Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό φορτίζει κανονικά; Το δοκίμασες; Για το gps με κλειστό ίντερνετ χρειάζεται υπομονή μέχρι να κλειδώσει.Τον οδηγό εδώ τον ακολούθησες;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κινητό φορτίζει κανονικά; Το δοκίμασες; Για το gps με κλειστό ίντερνετ χρειάζεται υπομονή μέχρι να κλειδώσει.Τον οδηγό εδώ τον ακολούθησες;

 

μιά φορά που το δοκίμασα ήταν μια χαρά, στην φόρτιση. Ακόμα είμαι στις πρώτες φορτίσεις. Για το Gps θα δοκιμάσω το gps και βλέπουμε. Να ρωτήσω κάτι άλλο... κάποιο συμβατό handsfree ??? ξέχασαν να μου το στείλουν και θα κάνουν ένα μήνα όπως το βλέπω

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο θέμα αυτό έχουν αναφερθεί κάποια που δουλεύουν π.χ. δες εδώ

 

Y.γ. Σήμερα πούλησα το zte v967s οπότε και θα σταματήσω να γράφω στο εδώ θέμα για ρομ,mods κτλ μιας και δε θα μπορώ να τα δοκιμάζω στο κινητό μου.Καλή συνέχεια στη παρέα.Χαλαρά το v967s ειναι μια από τις πιο τίμιες συσκευές που πέρασαν από τα χέρια μου

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω εχει τοποθετηση κανεις την προστασια οθονης που στελνει μαζι με το τηλ. το minideal ? γιατι εγω προσπαθησα και τα εκανα σ..... εγω φταιω η η συγκεκριμενη ειναι της πλακας??

και αν ειναι ετσι εχετε να προτεινετε καποια καλη??

Link to comment
Share on other sites

ουφφφφ Επλεξα :/ ... Να αρχίσουμε από την αρχή ... Πως κάνουμε root τη συσκευή ??? προσπάθησα με αυτό τον τρόπο, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2247537 , αλλά κάτι δεν κάνω καλά ... :dizzy:

Μπορείτε παρακαλώ να μου δόσετε αναλυτικότερες οδηγίες ???

Link to comment
Share on other sites

Οδηγίες στα ελληνικά για τη μέθοδο αυτή υπάρχουν εδώ

Επίσης root μπορείς να δοκιμάσεις να κάνεις και απευθείας απο το κινητό με framaroot το εγκαθιστάς στο κινητό,το ανοίγεις,επιλέγεις boromir και τα υπόλοιπα γίνονται μόνα τους

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω εχει τοποθετηση κανεις την προστασια οθονης που στελνει μαζι με το τηλ. το minideal ? γιατι εγω προσπαθησα και τα εκανα σ..... εγω φταιω η η συγκεκριμενη ειναι της πλακας??

και αν ειναι ετσι εχετε να προτεινετε καποια καλη??

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη αυτη που στελνει το μινιντιλ! Αν και λιγο μικροτερη απ οτι πρεπει

τοτε τι λαθος εκανα!! δεν εστρωνε με τιποτε και ειναι γεματη φουσκαλες που δεν φευγουν!! καμια λυση??

Link to comment
Share on other sites

Πλυνε την και ξανα βαλτην

 

το εκανα συμφωνα με τις οδηγιες αλλα μπα!! μαλλον εστειλαν μουφα .την πρωτη απο to2c την περασα στο φτερο και τελεια

καμια αλλη προταση!!??

Link to comment
Share on other sites

αν πάρω απο http://www.aliexpress.com/item/Original-ZTE-V967S-5-Inch-QHD-MTK6589-Quad-Core-1-2Ghz-Dual-SIM-5-0MP-Multi/1218061555.html

με EMS που είναι +20€ δεν θα έχω έχτρα χρέωση σωστά ?? θα πρέπει να πάρω με exprees γιατί δεν γίνεται 1 μήνα χωρίς κινητό

 

 

και άλλο γιατί αυτό είναι τόσο ακριβό τι διαφορά έχει

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-ZTE-V967S-Quad-core-MTK6589-5-0-Inch-QHD-with-Android4-2-1-2GHz-Dual/1471963170.html

 

έχω ζαλιστεί

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα, παρελαβα εχθες απο minideal,εχω και εγω το ιδιο προβλημα.Προσπαθησα να μπω στο recovery και κολαει στην αρχικη οθονη στο λογοτυπο ΖΤΕ.Προσπαθησα και μεσω Quickboot, τα ιδια.Επισης δεν λειτουργει η αυτοματη περιστροφη στις φωτογραφιες (ενω χθεσ λειτουργουσε).Παρακαλω Βοηθεια:cry:

