Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρήστο ανάμεσα στο Tap Tap και το automaton τι διαφορές υπάρχουν στο τρόπο λειτουργίας και ποιο προτιμάς από τα δύο;

Δοκίμασα σήμερα το automaton. Λειτουργεί άψογα, μόνο που μου φάνηκε υπερευαίσθητο. Διάβαζα κάτι και κάποιες φορές έκλεινε η οθόνη επειδή μάλλον πέρασε το χέρι μου μπροστά από το σένσορα. Υπάρχει κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση που πρέπει να γίνει;

Το tap tap σε όσες συσκευές το δοκίμασα δεν άφηνε την συσκευή να μπει σε deep sleep με το ανάλογο κόστος στη μπαταρία.Το automaton εμένα μου αρέσει που ειναι τόσο ευαίσθητο γιατί με το που βγάζω το κινητό απο τη θήκη ζώνης,η οθόνη έχει ανοίξει άμεσα και δεν ψάχνω κουμπιά για να το ανοίξω.Στις ρυθμίσεις του πάντως στο basic panel-->sensor sensitivity έχει ρύθμιση για τον αισθητήρα.Kαι αυτό που λες για το κλείσιμο της οθόνης,μου το έκανε και μένα 2-3 φορές αλλά πήγα settings--->basic panel--->sensor function--->unlock only και δε μου το ξαναέκανε

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποια συναρμολογηση :p:p

Ένα καπάκι έχουμε να κουμπωσουμε... και αυτο αν μπορούσαν θα το είχαν κάνει χάρτινο, κυρίως για λόγους βάρους της συσκευής.

Θα διαφωνήσω για το Α800 ότι φαίνεται πιο στιβαρό από το 967. Λίγο πιο χοντροκομμενο ίσως :lol:

Η στιβαρότητα θα φανεί στην κακια στιγμή (τουμπα, σούπα, σαβουρδα κλπ)

Αντίθετα σε σχέση με το άλλο λενοβο p700i που έχω, που όντως φαίνεται πιο καλοφτιαγμενο εξωτερικά και πιο στιβαρό από το 967.

Γενικότερα η άποψη που έχω σχηματίσει είναι ότι τα lenovo είναι ένα κλικ πιο πάνω (όχι όλα) στην αίσθηση που σου δινουν πιάνοντας τα στο χέρι, σε σχέση με το 967.

Ή ένωση τους εμπρός πάνελ με το πίσω σκελετό (δε λέω για το καπάκι) είναι μέτρια. Σαφώς και τα lenovo είναι πολύ πιο στιβαρά και με καλύτερα πλαστικά μάλιστα. Έχω εδώ το Lenovo A820 κι είναι πολύ ανώτερο ποιοτικά

Λεφτας δεν ειμαι, αλλα ε, οχι και να τρεμει το φυλοκαρδι μας για 30-40 Ευρα! Το κινητο αξιζει τα λεφτα του ακομα κι ετσι. Αλλωστε το ρισκο του τελωνειου το ξερουμε και το εχουμε αποδεχθει!

Κι εγω ειμαι απ΄αυτους που το περιμενουν ακομη....:(

Το θέμα του τελωνείου εμφανίζεται τον τελευταίο μήνα. Πλέον ελέγχουν και μικρότερα πακέτα (παλιά έλεγχαν μόνο πολύ μεγάλα, πχ μισού μέτρου διαστάσεων και πάνω). Ο λόγος είναι ότι έχουν πάρει χαμπάρι τι γίνεται, αν πας μια βόλτα στην αποθήκη ΕΛΤΑ αεροδρομίου θα δεις δεκάδες πακετάκια που κάνουν μπαμ ότι είναι κινητά και τάμπλετ, κυρίως κινητά, τις προάλλες ήμουν κει κι είδα πακετα το 'να πάνω στ άλλο ολόιδια με τα κουτιά του minideal.

