Jump to content

Huawei Y300


cactus75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν λειτουργούν οι εφαρμογές τύπου App2SD με τις οποίες μεταφέρονται στην κάρτα μνήμης ή στην εσωτερική μνήμη οι "μεταφέρσιμες" εφαρμογές;

Για καποιο λογο δεν υπαρχει ΚΑΝ το κουμπι "Move to Sd"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν λειτουργούν οι εφαρμογές τύπου App2SD με τις οποίες μεταφέρονται στην κάρτα μνήμης ή στην εσωτερική μνήμη οι "μεταφέρσιμες" εφαρμογές;

 

και βέβαια λειτουργούν έχω μεταφέρει όλες της εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους,

 

Ειμαι κατοχος του εν λογω κινητου εδω και μια εβδομαδα και με την ευκαιρια αυτη μια μινι παρουσιαση, οτι αλλο θελετε να ρωτησετε θα απαντησω asap.

 

Οσον αφορα αυτα που διαβασα παραπανω εχει κανονικοτατα επιλογη move to sd οπως επισης επιλογη για να εχεις την sd καρτα σαν κυρια μοναδα αποθηκευσης. ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν αναγνωριζει ολες τις καρτες και ειναι ενα απο τα μειονεκτηματα του κινητου... Παραδειγμα εβαλα μια 4σαρα που ειχα Emtec και ενω την ειδε στην αρχη κατα παραξενο τροπο ξαφνικα δεν την εβλεπε παροτι εκανα τα παντα και στο pc ακομα εκανα διαφορα format και partitions χωρις αποτελεσμα...:mad: Προς το παρων ειμαι με μια απλη 2ιαρα, εχω κανει παραγγελια μια 8αρα class 10 οποτε θα δω τι ψαρια θα πιασουμε.

Απο την αλλη η συνδεση με το pc ειναι αψογη και κανεις τα παντα απο και προς χωρις να θες καποιο λογισμικο.

Τελος η μνημη του τηλ. ειναι 1 GB για εφαρμογες και 1 GB για ολα τα αλλα.

 

Eξωτερικα το τηλ. ειναι αρκετα προσεγμενο σε ποιοτητα και με ενα ειδος επενδυσης γομας πισω και δεν γλιστραει, ειναι ομως αρκετα βαρυ και για 4 ιντσες οθονη δεν ειναι τοσο μαζεμενο. Η οθονη αρκετα καλη χωρις τιποτα το σπουδαιο, δειχνει ανθεκτικη στις γραντζουνιες σε normal χρηση, δεν εχει gorilla, dragon κτλ glass και στον ηλιο δεν βλεπεις τιποτα.

Το ηχειο ειναι για τα μπαζα χαμηλο και οχι ποιοτικο, εβαλα το speaker boost και του εδωσα λιγο ενταση παραπανω.

 

Εχει την 4.1.1 JΒ out of the box, το αγορασα απο τον Γερμανο και εχει το σπαστικο logo της cosmote κατα την εκκινηση και την απενεργοποιηση, ευτυχως δεν εχει πολλα μεσα apps της εταιρειας και 2-3 που εχει τα βγαζεις.(ευτυχως) Το emotion UI ειναι ευκολο τα εχεις ολα στη αρχικη οθονη το συνηθιζεις γρηγορα αλλαζεις την εμφανιση των εικονιδιων αν θες, εχει και το ΜΕ Widget. H Ram 512 MB ειναι πια λιγη με 394 ΜΒ διαθεσιμα, παντως με 3-4 εφαρμογες να τρεχουν ( δεν χρησιμοποιω facebook, twitter τα εχω κανει disable) μαζι με αυτα που χρεαζονται τα apps και το συστημα και με τακτικα task killers εχει 150-160 MB ελευθερα, οχι και τοσο ασχημα. Κολληματα δεν εχει αν το παρακανεις φυσικα η ram και η cpu δειχνουν σημαδια κοπωσης, συνιστω επισης ενα restart ημερησιως ειδικα οταν εχεις κανει βαρια και εντονη χρηση του τηλ. ετσι το στρωνει το κινητο μετα μια χαρα.

 

Σερφαρισμα αρκετα γρηγορο, δεν υποστηριζει flash

 

Η μπαταρια βγαζει την ημερα με αρκετη χρηση, σαν απλο τηλ. 2+ μερες ανετα.

 

Καμερα μετρια, με καλο φωτισμο τα αποτελεσματα αποδεκτα, με χαμηλο φωτισμο απαραδεκτο.

Το καλυτερο αποτελεσμα επιτυγχάνεται οταν χρησιμοποιείτε το hard key vol+ να κανει focus και μετα το αφηνεις, το touch focus το αμεσως καλυτερο. Το φλας δυνατο μεχρι υπερβολικο.

