Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλαρακι που αγορασε αλλο κινητο παντως,του ηρθε μηνυμα οτι ειναι πλεον overseas η παραγγελια του
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω αγορασα αυτη! Την περιμενω και ελπιζω να βγει καλη!

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/274305736.html

]

Εγώ την πήρα από εδώ: http://www.ebay.com/itm/350791646213?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2

και είναι πολύ καλή.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

οχι προχτες την παρασκευη!! την παρασκευη 10 μερες πριν!!!!! :cry:

 

ναι το δικο μου απο τεταρτη και γραφει " not found". hotinbuy παραγγελια?

Link to comment
Share on other sites

ναι το δικο μου απο τεταρτη και γραφει " not found". hotinbuy παραγγελια?

Βρε παιδιά μην αρχίσουμε πάλι τα ίδια ... όλη την περασμένη εβδομάδα είχαν αργία, οι αριθμοί θα είναι εμφανίσιμοι από αύριο ή μεθαύριο !!!

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

]

Εγώ την πήρα από εδώ: http://www.ebay.com/itm/350791646213?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2

και είναι πολύ καλή.

 

Ευχαριστώ και τους δύο. Μια χαρά φαίνεται, την παρήγγειλα κι εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν το έχετε δει αλλά στο pandawill το έχει προσφορά στα 108,99$!

Δείτε : http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=friday

 

Αν δεν δουλεύει το λινκ είναι στις προσφορές τους, της ημέρας Παρασκευής!

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

]

Εγώ την πήρα από εδώ: http://www.ebay.com/itm/350791646213?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2

και είναι πολύ καλή.

Εγω προτιμω τις βασεις που μπαινουν στον αεραγωγο για δυο λογους:

1. Παντα υπαρχει ο κινδυνος να "ξεξολησει" η βεντουζα ειδικα οταν τικινητο ειναι λιγο βαρυ.

2. Στο παρμπριζ κτυπαει ο ηλιος το κινητο "κατσκεφαλα".

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς βάση για να στερεώνει το κινητό στο τζάμι όταν το χρησιμοποιεί ως navigator (gps) στο αυτοκίνητο;

 

Ψάχνω να πάρω μια απλή απο e-bay αλλά δεν ξέρω αν κάνουν ή όχι για το μοντέλο μας.

 

Αν έχει κάποιος ήδη, ας την προτείνει ακόμα κι αν την έχει πάρει και απο τοπικό κατάστημα.

 

φιλε εγω συνιστω αυτη ..

 

http://www.geekbuying.com/item/Universal-360-Degree-Rotatable-Suction-Cup-Swivel-Mount-Car-Windshield-Holder-Stand-Cradle-For-Cell-Phone-iPhone-iPad-PDA-MP3-MP4-300573.html

 

πολυ καλη και πιο ασφαλης για μενα. αυτες που σου προτειναν οι φιλοι ειναι μεν λιγοτερο ογκωδεις αλλα με αυτη εχω βολευτει(και φιλοι μου επισης) και ειναι μια χαρα. κραταει οποιοδηποτε κινητο(εκτος αν ειναι 3", ελεος). Εχει μαξιλαρακι δεξια-αριστερα και πιανει ευγενικα το κινητο . Αν θες , βγαζεις και τα μικρα ποδαρακια απο κατω για να παταει. περιστρεφεται παντου και ψηνει και πιτσα(οκ ψεμματα το τελευταιο).ΑΑΑΑ !!! το καλυτερο, ερχεται με φωτο την κινεζα που δειχνει και στο site. μπορεις να την αλλαξεις ευκολα βεβαια αλλα συνιστω να την κρατησεις ...(ψεμματα, απλα πεταξε τη αμεσως )

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμω τις βασεις που μπαινουν στον αεραγωγο για δυο λογους:

1. Παντα υπαρχει ο κινδυνος να "ξεξολησει" η βεντουζα ειδικα οταν τικινητο ειναι λιγο βαρυ.

2. Στο παρμπριζ κτυπαει ο ηλιος το κινητο "κατσκεφαλα".