 

Όσο αφορά το θέμα που έθιξαν κάποιο για το πόσο θα κόστισει να το πουλήσει ελληνικό μαγαζί, επειδή είμαι στη φάση έναρξης σχετικού eshop, κατά την εισαγωγή πληρώνεις φπα επί του τιμολογίου (που ο κινέζος θα σου στείλει με μικρότερη τιμή αν ζητήσεις κ γλιτώνεις κατιτίς), κατά την πώληση προστίθεται και το φπα που πληρώνει ο πελάτης, και στα κέρδη βάζεις και 24% φόρο (ενδεικτικά ο φόρος σ άλλες χώρες όπως βουλγαρία είναι 10%, εδώ ήμαστε χειρότεροι κι απ τη Ζιμπάμπουε. Γι αυτό όσοι μπορούν μεταφέρονται βουλγαρία, και καλά κάνουν). Από τα κέρδη που μένουν αφού φάει το κωλοκράτος το 24%, βάλε κι έξοδα του μαγαζιού (δεν συζητώ καν τα έξοδα έναρξης), όπως λογιστή, νοίκι, ρεύμα για τον επαγγελματικό χώρο, έξοδα που προκύπτουν από τη λειτουργεία του μαγαζιού, μεταφορικά, τεβε-οαεε κάτι κατοστάρικα. Και οι κινέζοι δεν κάνουν καμιά μεγάλη έκπτωση αν πάρεις 10-50 τεμάχια για στοκ, αφού ήδη πουλάνε σε χαμηλές τιμές. Και φυσικά κανένα μαγαζί στην ελλαδα δε θα πάρει πολλές δεκάδες τεμάχια για στοκ.

Να πως η τιμή πάει 100€ πάνω χαλαρά.

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

Να ζητησω και ενα συγνωμη απο ολους τους φιλους εδω,μιας και σας κουρασα σημερα με το θεμα.

Τελος απο εμενα, πλεον.

Ασ συνεχεισουμε με τα του κντ παιδια :)

Απεναντίας, νομίζω, το θέμα αυτό είναι πιο ουσιαστικό από άλλα θέματα και ποστ που γράφονται καθημερινά και επαναλαμβάνονται συνέχεια (πότε θα μου δώσουν tracking, πόσες μέρες κάνει να έρθει, αφ' ότου γράψει arrived σε πόσες μέρες θα το πάρω.....κλπ). Με αφορμή την ατυχία σου ειπώθηκαν κάποια πράγματα που δεν έχουν ξαναειπωθεί και ίσως βοηθήσουν μελοντικά όλους μας να αποφύγουμε (κατά το δυνατόν) τέτοιες καταστάσεις!!!:)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ειχε (εχει?) θεμα η 1.05,μου παγωσε και εμενα 2 φορες σημερα το κντ,χωρις να κανω κατι ιδιαιτερο.Την περασα

ξανα,απο το μηδεν,και ειμαι τωρα σε τσεκαρισμα.Αλλα δεν του εβαλα κανα 2 προγραμματακια(Mobileuncle MTK Tools κτλ....)

μηπως ειχε πειραχτει κατι στο ασχετο(μα παρα πολυ ασχετο κατοχο του.....:lol:)και για αυτο να κολλαγε το κντ.

Update.

Απο εχθες που ξαναπερασα την 1.05,με καθαρη εγκατασταση βεβαια,ολα ειναι μια χαρα,το εχω εγω ολη μερα το κντ και δεν εχει κανει

κιχ.Μαλλον καποια χαζαμαρ ειχε κανει ο φιλος μου και του κολλαγε το κντ.Το μονο που αλλαξα ειναι εβαλα μια δικια μου καρτα sd 16 gb.

