Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kosta1 ειμαι στην 3 φορτιση και το αφινω πληρις φορτιση και στην αποφορτιση στο 10% περιπου το βαζω στην πριζα.με το ξετικαρισμα ολλα ενταξει στην γρηγορη εκινηση.σε ευχαριστω!!!

Ολα καλα,εχει δυστηχως αυτο το bug και δεν το εχου ακαμα φτιαξει.......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Από που να το παραγγείλω λες;

 

Με ψήνει το to2c, αλλά θα ρθει στα χέρια μου ή θα κλαίω τα λεφτά μου;

Απ τη στιγμή που αγοράζεις με paypal δεν πρόκειται να κλάψεις τα λεφτα σου

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ είσαι εγώ απλά προτίμησα τη κάρτα μνήμης...

 

να σας ρωτήσω επίσης, εμένα μου γράφει εδώ και μέρες: ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS τι σημαίνει αυτό ξέρετε ??

 

Κάρτα μνήμης πήρα αυτήν http://www.e-shop.gr/product?id=PER.331047 από το eshop :)

 

Την είχε προσφορά 10.90 :)

 

Απ τη στιγμή που αγοράζεις με paypal δεν πρόκειται να κλάψεις τα λεφτα σου

 

Σωστό κ αυτό..

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

kosta1 ειμαι στην 3 φορτιση και το αφινω πληρις φορτιση και στην αποφορτιση στο 10% περιπου το βαζω στην πριζα.με το ξετικαρισμα ολλα ενταξει στην γρηγορη εκινηση.σε ευχαριστω!!!

Θωμά μήπως έχεις βάλει κάποια εφαρμογή που σου κάνει battery drain; Η μπαταρία του σίγουρα κρατάει παραπάνω απο 4 ώρες σερφάρισμα ειδικά με χρήση wifi.

Link to comment
Share on other sites

Θωμά μήπως έχεις βάλει κάποια εφαρμογή που σου κάνει battery drain; Η μπαταρία του σίγουρα κρατάει παραπάνω απο 4 ώρες σερφάρισμα ειδικά με χρήση wifi.

 

Χρηστο ο Θωμας λέει οτι, με 4 ωρες σερφαρισμα και καμια ωρα ομιλια, δεν καραταει πανω απο μια μερα η μπαταρια

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Σωκράτη και πάλι λίγο είναι.http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4902548#post4902548 το ποστ του θανάση και απο κάτω το δικό μου.Το τηλέφωνο έχει κορυφαία αυτονομία
Link to comment
Share on other sites

Σωκράτη και πάλι λίγο είναι.http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4902548#post4902548 το ποστ του θανάση και απο κάτω το δικό μου.Το τηλέφωνο έχει κορυφαία αυτονομία

 

Ούτε εμένα μου δεν κρατάει τόσο αλλά δεν έκανα καλά τις πρώτες 3. Τώρα είναι στο 23 μετά από 24 ώρες χρήση με 3 ώρες ανοικτό wifi αλλά ξέχασα το gps Test 6 ώρες ανοικτό αλλά με gps κλειστό

 

Edit:

Έχω χάσει 11 μέσα σε κάτι λεπτά

Edited by chourdis
Link to comment
Share on other sites

Για να παρετε το εκπτωτικο κουπονι των 3 $ στο to2c απλα κανετε Log in.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου δεν κρατάει τόσο αλλά δεν έκανα καλά τις πρώτες 3. Τώρα είναι στο 23 μετά από 24 ώρες χρήση με 3 ώρες ανοικτό wifi αλλά ξέχασα το gps Test 6 ώρες ανοικτό αλλά με gps κλειστό

 

Edit:

Έχω χάσει 11 μέσα σε κάτι λεπτά

11% σε κάτι λεπτά δεν ειναι λογικό αν η συσκευή είναι απλά στην αναμονή και ακόμη και κατά την χρήση πάλι υπερβολικό μου φαίνεται για πράγματα όπως π.χ. browsing με wifi.Ψάξτο με το wakelock detector μήπως κάποια εφαρμογή σου τρώει την μπαταρία.Εγώ τώρα με ανοιχτούς συγχρονισμούς μετά απο 1 ώρα και 45 λεπτά από το 100% είμαι στο 97% με 25 λεπτά χρήση του κινητού για email και youtube με wifi

