Jump to content

[S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

battery s4  

  1. 1. battery s4

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα ειχα πει να μην σας ξανα ενοχλησω με το θεμα της θηκης αλλα εχουν περασει 20 μερες απο τη μερα της παραγγελιας και ακομα τιποτα...εντωμεταξυ στο σαιτ της usps λεει οτι η παραγγελια ξεκινησε κανονικα στις 18-06-2013(την ημερα της παραγγελιας) απο την la mirada μετα πηγε σε καποιες αλλες πολεις και χθες στις 08-07-2013 ξανα επεστρεψε στη la mirada......καμια γνωμη;;;;;ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ειχα πει να μην σας ξανα ενοχλησω με το θεμα της θηκης αλλα εχουν περασει 20 μερες απο τη μερα της παραγγελιας και ακομα τιποτα...εντωμεταξυ στο σαιτ της usps λεει οτι η παραγγελια ξεκινησε κανονικα στις 18-06-2013(την ημερα της παραγγελιας) απο την la mirada μετα πηγε σε καποιες αλλες πολεις και χθες στις 08-07-2013 ξανα επεστρεψε στη la mirada......καμια γνωμη;;;;;ευχαριστω!

 

Μάλλον ήρθε, δεν σου ήρθε ειδοποίηση και εφόσον δεν πήγες να την πάρεις την στείλανε πίσω. Στα ελτα είχες ρωτήσει;

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ειχα πει να μην σας ξανα ενοχλησω με το θεμα της θηκης αλλα εχουν περασει 20 μερες απο τη μερα της παραγγελιας και ακομα τιποτα...εντωμεταξυ στο σαιτ της usps λεει οτι η παραγγελια ξεκινησε κανονικα στις 18-06-2013(την ημερα της παραγγελιας) απο την la mirada μετα πηγε σε καποιες αλλες πολεις και χθες στις 08-07-2013 ξανα επεστρεψε στη la mirada......καμια γνωμη;;;;;ευχαριστω!

 

Στειλε email στον πωλητη αμεσα και πες του οτι δεν ελαβες το προϊον και μαλιστα το tracking δειχνει οτι αυτο γυρισε πισω.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήρθε, δεν σου ήρθε ειδοποίηση και εφόσον δεν πήγες να την πάρεις την στείλανε πίσω. Στα ελτα είχες ρωτήσει;

 

καλημερα..εχω ρωτησει και εχω μιλησει και δυο φορες με τον ιδιο τον ταχυδρομο που εχει αναλαβει την περιοχη στην οποια μενω και μου εχει πει οτι δεν υπαρχει καποιο δεμα για την οδο αυτη....θα στειλω mail στον πωλητη.

που γραφει το mail του πωλητη;;;;;;

Edited by Spyros91
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος την παρακατω προστατευτικη θηκη της UAG:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-UAG-Urban-Armor-Gear-Case-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-i9500-Navigator-White-/321158561620?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item4ac68abf54

 

Ειμαι μεταξυ αυτης και του Flip Cover S View της Samsung!

 

Σιγουρα η UAG φαινεται οτι θα το προστατευσει καλυτερα απο τυχον πτωσεις αλλα θα ηθελα να ακουσω καποια αποψη απο καποιον που την εχει δοκιμασει!

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε τα apple earpod κι εγώ το ίδιο θέμα είχα και βολευουν

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση,

Να τα αγοράσω αλλά επειδή κάνουν και 30 ευρώ..αν θυμάμαι καλά..σίγουρα παίζουν? Το μικρόφωνο είναι συμβατό? Εσένα πως συμπεριφέρεται?

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ QUOTE=Billys_GT193;4794709]Εχει καποιος την παρακατω προστατευτικη θηκη της UAG:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-UAG-Urban-Armor-Gear-Case-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-i9500-Navigator-White-/321158561620?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item4ac68abf54

 

Ειμαι μεταξυ αυτης και του Flip Cover S View της Samsung!

 

Σιγουρα η UAG φαινεται οτι θα το προστατευσει καλυτερα απο τυχον πτωσεις αλλα θα ηθελα να ακουσω καποια αποψη απο καποιον που την εχει δοκιμασει!

 

Καλησπέρα φίλε μου. Έχω την θήκη που λες σε πορτοκαλί χρώμα. Καλή προστασίαχχωρίς πολύ όγκο και πανέμορφη. Την είχα και στο s3. Για το s3 είχα πάρει ένα σωρό θήκεςκκαι η καλύτερη για μένα ήταν η UAG. Και στο s4 δεν μπήκα στην διαδικασία να ψάξω θήκη. Κατευθείαν πήρα uag.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου. Έχω την θήκη που λες σε πορτοκαλί χρώμα. Καλή προστασίαχχωρίς πολύ όγκο και πανέμορφη. Την είχα και στο s3. Για το s3 είχα πάρει ένα σωρό θήκεςκκαι η καλύτερη για μένα ήταν η UAG. Και στο s4 δεν μπήκα στην διαδικασία να ψάξω θήκη. Κατευθείαν πήρα uag.