Υπαρχει βεβαια να ειχε θεμα η καρτα του,θα το δοκιμασω αυριο με την καρτα του παιδιου να δω τι κανει.Ειχε μι 8αρα class 6 sumsung

επανω το παλικαρι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο ανάμεσα στο Tap Tap και το automaton τι διαφορές υπάρχουν στο τρόπο λειτουργίας και ποιο προτιμάς από τα δύο;

Δοκίμασα σήμερα το automaton. Λειτουργεί άψογα, μόνο που μου φάνηκε υπερευαίσθητο. Διάβαζα κάτι και κάποιες φορές έκλεινε η οθόνη επειδή μάλλον πέρασε το χέρι μου μπροστά από το σένσορα. Υπάρχει κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση που πρέπει να γίνει;

Από που κατεβασες το πρόγραμμα auromator???

Link to comment
Share on other sites

φιλε kostast1 εισαι σιγουρος οτι σου ζητησαν 20 ευρω συν 20% επι της αποδεδειγμενης τιμης αγορας? Δεν υπαρχουν δασμοι στις εισαγωγες ηλεκτρονικων οπως κινητα και ταμπλετ απο κινα, πληρωνεις μονο φπα 23% επι της τιμης που θα αποδειξεις οτι το αγορασες, ζητανε τιμολογιο, εκτυπωση της αγορας μεσω paypal ή αποδειξη αν η αγορα εγινε με αλλο τροπο.Επισης ζητανε ενα 0.15% επι της τιμης τα ελτα μαλλον ως εξοδα. Τα ελτα εκτελωνιζουν δειγματοληπτικα τα παντα ακομα αν ειναι δυνατον αυτα που ερχονται με τιμολογιο με κανονικη τιμη για εμπορικη χρηση. Στο τελωνειο θα πρεπει να τους θυμησεις εσυ οτι δεν πληρψνουμε δασμους απο κινα. Οι δασμοι υπολογιζονται με το δασμολογιο αν και ειναι δυσκολο να βρεις τους κωδικους. http://www.mof.gov.cy/mof/customs/customs.nsf/All/97FA6D62325E0814C22572AB0035479C?OpenDocument#4 . Μια πιο ευκολη εφαρμογη ειναι αυτη http://www.dutycalculator.com/new-import-duty-and-tax-calculation/

Αλλα και παλι πολυ ατυχος μου φαινεσαι δυο φορες εσενα αλλα τοσοι δεκαδες εδω μεσα ποτε?

Link to comment
Share on other sites

φιλε kostast1 εισαι σιγουρος οτι σου ζητησαν 20 ευρω συν 20% επι της αποδεδειγμενης τιμης αγορας? Δεν υπαρχουν δασμοι στις εισαγωγες ηλεκτρονικων οπως κινητα και ταμπλετ απο κινα, πληρωνεις μονο φπα 23% επι της τιμης που θα αποδειξεις οτι το αγορασες, ζητανε τιμολογιο, εκτυπωση της αγορας μεσω paypal ή αποδειξη αν η αγορα εγινε με αλλο τροπο.Επισης ζητανε ενα 0.15% επι της τιμης τα ελτα μαλλον ως εξοδα. Τα ελτα εκτελωνιζουν δειγματοληπτικα τα παντα ακομα αν ειναι δυνατον αυτα που ερχονται με τιμολογιο με κανονικη τιμη για εμπορικη χρηση. Στο τελωνειο θα πρεπει να τους θυμησεις εσυ οτι δεν πληρψνουμε δασμους απο κινα. Οι δασμοι υπολογιζονται με το δασμολογιο αν και ειναι δυσκολο να βρεις τους κωδικους. http://www.mof.gov.cy/mof/customs/customs.nsf/All/97FA6D62325E0814C22572AB0035479C?OpenDocument#4 . Μια πιο ευκολη εφαρμογη ειναι αυτη http://www.dutycalculator.com/new-import-duty-and-tax-calculation/

Αλλα και παλι πολυ ατυχος μου φαινεσαι δυο φορες εσενα αλλα τοσοι δεκαδες εδω μεσα ποτε?

