Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά τα είχε τα ελληνικά. Δεν ξέρω γιατί δίνουν τέτοιες "συμβουλές"

 

Για να καταλαβαινομαστε, τα ελληνικα ναι τα ειχε στις ρυθμισεις να τα επιλεξεις...σε μια καινουρια συσκευη ομως, δεν τα επιλεγεις απ τις ρυθμισεις ,επιλεγεις τη γλωσσα που επιθυμεις να γινει η εγκατασταση στην αρχη, στο πρωτο ανοιγμα...αν μια συσκευη δεν εχει ανοιξει ποτε και ανοιγει πρωτη φορα, δε γινεται να εχει προεγκατεστημενα τα γαλλικα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να καταλαβαινομαστε, τα ελληνικα ναι τα ειχε στις ρυθμισεις να τα επιλεξεις...σε μια καινουρια συσκευη ομως, δεν τα επιλεγεις απ τις ρυθμισεις ,επιλεγεις τη γλωσσα που επιθυμεις να γινει η εγκατασταση στην αρχη, στο πρωτο ανοιγμα...αν μια συσκευη δεν εχει ανοιξει ποτε και ανοιγει πρωτη φορα, δε γινεται να εχει προεγκατεστημενα τα γαλλικα

 

Σωστά τα λες. Γιαυτό είπα ότι ήταν το μόνο που μου φάνηκε περίεργο. Όλα όμως μέσα στην συσκευασία ήταν άθικτα και με ζελατίνες. Και το κινητό δουλεύει άψογα.

:D
Link to comment
Share on other sites

Mήπως γιατί η υπάλληλος είναι άσχετη το ίδιο με εμάς αλλά είχε μέσον και είναι σε αυτή τη θέση έχοντας άλλα προσόντα; Mήπως όταν αγοράζουμε κάτι πρέπει να ξέρουμε τι αγοράζουμε; Μήπως όταν αγοράσουμε τηλέφωνο από τέτοια μαγαζιά πρέπει να κοιτάμε και λίγο τη συσκευασία τι γράφει και από που είναι και να μην το περνάμε για την κουδουνίστρα που αγοράσαμε από το τζάμπο για το παιδι μας; Όταν λοιπόν ανοίγει έχει όλες σχεδόν τις γλώσσες οπότε διαλλέγεις Σουαχίλι για παράδειγμα και όλα τα υπόλοιπα στα βγάζει σε εκείνη τη γλώσσα,αν διαλλέξεις Φινλανδικά σου βγάζει και το logo της nokia,αν χωρέσει στην οθόνη βέβαια!!!

Αρα τι συμπερασμα βγαζεις ??τι μπορει να συμβαινει??γιατι ενα σφραγισμενο κατα τ αλλα τηλεφωνο στο πρωτο ανοιγμα δε ζηταει γλωσσα εγκαταστασης αλλα εχει ηδη μεσα καποια γλωσσα..??

Link to comment
Share on other sites

ΆΛΛΟ ελληνικό πληκτρολόγιο που του είπαν και ΆΛΛΟ η γλώσσα του τηλεφώνου!!! Απλά του είπαν μέσα από το πληκτρολόγιο της samsung να κάνει αναβάθμιση στα ελληνικά. Εγώ αυτό κατάλαβα. Οπότε μια χαρά του τα είπαν!!! Θέλει ναι αναβάθμιση στα ελληνικά!!

 

No,no και παλι no....ο ανθρωπος γραφει οτι οταν το ανοιξε πρωτη φορα, δεν του ζητησε γλωσσα εγκαταστασης, αλλα το κινητο ηταν στα γαλλικα...επειτα πηγε στις ρυθμισεις και αλλαξε τη γλωσσα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά. Στο τηλέφωνο μου είπαν να αναβαθμίσω το πληκτρολόγιο. Όταν έβαλα τη σιμ και το άνοιξα η γλώσσα ήταν στα γαλλικά. Δεν είχε πειραχτεί τίποτε από το τηλέφωνο. Όλα ήταν σε ζελατίνες. Έκανα το update που μου έβγαλε και όλα καλά. Δεν ξέρω τι μπορεί να είχε γίνει αλλά από τη στιγμή που δουλεύει δεν με ενοχλεί.
:D
Link to comment
Share on other sites

