Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε τι δεν καταλαβαινετε,σε οτι και να λετε για τα δημοσια εργα, για τους πολιτικους για τις περικοπες μισθων,για τα ΤΕΒΕ που πληρωνουμε και τελικα δεν εχουμε καλυψεις και γιατρους ,για ολα εχετε απολυτο δικιο ,αλλα εγω αυτο που λεω ειναι οτι εμεις δηλ. ο καθενας μας εαν δεν αλλαξουμε νοοτροπια φως στην ακρη του τουνελ δεν προκειτε να δουμε,ολο και χειροτερα θα γινονται τα πραγματα και ουτε Κινεζικο απο Κινα δεν θα μπορουμε να αγορασουμε!

Ενα απλο παραδειγμα,μας πρηξαν για το 23% ΦΠΑ στα εστιατορια οι μαγαζατορες το οτι δεν εβγαιναν ειδε το κρατος οτι και αυτο δεν εβγαινε μιας και κανεις τους δεν εκοβε αποδειξη και το εριξαν στο 13%,ο Ελληναρας ο μαγαζατορας ομως παλι ουτε και με 13% δεν κοβει παλι αποδειξη και ουτε καμια μειωση τιμων δεν εφτασε ποτε στον πελατη,πιεζει(μαλλον καλυτερα διαταζει!)τωρα η Τροικα και σου λεει Ελλαδα μου ειχες υποσχεθει τοσα λεφτα εσοδα απο εκει σου εκανα την χαρη αφου με επρηξες να το ριξω αφου ετσι υπολογιζες να μαζεψεις χρημα μιας και δεν τα μαζεψες παρε τωρα ενα νεο χαρατσι στον καθε πολιτη να μαζεψεις αυτα που ηταν στο προγμαμα και απετυχες!

Ο χαμενος της υποθεσης ποιος ειναι,παλι εγω ο βλακας,που παλι στον πατο μας γυρισε!

Εγω ποτε δεν ζητουσα απο ταβερνα-γυραδικο γενικα φαγαδικο αποδειξη μεχρι πριν λιγο,με το που μειωθηκε ομως ο ΦΠΑ αρχισα να ζηταω,ετσι επρεπε να ζηταμε ολοι αλλα και θα επρεπε ολοι οι επαγγελματιες της εστιασης να εριχναν τις τιμες τους 10%,ατετυχε το κοπλο γιατι ειμαστε ακομη στ******κος λαος!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω ποια είναι η ηλικία καθενός, οι γνώσεις του, κοινωνική - πανεπιστημιακη μόρφωση, εμπειρίες, η ικανότητα του να καταλαβαίνει πότε τον καρπαζωνουν κλπ. Εγώ αυτό που έχω καταλάβει πλέον είναι ένα......... Ό ΣΩΖΩΝ ΕΥΑΤΟΝ ΣΩΘΗΤΩ....

Ο καθένας ας το ερμηνεύσει όπως καταλαβαίνει και ας πράξει ανάλογα.

Ας γυρίσουμε στην συσκευή μας τώρα.....

Edited by xkaliak
Link to comment
Share on other sites

Παιδια........το fora αλλα και το topic δεν εχει καμια σχεση με αυτα που αναλυεται τωρα.......οκ ειπαμε αλλα μην το κουραζουμε

τωρα με θεματα τετοιους ειδους.Ολοι τα ξερουμε.και ξερουμε πως παει το πραμα στην χωρα μας δυστηχως......

Η ουσια ειναι οτι οταν καποιος φιλος καποιου φιλου δει το παρων κντ,και μετα μαθει την τιμη του,ειναι λογικο να θελει και αυτος ενα τετοιο.απλα πραματα δλδ.

Αντε καλημερα,και καλη εβδομαδα!!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη συμφωνα με τα λεγομενα σου θα παρεις ενα μονο κινεζικο κιν (κ καλα θα κανεις)αλλα εαν το δει καποιος φιλος σου κ σου πει ρε μεγαλε που το πηρες αυτο θα του απαντησεις οτι ο πηρα απο την κινα αλλα μην παρεις εσυ γτ θα καταστρεψουμε την οικονομια του κρατους μας κ του εμπορους....τι αλλο θα ακουσω...

αυτό ακριβώς. Ας παραγγείλω εγώ για μένα και υπόλοιποι πληρώστε το κράτος και ενισχύστε την οικονομία . Και φυσικά δεν εχει καμιά σχέση το αν παίρνουμε αποδείξεις από ένα μαγαζί για πραγματα που καταναλώνουμε όλοι μας εντός της χώρας με το να παραγγέλνουμε τα κινητά από την Κίνα.