 

Εγραψα και παραπανω φιλε μου οτι το θεμα ηδη ειναι σε αλλο δρομο πλεον,και δεν θα το συνεχισω αλλο εδω.

Σε ευχαριστω για το ενδιαφερων,και φυσιακ για την ενημερωση.

Φιλικα παντα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες σελίδες είχα ποστάρει πρόβλημα εφαρμογής της μεμβράνης προστασίας που στέλνει δώρο το minideal. Στις 3-4 προσπαθειες που εκανα να την ξαναβαλω, γεμισε δαχτυλιες και σωματιδια οποτε σκεφτηκα να την πεταξω, αφου δεν καθαριζε οτι και αν εκανα (δοκίμασα διάφορες μεθόδους καθαρίσματος). Τελικά με λίγο διάβασμα και 3-4 επιπλέον προσπάθειες βρήκα τη μέθοδο και είχα τέλειο αποτέλεσμα, παρά την ταλαιπωρία της μεμβράνης. Παραθέτω τη μέθοδο για όσους θέλουν να δοκιμάσουν.

 

Καθαρισμός μεμβράνης προστασίας οθόνης (screen protector)

 

Αφορά περιπτώσεις που δεν καταφέρνουμε να τοποθετήσουμε καινούργια μεμβράνη (φουσκάλες), οπότε ξαναβγάζοντας την γεμίζει δαχτυλιές και σκόνη. Επίσης αφορά περιπτώσεις όπου μετά από μήνες, η μεμβράνη γεμίζει εσωτερικά, σωματίδια σκόνης ή κάνει φουσκάλες.

 

1)Αφαιρούμε προσεκτικά την μεμβράνη.

2)Την πλένουμε προσεκτικά με υγρό πιάτων και χλιαρό νερό (με τα δάχτυλα μας). (Η μεμβράνη δεν περιέχει κόλλα, αλλά μια ειδική επιφάνεια με νανοακίδες που σκαλώνουν στην οθόνη και τη σταθεροποιούν).

3)Την τινάζουμε προσεκτικά να φύγει το νερό.

4)Την ακουμπάμε πάνω σε τραπέζι, σε μια χαρτοπετσέτα, από την πλευρά που δεν κολλάει, για να απορροφήσει τις σταγόνες νερού.

5)Ακουμπάμε προσεκτικά μια άλλη χαρτοπετσέτα από πάνω, για να τραβήξει το υπόλοιπο νερό από την πλευρά που κολλάει. Δεν τρίβουμε, μόνο την ακουμπάμε για λίγα δευτερόλεπτα.

6)Καθαρίζουμε με πανί μικροϊνών την οθόνη του κινητού.

7)Ρίχνουμε πάνω στην μεβράνη (στην πλευρά που κολλάει) οινόπνευμα ή αλκοολούχο λοσιόν και τρίβουμε με το δάχτυλο μας (δείκτη) κατά μια φορά, πχ. από αριστερά προς δεξιά, ώστε να απομακρύνει τυχόν τελευταίες βρωμιές και σωματίδια. Θα είναι έτοιμο όταν νιώσουμε στο δάχτυλο την καθαρότητα της, καθώς θα γλιστράει εύκολα.

8)Πιάνουμε τη μεμβράνη από μια μικρή γωνία και την τινάζουμε να φύγει το περιττό οινόπνευμα.

9)Την απλώνουμε πάνω στην οθόνη και την τοποθετούμε λίγο λίγο από την μια άκρη ως την άλλη (σαν ξεδίπλωμα χαλιού).

10)Η υγρασία του οινοπνεύματος θα βοηθήσει στην καλύτερη εφαρμογή της μεμβράνης και επίσης θα στεγνώσει γρήγορα.