No,no και παλι no....ο ανθρωπος γραφει οτι οταν το ανοιξε πρωτη φορα, δεν του ζητησε γλωσσα εγκαταστασης, αλλα το κινητο ηταν στα γαλλικα...επειτα πηγε στις ρυθμισεις και αλλαξε τη γλωσσα

vagelis_grg ξεμπερδεψε μας...πολυμπερδευτηκαμε...οταν το ανοιξες σου ζητησε σε ποια γλωσσα θες να το εγκαταστησεις??εκανες τη διαδικασια του παρακατω βιντεο?? http://www.youtube.com/watch?v=cf1Kvfu2ADQ

Link to comment
Share on other sites

vagelis_grg ξεμπερδεψε μας...πολυμπερδευτηκαμε...οταν το ανοιξες σου ζητησε σε ποια γλωσσα θες να το εγκαταστησεις??εκανες τη διαδικασια του παρακατω βιντεο?? http://www.youtube.com/watch?v=cf1Kvfu2ADQ

 

Όχι. Ήταν γαλλικά.

 

Βαγγέλη πόσα θες να μας τρελάνεις; Χίλια συγγνώμη κιόλας αλλά.....Φυσικά και η γλώσσα θα ήταν γαλλικά αφού το τηλέφωνο ήταν γαλλικό!!! Φυσικά και δεν παιζει ρόλο η sim που έβαλες μέσα. Φυσικά και αν σκρολάριζες πάνω ψηλά θα σου έβγαζε όλες τις γλώσσες και φυσικά το πληκτρολόγιο που χρειάζεται αναβάθμιση δεν έχει καμία σχέση με τη γλώσσα του τηλεφώνου!!! Μια χαρά στα είπαν να αναβαθμίσεις το πληκτρολόγιο αλλα δεν έχει σχέση με τη γλώσσα του τηλεφώνου,ήταν γαλλικό και άρχισε με τη γαλλική γλώσσα!!!

 

Δεν θέλω να σε τρελανω. Αλλά όταν μια συσκευή είναι καινούρια και την ανοίγεις για πρώτη φορά σου λέει να επιλέξεις γλώσσα. Αφού το κινητό είναι από Γαλλία θα μου έβγαζε την γαλλική. Το θέμα είναι ότι σε μένα μπήκε κατευθείαν στον launcher χωρίς να επιλέξω κάτι.

 

Τα είπα καλά τώρα;

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
:D
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου στις ρυθμίσεις lock screen δεν υπάρχει (ενώ υπήρχε στην MDM ) και

φυσικά ούτε εμφανίζονται shortcuts στην lock screen . Τι να κάνω για να εμφανιστούν

οι shortcuts ;

 

Καλησπερα στην παρεα!

 

Σημερα ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του S4 και εχω το ιδιο προβλημα με τον φιλο. (δεν ειδα καποιον να του απανταει)

 

Αν μπορει καποιος να μου λυσει την απορια!

 

Ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη αν εχει απαντηθει αλλα οσο και αν εψαξα δεν βρηκα κατι!

 

ΥΓ: Το κινητο μου ειναι Γερμανικο!

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Ήταν γαλλικά.

