεπτα το πλήκρο του hands free

 

 

Και μία ερώτηση. Στο menu Εργαλεία Γραφείου υπάρχει κάτι το οποίο λεει “Συντομεύσεις”. Πως στην ευχή δουλεύει αυτό το πράμα…;

Εδώ είναι το καλύτερο: Πχ. θες να βάλεις Shortcut για το bluetooth για να μην περνάς όλα τα μενου για να το ενεργοποιήσεις.

Πας στο bluetooth και κρατάς πατημένο το μεσαίο Menu button για 2-3 δευτερόλεπτα. Το V3 σε ρωτά "Create shortcut?" λες να και βγαίνεις σε ένα παράθυρο όπου ορίζεις έναν αριθμό για το συγκεκριμένο shortcut, πχ. το 12. Μετά μπορείς να πηγαίνεις στο bluetooth πατώντας Menu 1 2.

Γίνεται και καλύτερο... Στο ίδιο προηγούμενο "παράθυρο" μπορείς να ηχογραφήσεις και ηχητική εντολή (π.χ. να λες τη λέξη μπλούτουθ)....

Για να ενεργοποιήσεις το bluetooth me voice command πατάς Menu button, Voice button (το δεξι εξωτερικό), λες την εντολή και ως δια μαγεία ενεργοποιήται το bluetooth ή ότιδήποτε άλλο έχεις ορίσει ως shortcut.

Το τηλέφωνο χωρά μέχρι 100 shortcuts αλλά η μνήμη για τα voice command είναι μικρότερη (δηλ. δεν μπορείς να έχεις 100 voice shortcuts)...

Σε κάθε περίπτωση είναι πολύ χρήσιμο και δεν ξέρω και πολλά άλλα τηλέφωνο που το κάνουν αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι το καλύτερο: Πχ. θες να βάλεις Shortcut για το bluetooth για να μην περνάς όλα τα μενου για να το ενεργοποιήσεις.

Πας στο bluetooth και κρατάς πατημένο το μεσαίο Menu button για 2-3 δευτερόλεπτα. Το V3 σε ρωτά "Create shortcut?" λες να και βγαίνεις σε ένα παράθυρο όπου ορίζεις έναν αριθμό για το συγκεκριμένο shortcut, πχ. το 12. Μετά μπορείς να πηγαίνεις στο bluetooth πατώντας Menu 1 2.

Γίνεται και καλύτερο... Στο ίδιο προηγούμενο "παράθυρο" μπορείς να ηχογραφήσεις και ηχητική εντολή (π.χ. να λες τη λέξη μπλούτουθ)....

Για να ενεργοποιήσεις το bluetooth me voice command πατάς Menu button, Voice button (το δεξι εξωτερικό), λες την εντολή και ως δια μαγεία ενεργοποιήται το bluetooth ή ότιδήποτε άλλο έχεις ορίσει ως shortcut.

Το τηλέφωνο χωρά μέχρι 100 shortcuts αλλά η μνήμη για τα voice command είναι μικρότερη (δηλ. δεν μπορείς να έχεις 100 voice shortcuts)...

Σε κάθε περίπτωση είναι πολύ χρήσιμο και δεν ξέρω και πολλά άλλα τηλέφωνο που το κάνουν αυτό.

:w00t: :w00t: καλα φοβερη λειτουργια (και πολυ ψαρωτικη)! Δεν την ηξερα!!

 

Μια ακομη ερωτηση... Οταν μου ερχεται ενα sms εχω παρατηρησει οτι αποθηκευεται στο τηλεφωνο. Πως μπορω να το στειλω υστερα στην καρτα sim?

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος v3 black!

Αργησα βεβαια αλλα δεν το μετανιωσα!

Φορτιζει τωρα!

 

 

Υ.Γ:Ποιος διαβαζει 92 σελιδες...

Link to comment
Share on other sites

Hellooooo!!!!

Προχθές απέκτησα το V3 το μάυρο!!!!Είναι πολύ πολύ όμορφο κινητό....

Σαν καινούργια και μετά απο 6 χρόνια στη ΝΟΚΙΑ,θα ήθελα να σας ρωτήσω μερικά πραγματάκια και αν μπορείτε να με βοηθήσετε...

-Καταρχήν σαν κινητό είναι καλό;(έχει αντοχές σε πεσίματα;Σβήνει κ ξανανοίγει δίχως λόγο;Η μπαταρία πόσο κρατάει;κλπ)

-Τί ελλατωματάκια έχει;;;

-Πόσα μηνύματα χωράει;;

-Επίσης,μπορώ να αποθηκέυσω 2 τηλέφωνα σε ένα όνομα αλλά στην λίστα μου να φαίνεται μία φορά το όνομα..Γιατί πατώντας το επιπλέον κ γράφοντας τα λοιπά στοιχεία μου βγαίνει στη λίστα 2 φορά το όνομα..Α!Κ πόσα όνοματα χωράει να αποθηκέυσω στο τηλέφωνο...

-Η μεταφορά φωτογραφίας ή ήχου με bluetooth μέχρι πόσα Kb στέλνει γιατί μου έστειλαν κάποια κ δεν μου άνοιγαν... :cry:

Συγνώμη αν σας κούρασα..

Link to comment
Share on other sites

πάμε άλλη μία, ξανά μανά, again,once more,και πάλι ...το forum δεν είναι chat...το να γίνονται σε ένα θέμα 200 οι σελίδες με ποστς του στυλ ''δεν ξέρω,ευχαριστώ,να'σαι καλά,δεν πειράζει,σωστός κτλ κτλ..'' δεν προσφέρει τίποτα αλλά δυσκολέυει την εύρεση πληροφοριών...

please γράφετε ουσιώδη ποστς και όχι απλά για να γίνετε κουβεντούλα..

thanks..;)

Link to comment
Share on other sites

Ignacio Germade o σχεδιαστης..

