Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

που τους βρηκες?εμενα στο galaxy apps,δεν μου τους εμφανιζει..

 

Εγω τους κατεβασα απο το galaxy apps, για ψαξτο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κανω search στο samsung appl αλλα δεν μου βρισκει κατι..

θελουν πληρωμη αυτοι μετα ή ειναι free?

 

ειναι free

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω..:D

 

το ονομα τους ειναι here beta αν δεν τους βρισκεις , παντος απο το νοκια που ειχα παλια τους θυμαμαι και ηταν πολυ καλη εφαρμογη ΚΑΙ χαρτες

Link to comment
Share on other sites

α μπραβο..!κι`εγω την δουλευα στο nokia c6-01 και ημουν πολυ ευχαρστημενος.τωρα βεβαια ειμαι καλλυμενος απο το navigon,αλλα θελω να το τεσταρω κι`αυτο.

Thx..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι είναι το SIG_FAIL που μου βγάζει όταν πάω να εγκαταστήσω το HERE MAPS;

 

Δεν ξέρει κανείς γιατί μου βγάζει αυτή τη μ@@@@@α;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

 

Ειμα και εγω απο χθες κατοχος ενος λευκου S4 .

Το αγορασα 334€ απο τοπικο μου καταστημα ( Χιος).

Προφανως ειναι εισαγωγη απο Πολωνια , για εβγαζε γλωσσα default τα πολωνικα.

Βεβαια εβαλα ελληνικα κτλ.

Εχω ομως το εξης προβλημα , οταν π.χ παω στη φωνητικη αναζητηση (Google play, chrome ktl) ενω προφερω αγγλικες φρασεις αυτο προσπαθει να καταλαβει και μου εμφανιζει πολωνικες λεξεις ως αποτελεσμα.

Πως μπορω να το αλλαξω αυτο και να καταλαβαινει τα αγγλικα ( Απο οτι ξερω ελληνικα δεν υποστηριζει )

Ευχαριστω για το χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

Πανε στις ρυμισεις>εργαλεια>γλωσσα και βαλε Ελληνικα αν δεν υπαρχει κατεβαστην και τσεκαρε την ως βασικη γλωσσα.και βαλε και το τελευταιο update Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Γεια κ απο μένα! Κατοχος s4 i9505.εχω μια θηκη απο αλουμίνιο οταν την βαζω χανει το σημα.οταν βαζω αλλη θηκη πλαστική μια χαρα. Γιατι το κανει αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Γεια κ απο μένα! Κατοχος s4 i9505.εχω μια θηκη απο αλουμίνιο οταν την βαζω χανει το σημα.οταν βαζω αλλη θηκη πλαστική μια χαρα. Γιατι το κανει αυτο?

 

 

http://jetcityninja.wordpress.com/2012/01/31/all-aluminum-cases-will-affect-cellphone-signal-strength/

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

*#0*# στον dialer για να ελέγξεις τα μεγάφωνα ,αν και αφου δεν έφτιαξε με την αλλαγή ηχείου τότε σε βλέπω για service ή με κανα mod αύξησης ήχου απο xda .

 

φιλε m7ixalis δοκιμασα το *#0*# στον dialer αλλα εκει απλα διαπιστωνεις να δουλευει το ηχειο ή οχι.εμενα δουλευει...με χαμηλη ενταση.τα μοδ για ηχους που βρισκονται?μηπως καποιος κρυφος συνδυασμος στο dialer αυξανει τον ηχο???

Link to comment
Share on other sites

Γεια κ απο μένα! Κατοχος s4 i9505.εχω μια θηκη απο αλουμίνιο οταν την βαζω χανει το σημα.οταν βαζω αλλη θηκη πλαστική μια χαρα. Γιατι το κανει αυτο?