 

Ωχ θεε μου, γιατι ειναι τοσο δυσκολο να συννενοηθουμε??μια μικρη λεπτομερια ρωταω αλλα δε βλεπω φως, ας το γραψω αναλυτικα λοιπον..ο τυπος στο βιντεο που παρεθεσα ανοιγει το τηλεφωνο, κι εχει ως πρωτη επιλογη γλωσσα εγκαταστασης τα γερμανικα...αν ο τυπος πατουσε στο βελακι διπλα απ τις γλωσσες θα του εβγαζε ολες τις γλωσσες/υποψηφιες για εγκατασταση και θα μπορουσε να επιλεξει οποια θελει...εσυ εννοεις λοιπον οτι σου βγαλε σαν πρωτη επιλογη γαλλικα κι εσυ αντι να πατησεις στο βελακι και να δεις τι αλλες επιλογες εκανες εγκατασταση με γαλλικα, ή μας λες οτι δε σου εβγαλε καμια τετοια επιλογη, δεν περασες την ιδια διαδικασια, δεν εκανες καν εγκατασταση και το τηλεφωνο ηταν απο μονο του γαλλικα??τι απ τα 2??

EDIT: ok με καλυψες, αυτο ηθελα να μαθω...αρα το τηλεφωνο ειχε ανοιχτει και καποιος ειχε κανει την εγκατασταση...

Edited by michaell
Link to comment
Share on other sites

Ωχ θεε μου, γιατι ειναι τοσο δυσκολο να συννενοηθουμε??μια μικρη λεπτομερια ρωταω αλλα δε βλεπω φως, ας το γραψω αναλυτικα λοιπον..ο τυπος στο βιντεο που παρεθεσα ανοιγει το τηλεφωνο, κι εχει ως πρωτη επιλογη γλωσσα εγκαταστασης τα γερμανικα...αν ο τυπος πατουσε στο βελακι διπλα απ τις γλωσσες θα του εβγαζε ολες τις γλωσσες/υποψηφιες για εγκατασταση και θα μπορουσε να επιλεξει οποια θελει...εσυ εννοεις λοιπον οτι σου βγαλε σαν πρωτη επιλογη γαλλικα κι εσυ αντι να πατησεις στο βελακι και να δεις τι αλλες επιλογες εκανες εγκατασταση με γαλλικα, ή μας λες οτι δε σου εβγαλε καμια τετοια επιλογη, δεν περασες την ιδια διαδικασια, δεν εκανες καν εγκατασταση και το τηλεφωνο ηταν απο μονο του γαλλικα??τι απ τα 2??

EDIT: ok με καλυψες, αυτο ηθελα να μαθω...αρα το τηλεφωνο ειχε ανοιχτει και καποιος ειχε κανει την εγκατασταση...

 

Κάτι τέτοιο. Αλλά και πάλι λέω ότι ΟΛΑ ήταν στις ζελατίνες.

:D
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μάλστα!!!! Αν πήγε κατευθείαν στον ΤW τότε κοίτα καλύτερα τα αυτοκόλλητα της συσκευασίας,μάλλον κάποιος το περιεργάστηκε πριν από σένα....!!!

 

Γι αυτο ξεκινησα ολη αυτη την κουβεντα, αν και στην αρχη με κοροιδεψες σα να μην ηξερα τι ελεγα...κι ολα αυτα ακουγονται για το birdphone...αν δε μπορουμε να εμπιστευτουμε το καταστημα με τις περισσοτερες κριτικες, τοτε τα υπολοιπα τι??

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί πολλές φορές κάτι τέτοιο στο παρελθόν, δεν είναι κάτι καινούριο το παραπάνω... από την εποχή του πρώτου Galaxy S έχουμε δει ότι διάφορα καταστήματα ανοίγουν τα τηλέφωνα για διάφορους λόγους, τα "πειράζουν" και τα ξανακλείνουν. Εμένα θα με πείραζε αυτό προσωπικά, αλλά η διαφορετική λογική είναι ότι το τηλέφωνο εξακολουθεί να είναι καινούριο και αγορασμένο από μαγαζί με full εγγύηση.

Επίσης να ξέρετε ότι η συσκευασία της Samsung ΔΕΝ έχει ζελατίνα. Αν δείτε προϊόν με ζελατίνα, κάπου μεταξύ Κορέας και του καταστήματος, ανοίχτηκε.

Ας κλείσει λοιπόν και πάλι (για πολλοστή φορά) αυτό το θέμα....

