Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδικα αν το ελληνικο εφτασε να πωλειται 553 φανταστειτε το κερδος των αλυσιδων!

Σε ποια καταστήματα πωλείται τόσο το ελληνικό?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα θελω να το παρω την δευτερα αλλα θελω σιγουρα γερμανικο ξερετε απο που να πα να το παρω?

 

Τηλέφωνο σε όσα είναι κοντά σου (αν σκοπεύεις να πας αυτοπροσώπως να το παρεις) ποιός έχει Γερμανικό γιατί φέρνουν συνεχώς και από διάφορες χώρες όλοι (πάει με τις προσφορές που παίρνουν απο τους προμηθευτές...)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλά σε 2-3 εβδομάδες θα βγει καμιά νέα official για Γαλλία και θα ψάχνετε για Γαλλικό! Πάρτε το όπως και να έχει και μετά περνάτε όποια ROM θέλετε!
Link to comment
Share on other sites

Καλά σε 2-3 εβδομάδες θα βγει καμιά νέα official για Γαλλία και θα ψάχνετε για Γαλλικό! Πάρτε το όπως και να έχει και μετά περνάτε όποια ROM θέλετε!

 

Ακριβώς.Αδιάφορο το csc.Αν χρειαστεί service θα τη βρούμε την άκρη.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=130918173872&kw=130918173872

 

Βρήκα αυτό το οκτα Ι9500, από Αγγλία στα 572 ευρώ σύνολο...., θα έχω εγγύηση;; παίζει κάτι περίεργο; ή όντως είναι πραγματική ή αγγελία...;

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Καλά σε 2-3 εβδομάδες θα βγει καμιά νέα official για Γαλλία και θα ψάχνετε για Γαλλικό! Πάρτε το όπως και να έχει και μετά περνάτε όποια ROM θέλετε!

 

πως θα του αλλαξουμε rom μετα?οτι προελευσης και να ειναι δεν θα μπορεσουμε απλα να αλλαξουμε γλωσσα σε ελληνικα και οκ??

Link to comment
Share on other sites

πως θα του αλλαξουμε rom μετα?οτι προελευσης και να ειναι δεν θα μπορεσουμε απλα να αλλαξουμε γλωσσα σε ελληνικα και οκ??

Με Odin βάζεις οποιαδήποτε official ROM θέλεις, ασχέτως προέλευσης της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση , με ενδιαφέρει το s4 να το πάρω ήμουν στο τσακ για one, θέλω να ρωτήσω το εξής. Είδα παίζει 550 κ ebw αλλά και birdphone και kaizer, ποιο από τα τρία να προτιμισω;
By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση , με ενδιαφέρει το s4 να το πάρω ήμουν στο τσακ για one, θέλω να ρωτήσω το εξής. Είδα παίζει 550 κ ebw αλλά και birdphone και kaizer, ποιο από τα τρία να προτιμισω;

 

Και τα 3 ειναι αξιοπιστα. Εγω ψωνιζω πιο πολυ απο bird και ebw. Eπελεξε το πιο κοντινο σου...

Link to comment
Share on other sites

Και τα 3 ειναι αξιοπιστα. Εγω ψωνιζω πιο πολυ απο bird και ebw. Eπελεξε το πιο κοντινο σου...

 

Ευχαριστώ ;) άρα ebw λογικά γιατί μένω αγία παρασκευη κ έχει στο Μαρούσι.

By Order of The Peaky Blinders..
Link to comment
Share on other sites

Και τα 3 ειναι αξιοπιστα. Εγω ψωνιζω πιο πολυ απο bird και ebw. Eπελεξε το πιο κοντινο σου...

 

Kaizer store η kaizer shop? Ειναι 2. Με ενδιαφερει και εμενα για αγορα αλλης μαρκας κινητου για τη γυναικα.

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Kaizer store η kaizer shop? Ειναι 2. Με ενδιαφερει και εμενα για αγορα αλλης μαρκας κινητου για τη γυναικα.

 

Εγω πάντως που το πήρα από kaizershop.gr, όλα καλά χωρίς κανένα πρόβλημα . Και τα παιδιά έχω την εντύπωση ότι για kaizershop μιλάνε.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Kaizer store η kaizer shop? Ειναι 2. Με ενδιαφερει και εμενα για αγορα αλλης μαρκας κινητου για τη γυναικα.

 

kaizershop. Αλλα και για το αλλο ακουγονται τα καλυτερα. Δεν εχω ομως προσωπικη εμπειρια...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Είμαι καινούργιο μέλος στο φόρουμ κ σκεύτομαι σοβαρά να το πάρω.. Βλέπω στο σκουτζ οτι το κάνει 550 κ πιο συγκεκριμένα λεω να το πάρω απο kaizershop.. θα ήθελα λοιπόν να μου πουν παιδιά που έχουν αγοράσει απο το συγκεκριμένο μαγαζί αν ειναι ελληνικό ή απο κάποια αλλη χώρα, κ να του κουτί ηταν ανοιχτό οταν το αγόρασαν(γιατί έχω ακούσει διάφορα τέτια περιστατίκα

Link to comment
Share on other sites

Γραφεις σε λαθος φορουμ βεβαια αλλα ενταξει. Δεν θα ειναι ελληνικο κατα 90% αλλα δεν σε ενδιαφερει αυτο. Αλλωστε ολα τα ευρωπαικα κανονικα καλυπτονται... Για ανοιγμενα κουτια δεν εχω ακουσει...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εχει ψωνισει κανεις απο το portal365? Ειναι εμπιστο? Επισης γνωριζετε καποιο καταστημα που να κανεις το πρωι την παραγγελια και να στο φερει την ιδια μερα?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...