Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απιστευτο. Ηθελα και εγω να ποσταρω ακριβως το ιδιο!!! Ο ex dialer το θεμα μου ειναι οτι ναι μεν εχει smart dialing (δηλαδη αν θελω να γραψω ΜΑΡΙΟΣ πχ να παταω 527467) αλλα δεν εχει αυτο το ωραιο που εχει της samsung το dialer που καλεις καποιον σερνοντας την επαφη δεξια η sms με την επαφη αριστερα, και δεν εχει να βγαλεις (η δεν βρηκα) εικονιδιο επαφες ας πουμε κατευθειαν που εχει το κινητο.

 

Εχει φιλε μου αυτο το ¨κολπο¨ κανοντας δεξια και αριστερα για κληση και μηνυμα αλλα το κανει μονο απο τις τελευταιες κλησεις,για δες το λιγο!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδες εχω την ΜΕΑ και νομιζω οτι πριν στην συλλογη φωτογραφιων οταν ανοιγες μια φωτο να την δεις πανω στα εικονηδια ειχε το εικονηδιο διαγραφης.Τωρα δεν υπαρχει.Θυμαμαι καλα η λεω αρλουμπες???
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχει ξαναειπωθει πολλες φορες. Προφανως το εχεις στα ελληνικα το μενου γιαυτο δεν υπαρχει. Αν ειχες αγγλικα θα ηταν εκει. Τωρα απλα πρεπει να πατησεις menu button για να κανεις διαγραφη.
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνιδια που ειναι για Nvidia Tegra devices...παιζουν και στο Galaxy S4 με ολα τα εφε ενεργοποιημενα.

Δυο παιχνιδια που δοκιμασα ( Riptide GP και Dead Trigger) παιζουν κανονικα με full effects.

Link to comment
Share on other sites

Εχει ξαναειπωθει πολλες φορες. Προφανως το εχεις στα ελληνικα το μενου γιαυτο δεν υπαρχει. Αν ειχες αγγλικα θα ηταν εκει. Τωρα απλα πρεπει να πατησεις menu button για να κανεις διαγραφη.

Θυμαμαι ομως οτι πριν την αναβάθμιση υπηρχε αυτο το κουμπι εκει κ το ειχα στα ελληνικα.

EDIT:Το εβαλα στα αγγλικα αλλα και παλι δεν το βγαζει...

Edited by yiannisv2000
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Που ειναι αυτη η επιλογη ρε παιδια με το αποτυπωμα οθονης;

Θελω να δω αν εχω προβλημα και εγω στην δικη μου συσκευη.

 

Ρυθμίσεις -> Η συσκευή μου -> Κινήσεις και χειρονομίες -> Κίνηση παλάμης -> Αποτύπωση οθόνης ;)

Link to comment
Share on other sites

Καμμια λυση με την ρημαδα την αυξανομενη ενταση κουδουνισματος κατα την διαρκεια που μας καλουν? :banghead::banghead::banghead:

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Καμμια λυση με την ρημαδα την αυξανομενη ενταση κουδουνισματος κατα την διαρκεια που μας καλουν? :banghead::banghead::banghead:

 

Πολλές... από εφαρμογές μέχρι αλλαγή στο σύστημα αν είσαι root... :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι ομως οτι πριν την αναβάθμιση υπηρχε αυτο το κουμπι εκει κ το ειχα στα ελληνικα.

EDIT:Το εβαλα στα αγγλικα αλλα και παλι δεν το βγαζει...

 

Μην παιδευσαι.Το έβγαλαν και αυτό.Αγγλικά ελληνικά δεν έχει σημασία.Σε πιο παλια ρομ επαιζε

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω.μα λεω κ εγω κατι λειπει απο εκει .χαχαχα.
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καμμιά λούση για το πως ενεργοποιούμε τισ έξυπνες κλήσεις στο πληκτρολόγιο...???

 

Αν εννοείς στα ελληνικά, η λύση ακούει στο όνομα exdialer.