Eυχαριστω φιλε μου! Αρα και εγω για εκει με βλεπω! :happy:
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος την παρακατω προστατευτικη θηκη της UAG:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-UAG-Urban-Armor-Gear-Case-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-i9500-Navigator-White-/321158561620?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item4ac68abf54

 

Ειμαι μεταξυ αυτης και του Flip Cover S View της Samsung!

 

Σιγουρα η UAG φαινεται οτι θα το προστατευσει καλυτερα απο τυχον πτωσεις αλλα θα ηθελα να ακουσω καποια αποψη απο καποιον που την εχει δοκιμασει!

 

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ QUOTE=Billys_GT193;4794709]Εχει καποιος την παρακατω προστατευτικη θηκη της UAG:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/New-UAG-Urban-Armor-Gear-Case-for-Samsung-Galaxy-S4-SIV-i9500-Navigator-White-/321158561620?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item4ac68abf54

 

Ειμαι μεταξυ αυτης και του Flip Cover S View της Samsung!

 

Σιγουρα η UAG φαινεται οτι θα το προστατευσει καλυτερα απο τυχον πτωσεις αλλα θα ηθελα να ακουσω καποια αποψη απο καποιον που την εχει δοκιμασει!

 

Καλησπέρα φίλε μου. Έχω την θήκη που λες σε πορτοκαλί χρώμα. Καλή προστασίαχχωρίς πολύ όγκο και πανέμορφη. Την είχα και στο s3. Για το s3 είχα πάρει ένα σωρό θήκεςκκαι η καλύτερη για μένα ήταν η UAG. Και στο s4 δεν μπήκα στην διαδικασία να ψάξω θήκη. Κατευθείαν πήρα uag.

 

+1 την έχω και εγώ σε πορτοκαλί χρώμα και είναι πάρα πολύ καλή. Απίστευτη προστασία. Εφαρμογή τσίτα και λιγοστό παχος. Είχα πάρει και την αυθεντική της Samsung και δε με βολεψε καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγγείλει κάνεις από spigen? Από το επίσημο κατάστημα. Άντε να δούμε πότε θα έρθουν, σήμερα έδωσα παραγγελία.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου. Έχω την θήκη που λες σε πορτοκαλί χρώμα. Καλή προστασίαχχωρίς πολύ όγκο και πανέμορφη. Την είχα και στο s3. Για το s3 είχα πάρει ένα σωρό θήκεςκκαι η καλύτερη για μένα ήταν η UAG. Και στο s4 δεν μπήκα στην διαδικασία να ψάξω θήκη. Κατευθείαν πήρα uag.

 

+1 την έχω και εγώ σε πορτοκαλί χρώμα και είναι πάρα πολύ καλή. Απίστευτη προστασία. Εφαρμογή τσίτα και λιγοστό παχος. Είχα πάρει και την αυθεντική της Samsung και δε με βολεψε καθόλου

 

Την παραγγειλα απο Ebay.co.uk σε λευκη! Περιμενω στην αναμονη μεχρι να ερθει! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγγείλει κάνεις από spigen? Από το επίσημο κατάστημα. Άντε να δούμε πότε θα έρθουν, σήμερα έδωσα παραγγελία.

έχω παραγγείλει εγω,πάνω από 3 φορές...απλά καθυστερούν αρκετά να ξέρεις...στο λέω για να μην ανησυχήσεις!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

έχω παραγγείλει εγω,πάνω από 3 φορές...απλά καθυστερούν αρκετά να ξέρεις...στο λέω για να μην ανησυχήσεις!

 

Πφφφ άντε να δούμε. Όχι τίποτα άλλο αλλά πληρώνεις και ένα 15αρι μεταφορικά που μου κακοφανηκε μετά τη συνήθεια του ebay. Ελπίζω να μη αργήσουν πολύ. Στο περίπου πόσο καιρό κάναν για να ξέρω πότε να περιμένω; Για s4 πήρες; αν ναι ποιες. Γενικά ευχαριστημένη;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να πάρω το ασύρματο σετ φόρτισης πόσο πάχος θα γίνει το κινητό?να φανταστώ ότι θήκη μετά δε μπαίνει σωστά?

 

Κάποια απάντηση παρακαλώ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια απάντηση παρακαλώ.

