Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μάγκες μάλλον ξέρω γιατί αργούν τα πράγματα μας από το e-bay κλπ http://www.dake-elta.eu/content.asp?catid=1228

 

H πηγή στο λινκ είναι του 2010 οπότε δε νομίζω...:p

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα δεν το ειχα δει,ειμαι τραγικος...αλλα και παλι ειναι επικαιρο γιατι κατι τετοιο ακουγετε...δεν ξερω αν το εχετε ακουσει και εσεις! (αλλαξα και το link εβαλα φρεσκο οχι ληγμενο :-) ) Edited by Spyros91
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να ποστάρεις στα αξεσουάρ για την ερώτηση σου.Προσωπικά το πήρα από ebay

http://www.ebay.com/itm/NEW-Original-Samsung-Galaxy-S4-SIV-GT-I9500-Battery-Door-Back-Cover-Housing-OEM-/171033241749?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item27d2602895

 

 

 

 

 

 

 

μπορείς να απευθυνθείς στην Smartec στο Χαιδάρι ή μπορείς να ρίξεις και μια ματιά εδώ http://rounded.com/i9505-galaxy-s-4/

 

Του ανεβαζεις το κοστος του άνθρωπου :)

Του έχω ποσταρει λύση απο eBay αυθεντικοτατη.Έχω πάρει απο εκεί γιατί το μαμά καπάκι ηταν ντίβα και γρατσουνιστηκε απο το πουθενα

 

 

Edit

Καλά έκανες :)

Και μια πλάκα που κάναμε σε ενα συνφορουμιτη με άσπρο τηλέφωνο "πρόσεξε μην στο κοτσιλισουν τα περιστερια " :D:D:D:D

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Του ανεβαζεις το κοστος του άνθρωπου :)

Του έχω ποσταρει λύση απο eBay αυθεντικοτατη.Έχω πάρει απο εκεί γιατί το μαμά καπάκι ηταν ντίβα και γρατσουνιστηκε απο το πουθενα

 

έχεις ένα δίκιο,απλά είπα να βάλω όλες τις εναλλακτικές...και η rounded έχει όλα τα μπλιμπλίκια που μπορεί να χρειαστεί κάποιος για επισκευή (αχρείαστη βέβαια).

εγώ τώρα θέλω να πάρω το μαύρο καπάκι,να το κάνω διχρωμία,όπως έιχα το mini :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Κανενα θεμα φιλε μου! Θα πραξω οπως και εσυ, case κλπ κλπ! Καβαντζα θηκουλα! :D

Παντως το κανει μεγαλο το κινητο.

Στο γραψιμο με βολευει. Στην κληση οχι.

 

Just refunded :D

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση,έχει πάρει κάποιος το πίσω καπάκι για ασύρματη φόρτιση?είναι μεγαλύτερο από το ήδη υπάρχων?επίσης μετά μπορεί να φορτίσει με οποιοδήποτε ασύρματο φορτιστή?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

Ερωτηση: Οσοι εχετε το ΝΕΟ HYBRID της SPIGEN --> οταν τοποθετεις το TPU, μετα το καλυμα, και βαζετε το τηλ. σας κανει σαν ενα πολυ μικρο 'deforming' στην πανο γονια δεξια (φανταζομαι μπορει να συμβει/υπαρξει σε οπιαδηποτε σημειο/γονια')? σορρυ που το ρωταω αλλα ηθελα να ξερω αν ειναι το δικο μου, η ετσι ειναι... δειτε εικονα, δεν ειναι καλη αλλα νομιζω θα καταλαβετε

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33889&stc=1&d=1372709980

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει κανεις καμια ιδεα γιατι εχουν κολλησει οι θηκες μου στo l.a απο τις 19-6;;;

 

Δεν θα σου δειξει ποτε το eBay οτι έχουν φτασει Ελλάδα.Ο χρονος που έχει περάσει είναι αρκετός.Για Αθήνα μπορεί να κανει και 10 εργάσιμες (έχω κανει παρα πολλές παραγγελιες απο το συγκεκριμένο seller)

Σου έχει δώσει και track number.Θα εκανα μια ερώτηση στα ΕΛΤΑ της περιοχης σου γιατί όπως σου είπα έχει περάσει αρκετός καιρος