Εγώ νομίζω ότι πιο πολύ υπάρχει στο φίλο ο φόβος ότι αν αυξηθούν υπερβολικά οι παραγγελίες θα σταματάνε όλα στο τελωνείο και μετά δε θα μπορεί να παραγγείλει κανείς μας χωρίς να πληρώσει έστω ένα μικρό ποσο στο τελωνείο πάρα το γεγονός για το πώς πηγαίνει η οικονομία του κράτους μας.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

κολοκύθια τούμπανα φίλτατε.αν νομίζεις ότι αυτό φταίει για την οικονομία μας,γιατί θες να πάρεις και συ κινητό εξ ανατολάς; να μην παραγγείλεις!ασε μας εμάς να καταστρεφόμαστε μόνοι μας!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τα μαθήματα νομιμότητας στις εκλογές με την ψήφο μας ας μιλήσουμε για τα κινητά μας αν είχαμε 100 δραμια γνώση θα συζητούσαμε τα αυτονοητα?

Κλέφτης πολύ η λίγο δεν έχει κλέφτης είναι όποιος κλέβει και μια φορά

καλή μέρα - βδομάδα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

http://www.hotinbuy.com/zte-v967s-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-5-inch-ips-screen-1gb-4gb-p-1746.html παραγγειλα ενα αλλο κινητο χθες,η επικοινωνια ηταν αμεση και με το τσατ και με μεηλ,πηρα τρακινγκ σημερα,και κοιταξα απο περιεργεια ποσο κανει το κινητο εκει...δειτε κι εσεις,βαζουν κι ελληνικα οπως ρωτησα στο τσατ Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

http://www.hotinbuy.com/zte-v967s-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-5-inch-ips-screen-1gb-4gb-p-1746.html παραγγειλα ενα αλλο κινητο χθες,η επικοινωνια ηταν αμεση και με το τσατ και με μεηλ,πηρα τρακινγκ σημερα,και κοιταξα απο περιεργεια ποσο κανει το κινητο εκει...δειτε κι εσεις,βαζουν κι ελληνικα οπως ρωτησα στο τσατ

 

Αν το μαγαζί είναι αξιόπιστο πρόκειται για μεγάλη ευκαιρία...

Link to comment
Share on other sites

http://www.hotinbuy.com/zte-v967s-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-5-inch-ips-screen-1gb-4gb-p-1746.html παραγγειλα ενα αλλο κινητο χθες,η επικοινωνια ηταν αμεση και με το τσατ και με μεηλ,πηρα τρακινγκ σημερα,και κοιταξα απο περιεργεια ποσο κανει το κινητο εκει...δειτε κι εσεις,βαζουν κι ελληνικα οπως ρωτησα στο τσατ

 

..........Shipping Weight: 1.2kg............πετρες θα βαλουν μεσα??

Μεταφορικα???

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

..........Shipping Weight: 1.2kg............πετρες θα βαλουν μεσα??

Μεταφορικα???

 

παραγγειλαμε αρκετοι χθες,αλλο κινητο φθηνο,δωρεαν με sing post μας εστειλε τρακινγκ σημερα,φυσικα θα το αξιολογησουμε οταν τα παραλαβουμε,στο τσατ απαντανε αμεσα και στα μεηλ,οποιος θελει ας δοκιμασει να παρει μια ιδεα http://www.hotinbuy.com/mini-s4-smartphone-android-42-mtk6572-dual-core-12ghz-43-inch-3g-gps-white-p-1567.html αυτο πηραμε,τζαμπα

Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

παραγγειλαμε αρκετοι χθες,αλλο κινητο φθηνο,δωρεαν με sing post μας εστειλε τρακινγκ σημερα,φυσικα θα το αξιολογησουμε οταν τα παραλαβουμε,στο τσατ απαντανε αμεσα και στα μεηλ,οποιος θελει ας δοκιμασει να παρει μια ιδεα http://www.hotinbuy.com/mini-s4-smartphone-android-42-mtk6572-dual-core-12ghz-43-inch-3g-gps-white-p-1567.html αυτο πηραμε,τζαμπα

Πράγματι, δοκίμασα και μίλησα στο chat. Απάντησαν αμέσως.

Τους ρώτησα για Ελληνική γλώσσα και για root και μου απάντησαν καταφατικά και στα δύο, αρκεί να τους το πούμε.

Η πληρωμή έγινε μέσω Paypal?

