Jump to content

Star S5 Butterfly (MIZ Z2 / UMI S1)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μενα εφυγε 17/4, ακομη dispatched ειναι, υπομονη λιγο ακομα

 

Παραξενο,συνηθως μια με δυο μερες μενει σε αυτη την κατασταση,εκτος αν δεν εχει ανανεωθει το στατους του singpost ακομα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ακομα μερικες φωτογραφιες απο την καμερα του:Ξερει καποιος να μας πει τι αναλυση εχει τελικα η καμερα απο αυτες τις φωτογραφιες?

 

[ATTACH]31904[/ATTACH]

 

[ATTACH]31905[/ATTACH]

 

[ATTACH]31906[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

6 mp ειναι

(9 Mio. Pixel) 3.456 x 2.592 Pixel

(6 Mio. Pixel) 3.264 x 1.836 Pixel

(5 Mio. Pixel) 2.592 x 1.944 Pixel

(3 Mio. Pixel) 2.048 x 1.536 Pixel

(VGA) 640 x 480 Pixel

 

Oταν γυριζω την καμερα απο full size σε 4:3 τοτε δειχνει αναλυση 12΄7 mp

Link to comment
Share on other sites

Ακομα μερικες φωτογραφιες απο την καμερα του:Ξερει καποιος να μας πει τι αναλυση εχει τελικα η καμερα απο αυτες τις φωτογραφιες?

 

[ATTACH]31904[/ATTACH]

 

[ATTACH]31905[/ATTACH]

 

[ATTACH]31906[/ATTACH]

 

Οι 2 πρώτες είναι πολύ θολές. Υποθέτω από λάθος εστίαση..

Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο αν θελω να αλλαξω καρτα μνημης με μεγαλυτερη θα την αλλαξω απλα βγαζοντας την πρωτη η χρειαζεται να αντιγραψω τα αρχεια που περιεχει η μικροτερη πριν την αλλαγη? Edited by tsopanos
Link to comment
Share on other sites

"Oταν γυριζω την καμερα απο full size σε 4:3 τοτε δειχνει αναλυση 12΄7 mp "

 

αυτο θεωρητικά ισχυει στα περισσοτερα κινητα που αναφερουν οτι η καμερα τους ειναι στα 13 mp

Edited by mits200
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γινεται να κανει τοσες μερες???ουτε απο singpost εχω update ουτε απο ελτα!!!τι γινεται???
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γινεται να κανει τοσες μερες???ουτε απο singpost εχω update ουτε απο ελτα!!!τι γινεται???

 

Τι μυνημα σου βγαζει η Singpost?Aν λεει οτι εφτασε Ελλαδα παρε τηλεφωνο το ταχυδρομειο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γράφει ότι έγινε dispatched to overseas χθες. Άρα με βλέπω μετά το Πάσχα να το παιρνω. :(

 

Λογικα ναι,κανει 7-10 μερες σε κανονικη περιοδο.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γινεται να κανει τοσες μερες???ουτε απο singpost εχω update ουτε απο ελτα!!!τι γινεται???

Άυριο θα ξαναρωτήσεις? :p

Σου απάντησα χτες, υπομονή.

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

To email που ελαβα σημερα:

Dear friend

It is normal.we send out on 15th Apri.

about 15----25 working days to your country,maybe more longer.

 

Αποκωδικοποιηση: Το εστειλαν στις 15 του μηνος και θα το περιμενω μεσα στο Πασχα.:(

Link to comment
Share on other sites

To email που ελαβα σημερα:

Dear friend

It is normal.we send out on 15th Apri.

about 15----25 working days to your country,maybe more longer.

 

Αποκωδικοποιηση: Το εστειλαν στις 15 του μηνος και θα το περιμενω μεσα στο Πασχα.:(

 

εμενα εκανε 10 μερες να ερθει,μπορει και πριν το Πασχα να το εχεις.

Link to comment
Share on other sites

@Tomygr Και εγώ μέσα στο Πάσχα το περιμένω.