Ναι, αλλά εκεί τρώει "κατακέφαλα" ή το καλοριφέρ ή το air contitioner .... :D

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη και πιο ασφαλης για μενα. αυτες που σου προτειναν οι φιλοι ειναι μεν λιγοτερο ογκωδεις αλλα με αυτη εχω βολευτει(και φιλοι μου επισης) και ειναι μια χαρα. κραταει οποιοδηποτε κινητο(εκτος αν ειναι 3", ελεος). Εχει μαξιλαρακι δεξια-αριστερα και πιανει ευγενικα το κινητο . Αν θες , βγαζεις και τα μικρα ποδαρακια απο κατω για να παταει. περιστρεφεται παντου και ψηνει και πιτσα(οκ ψεμματα το τελευταιο).ΑΑΑΑ !!! το καλυτερο, ερχεται με φωτο την κινεζα που δειχνει και στο site. μπορεις να την αλλαξεις ευκολα βεβαια αλλα συνιστω να την κρατησεις ...(ψεμματα, απλα πεταξε τη αμεσως )

 

Με τοσα ψεματα που ειπες.... θες και να μας πεισεις? :lol::lol::lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά εκεί τρώει "κατακέφαλα" ή το καλοριφέρ ή το air contitioner .... :D

Το καλοκαίρι ειδικά αν το φορτίζεις κιόλας,θα χρειαστείς το a/c.Στο τζάμι ο ήλιος θα το κάνει να πάρει "φωτιά" και πολύ πιθανόν να σου βγάλει το μήνυμα να κλείσεις το κινητό,λόγω υπερθέρμανσης.To χειμώνα απλά κλείνεις τον αεραγωγό στον οποίο έχεις την βάση.Και εγώ είμαι υπέρ του αεραγωγού.Εχω μια βάση στον κεντρικό αεραγωγό και το βάζω εκεί.

Link to comment
Share on other sites

εσε -τσαμπε ριμα-ρει χαχαχα:D:D:D

εμ το το κατ εμε εσυ τι το ηθελες σαν να λες εγω ειμαι και ποιος ειμαι εγω:lol::lol::lol::

μια χαρα δουλευει και σε πηγαινει οπου θες

αμα δεν την εγραψες τσαμπα και θελεις

κανε μια γρηγορη παρουσιαση των προγραμματων που δουλευεουν για το κινητο μας

αυτο ειναι παρακληση

Λοιπον τα παρακατω δουλευουν στο 967 τσεκαρισμενα....

iGO-TomTom-Navigon(μια συγκεκριμεμη εκδοση...)-Sygic-NDrive-CoPilot-ροuτε66-Dont panic-Destinator.

Oλα τα παραπανω τρεχουν μια χαρα στο κντ,λογικο βεβαια,με καποια απο αυτα να ειναι και πιο εφεντζιδικα,

με φοβαρο 3d animation κτλ.Εγω προσωπικα εαν θελετε να σας αναφερω πιο δουλευω πιο πολυ,θα ελεγα το Dont panic

μιας και εχει αναν απο τους καλυτερου χαρτες,ειναι παναλαφρο σαν προγραμμα χωρις πολλα πολλα,και εχει αστραπιαιο επαναπρογραματισμο διαδρομης εαν αυτη χαθει.

Αλλα επαναλαμβανω αυτο ειναι κατι πρωσοπικο,και δεν λεω οτι τα αλλα ειναι υποδεεστερα,ολα ειναι παρα πολυ καλα σε αυτο που κανουν,μην παρεξηγηθω κιολας.Απλα εμενα με βολευει το Dont panic.

Και ολα τα παραπανω κυκλοφορουν στο εμποριο αλλα και στο play σε παρα πολυ καλες τιμες.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Με τοσα ψεματα που ειπες.... θες και να μας πεισεις? :lol::lol::lol:

 

με τοσα ψεμματα που ντυθηκαν οι λεξεις.. ναι , βασικα πιστευω σας επεισα ολους. Οποιος δεν πειστηκε.. πμ me να του ξηγησω. Ή ακομα καλυτερα ας τολμησει να με συναντησει να τη δει απο κοντα. χωρις πλακα τωρα.. οι αλλες στυλ "κοκκαλακι για τα μαλλια" δε με πειθουν καθολου. η βεντουζα θα ξεκολησει εαν δεν ειναι καλα καθαρισμενο το σημειο που θα την κολλησεις, και εαν δε βαλεις και μια λεπτη στρωση σίελου(εκριση του σωματος μας), χρησιμοποιωνας τον δεξι ή αριστερο δεικτη σου. αυτα που μπαινουν στους αεραγωγους νομιζω πως δεν ταιριαζουν απολυτα σε ολα τα αυτοκινητα ασε που εχω χαλασει ηδη του αδηγου και το μεσαιο απο ποτηροκράτητήρια.. ενι γουει.. ΠΑΡΤΗ ! (απτα ποσοστα ζω κι εγω..):lol:

 