Επειδή είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα οφείλεται μάλλον σε κάποιο bug της κινέζικης recovery. Αν περάσεις την αγγλική το πρόβλημα θα λυθεί και θα κάνει επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

και άλλο γιατί αυτό είναι τόσο ακριβό τι διαφορά έχει

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-ZTE-V967S-Quad-core-MTK6589-5-0-Inch-QHD-with-Android4-2-1-2GHz-Dual/1471963170.html

 

έχω ζαλιστεί

Ειναι κανουριο μαγαζι, σε περιπου ενα μηνα λειτουργειας δεν εχει αγορασει κανεις απο αυτο, καποιος πρεπει να πληρωσει το ενοικιο και τα λειτουργικα εξοδα :lol: http://www.aliexpress.com/store/feedback-score/1017074.html

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η μοφι δεν είναι όσο ωραία φαίνεται στις φωτογραφίες αλλά ούτε κι όσο χοντρή λέτε. Και δεν μπορώ να πω ότι το προστατεύει και τρελα σε σχέση με την θήκη σιλικόνης.

Αυτό που με εντυπωσίασε πάλι είναι το ποσο χάλια κάμερες έχει το κινητό. Δεν έχουν περάσει και τα άπειρα ασιατικά απο τα χέρια μου αλλά όπως και στην ταμπλετα φτάνω να πω ότι καλύτερα να μην τις είχαν καθόλου! Τρόμαξα να με αναγνωρίσω στο Skype στην οθόνη του υπολογιστή και η πίσω, η καλή υποτίθεται (χαχα) έχει ένα ροζ/κοκκινο στη μέση ακόμη κι όταν πάω να φωτογραφίσω Α4 με κείμενο.. Και προέρχομαι όπως κι άλλοι εδώ μέσα από Sony neo V όχι καμιά ναυαρχίδα..

Κατά τ αλλά, χτύπα ξύλο, όλα τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει να το υποστηρίζει η τηλεόραση ή αν δεν το υποστηρίζει αλλά έχει hdmi μπορείς να χρησιμοποιήσεις ένα hdmi wifi display στικάκι στα 20€ περίπου http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=364015&page=317 παιχνίδια μην περιμένεις να παίξεις άψογα λόγω της καθυστέρησης που έχει στην μεταφορά της εικόνας αλλά για να βλέπεις video και να κάνεις internet browsing (απο μια απόσταση 3,5-4μ. απο την tv) ειναι πολύ καλό.Επισης δοκίμασα να συνδέσω στη usb otg θύρα ασύρματο ποντίκι και πληκτρολόγιο μέσω usb hub αλλά είχε κάποιο lag που μάλλον οφειλόταν σε κάποιο conflict των συχνοτήτων του wifi με αυτές των στικ του ποντικιού και του πληκτρολογίου
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια και τα βλεπω ετσι? Και στο μενου εφαρμογων παρομοια η κατασταση

Δε πειραξα κατι

Link to comment
Share on other sites

Η αυτονομία του είναι απίστευτη. Βέβαια στο διάστημα αυτό, η χρήση που έγινε ήταν ελάχιστη, αλλά και πάλι παραμένει εντυπωσιακή! :up:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχει τυχει σε κανεναν άλλο να κλείνει μονο του το κινητό; Στο δικό μου (φοράει την 1.03) και ενός φίλου (1.05) κλείνει σε ανύποπτες στιγμες. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω το κινιτο εδω και 2 μηνες απο μινι ντιλ φοραει την 1.05 και εχω τα εξης δυο προβληματα η καρτα μνημης εχει γεμισει ειναι 2 giga ενω δεν εχω πολλες εφαρμογες,την ειχα στο Motorola defy και επιανε το μισο χωρο 1 gb δηλαδη ξερει καποιος τι παιζει;επισης δεν μπορω να δω web TV μολις ξεκιναει παιζει περιπου 10 δευτερολεπτα και μετα λεει δεν ειναι δυνατη η αναπαραγωγη του βιντεο,αυτα ειναι τα θεματα που εχω οποιος μπορει να βοηθησει τον ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρελαβα τα ακουστικα απο το obd καπως ετσι δεν θυμαμαι τωρα. 1. Οταν με παιρνουν τηλ. Ο ηχος κλησης γιατι ειναι πιο χαμηλος ??? 2. Η ενταση του δεν ειναι και πολυ δυνατη ή μου φαινεται ??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νταξει, στο minideal είναι τουλάχιστον αστείοι.. Δε μπορούν λέει να δουν το βίντεο που είναι βρεγμένο στο YouTube..
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...