Link to comment
Share on other sites

Πολλές... από εφαρμογές μέχρι αλλαγή στο σύστημα αν είσαι root... :)

 

Alex ροοταρισμενος ειμαι. Πες μου βρε ανθρωπε μπας κ φτιαξω κ της γυναικας το s2 :p

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Alex ροοταρισμενος ειμαι. Πες μου βρε ανθρωπε μπας κ φτιαξω κ της γυναικας το s2 :p

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shumoapp.disableincreasingring&hl=el

Link to comment
Share on other sites

 

Καλημέρα,

 

Πρέπει να είμαστε root για το παραπάνω app?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Πρέπει να είμαστε root για το παραπάνω app?

 

Όχι δεν χρειαζεται root .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μεχρι στιγμης μετα την ελληνικη ρομ εβαλα την τελευταια γαλλικη . Καθε μια απο αυτες εβγαζε και διαφορετικα προβληματα πχ στην συνδεση δικτυου αυτοματο gsm wsdma αργει να βρει δικτυο 3g στην τελευταια γαλλικη δεν δουλευει το στιγμιοτυπο οθονης. Μηπως εχω προβλημα με το τηλ η ειναι απο την rom παιδικες ασθενειες....
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορες βλεπετε στην τελευταια γερμανικη απο την τελευταια γαλλικη ? Εχω την τελευταια γερμανικη σε γαλλικο τηλεφωνο....τι λετε να μεταβω στην τελευταια γαλλικη απο την τελευταια γερμαβικη η δεν αξιζει?
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω ενα galaxy s4 και μολις το εβγαλα απο το κουτι του. προσπαθω να συνδεθω στο wifi και ενω συνδεεται για λιγα δευτερολεπτα μετα μου κανει διακοπη και αποσυνδεση :( Εχει αντιμετωπισει καποιο αναλογο προβλημα????
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μεχρι στιγμης μετα την ελληνικη ρομ εβαλα την τελευταια γαλλικη . Καθε μια απο αυτες εβγαζε και διαφορετικα προβληματα πχ στην συνδεση δικτυου αυτοματο gsm wsdma αργει να βρει δικτυο 3g στην τελευταια γαλλικη δεν δουλευει το στιγμιοτυπο οθονης. Μηπως εχω προβλημα με το τηλ η ειναι απο την rom παιδικες ασθενειες....

 

Το αποτυπωμα ειναι λιγο tricky :p

θελει να ακουμπας την οθονη ελαχιστα.βασικα πηγαινε στις ρυθμισεις εκει οπου ειναι τα gestures και παιζε με το δοκιμη μεχρι να το μαθεις.και εγω ετσι εκανα :D

Απλα να αναφερω και με γερμανικη ειμαι και βλεπω πολυ ωρα να μενει στο E (Edge) και πιο σπανια H+ (3g).Καθυστερει να μεταβει δλδ απο 2g σε 3g.Eντουτοις αν βρισκομαι σε 2g και το βαλω χειροκινητα σε 3g τις περισσοτερες φορες εχει σημα κανονικα.Λεω να βαλω modem απο την MDN που νομιζω εινα ελληνικη μηπως βελτιωθουν τα πραγματα.

Καποια προταση?

Ειμαι με WIND btw.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Το αποτυπωμα ειναι λιγο tricky :p

θελει να ακουμπας την οθονη ελαχιστα.βασικα πηγαινε στις ρυθμισεις εκει οπου ειναι τα gestures και παιζε με το δοκιμη μεχρι να το μαθεις.και εγω ετσι εκανα :D

Απλα να αναφερω και με γερμανικη ειμαι και βλεπω πολυ ωρα να μενει στο E (Edge) και πιο σπανια H+ (3g).Καθυστερει να μεταβει δλδ απο 2g σε 3g.Eντουτοις αν βρισκομαι σε 2g και το βαλω χειροκινητα σε 3g τις περισσοτερες φορες εχει σημα κανονικα.Λεω να βαλω modem απο την MDN που νομιζω εινα ελληνικη μηπως βελτιωθουν τα πραγματα.

Καποια προταση?

Ειμαι με WIND btw.

 

Ελληνικη κανει αλλα κουφα... παμε σε ιταλικη λεω τωρα εγω...

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικη κανει αλλα κουφα... παμε σε ιταλικη λεω τωρα εγω...

 

Eννοεις ρομ?γιατι εγω αναφερομαι μονο σε modem

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...