τροποποιηση : εξαλλου τοχει πει κιο δασκαλος ... ΒΕΝΤΟΥΥΥΖΑΑΑ ! (ευτυχως που καταφερνω να μενω παντα on topic)

Edited by galaxy_singer
Link to comment
Share on other sites

Kαι σχετικα με τις βασεις για να το εχετε σαν gps μην το κουραζετε αλλο............:p

Εχω παρει μια για φιλο και την περιμενω..........:D

http://www.ebay.com/itm/170926909861?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Kαι σχετικα με τις βασεις για να το εχετε σαν gps μην το κουραζετε αλλο............:p

Εχω παρει μια για φιλο και την περιμενω..........:D

http://www.ebay.com/itm/170926909861?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Αν είναι να δώσω 66 ευρώ γιά μία βάση, του παίρνω μεταξωτό μαξιλαράκι και τρώω και ένα αρνί ψητό .... :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να δώσω 66 ευρώ γιά μία βάση, του παίρνω μεταξωτό μαξιλαράκι και τρώω και ένα αρνί ψητό .... :lol:

 

Σοβαρεψου............:p

Βρε συ εχει κανει καποιο λαθος........GBP 3.99-$6.41.....αυτα πληρωσα!!!

Ειπαμε...........λεφτα υπαρχουν.........αλλα τα εχουν οι αλλοι............:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Price:

GBP 55.99

Approximately

EUR 66.20

αυτο βλεπω :p

 

Ρε λες............ΛΟΙΠΟΝ την δινω μισοτιμης..........:lol:

 

Η αγορα μου......--->

 

 

 

Universal Car Rearview Mirror Mount Holder For GPS PDA PS... (1........861)

Member id soonhua_digital | Feedback Score Of 55808 | 98.9% Get fast shipping and excellent service from Top-rated sellers.

Sale date: 09/22/13

Tracking number: --...........

Don't forget to leave feedback! If there was a problem, please go to the Resolution Center by 10/16/13.

 

 

GBP 3.99

 

$6.41

 

:D

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα και εγώ.

 

Η μετάβαση από το Symbian στο Android φαίνεται μέχρι στιγμής αρκετά δύσκολη. :O

Ακόμη προσπαθώ να βρω τα sms, όταν προσπαθώ να κάνω κλήση πίσω σε έναν αριθμό μου εμφανίζει πως είμαι σε roaming, ενώ στις γλώσσες δεν έχω βρει ακόμη τα Ελληνικά, μόνο Κινέζικα, Αγγλικά, Γαλλικά και Ρώσικα.

Το κινητό το έχω αγοράσει από Minideal, ζητώντας εννοείται τα γνωστά (root, Ελληνικά, κλπ).

 

Επίσης, δεν έχω καταλάβει όταν ανοίγω μια εφαρμογή, πως την τερματίζω. :lol: Επειδή κάθε φορά πατάω το home υποψιάζομαι πως αυτές απλά τρέχουνε στο background!

 

Δοκίμασα και το ραδιόφωνο αλλά μου λέει πως απαιτεί ακουστικά για να παίξει.

 

Τέλος, έκανα σύνδεση στο Youtube για να μου εμφανίζει τα subscriptions και το κακό είναι πως από την μια δεν μου τα εμφανίζει, ενώ δεν έχω καταφέρει να βρω τον τρόπο να κάνω log out...

Link to comment
Share on other sites

Με τοσα ψεματα που ειπες.... θες και να μας πεισεις? :lol::lol::lol:

 

με τοσα ψεμματα που ντυθηκαν οι λεξεις.. ναι , βασικα πιστευω σας επεισα ολους. Οποιος δεν πειστηκε.. πμ me να του ξηγησω. Ή ακομα καλυτερα ας τολμησει να με συναντησει να τη δει απο κοντα.

 

Ελπιζω να καταλαβες οτι εκανα ... χουμορ!

 

Σοβαρα τωρα..... ,μηπως καποιος φιλος εχει χρησιμοποιησει με επιτυχια προγραμμα που να μεγαλωνει τις γραμματοσειρες πχ στις επαφες και στο εισαγωγικο σκριν? ...Εχουμε βλεπετε και καποια ηλικια....:cool:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα τωρα..... ,μηπως καποιος φιλος εχει χρησιμοποιησει με επιτυχια προγραμμα που να μεγαλωνει τις γραμματοσειρες πχ στις επαφες και στο εισαγωγικο σκριν? ...Εχουμε βλεπετε και καποια ηλικια....:cool:

Το DW Contacts & Phone & Dialer. Εγώ σώθηκα ... :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το παρέλαβα και εγώ.

