Jump to content

MyCosmos e-mail


SeCtoR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα.Ενας φιλος μου απο επαρχια μου στελνει καπου-καπου κανενα μηνυμα με το κινητο του.Οταν το διαβαζω βλεπω στην αρχη,πριν το μηνυμα: 54000.Αυτο απ οτι καταλαβαινω ειναι απο Mycosmos-OTENET.Εγραψα εγω για ενεργοποιηση θυριδας OPEN και το εστειλα στο 54000.Μου ηρθε ενα μηνυμα οτι ενεργοποιηθηκε η θυριδα μου και μου δωσαν κωδικο.Τωρα απο εδω και περα τι γινεται? μπορω να στελνω μηνυματα στον φιλο μου απο το κινητο & απο τον υπολογιστη μου? Με ποιο τροπο? Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα.Ενας φιλος μου απο επαρχια μου στελνει καπου-καπου κανενα μηνυμα με το κινητο του.Οταν το διαβαζω βλεπω στην αρχη,πριν το μηνυμα: 54000.Αυτο απ οτι καταλαβαινω ειναι απο Mycosmos-OTENET.Εγραψα εγω για ενεργοποιηση θυριδας OPEN και το εστειλα στο 54000.Μου ηρθε ενα μηνυμα οτι ενεργοποιηθηκε η θυριδα μου και μου δωσαν κωδικο.Τωρα απο εδω και περα τι γινεται? μπορω να στελνω μηνυματα στον φιλο μου απο το κινητο & απο τον υπολογιστη μου? Με ποιο τροπο? Ευχαριστω πολυ.

 

 

Λεει και:ΟΝΟΜΑ ΧΡΗΣΤΗ,εκει ποιο ονομα βαζουμε?

Link to comment
Share on other sites

Ειδοποιηθείτε δωρεάν για τα νέα e-mail σας, αμέσως μόλις τα λάβετε

· Διαβάστε ολόκληρα τα e-mail σας μέσα από το κινητό σας

 

Να ρωτησω ακομα κατι:Οτι e-mail θα μου ερχεται στον υπολογιστη μου αυτοματα θα δεχομαι ειδοποιηση στο κινητο μου?

Link to comment
Share on other sites

Τη στιγμή που θα έρχεται μήνυμα στη θυρίδα του mycosmos, θα λαμβάνεις ειδοποίηση με sms στο κινητό σου.
Link to comment
Share on other sites

Τη στιγμή που θα έρχεται μήνυμα στη θυρίδα του mycosmos, θα λαμβάνεις ειδοποίηση με sms στο κινητό σου.

Ειδοποίηση ότι έχεις email ή το μήνυμα του email;

Link to comment
Share on other sites

Ειδοποίηση ότι έχεις email ή το μήνυμα του email;

 

Ειδοποίηση ότι έχεις email και ποιος το έστειλε και ποιο είναι το θέμα του. Αν θέλει να το διαβάσει κάποιος θέλει σύνδεση στο Διαδυκτιο.

.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το συνδέσω και με pop3 λογαριασμό (όχι το 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ); Πχ αν έχω ένα eshop και θέλω να ξέρω πότε έχω παραγγελία, να με ενημερώνει.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το συνδέσω και με pop3 λογαριασμό (όχι το 69ΧΧΧΧΧΧΧΧ); Πχ αν έχω ένα eshop και θέλω να ξέρω πότε έχω παραγγελία, να με ενημερώνει.

 

παλαιοτερα το ειχα κανει αυτο αλλα να σου πω την αληθεια δεν λειτουργουσε παντα σωστα. Ρωτησα cosmote μου εδωσαν οδηγιες (τιποτα το νεο σε σχεση με οσα ειχα κανει εγω) και ετσι δεν αλλαξε κατι και συνεχισε το προβλημα.

.
Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα δηλαδή; Αν κάνω fwd σε όλα τα email θα δουλεύει ή θα έχω λες πρόβλημα;

 

δεν δουλευε παντα και ετσι δεν το εμπιστευομουν. Βεβαια όλα αυτά πριν 1,5 χρόνο περιπου που ασχοληθηκα μαζί του. τωρα μπορει να δουλευει φιλε μου κανονικα.

.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...

Εμένα μου βγάζει εδώ και λίγες μέρες ότι δίνω λάθος username/password.

Το πρόβλημα είναι ότι δε χρησιμοποιώ το νούμερο κινητού που έχω στο mycosmos για να κάνω reset τον κωδικό.

Ξέρει κανείς ποιο μπορεί να είναι το πρόβλημα??

Έχουμε κάποιο email επικοινωνίας?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει εδώ και λίγες μέρες ότι δίνω λάθος username/password.

Το πρόβλημα είναι ότι δε χρησιμοποιώ το νούμερο κινητού που έχω στο mycosmos για να κάνω reset τον κωδικό.

Ξέρει κανείς ποιο μπορεί να είναι το πρόβλημα??

Έχουμε κάποιο email επικοινωνίας?

 

Ο κωδικος στελνεται μονο στον αριθμο cosmote που εχεις δηλωσει στο mycosmos.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε τώρα που δεν έχω το νούμερο και το mycosmos για κάποιο ανεξήγητο λόγο δε με κάνει login, χάνω το email μου????
Link to comment
Share on other sites

αν εχει λήξει το νούμερο ή έχει μεταφερθεί σε άλλο πάροχο,πιθανόν να τον διαγράψανε τον λογαριασμό. Με αριθμό που είχε μεταφερθεί εδώ και 2 χρόνια σε άλλη εταιρία,έπαθα κ εγώ το ίδιο αυτές τις μέρες. Ίσως κάνουν ξεκαθάρισμα. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Πριν λίγο έλαβα γραπτό μήνυμα στο κινητό με αποστολέα COSMOTE.

 

Δυστυχώς, η υπηρεσία mycosmos email που τόσο βόλεψε ορισμένους από εμάς, καταργείται από 16/6/2014..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο sms έλαβα και εγώ. Δυστυχώς θα μου δημιουργήσει πρόβλημα η συγκεκριμένη απόφαση. Εκτός από το sms υπάρχει πουθενά στο internet η συγκεκριμένη είδηση;
Link to comment
Share on other sites

και σε μενα ηρθε, πολυ κριμα διοτι ηταν πολυ χρησιμη υπηρεσια, τουλαχιστον ας εβαζαν μια μικρη χρεωση....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...