Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν πιστευω να ζαλιζεις κανεναν,

οποιος ζαλιζεται να μην διαβαζει.

οτι απορια εχεις να ρωτησεις.γαυτο ειναι τα φορουμ,να βοηθαει ο ενας τον αλλο.

 

 

Σ'ευχαριστώ :)

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το άσπρο από που;;;;

νομιζω λευκο ειχα δει στο to2c.

καλο ειναι οποιος παραλαμβανει απο αυτο το μαγαζι να το αναφερει για να αποκτησουμε μια καλυτερη αποψη.

θα ειναι πολυ καλο να υπαρξει κ αλλος παικτης για αγορα απο κινα.εμας βοηθαει αυτο.

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

σαν τι προβληματα αναφερθηκαν

εμεν κανενα θεμα.το μονο που με ενοχλει ειναι οτι θελει συνεχες πατημα κ δεν με βολευει θα προτιμουσα συρσιμο που το εχω συνηθισει κιολας,

 

Στην πειραματική Rom του Bruno έχει γίνει slide to unlock... Λίγο υπομονή παιδιά και θα βγει άλλη μια πολύ καλή Rom για το κινητό μας :-P

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

νομιζω λευκο ειχα δει στο to2c.

καλο ειναι οποιος παραλαμβανει απο αυτο το μαγαζι να το αναφερει για να αποκτησουμε μια καλυτερη αποψη.

θα ειναι πολυ καλο να υπαρξει κ αλλος παικτης για αγορα απο κινα.εμας βοηθαει αυτο.

 

δεν εχει λευκο,εχω ρωτησει

Link to comment
Share on other sites

το λευκο μονο στο καπακι εχει διαφορα;

αν ναι μονο αυτο αλλαζεις οποτε κομπλε.

βεβαια επειδη σχεδον ολοι εχουμε πλεον θηκες στα κινητα μας

το ποιο πιθανο ειναι να μην εχει σημασια το χρωμα

καθως θα το κρυβει η θηκη.

το καπακι απο το 987 λετε να κανει για το δικο μας;

βιντεακι απο αγορα του κινητου μας απο το to2c

Edited by aekfc212

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

το λευκο μονο στο καπακι εχει διαφορα;

αν ναι μονο αυτο αλλαζεις οποτε κομπλε.

βεβαια επειδη σχεδον ολοι εχουμε πλεον θηκες στα κινητα μας

το ποιο πιθανο ειναι να μην εχει σημασια το χρωμα

καθως θα το κρυβει η θηκη.

το καπακι απο το 987 λετε να κανει για το δικο μας;

 

το λευκο μονο στο καπακι εχει διαφορα; Ναι

http://www.youtube.com/watch?v=SyGPH-haZtA

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορει ας δοκιμασει την εφαρμογη Automation beta και να μας δωσει την καλυτερη δυνατη λυση για ξεκλειδωμα και να μην υπαρχουν τα εικονιδια στη status bar.

Τα αγγλικα μου ειναι τα βασικα και ''χανω στη μεταφραση'' :lol: ευχαριστω :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Θανάση θα την δοκιμάσω και θα σου πω.Αυτό που δε θέλω προσωπικά ειναι να χάσω το deep sleep στην αναμονή χάριν της ευκολίας ξεκλειδώματος.

Στην πειραματική Rom του Bruno έχει γίνει slide to unlock... Λίγο υπομονή παιδιά και θα βγει άλλη μια πολύ καλή Rom για το κινητό μας :-P

Ο Carliv βλέπω ότι το κατέχει το αντικείμενο και δίνει πολύ καλά αποτελέσματα.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ωραια Χρηστο σε ευχαριστω! Ναι θα παρακολουθησω και την καταναλωση, στο ποστ #6598 γραφει καλα λογια :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

το λευκο μονο στο καπακι εχει διαφορα; Ναι

http://www.youtube.com/watch?v=SyGPH-haZtA

 

Το λευκό ειναι ολο λευκο εκτος απο μπροστα που ειναι η οθόνη, δηλαδη και το μεταλικο γυρο γυρο ειναι ασπρο!! Αυτο εχω εγω που το πηρα απο τους πρωτους ... μετα δεν το ξαναβρηκα πουθενα!! :lol:

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Ωραια Χρηστο σε ευχαριστω! Ναι θα παρακολουθησω και την καταναλωση, στο ποστ #6598 γραφει καλα λογια

Λοιπόν αρχικά βλέπω ότι λογικά δεν έχει μεγάλη κατανάλωση μιας και αφήνει κανονικά τη συσκευή να μπει σε deep sleep.Tην ξεκλειδώνω με air gesture.Το τελικό πόρισμα θα βγει αύριο πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως θα σας πρηξω κι εγω μ' ενα ανουσιο ποστ μιας κι εχω διαβασει ολο το thread και μ' ενοχλουν τετοιου ειδους ερωτησεις, αλλα επειδη εχω αγχωθει αφου ειναι η πρωτη μου παραγγελια απο κινα θα ρωτησω :p Το αγορασα κι εγω προχθες το κινητο απο το minideal.net και χθες μου στειλαν το tracking number. Το κινητο σταλθηκε me sg post και οταν μπαινω στο singpost.com να βαλω το tracking number μου λεει : The following Item(s) is/are not found. Μιλησα στο τσατ με τη φιλη μας τη λιντα μηπως μου στειλανε λαθος tracking number αλλα μου πε οτι θα εμφανιστει σε λιγες μερες. Ειναι φυσιολογικο αυτο ή απλα τα χω κανει λιγο πανω μου και βιαζομαι;
Link to comment
Share on other sites

Καποιος ρε παιδια να κανει εντιτ το πρωτο ποστ δεν υπαρχει? Με φωτο, σπεκς, ινφο, ρομς, μοντς, κλπ....