 

Δεν γνωριζω αυτο που ρωτας αλλα γενικα το λεω για να το εχεις υποψιν σου οτι η ασυρματη φορτιση ενδεχεται να μειωσει πολυ γρηγορα τη ζωη της μπαταριας.. Οχι οτι ειναι κατι σημαντικο για μια μπαταρια που αλλαζει αλλα τελος παντων...

Link to comment
Share on other sites

Κάποια απάντηση παρακαλώ.

 

Δεν χωράει στις περισσότερες θήκες από ότι διάβασα. Οπότε δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο.

 

Έχει παραγγείλει κάνεις από spigen? Από το επίσημο κατάστημα. Άντε να δούμε πότε θα έρθουν, σήμερα έδωσα παραγγελία.

 

Εχει και στο αμαζον επίσημο spigen UK store. Εγώ από εκεί πήρα και ήρθαν σε 4 μέρες με 5λιρες μεταφορικά. (Αυθεντικές βέβαια τσεκαρωντας και το authentication code που είχε μέσα η θήκη).

 

Από Αμερική αγόραζα μέχρι πέρσι και έρχονται σε περίπου 10 εργάσιμες.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καλημερα,λιγο βοηθεια σας παρακαλω...δεν μπορω να βρω το mail του πωλητη και εστειλα σαν απαντηση σε ενα mail απο το ebay που μου ειχαν στειλει εκ μερους του πωλητη (αυτο που λεει τον track numb και τι εχω παραγγειλει κλπ) αλλα ακομα δεν μου εχουν απαντησει...τι να κανω;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καλημερα,λιγο βοηθεια σας παρακαλω...δεν μπορω να βρω το mail του πωλητη και εστειλα σαν απαντηση σε ενα mail απο το ebay που μου ειχαν στειλει εκ μερους του πωλητη (αυτο που λεει τον track numb και τι εχω παραγγειλει κλπ) αλλα ακομα δεν μου εχουν απαντησει...τι να κανω;

 

Επικοινώνησε μέσω μηνυμάτων από το ebay.

Πάτα πάνω ψηλά My eBay->summary βρες το προϊόν και δεξιά πρέπει να γράφει Contact seller.

Αν δεν το γράφει πάτα More actions και θα το δεις.

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθαν και εμένα η θήκη poetic και το Glass protector της Spigen που είχα παραγγείλει από amazon...πρωτον ήρθαν σε χρόνο ρεκόρ..4/7 παρήγγειλα και χθες τα είχα στα χέρια μου...τώρα περιμένω και τη κάρτα μνήμης από amazon και ένα καπάκι black mist από ebay :)

πάντως το glass δεν υπάρχει...τοποθετείται πανεύκολα (στην ουσία μπαίνει μόνο του) και το touch είναι απλά κορυφαίο...η δε poetic σκληρή θήκη μεν,με κάπως μαλακά πλαινά,νομίζω προστατεύει άψογα το κινητό,συγκριτικά με την belkin που είχα...και αν και το έχω ξαναπεί...μακριά από Puro screen protector

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησε μέσω μηνυμάτων από το ebay.

Πάτα πάνω ψηλά My eBay->summary βρες το προϊόν και δεξιά πρέπει να γράφει Contact seller.

Αν δεν το γράφει πάτα More actions και θα το δεις.

 

Κατι εστειλα,τωρα θα δουμε....αλλα γιατι μπερδευτηκαν στα ελτα δεν μπορω να καταλαβω;

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ηρθε και εμενα μια neo hybrid σε metal slate, μια ultra thin air σε λευκο και 2 screen protector crystal clear. Τωρα περιμενω την γυναικα μου να μου περασει τo screen protector γιατι εγω παιζει να τα χαλασω και τα δυο!

 

Εβαλα την neo hybrid που το μεγαλωνει λιγο αλλα γενικα δειχνει πολυ ομορφο. (σε ασπρο s4).

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση,

Να τα αγοράσω αλλά επειδή κάνουν και 30 ευρώ..αν θυμάμαι καλά..σίγουρα παίζουν? Το μικρόφωνο είναι συμβατό? Εσένα πως συμπεριφέρεται?

 

καμμιά ιδέα κανείς? σορυ

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Εστειλα ενα μηνυμα μεσω e-bay αλλα μου βγαζει αυτο "Do not respond to the sender if this message requests that you complete the transaction outside of eBay. This type of offer is against eBay policy, may be fraudulent, and is not covered by buyer protection programs",λετε να μην το δει ο πωλητης;;
Link to comment
Share on other sites

θελω καρτα μνημης 32gb η samsung απο οτι ειδα εχει μια με write 48mb/s ποια να παρω? η sandisk εχει ακομα θεμα με ελατωματικες παρτιδες?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...