11)Παίρνουμε μια πιστωτική κάρτα και σύρουμε την άκρη της με κλίση, από τη μία άκρη της μεμβράνης ως την άλλη, ώστε να εξαφανίσει τυχόν φουσκάλες που απέμειναν, αλλά και μικροποσότητες οινοπνεύματος και υγρασίας.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφερον. Δεν ηξερα οτι πλενεται!!!

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Λοιπων, να αλλαξω λιγο την κουβεντα. Στο πρωτο

θελω να μου πειτε αν κανουν τον ιδιο θορυβο και τα δικα σας τηλεφωνα. Το πρωτο που πηρα κανει το ιδιο αλλα οχι τοσο εντονα, αυτο που ειναι στο βιντεο ειναι το δευτερο και το παρελαβα σημερα.

Στο δευτερο

ξεπακεταρω και κανω το πρωτο power on.

Το τηλεφωνο το αγορασα απο το mini ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ δεν κατάλαβα. Πως κατάλαβαν στο τελωνείο ότι το πακέτο μέσα έχει κινητό?

Aπο τα υπολοιπα δεκαδες-εκατονταδες ολοιδια πακετα που αναφερουν και τα πιαδια εδω στο φορουμ οτι εχουν στοιβαχθει ρε φιλε απο minideal και παρομοια μαγαζια στα ραφια των ταχυδρομιων!

Σου λεει ο αλλος ας ανοιξω ενα να δω τι σκατα εχει μεσα αυτο το home and garden πακετο που αγοραζουν απο Κινα αβερτα κατα εκατονταδες!

Link to comment
Share on other sites

.Το κορυφαίο σχετικά με τα ελτα ειναι ότι σήμερα το πρωϊ μου ήρθε στο σπίτι το χαρτάκι για να πάω να παραλάβω το κινητό που είχα ήδη παραλάβει απο την πέμπτη αφού είχα δει στη σελίδα ότι έφτασε στο ταχυδρομείο Κοζάνης

edit

Τώρα ειναι οκ τα βίντεο

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::X Χρηστο σε ευχαριστω, το ρυθμισα στο ''δημοσιο'' τωρα πρεπει να ειναι οκ.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ναι τώρα είδα το βίντεο.Κουνάω το δικό μου και δε κάνει κάτι περίεργο.Εσένα ακούγεται σαν κάτι να έχει ξεκολλήσει μέσα στο σασί
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου το κάνει ελάχιστα και όταν το έχω στη θήκη ίσα που ακούγεται, περίεργα πράγματα....

Σε αυτό που πήρα σήμερα(χθες), όπως έγραψα και πριν κάνει πολύ περισσότερο θόρυβο από το δικό μου, επίσης παρατήρησα ότι το πίσω καπάκι κάπου σκαλώνει και με δυσκόλεψε να το κουμπώσω.

Πάντως Gps, 2 κάρτες sum δουλεύουν σωστά.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Τα προστστευτικα οθόνης νομίζω μπαίνουν καλυτερα με υγρή τοποθετηση απο όσο ειδα .

Φυσικά πλενονται

επισης χθές έβαλα σε μια φωτογραφικη προστατευτικο με την τεχνική των σελοτειπ και ενα squizzy που είχε μέσα (μικρό πλαστικό μαλακό για να σπρώχνει ς την ζελατινα) μπήκε πολύ καλά

Καλό καθάρισμα και υπομονή πλύσιμο αμα χρειαστει

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

hello παιδιά το "Item in conta IPS, IPS" στο tracking του κινητού τι σημαίνει ? σε πόσα χρόνια θα φτάσει στα χέρια μου? το conta είναι αργο του container ή του contact?? :P

 

Κι εμένα το ίδιο γράφει ενω εδω και μια εβδομάδα έγραφε despached to overseas. Δεν ξέρω τί σημαίνει. Αν ξέρει κάποιος ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο γράφει ενω εδω και μια εβδομάδα έγραφε despached to overseas. Δεν ξέρω τί σημαίνει. Αν ξέρει κάποιος ας μας πει.