 

@tsopanos τυχερός είσαι. Ελπίζω και εγώ να έρθει μέχρι μεγάλη Παρασκευή. Θα είναι 9 μέρες από το dispatched to overseas που είπα πριν.

 

Δοκίμασε κανείς να το rootαρει;

Link to comment
Share on other sites

@Tomygr Και εγώ μέσα στο Πάσχα το περιμένω.

 

@tsopanos τυχερός είσαι. Ελπίζω και εγώ να έρθει μέχρι μεγάλη Παρασκευή. Θα είναι 9 μέρες από το dispatched to overseas που είπα πριν.

 

Δοκίμασε κανείς να το rootαρει;

 

εγω ειμαι ασχετος οποτε δεν το πειραζω,μια χαρα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Τι μυνημα σου βγαζει η Singpost?Aν λεει οτι εφτασε Ελλαδα παρε τηλεφωνο το ταχυδρομειο.

 

αυτο βγαζει απο τις 19 απριλιου

 

posting date 19-04-2013 status date 19-04-2013 Despatched to overseas (Country code: GR)

Link to comment
Share on other sites

αυτο βγαζει απο τις 19 απριλιου

 

posting date 19-04-2013 status date 19-04-2013 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

πρεπει να γραψει arrived at overseas,καλου κακου παρε ενα τηλεφωνο στα ελτα να δεις,αν και ακομα ειναι νωρις,αν εφυγε 19 δεν εχει περασει βδομαδα,ισως μεχρι τεταρτη η Πεμπτη να το λαβεις

Link to comment
Share on other sites

Απλά κάποιες εφαρμογές θέλουν root. Πχ titanium backup, apps2sd. Είναι κρίμα να μην μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις.

Εγώ λέω να βρω κανένα γνωστό που να ξέρει και να μου το κάνει, γιατί και εγώ άσχετος είμαι.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να γραψει arrived at overseas,καλου κακου παρε ενα τηλεφωνο στα ελτα να δεις,αν και ακομα ειναι νωρις,αν εφυγε 19 δεν εχει περασει βδομαδα,ισως μεχρι τεταρτη η Πεμπτη να το λαβεις

 

καλα θα περιμενω λιγο ακομα δεν με πειραζει να ερθει μεσα στην μεγαλη βδομαδα!!!απλα εχω μεινει χωρις κινητο και εχω ενα αρχαιο panasonic που καθε 5ωρο θελει φορτισμα χαχαχαχα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα θα περιμενω λιγο ακομα δεν με πειραζει να ερθει μεσα στην μεγαλη βδομαδα!!!απλα εχω μεινει χωρις κινητο και εχω ενα αρχαιο panasonic που καθε 5ωρο θελει φορτισμα χαχαχαχα!!!!!!

 

Ναι αν εχει φυγει στις 19 απο εκει ειναι νωρις ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Για μια πληρη φορτηση ποση ωρα θελει? ειχα ενα star n710+ που και αυτο ειχε 2500mΑh μπαταρια και ηθελε τεσσερις ωρες να φορτησει

 

να σου πω την αληθεια δεν εχω μετρησει ποση ωρα του παιρνει να φορτισει,οχι πολυ παντως,και τελικα η θηκη που παραγγειλα δεν κανει στο κινητο,θα υπαρχει προβλημα να βρουμε θηκη να χωραει αν δεν χωραει σε θηκη του Htc x920,ειναι μεγαλυτερο αν και στις διαστασεις που εδινε εδειχνε μιkροτερο το s5

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήρθε η μια θήκη απο ebay ακόμα περιμένω νά'ρθει το κινητό . Ελπίζω η μάνα μου να έκανε λάθος και να είναι το ένα απο τα δύο πακέτα το κινητό . Θέλω να ελπίζω ότι μέχρι την Πέμπτη θα το έχω στα χέρια μου .:lol:
Letv x800 - US version cuoco 14s
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...