Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χθες το μεσημέρι το παρήγγηλα απο Kaizershop και σημερα το πρωι ηταν Λαμία!χθες το πηρα με 613 και σημερα 603????? Edited by vasilakis13

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την αλλη βδομαδα δηλαδη χαλαρα γιατι η πτωση ειναι 2-3 ευρω την ημερα!:lol:

Καλοριζικο οταν το παρεις!

 

Να σαι καλά φίλε μου. Οταν λέμε από βδομάδα όχι τέλη, αρχές. Δευτέρα θα είναι κάτω από 600.αα και μιλάμε για το kaizershop.gr όχι το kaizer store? Γιατί στο skroutz υπάρχει και kaizerstore.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε μου. Οταν λέμε από βδομάδα όχι τέλη, αρχές. Δευτέρα θα είναι κάτω από 600.αα και μιλάμε για το kaizershop.gr όχι το kaizer store? Γιατί στο skroutz υπάρχει και kaizerstore.

 

ειπαμε alfamobiles στα 599 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε μου. Οταν λέμε από βδομάδα όχι τέλη, αρχές. Δευτέρα θα είναι κάτω από 600.αα και μιλάμε για το kaizershop.gr όχι το kaizer store? Γιατί στο skroutz υπάρχει και kaizerstore.

 

To έχω ξαναγράψει άλλο kaizershop άλλο kaizerstore. Το kaizershop είναι το γνωστό κατάστημα που είναι εδώ και καιρό στο σκρούτζ και έχουν ψωνίσει οι ποιο πολλοί. Το kaizerstore μπήκε πρόσφατα στο σκρούτζ είναι στην άλλη μεριά της ομόνοιας και βασικά έχουν παρόμοια επωνυμία γιατί έχουν ίδιο κοινό μέτοχο αλλά διαφορετικό συνεργάτη. Εγώ προσωπικά ψωνίζω από kaizerstore γιατί τους ξέρω χρόνια και ότι συσκευή samsung μου έχουν δωσει μου έχει βγει απροληματιστη.

Link to comment
Share on other sites

To έχω ξαναγράψει άλλο kaizershop άλλο kaizerstore. Το kaizershop είναι το γνωστό κατάστημα που είναι εδώ και καιρό στο σκρούτζ και έχουν ψωνίσει οι ποιο πολλοί. Το kaizerstore μπήκε πρόσφατα στο σκρούτζ είναι στην άλλη μεριά της ομόνοιας και βασικά έχουν παρόμοια επωνυμία γιατί έχουν ίδιο κοινό μέτοχο αλλά διαφορετικό συνεργάτη. Εγώ προσωπικά ψωνίζω από kaizerstore γιατί τους ξέρω χρόνια και ότι συσκευή samsung μου έχουν δωσει μου έχει βγει απροληματιστη.

Kαι το Kaisershop ειναι εξισου αξιοπιστο!;)

Παντως απο τη στιγμη που ηδη φλερτατει στα 599,τη Δευτερα στα πιο πιο γνωστα σκρουτομαγαζα θα δουμε αυτη τη τιμη(598-599)

Δηλ.Καηζερ,birdphone,ebw etc

Link to comment
Share on other sites

Εκεί μάλλον και με άτοκες θα το χτυπήσω κι εγώ. Μακάρι να έρθει και το 32αρι κάποια στιγμή. Έχουμε ακούσει τίποτα;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ελληνικο online καταστημα που να εχει τον Exynos?

Για την ώρα δεν υπάρχει.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Samsung i9505 Galaxy S4 LTE 16GB White Frost T-Mobile

Παιδιά τι παίζει με αυτο? γιατι λεει T-Mobile?

 

Και εγώ την έχω αυτή την απορία και ειναι ο μόνος λόγος που δεν θα το πάρω από εκεί..

Νομίζω είναι κάτι σαν την cosmote στο εξωτερικό..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Samsung i9505 Galaxy S4 LTE 16GB White Frost T-Mobile

Παιδιά τι παίζει με αυτο? γιατι λεει T-Mobile?

 

Πρόκειται για branded της T-Mobile Γερμανίας.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μιας και αγαπω τα μαθηματικα, οπως βλεπουμε πανω δεξια 2.26 ευρωπουλακια πτωση ημερησιως τις τελευταιες 3 εβδομαδες βαση του "γυφτοπαπιου" :p

 

12/04-12/05 εχουμε μια πτωση της ταξης του 3.36 ευρουχτεν περ ντεϊ.

 

Αν αντεξουμε μεχρι της 10/6, πανευκολα στα 555-562 ;)

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αγαπω τα μαθηματικα, οπως βλεπουμε πανω δεξια 2.26 ευρωπουλακια πτωση ημερησιως τις τελευταιες 3 εβδομαδες βαση του "γυφτοπαπιου" :p

 

12/04-12/05 εχουμε μια πτωση της ταξης του 3.36 ευρουχτεν περ ντεϊ.

 

Αν αντεξουμε μεχρι της 10/6, πανευκολα στα 555-562 ;)

 

Και στα 530-550 θα ειναι καλο deal για αγορα!;)

Link to comment
Share on other sites

Και στα 530-550 θα ειναι καλο deal για αγορα!;)

 

Μακαρι να πεσω εξω στους υπολογισμους μου.

Καλο για την τσεπη μας οσο πιο κατω, κακο για την υπομονη μας :p

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν υπάρχει παραεισαγωγή εφόσον μιλάμε για εντός ΕΕ.

Στην ίδια τιμή θα παίζει σε 2-3 εβδομάδες και στα εδώ skroutzoμάγαζα.

Μια πολύ καλή λύση για σφραγισμένο unbranded είναι και το αγγλικό ebay για όσους δεν έχουν εταιρικό ΑΦΜ για να γλιτώνουν το ΦΠΑ :-)

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

 

"Παραλαβές και αποστολές πραγματοποιούνται μετά από 10 εργάσιμες ημέρες"

 

Ως τοτε στα σκρουτζομαγαζα θα παιζει 570.:Ρ

Link to comment
Share on other sites

σ αυτο το μαγαζί το δίνουν με ραδιόφωνο :p

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

σ αυτο το μαγαζί το δίνουν με ραδιόφωνο :p

Μόνο αν δίνουν και μια έξτρα συσκευή ραδιοφώνου.:D

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...ειναι να παρω ενα samsung galaxy s4 apo dubai...αξιζει τον κοπο?? ξερει κανεις τα πλεονεκτηματα κ μειονεκτηματα??

και φυσικα το μεγαλο διλλημα!!! s4 i9500 η s4 i9505???

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/92802305e8f241d48ad2be59de52532f/productinfo.aspx Aξιζει η αγορα galaxy s4 t-mobile? η καλυτερα να το παρω απο ελληνικη αντιπροσωπεια..... Edited by nikos25k
Link to comment
Share on other sites

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/92802305e8f241d48ad2be59de52532f/productinfo.aspx Aξιζει η αγορα galaxy s4 t-mobile? η καλυτερα να το παρω απο ελληνικη αντιπροσωπεια.....

Δεν θα εχεις κανενα προβλημα.Το πολυ πολυ να εχει κανενα boot up logo Tmobile ή καποιο bloatware.

Κατα τα αλλα μιλαμε για την ιδια συσκευη,150 ευρω φθηνοτερα.

Εγω θα προχωρουσα στη αγορα της.(Αν ομως δεν βιαζεσαι περιμενε καμια 10αρια μερες για νεα γενναια πτωση τιμων!;))

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...