Jump to content

Mp3 Προτάσεις και Αναζητήσεις! {2}


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά HELP!! :worry:

 

Υπάρχει κανείς που έχει το With or without you των C:REAL;

 

Το ψάχνω απεγνωσμένα...

 

Ντεν εκο καλή ταχύτητα. Αν δεν το βρεις πάντως στείλε κανά pm, κάτι θα κάνουμε. ;)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω το video clip του τραγουδιού "Επικίνδυνα αγαπάς" του Γιάννη Βαρδή. Στο dc++ στο hub του angelos0 δεν υπάρχει. Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω;

 

Τίποτα; Κανείς;

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

nelly πες μου ότι έχεις αυτό το τραγουδάκι;!! :love::happy:

 

Στείλε μου το email που θέλεις να στο στείλω και θα το σκεφτώ :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδακι που ειναι ουσιαστικα ενα remix του Sweet dreams και παιζει τωρα τελευται ξερεις κανεις ποιο ειναι?? Το ακουω πολυ στον Banana 104 απο Θεσσαλονικη...

 

Ρε παιδια δεν το γνωριζει κανεις?? Υπεθεσα οτι ειναι αρκετα γνωστο τραγουδακι...

 

EDIT: KANTE ΚΛΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΕΝΑ SAMPLE...

 

Παιδια το θελω απελπισμενα το τραγουδι..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν το γνωριζει κανεις?? Υπεθεσα οτι ειναι αρκετα γνωστο τραγουδακι...

 

Eίχε απαντηθεί κάτι παρόμοιο 2 σελίδες πίσω,για δες την απάντηση του Paris ,αν λες το ίδιο : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=760950#post760950

(και μην αγχώνεσαι plz ή κάνε αναζήτηση) :)

 

Edit : Αυτό θέλεις, Shiny Grey - Why (Bob's le dream remix) ;)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Χιλια ευχαριστω... Οντως αυτο ειναι!

Επρεπε να κανω ενα search πρωτα αλλα το thread το παρακολουθω καθημερινα και δεν ξερω πως μου ξεφυγαν τα συγκεκριμενα ποστς..

Anyway.. I knew I could count on you Nelly!! :)

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου το email που θέλεις να στο στείλω και θα το σκεφτώ :p

Χεχε μη το σκεφτείς όμως πολύ γιατί θέλω να το ακούσω! :p :*

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν το γνωριζει κανεις?? Υπεθεσα οτι ειναι αρκετα γνωστο τραγουδακι...

 

EDIT: KANTE ΚΛΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΕΝΑ SAMPLE...

 

Παιδια το θελω απελπισμενα το τραγουδι..

 

Αυτό μοιάζει πολύ με το 'Why' από Shiny Grey, αλλά σα να είναι σε κάποια άλλη version, rmx, smth... :worry:

 

Btw, και με μικρότερα γραμματάκια να είχες το sample σου, πάλι θα το βλέπαμε. :p


Link to comment
Share on other sites

paidia einai ena tragoudi pou akouga to kalokairi se ena baraki pou phgaina kai elege < who the f*** is alex > ή < who the f*** is alice > den eimai sigouro ti elege akribos,pantos elege elege diagora,se kapoia stigmh stamatouse h mousikh kai elege who the f*** is alex.xerei kanenas pos to lene?thnx
Link to comment
Share on other sites

paidia einai ena tragoudi pou akouga to kalokairi se ena baraki pou phgaina kai elege < who the f*** is alex > ή < who the f*** is alice > den eimai sigouro ti elege akribos,pantos elege elege diagora,se kapoia stigmh stamatouse h mousikh kai elege who the f*** is alex.xerei kanenas pos to lene?thnx

'Smokie - Living Next Door To Alice' :)

 

Είχε διασκευαστεί κάποια στιγμή πριν λίγα χρόνια. Δεν θυμάμαι όμως από ποιόν... :worry:


Link to comment
Share on other sites

thnx den mporeis na fantasteis posos to hthela

 

a kai ena allo,otan eimoun pio mikrh phgaina sto gymnastirio kai ekana aerobik,ebaze kathe mera ena tragoudi palio(milame gia toulaxiston 6 xronia prin)nomizo pos htan akoma pio palio kai elege < my love has no power...my love....my love....>ayto thymamai mono.einai ena grhgoro kommati.an eidate shmera egklhmata ston ant1 to epaize se ekeino to bar pou epine o mixalakis prin paei na skotosei ton aleko...elpizo kapoios na katalabe :lol: !thnx

Link to comment
Share on other sites

Please, δειτε λιγο εδω στον φακελο διαφορα, υπαρχουν δυο αγνωστα κομματια. Αν τα γνωριζετε plz πειτε μου τους τιτλους και τους τραγουδιστες που τα λενε :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό ακούω αρκετά συχνά 1 remix του έκπληκτου Nightmare των MSG ξέρετε ποιο είναι ?

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό ακούω αρκετά συχνά 1 remix του έκπληκτου Nightmare των MSG ξέρετε ποιο είναι ?

 

DJ Viton & Stel - Nightmare ? :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Please, δειτε λιγο εδω στον φακελο διαφορα, υπαρχουν δυο αγνωστα κομματια. Αν τα γνωριζετε plz πειτε μου τους τιτλους και τους τραγουδιστες που τα λενε :)

 

1. The chemical brothers - galvanize

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...