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

11% σε κάτι λεπτά δεν ειναι λογικό αν η συσκευή είναι απλά στην αναμονή και ακόμη και κατά την χρήση πάλι υπερβολικό μου φαίνεται για πράγματα όπως π.χ. browsing με wifi.Ψάξτο με το wakelock detector μήπως κάποια εφαρμογή σου τρώει την μπαταρία.Εγώ τώρα με ανοιχτούς συγχρονισμούς μετά απο 1 ώρα και 45 λεπτά από το 100% είμαι στο 97% με 25 λεπτά χρήση του κινητού για email και youtube με wifi

 

η μικροτερη του καταναλωση ηταν να χασε 3% (απο 100 στο 97) απο της 11 το βραδυ μεχρι της 12 το μεσημερι αλλα απενεργοποιημενο wifi, τερμα κατω φωτεινοτητα και καθολου χρηση (που μου φενεται φυσιολογικο). Επισης μια φορα που αλλαξα rom επεσε απο το 85 στο 15 αλλα το απενεργοποιησα και μετα εβγαλα την μπαταρια και μετα πηγε στο κανονικο...

Εχεις κανεις προβλημα με mx player γιατι εαν βρω εαν βιντεο στο ιντερνετ και το ανοιξω το κινητο κολλαει μεχρι να το κλεισω και να το ξανανοιξω...

Link to comment
Share on other sites

Mε mx player το μόνο θέμα που έχω ειναι ότι δε μου παίζει με hw encoding κάποια mp4 1080p βίντεο αλλά με sw encoding τα παίζει κανονικά.Eγώ πάντως την μπαταρία και χωρίς να έχω κάνει calibration την βρίσκω καταπληκτική.Οτι καλύτερο είχα μέχρι τώρα σε smartphone
Link to comment
Share on other sites

Mε mx player το μόνο θέμα που έχω ειναι ότι δε μου παίζει με hw encoding κάποια mp4 1080p βίντεο αλλά με sw encoding τα παίζει κανονικά.Eγώ πάντως την μπαταρία και χωρίς να έχω κάνει calibration την βρίσκω καταπληκτική.Οτι καλύτερο είχα μέχρι τώρα σε smartphone

 

Το Wakelock πως δουλευει?

Το Ξυπνητηρι γινεται να το κανουμε Greenified με το Greenify... και να ανοιγει λιγη ωρα πριν να κτυπησει γιατι νομιζω μια φορα που το ειχα πρασινοποιηθηκε δεν κτυπησε το πρωι...

Εγω με τον Mx player δεν ειναι οτι απλα δεν δουλευει αλλα κολαει ολο το κινητο... χρησιμοποιω του carliv full αλλα εχω βγαλει μερικες εφαρμογες (οπως live wallpapers,google maps, uncle tools, launcher και εβαλα το nova,torch) με το rom customizer γιατι με το Titanium το κινητο οταν εβγαλα τα live wallpapers αρχιζε να ανοιγοκλεινει και δεν σταματουσε εαν δεν εβγαζα την μπαταρια (αλλα ευτηχως ειχα Backup) . Nομιζω στην 1.0.3 δεν ειχα το προβλημα με τον Mx player

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η θήκη που ερχόταν με το κινητό δεν με κάλυπτε παρήγγειλα την MOFI.

 

Ήρθε χθες...χρώμα γκρι και ταιριάζει γάντι στο δικό μας κινητό.

Πολύ ποιοτική και δεν μου κουράζει το χέρι όταν την χρησιμοποιώ με το κινητό.

 

Σας δίνω το link στο minideal και προσέξτε ότι στην εσωτερική επιφάνεια κάτω από το δέρμα έχει μεταλλική ενίσχυση!

 

http://www.minideal.net/mofi-leather-case-for-original-zte-v987-smartphone.html

 

 

εδω και 3 μερες το κοιταω και στις επιλογες χρωματος εχει μονο πρασινο :(

Link to comment
Share on other sites

εδω και 3 μερες το κοιταω και στις επιλογες χρωματος εχει μονο πρασινο :(

 

Παρτην απο ebay

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το Wakelock πως δουλευει?

