Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν δεν κανω λαθος σε αγγλια και γαλλια εχει ξεκινησιε επισημα..οι αλλοι ακομα περιμενουμε...

Εγώ έχω Γαλλικό και ακόμα να μου έρθει ενημέρωση για την Lollipop 5.0.1.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9505/

 

βαζετε στο πλαισιο το 5.0.1 και δειχνει σε ποιες χωρες κυκλοφορησε επισημα.

Xiaomi Redmi Note 9 pro - Huawei P20 - Nokia N70
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς (ακόμη) δε γίνεται.

Αν επιτρέπεται, η συσκευή σου τι region είναι και έλαβε ΟΤΑ;

 

γεια χαρα,

ειναι Hungary (VDH)

 

http://www.sammobile.com/firmwares/download/44364/I9505XXUHOB8_I9505VFGHOB4_VDH/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες περίεργα πράγματα συμβαίνουν. Αγόρασα το back edition πριν 10 μήνες και με το phone info μου έβγαλε κωδικό ΑΤΟ. Δηλαδή Αυστρία. Τώρα τρέχω τη lollipop BTU (Αγγλία) που όταν την έβαλα μου έβγαλε κωδικό AUT δηλαδή Ελβετία. Παίρνω πριν λίγο τηλέφωνο στη σαμμυ στην Αθήνα να ρωτήσω για την προέλευση, έτσι για το γ@μώτο, και μου λέει προέλευση Σλοβακία δηλαδή ORX. Τώρα βγάλτε άκρη, δηλαδή ''βράσε ρύζι''.... Επομένως επίσημα το κινητό είχε άλλο λογισμικό (επίσημο) από τη χώρα προέλευσης, και με σχετική ερώτηση μου απάντησε μπορεί να συμβαίνει. Δικιά μου τώρα απορία, άντε το προηγούμενο μπορεί να συμβαίνει το λογισμικό BTU μετά την εγκατάσταση πως έγινε AUT; εδώ σε θέλω μάστορα!!!!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Ένα βίντεο για να δούμε όσοι δεν την έχουμε...

 

 

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παιδια απο κορεα προελευση το κινητο δειχνει ν ηρθε η αναβαθμιση.εχω ενημερωση 1046mb θα το δω σε λιγο
Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι διαβαζω παντως η αναβαθμιση μεσω Odin προτιμαται επειδη γινεται καθαρη εγκατασταση.

Αφου το knox δεν πειραζεται δεν υπαρχει λογος να το κανω μεσω ΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...

Εγκατεστησα και γω την 5,0,1 αλλα παρατηρησα οτι καποιες λειτουργιες του τηλεφωνου λειπαν....

το smart scroll που χρησιμοποιουσα στο ιντερνετ

να κατεβαιινει η σελιδα ειτε με τα ματια ειτε με την κινηση του χεριου....

Τα εχει αφερεσει η samsung η πετυχα καμια ελλατωματικη εκδοση του lollipop???

Link to comment
Share on other sites

Πληθαίνουν οι επίσημες ενημερώσεις του i9505... :D

 

Romania (Vodafone) (Black Edition)

5.0.1

 

Portugal (Vodafone)

5.0.1

 

Bulgaria (MTL)

5.0.1

 

Ireland (Vodafone)

5.0.1

 

Croatia (VIPNET)

5.0.1

 

Hungary (VDH)

5.0.1

 

Baltic

5.0.1

 

Baltic (La Fleur)

5.0.1

 

Baltic (Black Edition)

5.0.1

Samsung i9100 - Ressurection Remix 5.5.7 [5.1.1] - LineageOS 17.1 [10.0.0] rINanDo

Samsung i9505 - Stock [5.0.1][i9505XXUHOB8] - Root - Anker Battery - S-charger Back Cover

Samsung G965F - Stock

Samsung G781B - Stock

Link to comment
Share on other sites

made in vietnam δεν ειναι απο το Vietnam

phone info *Samsung* για να βρεις τις πληροφοριες του κινητου

 

ευχαριστω..:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. .πηρα ενα otg καλωδιο για το s4 και το tab s αλλα δεν αναγνωριζει τπτ το κινητό. .περισσεύει κ λιγο..παραθετω την φωτογραφία
παοκ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην ερωτηση για τις επιλογες smart scroll δεν ξερει κανεις?μονο σε μενα λειπουν?

Σερφαρισμα χωρις αγγιγμα εννοω καθ τα σχετικα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. .πηρα ενα otg καλωδιο για το s4 και το tab s αλλα δεν αναγνωριζει τπτ το κινητό. .περισσεύει κ λιγο..παραθετω την φωτογραφία

 

Μάλλον πρέπει να βγάλεις τη θήκη,μου φαίνεται οτι βρίσκει,

εγώ έχω ένα παρόμοιο πάνω απο ένα χρόνο,μου έχει λύσει τα χέρια!!!

με αυτη την εφαρμογή και με αυτο το πρόσθετο μπορεί να διαβάζει/γράφει και σε NTFS χωρίς ROOT.

Edited by tasosgood
Link to comment
Share on other sites

Οχι δ3ν ειναι η θηκη..παλι κ με το ταμπλετ το ιδιο κανει..κατι παιζει με το μηκος..παρήγγειλα αλλο ενα με 73 λεπτα απο κινα γιατι δειχνει πιο μικρο..ελπιζω να κανει..:mad:
παοκ
Link to comment
Share on other sites

Οχι δ3ν ειναι η θηκη..παλι κ με το ταμπλετ το ιδιο κανει..κατι παιζει με το μηκος..παρήγγειλα αλλο ενα με 73 λεπτα απο κινα γιατι δειχνει πιο μικρο..ελπιζω να κανει..:mad:

 

ποσα μετρα ειναι ? για την θηκη που ειπαν ορισμενοι.. δεν ειναι αφου αν δειτε στο κατω μερος την εχει σηκωσει ωστε να δει αν βρισκει το καλωδιο πανω στην θηκη

Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το ερώτημα που είχα θέσει σε παλαιότερη ανάρτηση για το άνοιγμα των δεδομένων του κινητού χωρίς την δική μου ενεργοποίηση η απάντηση της εταιρείας ήταν ότι οφείλεται σε εφαρμογή που κατέβασα από το google play,έκανα επαναφορά συστήματος και όντως διορθωθηκε.
Link to comment
Share on other sites

Πειράζει αν κατεβάζουμε π.χ. την αγγλική και την περάσουμε μόνοι μας; Το δικό μου γερμανικό είναι αλλά ακόμα δεν έχει έρθει ειδοποίηση μέσω ΟΤΑ.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...