 

 

Κι εμενα το εκανε για τον ιδιο λογο στο S3 που ειχα αλλαξει την πισω οψη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Και στο s4 και στο s5 και στο s35! Οταν το τηλεφωνο δεν ειναι σχεδιασμενο για να εχει μεταλλική πλατη και εσυ του βαζεις, θα έχεις στανταρ πρόβλημα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά. Μια ερώτηση να κάνω σχετικά με την μπαταρία της συσκευής μας. Είναι στο 1% μου σβήνει .. Το βάζω για φόρτιση και σε 20 λεπτά το ανάβω.. Η μπαταρία είχε πάει στο 52%. Είναι φυσιολογικό?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..τον τελευταιο καιρο το galaxy που εχω δεν εμφανιζει στο επανω μερος της οθονης τις ειδοποιησεις και τις αναβαθμισεις που εχουν γινει στο κινητο μου με αποτελεσμα να χανονται οταν τελειωνουν..επισης δεν τις εμφανιζει ουτε οταν συρω την οθονη ειδοποιησεων προς τα κατω..τι μπορει να ευθυνεται; εχω κανει και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα τιποτα..η εκδοση μου ειναι η 4.2..
Link to comment
Share on other sites

Αν κανει κόλπα η μπαταρία ριξτε μια ματια μην εχει φουσκωσει. Υπαρχει μια παλια ιστορία με πολλες προβληματικες απο την μαμα μπαταριες που φουσκωναν και τα τηλεφωνα κάνανε τρελα πραγματα. Εδειχναν να φορτιζουν παρα πολυ γρηγορα, εσβηναν ενω ελεγαν οτι ειναι πχ στο 30%, ανεβοκατεβαίνε το ποσοστο οταν ζωριζονταν λιγο και πολλα αλλα ωραία πραγματα!

Ριξτε μια ματια, φαίνεται ανετα με το ματι αν εχει φουσκώσει ή αν δεν ειστε σίγουροι ακουμπηστε την σε μια επιπεδη επιφάνεια. Θα δείξει αμέσως!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δεν γνωρίζω αν το συγκεκριμένο post είναι στο σωστό section για αυτό σε αυτήν την περίπτωση ας μεταφερθεί. Αλλά αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και ίσως κάποιος να γνώριζε να με βοηθήσει.

 

Έκανα αναβάθμιση στο κινητό. Με custom rom και ενώ πριν δεν είχα κανένα πρόβλημα με το σήμα και εξακολουθώ βέβαια να μην έχω στο σπίτι όμως που έχω πρόβλημα και χρησιμοποιώ συσκευή για ενίσχυση σήματος δεν γίνεται τίποτα. Δεν το αναγνωρίζει.

 

Δεν δίνει για κανένα λόγο σήμα. Ενώ στον δρόμο για παράδειγμα πιάνω κανονικά και σήμα και LTE και απ όλα. Τι μπορεί να φταίει γνωρίζει κανείς να με βοηθήσει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για οποιαδήποτε απάντηση.

 

ΥΓ. Το κινητό είναι galaxy S4 i 9505

Link to comment
Share on other sites

Μου ανοιγει απο μονο του το ιντερνετ ακομα σας συμβαινει και εσας;;και κατι αλλο 4g δεν εχει πιασει ποτε υπαρχει κτ π πρεπει να κανω;ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα στην παρεα τη θα πρεπει να προσεξω για την αγορα μεταχειρισμενου s4 ?

ευχαριστω!

Motorola Moto X 2014

Samsung Galaxy Note II GT-N7100(Rom stock Jb 4.3)Lost imei :blink:

Vodafone smart 2 (DDESIGN ROM V1.0)http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=340377

LG V490 4G

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα στην παρεα τη θα πρεπει να προσεξω για την αγορα μεταχειρισμενου s4 ?

ευχαριστω!

 

Αν είναι εντος εγγυησης (δυο χρονια είναι η εγγυηση) να εχει αποδειξη αγορας που να αναγραφεται το ΙΜΕΙ της συσκευης για να ισχυει η εγγυηση

 

Καλο είναι να υπαρχει το κουτι του γνήσιος φορτιστης , ακουστικα και ότι ειχε στηη αρχικη συσκευασια

 

Αν σε ενοχλουν ή όχι τυχον φυσιολογικες φθορες που σε ένα προσεγμενο δεν υπαρχουν ( το εχω ένα χρνο και είναι σε κατασταση βιτρίνας) είναι δικο σου θεμα .

 

Φυσικα να μην εχει γινει root αλλα δεν ξερω πως μπορεις να το δεις αυτό γιατι χανει την εγγυηση .

 

Και η τιμη να μην είναι καμμια τρελη αφου σε skroutz καινουργιο εχει από 296 ευρω http://www.skroutz.gr/s/3034682/Samsung-Galaxy-S4-i9505-16GB.html

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...