Θελει να πει οτι ειναι ακομα στο Διεθνες αεροδρομια,οχι το Ελληνικο,εαν ηταν εδω θα το βλεπατε μεσω των Ελτα.Δεν εχει φυγει ακομα απο εκει....στην αναμονη λοιπον το ποσο θα κανει δεν μπορει να ξερει καποιος.

Υπομονη να εχετε........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, όταν κρατώ μπροστά μου το κινητό, ώστε να βλέπω το είδωλό μου που καθρεφτίζεται πάνω στην οθόνη, και ενεργοποιήσω την video camera, αυτή με απεικονίζει στην κάτω αριστερή γωνία! Για να με κεντράρω στην οθόνη, πρέπει να δώσω αρκετή κλίση στο κινητό προς τα κάτω και πολύ περισσότερη προς τα αριστερά! Είναι δυνατόν να κοιτά έτσι η κάμερα και όχι σε ευθεία;;
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, όταν κρατώ μπροστά μου το κινητό, ώστε να βλέπω το είδωλό μου που καθρεφτίζεται πάνω στην οθόνη, και ενεργοποιήσω την video camera, αυτή με απεικονίζει στην κάτω αριστερή γωνία! Για να με κεντράρω στην οθόνη, πρέπει να δώσω αρκετή κλίση στο κινητό προς τα κάτω και πολύ περισσότερη προς τα αριστερά! Είναι δυνατόν να κοιτά έτσι η κάμερα και όχι σε ευθεία;;

 

Μια μικρή κλίση προς τα αριστερά( για να είναι κεντραρισμένος ) είναι φυσιολογική , μιας και η κάμερα δεν είναι ακριβώς στο κέντρο της συσκευής και είναι λίγο προς τα δεξιά όπως κοιτάμε εμείς

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικό, θα ήταν μια μικρή τοποθέτηση προς τα αριστερά, όπως σωστά αναφέρεις. Για να με δείξει όμως στο κέντρο της οθόνης θα πρέπει να φέρω το κινητό σχεδόν σε ευθεία με το αριστερό αυτί μου συν 2-3cm πιο έξω, διαφορετικά αν το θέλω μπροστά μου κεντραρισμένο, πρέπει να του δώσω αρκετή κλίση.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή η θήκη που ερχόταν με το κινητό δεν με κάλυπτε παρήγγειλα την MOFI.

 

Ήρθε χθες...χρώμα γκρι και ταιριάζει γάντι στο δικό μας κινητό.

Πολύ ποιοτική και δεν μου κουράζει το χέρι όταν την χρησιμοποιώ με το κινητό.

 

Σας δίνω το link στο minideal και προσέξτε ότι στην εσωτερική επιφάνεια κάτω από το δέρμα έχει μεταλλική ενίσχυση!

 

http://www.minideal.net/mofi-leather-case-for-original-zte-v987-smartphone.html

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασα την ζελατινα του μινι.αν και τη περασα σχετικα γρηγορα και πολυ ευκολα χωρις να δημιουργησω φουσκαλες(μονο μια μικρη στην ακρη της οθονης)βλεπω οτι δεν γλιστρα ομαλα,σαν να σκαλωνει το δαχτυλο.μηπως πρεπει να τη κανω τπτ η ετσι ειναι ολες;αν δεν μπορω τοτε ας μου προτεινει καποιος καποια που να την εχει δοκιμασει και να ειναι οκ.οσο για την μπροστινη καμερα πρεπει να το εχεις σε ορθια θεση για να φενεται το προσωπο ευθεια.αν τωρα θελετε να εχετε το κινητο σε οριζοντια θεση τοτε ναι πρεπει νατου δωσετε μια κληση η να το πατε πιο δεξια αν η καμερα ειναι στα αριστερα και το ανιθετο. Edited by kalman2013
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...