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σου δειξει ποτε το eBay οτι έχουν φτασει Ελλάδα.Ο χρονος που έχει περάσει είναι αρκετός.Για Αθήνα μπορεί να κανει και 10 εργάσιμες (έχω κανει παρα πολλές παραγγελιες απο το συγκεκριμένο seller)

Σου έχει δώσει και track number.Θα εκανα μια ερώτηση στα ΕΛΤΑ της περιοχης σου γιατί όπως σου είπα έχει περάσει αρκετός καιρος

 

Με αυτον τον αριθμο να παω να ρωτησω στα ελτα?υποψιν οτι τ που βρησκετε η παραγγελια το ειδα στο σαιτ της usps

Ευχαριστω για τ χρονο σ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

Ερωτηση: Οσοι εχετε το ΝΕΟ HYBRID της SPIGEN --> οταν τοποθετεις το TPU, μετα το καλυμα, και βαζετε το τηλ. σας κανει σαν ενα πολυ μικρο 'deforming' στην πανο γονια δεξια (φανταζομαι μπορει να συμβει/υπαρξει σε οπιαδηποτε σημειο/γονια')? σορρυ που το ρωταω αλλα ηθελα να ξερω αν ειναι το δικο μου, η ετσι ειναι... δειτε εικονα, δεν ειναι καλη αλλα νομιζω θα καταλαβετε

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33889&stc=1&d=1372709980

 

Δεν βαζεις και ενα κυκλακι γιατι δεν καταλαβα τι εννοεις?

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Δεν βαζεις και ενα κυκλακι γιατι δεν καταλαβα τι εννοεις?

 

Καλημερα icy20, το ανεβαζω με κυκλακι. Κανει σαν ενα 'deformation' και οταν βαζεις το τηλ. δεν καλυπτει σωστα αυτο το σημειο γιατι κανει σαν ενα 'bump'... δεν ειναι κατι τραγικο, απλα τωρα το πηρα και βλεπω οτι σε αυτο το σημειο δεν καλυπτει σωστα... ευχαριστω!

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33902&stc=1&d=1372746587

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα κλεινω ποτε

 

Καλημερα.....ενταξει αν σου χρειαζονται και τις 24 ωρες της μερας ασ'τα ανοιχτα,εμενα προσωπικα δεν μου χρειαζονται τοοοσο πολυ..

 

ρε παιδια πηγα στα ελτα και μου λενε οτι δεν μπορουν με τον κωδικο να δουνε το δεμα γιατι ειναι απλη αποστολη και οχι συστημενη....τι αλλο μπορω να κανω;;;;;;;;;;;;;;

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Sol_Ballads
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα icy20, το ανεβαζω με κυκλακι. Κανει σαν ενα 'deformation' και οταν βαζεις το τηλ. δεν καλυπτει σωστα αυτο το σημειο γιατι κανει σαν ενα 'bump'... δεν ειναι κατι τραγικο, απλα τωρα το πηρα και βλεπω οτι σε αυτο το σημειο δεν καλυπτει σωστα... ευχαριστω!

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=33902&stc=1&d=1372746587

 

Εμενα παντως δε το εχει και την τσεκαρα και γυρω γυρω σε ολες τις γωνιες!

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή :)

 

εμενα με νοιαζει να ερθουν κ ας κανουν και κανα μηνα...τα χρηματα μην χασω γιατι δεν μου περισευουν ;)

τελικα μιλησα με τα ελτα και μου λενε οτι δεν το εχουν παρει ακομα....εμενα αυτο με φοβιζει

Edited by Spyros91
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή :)

 

στα έστειλε first class

αυτό σημαίνει ότι τα έστειλε

πότε θα έρθουν είναι άλλο θέμα

πάντως με το customs number που σου έστειλε αυτός είναι ok

απλά εσύ τώρα περιμένεις

τα LXXXXXXXXXXXUS δεν φαίνονται στα ΕΛΤΑ

Μόνο τα R..........US ή C..........US

Link to comment
Share on other sites

στα έστειλε first class

αυτό σημαίνει ότι τα έστειλε

πότε θα έρθουν είναι άλλο θέμα

πάντως με το customs number που σου έστειλε αυτός είναι ok

απλά εσύ τώρα περιμένεις

τα LXXXXXXXXXXXUS δεν φαίνονται στα ΕΛΤΑ

Μόνο τα R..........US ή C..........US

 

εχεις δικιο...οποτε κανω μοκο και υπομονη μεχρι να ερθουν :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...