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί πολλές φορές κάτι τέτοιο στο παρελθόν, δεν είναι κάτι καινούριο το παραπάνω... από την εποχή του πρώτου Galaxy S έχουμε δει ότι διάφορα καταστήματα ανοίγουν τα τηλέφωνα για διάφορους λόγους, τα "πειράζουν" και τα ξανακλείνουν. Εμένα θα με πείραζε αυτό προσωπικά, αλλά η διαφορετική λογική είναι ότι το τηλέφωνο εξακολουθεί να είναι καινούριο και αγορασμένο από μαγαζί με full εγγύηση.

Επίσης να ξέρετε ότι η συσκευασία της Samsung ΔΕΝ έχει ζελατίνα. Αν δείτε προϊόν με ζελατίνα, κάπου μεταξύ Κορέας και του καταστήματος, ανοίχτηκε.

Ας κλείσει λοιπόν και πάλι (για πολλοστή φορά) αυτό το θέμα....

 

Φανταζομαι οτι θα χει ανοιχτει πολλες φορες αυτο το θεμα αλλα δεν εχω κανει ποτε αγορα κινητου απο ιντερνετ και θελω να το κοιταξω απ ολες τις μεριες...αν ειναι να δωσω 250 ευρω λιγοτερα και να το χουν ανοιξει καλυτερα να το παρω απο ελληνικο επισημο καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οτι θα χει ανοιχτει πολλες φορες αυτο το θεμα αλλα δεν εχω κανει ποτε αγορα κινητου απο ιντερνετ και θελω να το κοιταξω απ ολες τις μεριες...αν ειναι να δωσω 250 ευρω λιγοτερα και να το χουν ανοιξει καλυτερα να το παρω απο ελληνικο επισημο καταστημα

 

Έχει αναφερθεί περίπτωση και σε "επίσημο" κατάστημα όπως λες. Υπάρχουν πολλοί λόγοι, όλοι νόμιμοι, που οι καταστηματάρχες επικαλούνται για να ανοίξουν το κουτί. Αν η συσκευή πουληθεί καινούρια, με αυτοκόλλητα, είσαι οκ. Απλά βρες ένα μαγαζί με καλές κριτικές και που να δίνει full εγγύηση και πάρτο.... δε θα το μετανιώσεις. Και αν δεις κάτι που δε σ'αρέσει, τους παίρνεις ένα τηλέφωνο ή πας από κει και το λύνεις...

 

Καλησπερα στην παρεα!

 

Σημερα ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του S4 και εχω το ιδιο προβλημα με τον φιλο. (δεν ειδα καποιον να του απανταει)

 

Αν μπορει καποιος να μου λυσει την απορια!

 

Ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη αν εχει απαντηθει αλλα οσο και αν εψαξα δεν βρηκα κατι!

 

ΥΓ: Το κινητο μου ειναι Γερμανικο!

 

Τι firmware? Αν δηλαδή πας ρυθμίσεις, και μετά πας στο 2ο tab, το "My Device", η πρώτη επιλογή ποια είναι;

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε τρελανω. Αλλά όταν μια συσκευή είναι καινούρια και την ανοίγεις για πρώτη φορά σου λέει να επιλέξεις γλώσσα. Αφού το κινητό είναι από Γαλλία θα μου έβγαζε την γαλλική. Το θέμα είναι ότι σε μένα μπήκε κατευθείαν στον launcher χωρίς να επιλέξω κάτι.

 

Τα είπα καλά τώρα;

 

Απ' αυτα που γραφεις ειναι φως φαναρι οτι το κινητο ειχε ηδη χρησιμοποιηθει...ασχετα αν ηταν σφραγισμενο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως μπορω να κανω το led ειδοποιησεων να εχει διαφορετικο χρωμα για καθε ειδοποιηση?

Ας πουμε μπλε για mail, κοκκινο για κλησεις, πρασινο για μηνυματα κλπ.