Το Ξυπνητηρι γινεται να το κανουμε Greenified με το Greenify... και να ανοιγει λιγη ωρα πριν να κτυπησει γιατι νομιζω μια φορα που το ειχα πρασινοποιηθηκε δεν κτυπησε το πρωι...

Εγω με τον Mx player δεν ειναι οτι απλα δεν δουλευει αλλα κολαει ολο το κινητο... χρησιμοποιω του carliv full αλλα εχω βγαλει μερικες εφαρμογες (οπως live wallpapers,google maps, uncle tools, launcher και εβαλα το nova,torch) με το rom customizer γιατι με το Titanium το κινητο οταν εβγαλα τα live wallpapers αρχιζε να ανοιγοκλεινει και δεν σταματουσε εαν δεν εβγαζα την μπαταρια (αλλα ευτηχως ειχα Backup) . Nομιζω στην 1.0.3 δεν ειχα το προβλημα με τον Mx player

Αμα κάνεις greenify το ξυπνητήρι δε θα χτυπήσει.Το wakelock σου δείχνει ποιες εφαρμογές σου κρατάνε τη συσκευή ανοιχτή (κλειστή οθόνη μεν αλλά η συσκευή δεν ειναι στο στάδιο κατανάλωσης χαμηλής ενέργειας).Με τον mx δεν έχω το πρόβλημα που λες

Link to comment
Share on other sites

 

να σας ρωτήσω επίσης, εμένα μου γράφει εδώ και μέρες: ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ IPS τι σημαίνει αυτό ξέρετε ??

 

κανείς ???

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

κανείς ???

Το γραφω λιγο πιο πισω,απαντωντας σε αλλο φιλο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Θελει να πει οτι ειναι ακομα στο Διεθνες αεροδρομια,οχι το Ελληνικο,εαν ηταν εδω θα το βλεπατε μεσω των Ελτα.Δεν εχει φυγει ακομα απο εκει....στην αναμονη λοιπον το ποσο θα κανει δεν μπορει να ξερει καποιος.

Υπομονη να εχετε........

ωχχχ ναι!! ευχαριστώ!!

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Περίπου μια ώρα χρήση του κινητού με wifi και συνολικά 3 ώρες εκτός φορτιστή; Μια χαρά είσαι
Link to comment
Share on other sites

Περίπου μια ώρα χρήση του κινητού με wifi και συνολικά 3 ώρες εκτός φορτιστή; Μια χαρά είσαι

 

το ξερω οταν το χρησιμοποιω στο ιντερνετ μου τελειωνει ευκολα ... Με το wakelock βλεπω greenify x4, ZDbox x52, Android weather x60, Calendar storage x4.

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για μερικά δευτερόλεπτα το καθένα,μην ανησυχείς.Eπίσης σήμερα βγήκε νέα έκδοση gravitybox με μικρές βελτιώσεις.Την κατεβάζουμε απευθείας απο το μενού downloads του xposed framework,εγκαθιστούμε και κάνουμε reboot Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για μερικά δευτερόλεπτα το καθένα,μην ανησυχείς.Eπίσης σήμερα βγήκε νέα έκδοση gravitybox με μικρές βελτιώσεις.Την κατεβάζουμε απευθείας απο το μενού downloads του xposed framework,εγκαθιστούμε και κάνουμε reboot

 

Το καθένα είναι για δευτερόλεπτα. Ποια εφαρμογή έχεις για να βλέπεις το καιρό. Έκανα παραγγελία το 2ο για ένα φίλο

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα 6-9-2013 (Παρασκευή βράδυ)

Συνεννόηση με email για το τηλέφωνο + δώρα

Δευτέρα 9-9-2013 ξεκίνησε η αποστολή και πήρα tracking number

Πέμπτη 12-9-2013 έκλεισε από Singapore

Τετάρτη 18-9-2013 άνοιξε στα ΕΛΤΑ

Πέμπτη 19-9-2013 το πήρα το τηλέφωνο (σε 13 μέρες στην Αθήνα)

 

Πολύ καλό το κατάστημα. Καλή τιμή και δώρα. Root και πολύγλωσσο.

Πολύ καλή και άμεση εξυπηρέτηση και στο forum και με email.

Το τηλέφωνο είναι ΠΟΛΎ ΚΑΛΌ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...