 

Καλως η κακως εχει αρκετη κινηση η συσκευη και καλο θα ειναι να υπαρχουν πληροφοριες στην αρχη.

Επισης ξεχωριστω section οπως του blade θα ηταν καλοδεχουμενο :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αρχικά βλέπω ότι λογικά δεν έχει μεγάλη κατανάλωση μιας και αφήνει κανονικά τη συσκευή να μπει σε deep sleep.Tην ξεκλειδώνω με air gesture.Το τελικό πόρισμα θα βγει αύριο πιστεύω.

Περιμενω νεα σου :D

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αρχικά βλέπω ότι λογικά δεν έχει μεγάλη κατανάλωση μιας και αφήνει κανονικά τη συσκευή να μπει σε deep sleep.Tην ξεκλειδώνω με air gesture.Το τελικό πόρισμα θα βγει αύριο πιστεύω.

οποτε μεχρι να βγει καμια κομπλε ρομ θα ειναι καλη η εφαρμογη γαι να αλλαξουμε το widget locker;

ενημερωσε μας bbbb αυριο αν μπορεις να το σιγουρεψουμε.

φιλε πουλα το λευκο με κερδος αφου δεν υπαρχει πουθενα

κ παρε το 987.καλο;;

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

το Locker αλλαζει και στην Max flavour slim που εβαλα. Αλλα δεν ξερω πως να σταματησω την statusbar να εξαφανιζεται?
Link to comment
Share on other sites

οποτε μεχρι να βγει καμια κομπλε ρομ θα ειναι καλη η εφαρμογη γαι να αλλαξουμε το widget locker;

ενημερωσε μας bbbb αυριο αν μπορεις να το σιγουρεψουμε.

φιλε πουλα το λευκο με κερδος αφου δεν υπαρχει πουθενα

κ παρε το 987.καλο;;

Με το πρόγραμμα αυτό ανοίγει η οθόνη χωρίς να πατάς το power απλά περνώντας το χέρι σου πάνω απο τον αισθητήρα φωτός που έχει το κινητό και δεν αντικαθιστά το κλείδωμα οθόνης.Εγώ χρησιμοποιώ widget locker για 2 λόγους

1.Μου την σπάει το default κλείδωμα που πρέπει να πατάω και να κρατάω για να ξεκλειδώσει

2.Με widget locker κατεβαίνει χωρίς ξεκλείδωμα η μπάρα ειδοποιήσεων και έτσι έχω άμεση πρόσβαση στις ειδοποιήσεις που λαμβάνω συν το slide to unlock ξεκλείδωμα

Link to comment
Share on other sites

Γεια κ παλι, θα αγορασω θηκες απο αυτες http://www.minideal.net/mofi-leather-case-for-original-zte-v987-smartphone.html

θελει καποιος να του παραγγειλω? μενω π.φαληρο. τα αγοραζω κ μου δινετε μετα τα λεφτα. απλα ειπα μην παραγγειλω μονο 2. κριμα ειναι. οποιος θελει μου λεει μεχρι αυριο . Α! εαν εχετε καποια καλυτερη προταση... παρακαλω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αναφορα απο την 1.05 απο minideal......το 1ο θεματακι(υπο διερευνιση βεβαια.:blink:...)

Ειχαμε ενα μικρο παγωμα του κντ,κολλησε εντελως σε μια οθονια και δεν κουναγε......επανηλθε με συνεχες πατημα το power κουμπιου(σαν να βγαζουμε την μπαταρια δλδ....)οπως μου ειπε ο φιλος που το εχει.

Αυριο θα το εχω το κντ να δω ενα εκανε καποιο μαγικο ο κατοχος του και το παγωσε......:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αναφορα απο την 1.05 απο minideal......το 1ο θεματακι(υπο διερευνιση βεβαια.:blink:...)

Ειχαμε ενα μικρο παγωμα του κντ,κολλησε εντελως σε μια οθονια και δεν κουναγε......επανηλθε με συνεχες πατημα το power κουμπιου(σαν να βγαζουμε την μπαταρια δλδ....)οπως μου ειπε ο φιλος που το εχει.

Αυριο θα το εχω το κντ να δω ενα εκανε καποιο μαγικο ο κατοχος του και το παγωσε......:rolleyes:

 

καλησπερα,

μπορεις να μου πεις την μερα που εγινε η αποστολη σου γτ το περιμενω και γω μεσα στην εβδομαδα αλλα δεν μου φανηκε ελλαδα ακομη.

:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη ειχα συνηθισει απο σμαρτφονε των φιλων μου,που τα πιο πολλα ξεκλειδωναν με συρσιμο,ειθελα να ξεκλειδωνει και το δοκι μου ετσι γιατι ειναι σπαστικο το συνεχες πατημα.ετσι επειδη ειμαι και αχαμπαριαστος απο το πως να περναω καποια προγραμματα σκεφτηκα να κανω αυτο: να εχω μοτιβο ξεκλειδωματος και το σχημα να ειναι μια ευθεια γραμμη στη τελευταια σειρα των κουκιδων.δεν ξερω αν βοηθησα καποιους σαν και εμενα που δεν εχουν ιδεα σαν και εμενα.α οταν βγει αυτη ηρομ με τα πιο καλα χρωματα και καποιες αλλες διορθωσεις αν μπορειτε να την ανεβασετε μαζι με καποιον οδηγο για το πως γινεται αυτη η διαδικασια.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...