Μη μου πειτε οτι θελει ρουτ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην αρχή σκεπτόμουν να πάρω το iphone 4s αλλά με τα χρήματα που θα έδινα για να το πάρω, περνώ το galaxy s4.. πέστε την γνώμη σας.. και εντυπώσεις από το κινητό… με ενδιαφέρει πολύ η καλή κάμερα.. καθώς αποθανατίζω πολλές στιγμές ;)

 

Ούτε να το σκεφτείς.

Καμιά σχέση. Το S4 είναι πιο μπροστά και από το 5s που θα κυκλοφορήσει τον Οκτώβριο.

Την πρώτη μέρα που το πήρα το έθαψα λίγο αλλά τώρα έχω να πω ότι είναι φοβερό.

Εντυπωσιακή οθόνη. Τρομερή ευκρίνεια. Εκεί που χρειαζόμουν γυαλιά αργά το βράδυ που κουραζονταν τα μάτια με το Note 2 και το Nexus 7, μ αυτό βλέπω τέλεια.

Αυτό είναι το σημαντικότερο πλεονέκτημα της Foul HD οθόνης.

Συν το τεράστιο μέγεθος της σε τόσο μικρό τηλέφωνο.

Με το iPhone 4s δεν βλέπεις ούτε τις φωτογραφίες που τραβάς.

Μια και μιλάμε για φωτογραφίες πήγαινε στο σχετικό θέμα και δες ένα συγκριτικό μεταξύ i4s και S4.

Κι εδώ αμφιβάλω αν το 5s καταφέρει να το φτάσει.

Αυτονομία άστο καλύτερα.

 

Παιδιά εδώ που είμαι πωλείται στην ίδια τιμή με το iPhone 5. Δηλαδή 646€.

Όμως οι πωλήσεις είναι 1 προς 3 υπέρ του S4. Την ίδια ώρα ξεσκίζει και το S3 που είναι φθηνό πλέον.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....θέλω να μάθω πότε θα πάρω την καινούρια αναβάθμιση...και πόσο παλιά είναι αυτήν...Ευχαριστώ..

 

Σίγουρα η έκδοση σου είναι από τις παλιές....Πριν δηλαδή πάρει το κινητό την μείζον αναβάθμιση ή όποιος διορθώνει πολλά "bug" από την ΜΕΑ και μετά έχουν διορθωθεί παρά πολλά, καλύτερη κάμερα, το λαγκ εξαφανίστηκε, η θερμοκρασία σε πιο νορμάλ επίπεδα κτλ....Και πολλά άλλα

Edited by ste3001

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως μπορω να κανω το led ειδοποιησεων να εχει διαφορετικο χρωμα για καθε ειδοποιηση?

Ας πουμε μπλε για mail, κοκκινο για κλησεις, πρασινο για μηνυματα κλπ.

Μη μου πειτε οτι θελει ρουτ...

 

 

Καλημέρα.

 

Για καποια applications μπορει να χρειαστει να εισαι root.

Δες απο το playstore το

Lightflow και το

Light manager

 

 

Καλημέρα....θέλω να μάθω πότε θα πάρω την καινούρια αναβάθμιση...και πόσο παλιά είναι αυτήν...Ευχαριστώ..

Εισαι μια αναβαθμιση πισω.

Η επισημη τελευταια ειναι η XXUBMEA

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει παρατηρήσει κανείς άλλος ότι το κινητό όταν το χτυπήσεις με το δάκτυλο στη μέσα της οθόνης περίπου, αυτό κουδουνιζει...κάνει σαν να δονείται.....το παρατήρησα σε άλλο ένα s4, και στο δικού μου

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι από το birdphone μου είπαν χθες που το παρήγγειλα να το κάνω αναβάθμιση για να έχω ελληνικό πληκτρολόγιο. Ότι να ναι.. Το μόνο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι μόλις το άνοιξα δεν μου έβαλε να επιλέξω γλώσσα. Είχε ήδη τα γαλλικά μιας και το κινητό είναι γαλλικό. Κατά τα άλλα όλα ήταν σφραγισμένα.

