Jump to content

myphone ASK: Μία και μοναδική εφαρμογή - Ποια θα επιλέγατε;


DJDB
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 151
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από τη στιγμή που περιορίζεσαι σε μία επιλογή χάνεις πολλές από τις δυνατότητες του smartphone. Οπότε τουλάχιστον θα προσπαθούσα να το κάνο πιο εύχρηστο και αποδοτικό. Θα έβαζα το tasker.
Link to comment
Share on other sites

Opera browser!! Αντί "εφαρμογές" που διακινούν δεδομένα στο internet, το ίδιο το internet καλύτερα!!! :happy:
Link to comment
Share on other sites

Έχουν αναφερθεί όλες οι βασικές και απαραίτητες οπότε τι μένει; In.gr, Soccer livescores και βέβαια Myphone!!!
Windowsphone Ευκολία για τους όχι και τόσο σχετικούς
Link to comment
Share on other sites

Θα έβαζα το VIBER.

Σε εξυπηρετεί σε Κλήσεις, μηνύματα, ακόμα και αποστολή φωτογραφιών.

Σκέφτομαι μάλιστα ότι σου δίνει δυνατότητα επικοινωνίας ακόμα και εκεί που ο πάροχός σου δεν έχει κάλυψη και το κάνει μόνο αν έχεις συσκευές υποβοήθησης όπως "σήμα παντού" κλπ

 

Συμφωνω απολυτα!

Βρισκομαι στο εξωτερικο και με wifi επικοινωνω με ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια εκ των Whatsapp, Viber, Skype... διοτι η επικοινωνια πρεπει να ειναι ΤΣΑΜΠΑ!:)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν με ικανοποιούσε ο "μαμά" dialer του κινητού, απαραίτητα θα κατέβαζα τον ex-dialer που χρησιμοποιώ και τώρα.

Διαφορετικά μια cloud storage εφαρμογή (Dropbox ή Google Drive), για να έχω τα αρχεία μου παντού μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Cyberon Voice Commander για φωνητικές κλήσεις στα ελληνικά, δεν θα είχα αγοράσει καν android συσκευή αν δεν υπήρχε αυτή η εφαρμογή. Κυριολέκτικα έψαξα να βρω τι υπάρχει για φωνητικές κλήσεις στο Android και μόνο αφού βρήκα αυτή την εφαρμογή στο play store και διάβασα τα reviews πήρα το S3. Αλλιώς ακόμα με το N8 θα ήμουν ή με κανένα 808.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αγοραζα ποτε ενα smartphone που μπορεις να εγκαταστησεις μονο μια εφαρμογη. Τι νοημα εχει? η ερωτηση ειναι τοσο απλοϊκή που καταντά αχρηστη, αφου αλλος διαλεγει το angry birds κι αλλος το viber. Τουλάχιστον ας διευκρινίζατε κατηγορια εφαρμογων για να εχει μια καποια αξία. Και παλι, κανεις δεν θα αναφερει μια εφαρμογη που δεν την βρισκεις ηδη στις προβεβλημενες του App store ή του google play. Το myphone ASK ακομα δεν ξερει να ρωτά...
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αγοραζα ποτε ενα smartphone που μπορεις να εγκαταστησεις μονο μια εφαρμογη. Τι νοημα εχει? η ερωτηση ειναι τοσο απλοϊκή που καταντά αχρηστη, αφου αλλος διαλεγει το angry birds κι αλλος το viber. Τουλάχιστον ας διευκρινίζατε κατηγορια εφαρμογων για να εχει μια καποια αξία. Και παλι, κανεις δεν θα αναφερει μια εφαρμογη που δεν την βρισκεις ηδη στις προβεβλημενες του App store ή του google play. Το myphone ASK ακομα δεν ξερει να ρωτά...

 

Titanium backup απο εμενα,για να εξαντλω τις λειτουργιες που μου προσφερει αυτη η εφαρμογη. Δυστυχως θελει Root !

 

@ ivassilis

Με ολο τον σεβασμο καλε μου φιλε,πατα tip us και ρωτα εσυ βρε ! Εγω θα σου απαντησω,εφοσον γνωριζω !

 

@ myphone

(συγχαρητηρια για αυτην την νεα στηλη,πολυ εξυπνη πρωτοβουλια !)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ιδέα το ASK, έμαθα και κάποιες εφαρμογές που δεν ήξερα :happy: Προσωπικά θα ήθελα το Spotify, αλλά δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα... Από ότι είδα, αρκετοί τείνουν σε περισσότερες από 1... ίσως να είχε ενδιαφέρον αντί για 1 να γινόταν τοπ 3/5 a la
:lol:
Link to comment
Share on other sites

Κάποια εκ των Viber, WhatsApp ή Skype με προτεραιότητα στο Viber, καθώς το WhatsApp είναι η κορυφαία για μηνύματα, το Skype η κορυφαία για ομιλία και βιντεοκλήσεις, αλλά το Viber τα κάνει όλα. Μέτρια αλλά όλα :p
Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου ότι υπάρχουν "Google Maps,Browser, καλός music player (γιατί αλλιώς PowerAmp και JetAudio αξίζουν πραγματικά),email client προεγκατεστημένα στο κινητό , τότε το πάμε για Viber με τα μάτια κλειστά :)
Link to comment
Share on other sites

+1 και από εμένα , music player και δη τον poweramp , για να έχεις ποιοτικό ήχο στο κινητό σου.

 

+1 και από μένα... Τρομερή εφαρμογή, ειδικά αν σκεφτείτε ότι η μουσική στο SXS μου παίζει 30 ώρες τη μέρα...

 

Αν και τώρα που το σκέφτομαι, όσες φορές το formαρα, η πρώτη εφαρμογή που περνούσα ήταν το ES Explorer....

Edited by billy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...