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

παραγγειλαμε αρκετοι χθες,αλλο κινητο φθηνο,δωρεαν με sing post μας εστειλε τρακινγκ σημερα,φυσικα θα το αξιολογησουμε οταν τα παραλαβουμε,στο τσατ απαντανε αμεσα και στα μεηλ,οποιος θελει ας δοκιμασει να παρει μια ιδεα http://www.hotinbuy.com/mini-s4-smartphone-android-42-mtk6572-dual-core-12ghz-43-inch-3g-gps-white-p-1567.html αυτο πηραμε,τζαμπα

Οκ μου εκανε εντυπωση το βαρος φιλε μου.Με το καλο να ερθουν λοιπον.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, δοκίμασα και μίλησα στο chat. Απάντησαν αμέσως.

Τους ρώτησα για Ελληνική γλώσσα και για root και μου απάντησαν καταφατικά και στα δύο, αρκεί να τους το πούμε.

Η πληρωμή έγινε μέσω Paypal?

 

παντα,για να ειμαστε σιγουροι

 

Οκ μου εκανε εντυπωση το βαρος φιλε μου.Με το καλο να ερθουν λοιπον.

 

αν δεις και το αλλο λινκ το ιδιιο βαρος εχει και εκει,αλλο κινητο,ισως βαριουνται να γραψουν τις λεπτομερειες,ετσι κι αλλοιως με πεηπαλ δεν εχουμε προβλημα

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

αν το site είναι αξιόπιστο,να παραγγείλω και για την πάρτυ μου ένα να έχω να παίζω!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

αν το site είναι αξιόπιστο,να παραγγείλω και για την πάρτυ μου ένα να έχω να παίζω!

 

Κι εμεις χθες παραγγειλαμε,οποιος θελει ας περιμενει να τα παραλαβουμε και να παραγγειλει μετα,μην ξεχναμε κανενα σαιτ δεν ξεραμε σαν αξιοπιστο,ολα με την χρηση τα μαθαμε

Link to comment
Share on other sites

αν το site είναι αξιόπιστο,να παραγγείλω και για την πάρτυ μου ένα να έχω να παίζω!

 

Θα μας τρελάνουν οι κινέζοι ρε π@υστη μου. Με έχουν βάλει στην πρίζα...

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελάνουν οι κινέζοι ρε π@υστη μου. Με έχουν βάλει στην πρίζα...

 

απλα κι εμενα με παραξενεψε γιατι εχουν αρκετα τοπ σελερς εδω πολυ χαμηλοτερα στην τιμη,αλλα μετα ειδα και πολλα αλλα πολυ ακριβοτερα,ας ερθουν και βλεπουμε,θα ενημερωσω

Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις χθες παραγγειλαμε,οποιος θελει ας περιμενει να τα παραλαβουμε και να παραγγειλει μετα,μην ξεχναμε κανενα σαιτ δεν ξεραμε σαν αξιοπιστο,ολα με την χρηση τα μαθαμε

Το ξέρω φίλε μου,απλά βαριέμαι τις διαδικασίες με το paypal μετά θεός φυλάξει...

Ας μας ενημερώνετε πάντως για το θέμα να δούμε τι λέει.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω φίλε μου,απλά βαριέμαι τις διαδικασίες με το paypal μετά θεός φυλάξει...

Ας μας ενημερώνετε πάντως για το θέμα να δούμε τι λέει.

 

φυσικα και θα ενημερωσω,μολις παραλαβω θα το αναφερω και εδω,μαλλον θα ανοιξει νημα με το κινητο που παραγγειλαμε,εγω για δωρο το πηρα,50 ευρω τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια rom του carliv θεωρείται ότι είναι η καλύτερη?

edit : εννοω αναμεσα στην http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2419456 και http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2429645 ?

Το ραδιόφωνο γινεται να δουλεχει χωρις ακουστικα?

Edited by chourdis
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια rom του carliv θεωρείται ότι είναι η καλύτερη?

edit : εννοω αναμεσα στην http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2419456 και http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2429645 ?

Το ραδιόφωνο γινεται να δουλεχει χωρις ακουστικα?

 

Καμμία, θέμα γούστου είναι τι προτιμάς. Η Max smart επιτρέπει 3g και στις δύο sim πάντως, αν δε κάνω λάθος.

Το ράδιο θέλει ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα που έχω στην max smart ειναι ότι δεν έχω καταφέρει να συνδέσω το κινητό στο pc ως αφαιρούμενο δίσκο.Εκανα ότι γράφει ο carliv αλλά και πάλι δε συνδέεται.Δε με απασχολεί όμως σε σημείο να αλλάξω την ρομ μιας και αντιγράφω ασύρματα ή απο το recovery τα αρχεία που θέλω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω συνδέσει κανονικά και δεν έχω κανενα πρόβλημα με την Rom... Δεν ξαναπερασα drivers, τους ειχα απο πριν και παιζει μια χαρα!!

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...