 

Απ' αυτα που γραφεις ειναι φως φαναρι οτι το κινητο ειχε ηδη χρησιμοποιηθει...ασχετα αν ηταν σφραγισμενο.

 

Έχει αναφερθεί πολλές φορές κάτι τέτοιο στο παρελθόν, δεν είναι κάτι καινούριο το παραπάνω... από την εποχή του πρώτου Galaxy S έχουμε δει ότι διάφορα καταστήματα ανοίγουν τα τηλέφωνα για διάφορους λόγους, τα "πειράζουν" και τα ξανακλείνουν. Εμένα θα με πείραζε αυτό προσωπικά, αλλά η διαφορετική λογική είναι ότι το τηλέφωνο εξακολουθεί να είναι καινούριο και αγορασμένο από μαγαζί με full εγγύηση.

 

 

 

Διαφωνω καθετα, απο τη στιγμη που δεν βλεπεις το πρωτο μενου με τα quick settings το τηλεφωνο ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ.-

Επισης για να κλεισει το θεμα, οπως λες, δεν μπορω να φανταστω κανενα τιμιο λογο / κινητρο για τον οποιο να ανοιγεται το κουτι και μετα ποσω μαλλον να ενεργοποιειται και η συσκευη απο τον εμπορο..!

 

 

Επίσης να ξέρετε ότι η συσκευασία της Samsung ΔΕΝ έχει ζελατίνα. Αν δείτε προϊόν με ζελατίνα, κάπου μεταξύ Κορέας και του καταστήματος, ανοίχτηκε.

 

δηλαδη η οθονη πρεπει να ειναι μεσα στη συσκευασια οπως τη γεννησε η μανα της χωρις τιποτα προστατευτικο?

Edited by Dejan457
Link to comment
Share on other sites

Απ' αυτα που γραφεις ειναι φως φαναρι οτι το κινητο ειχε ηδη χρησιμοποιηθει...ασχετα αν ηταν σφραγισμενο.

 

Δεν ξέρω ΑΝ είχε χρησιμοποιεί και γιατί να το κάνουν αυτό. Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να το αποδείξω. Επίσης λειτουργικά και εμφανισιακά είναι οκ.

:D
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω καθετα, απο τη στιγμη που δεν βλεπεις το πρωτο μενου με τα quick settings το τηλεφωνο ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ.-

Επισης για να κλεισει το θεμα, οπως λες, δεν μπορω να φανταστω κανενα τιμιο λογο / κινητρο για τον οποιο να ανοιγεται το κουτι και μετα ποσω μαλλον να ενεργοποιειται και η συσκευη απο τον εμπορο..!

 

 

 

 

δηλαδη η οθονη πρεπει να ειναι μεσα στη συσκευασια οπως τη γεννησε η μανα της χωρις τιποτα προστατευτικο?

 

Καλημερα.Ο Αλεκος αναφεροταν σε ζελατινα που να περικλειει το κουτι.Οχι σε προστατευτικα εντος κουτιου

Και για να μη ξεχειλωνουμε, στις πρωτες ρυθμισεις οταν πρωτοανοιγει το κινητο τη γλωσσα την επιλεγει ο χρηστης (μαζι με ρυθμισεις για wifi dropbox samsung account κτλ)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Ο Αλεκος αναφεροταν σε ζελατινα που να περικλειει το κουτι.Οχι σε προστατευτικα εντος κουτιου

Και για να μη ξεχειλωνουμε, στις πρωτες ρυθμισεις οταν πρωτοανοιγει το κινητο τη γλωσσα την επιλεγει ο χρηστης (μαζι με ρυθμισεις για wifi dropbox samsung account κτλ)

 

Έτσι ήταν το κινητό. Μέσα στο κουτί του με ζελατίνες επάνω του. Απλά το σίγουρο είναι ότι ανοίχτηκε. Δεν μπορώ να το αποδείξω και από τη στιγμή που το κινητό είναι άψογο δεν θα ασχοληθώ παραπάνω. Καλημέρα!

:D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...