5 000 000 τεμαχια ως τωρα..

και συνεχιζει.. :)

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως,δεν εχω καταφερει να συνδεσω το τηλεφωνο με τον υπολογιστη.Αν και οταν το συνδεω στη usb φορτιζει,αλλα δε συνδεεται.

Χρειαζομαι τιποτα drivers?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε bomber κατεβασε τους drivers απο εδω:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=81219

 

θα χρειαστεις και καποια ειδικα προγραμματα αν θελεισ να κανεις διαχειριση και update του κινητου. στειλε μηνυμα

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει διαφορά στις λειτουργίες ανάμεσα στο black και το silver?Η είναι και τα 2 όμοια με μόνη διαφορά στο χρώμα?

Τελικά έχει 65.000 χρώματα ή 262.000???

Link to comment
Share on other sites

Φιλε bomber κατεβασε τους drivers απο εδω:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=81219

 

θα χρειαστεις και καποια ειδικα προγραμματα αν θελεισ να κανεις διαχειριση και update του κινητου. στειλε μηνυμα

Eυχαριστω πολυ!

Εχω εγκαταστησει το mobile tools που ειχε μεσα το cd ενω βρηκα και τα P2KCommander και P2kman.

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει διαφορά στις λειτουργίες ανάμεσα στο black και το silver?

Οχι δεν υπαρχει.

Τελικά έχει 65.000 χρώματα ή 262.000???

262.000 η εσωτερικη, 65000 η εξωτερικη.

Link to comment
Share on other sites

μα οταν βαζω το καλωδιο USB στο κινητο κ ενω πισω στον υπολογιστη ειναι μια χαρα δεν κανει τιποτα. τι το βαζω τι το βγαζω το ενα και το αυτο!

Καμμια φορα το κανει και σε μενα.Τρεξε το rsd-lite και περιμενε λιγο μεχρι να "δει" το τηλεφωνο, μετα μπορεις να χρησιμοποιησεις οποιο προγραμμα θελεις.

Link to comment
Share on other sites

Hellooooo!!!!

Προχθές απέκτησα το V3 το μάυρο!!!!Είναι πολύ πολύ όμορφο κινητό....

Σαν καινούργια και μετά απο 6 χρόνια στη ΝΟΚΙΑ

με γεια..

σιγουρα..

την εκανες καλα εκανες..

Hellooooo!!!!

-Καταρχήν σαν κινητό είναι καλό;(έχει αντοχές σε πεσίματα;Σβήνει κ ξανανοίγει δίχως λόγο;Η μπαταρία πόσο κρατάει;κλπ)

μου πεσε 2 φορες σε τσιμεντο.. :cry: που χει σημαδια,

αλλα δουλευει ΟΚ.. :)

οχι

2 μερες με ανελεητη ομιλια..

(δεν τελειωνει εχει 1-2 γραμμες,

αλλα για ασφαλεια..)

-Πόσα μηνύματα χωράει;;

-Επίσης,μπορώ να αποθηκέυσω 2 τηλέφωνα σε ένα όνομα αλλά στην λίστα μου να φαίνεται μία φορά το όνομα..Γιατί πατώντας το επιπλέον κ γράφοντας τα λοιπά στοιχεία μου βγαίνει στη λίστα 2 φορά το όνομα..Α!Κ πόσα όνοματα χωράει να αποθηκέυσω στο τηλέφωνο...

-Η μεταφορά φωτογραφίας ή ήχου με bluetooth μέχρι πόσα Kb στέλνει γιατί μου έστειλαν κάποια κ δεν μου άνοιγαν...

Συγνώμη αν σας κούρασα..

-100

-ναι μεχρι 6 ανα ονομα..

φαινονται ολα η το πρωτο..

-απο οση μνημη εχεις ελευθερη το μισο,

δηλ γυρω στα 2 ΜΒ..

-τι να κανουμε.. :)

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

http://img395.imageshack.us/img395/8895/mymoto2cg.th.jpg

 

Kατεβασα το drivertool και το κινητο αναγνωρισθηκε ως motorola usb modem.

Aλλα στο mpt φαινεται σαν να μην ειναι συνδεδεμενο..Και ετσι δεν μπορω να μεταφερω αρχεια...

Link to comment
Share on other sites

Καμμια φορα το κανει και σε μενα.Τρεξε το rsd-lite και περιμενε λιγο μεχρι να "δει" το τηλεφωνο, μετα μπορεις να χρησιμοποιησεις οποιο προγραμμα θελεις.

 

αν και τοποθετησα το cd motorola που ειχε μεσα το κουτι, ο οδηγος ανευρεσης υλικου δεν το βρισκει

Link to comment
Share on other sites

Mετα την εγκατασταση νεων οδηγων,καταφερα να συνδεσω το κινητο με τον υπολογιστη

και να δουλεψω το mobile phone tools.

Ομως,ενω το τηλ ειναι συνδεδεμενο και μπορω να κανω τα παντα με το mpt,στα p2kmanager και P2kcommander δεν μπορω να κανω τιποτα.Σε αυτο τα προγραμματα φαινεται ως μη συνδεδεμενο.:O

 

 

Καμια βοηθεια;:)

 

http://img492.imageshack.us/img492/689/motomoto4vo.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...