 

Η μετάβαση από το Symbian στο Android φαίνεται μέχρι στιγμής αρκετά δύσκολη. :O

Ακόμη προσπαθώ να βρω τα sms, όταν προσπαθώ να κάνω κλήση πίσω σε έναν αριθμό μου εμφανίζει πως είμαι σε roaming, ενώ στις γλώσσες δεν έχω βρει ακόμη τα Ελληνικά, μόνο Κινέζικα, Αγγλικά, Γαλλικά και Ρώσικα.

Το κινητό το έχω αγοράσει από Minideal, ζητώντας εννοείται τα γνωστά (root, Ελληνικά, κλπ).

 

Επίσης, δεν έχω καταλάβει όταν ανοίγω μια εφαρμογή, πως την τερματίζω. :lol: Επειδή κάθε φορά πατάω το home υποψιάζομαι πως αυτές απλά τρέχουνε στο background!

 

Δοκίμασα και το ραδιόφωνο αλλά μου λέει πως απαιτεί ακουστικά για να παίξει.

 

Τέλος, έκανα σύνδεση στο Youtube για να μου εμφανίζει τα subscriptions και το κακό είναι πως από την μια δεν μου τα εμφανίζει, ενώ δεν έχω καταφέρει να βρω τον τρόπο να κάνω log out...

Kαλορίζικο το κινητό σου.Αυτό με το roaming δεν κατάλαβα γιατί στο κάνει.Μήπως είσαι q και έχει να κάνει κάτι με το δίκτυο της wind; Οι εφαρμογές τώρα.Κρατάς πατημένο το home λίγο πιο πάνω απο εκει που το πατάς κανονικά για 2" και εμφανίζονται οι εφαρμογές που τρέχουν.Με "σπρωξιμο" δεξια-αριστερά τις σβήνεις.Επισης κάποιες εφαρμογές έχουν κανονικά έξοδο.To κινητό έχει 3 κουμπιά.Το μεσαίο είναι το home που σε βγάζει στη κεντρική οθόνη,το δεξί είναι το μενού που εμφανίζει επιπλέον λειτουργίες μέσα στα προγράμματα και το αριστερό το πίσω που σε επιστρέφει μια οθόνη πίσω

Για να κάνεις λοιπόν logout απο το youtube πατάς το κουμπί μενού και επιλέγεις έξοδος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα παρακατω δουλευουν στο 967 τσεκαρισμενα....

iGO-TomTom-Navigon(μια συγκεκριμεμη εκδοση...)-Sygic-NDrive-CoPilot-ροuτε66-Dont panic-Destinator.

Oλα τα παραπανω τρεχουν μια χαρα στο κντ,λογικο βεβαια,με καποια απο αυτα να ειναι και πιο εφεντζιδικα,

με φοβαρο 3d animation κτλ.Εγω προσωπικα εαν θελετε να σας αναφερω πιο δουλευω πιο πολυ,θα ελεγα το Dont panic

μιας και εχει αναν απο τους καλυτερου χαρτες,ειναι παναλαφρο σαν προγραμμα χωρις πολλα πολλα,και εχει αστραπιαιο επαναπρογραματισμο διαδρομης εαν αυτη χαθει.

Αλλα επαναλαμβανω αυτο ειναι κατι πρωσοπικο,και δεν λεω οτι τα αλλα ειναι υποδεεστερα,ολα ειναι παρα πολυ καλα σε αυτο που κανουν,μην παρεξηγηθω κιολας.Απλα εμενα με βολευει το Dont panic.

Και ολα τα παραπανω κυκλοφορουν στο εμποριο αλλα και στο play σε παρα πολυ καλες τιμες.......:)

 

εμένα το ndrive 10 που είχα μέχρι τώρα σπασμένο δε μου δούλεψε στο 967...

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθεια!!!

Είχα ανοίξει πολλές εφαρμογές από το πρωί τελικά :lol:

Σχετικά με το roaming είμαι πράγματι στην Q. Υπάρχει πρόβλημα που μου το εμφανίζει; Στο Nokia δεν μου έβγαζε τίποτα σχετικό.

 

Μερικές ερωτήσεις ακόμη μόνο!

  • Πως μπορώ να δω αν μου έχουν περάσει τα Ελληνικά τελικά;
  • Ποια εφαρμογή προτείνετε για SMS με το συγκεκριμένο κινητό;
  • Υπάρχει κάποιος τρόπος για να περάσω τις επαφές μου από το Outlook στο κινητό; Στα Nokia και SE γινόταν μέσα από τις δικές τους εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...