Βιντεο μονο VGA αλλα αρκετα ομαλο.

 

 

Για τους λατρεις των Βenchmark δειτε τις φωτο. Μια χαρα τα πηγε, καθολου ασχημα...:p

 

 

Τελος για τα 145 Ευρω που το πηρα σε προσφορα δεν υπαρχει καλυτερο τηλεφωνο με αυτα τα specs και αξιζει και με το παραπανω, δεν το εχω μετανιώσει καθολου και επειδη λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν το συνιστω ανεπιφυλακτα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Την τύφλα μου τη μαύρη! :vava: Οι επιδόσεις του είναι περίπου στο επiπεδο του Xperia P! Μιά χαρά! Και να φανταστείς ότι υπάρχουν άνθρωποι που με τόσα λεφτά πάνε και αγοράζουν κάτι εύθραυστα, αναιμικά σπιρτόκουτα με οθόνες ίσα με του ρολογιού τους , με ανάλυση 2Χ3 πίξελς, με κάμερες 2ΜΡ χωρίς φλάς και ακόμη και με Gingerbread! :dash:

 

Δεν εχεις καθολου αδικο...:lol:

 

Εκανα και ενα τεστ Vellamo και ιδου τα αποτελεσματα, οπου ειναι ισαξιο και φορες καλυτερο απο αλλα πιο 'επωνυμα' και ακριβοτερα κινητα ιδιων χαρακτηριστικων...:rolleyes:

Edited by Chrisgr1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Chrisgr1 απο ενταση στις κλησεις πως παει?Επειδη οταν μιλαω σε εσωτερικους χωρους χρησιμοποιω κυριως το μεγαφωνο και εχω το κινητο σε αποσταση 20-30 εκ απο το κεφαλι ακουγεται καλα?Για αυτο το ηχειο λες ή για ραδιο μουσικη κτλ?Το speaker boost ειναι εφαρμογη android που αυξανει την ενταση στις κλησεις?Κανει δουλεια?Γιατι ειχα αγορασει ενα πολυ οικονομικο κινεζικο κινητο vfm αλλα στις κλησεις δεν ακουγα καλα και το δωσα.Και τωρα σε κανα 10ημερο περιμενω το Υ 300 απο Κινα για καλυτερο
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Chrisgr1 απο ενταση στις κλησεις πως παει?Επειδη οταν μιλαω σε εσωτερικους χωρους χρησιμοποιω κυριως το μεγαφωνο και εχω το κινητο σε αποσταση 20-30 εκ απο το κεφαλι ακουγεται καλα?Για αυτο το ηχειο λες ή για ραδιο μουσικη κτλ?Το speaker boost ειναι εφαρμογη android που αυξανει την ενταση στις κλησεις?Κανει δουλεια?Γιατι ειχα αγορασει ενα πολυ οικονομικο κινεζικο κινητο vfm αλλα στις κλησεις δεν ακουγα καλα και το δωσα.Και τωρα σε κανα 10ημερο περιμενω το Υ 300 απο Κινα για καλυτερο

 

Γεια σου φιλος,

 

Οπως ηδη ανεφερα το μεγαφωνο δεν ειναι στα ατου του τηλ...

Οι ηχοι που εχει δεν το βοηθουν επισης, εγω τι εκανα κατεβασα απο το market καποιους δυνατοτερους ηχους και διαλεξα εναν 'τσιριχτο'

επειτα εβαλα απο το market το speaker boost με το equalizer στο 80% και εκανα ενα πιο επιθυμητο αποτελεσμα σε κανονικο περιβαλλον, δυστυχως η ποιοτητα του ηχειου δεν αλλαζει αλλα δεν θα αντιμετωπισης ιδιαιτερο προβλημα οταν εχεις ομιλια απο το ηχειο ή απο το ακουστικο.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βαλω καποιο προγραμμα για να γινει η μεταφορα εφαρμογων στην καρτα?

Εχεις επιλογη που θες να αποθηκευσεις και vice versa, εχει επισης και ενα προεγκατεστημενο file manager το τηλ. αλλα φυσικα κατεβαζεις οποιο σου αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις επιλογη που θες να αποθηκευσεις και vice versa, εχει επισης και ενα προεγκατεστημενο file manager το τηλ. αλλα φυσικα κατεβαζεις οποιο σου αρεσει.

Αϊγια σου φιλε μου.Στην εικονα αυτη εμενα δεν εχει την επιλογη μετακινηση στην καρτα-τηλεφωνο.Μηπως μου εκατσε ελλατωματικο?

Edited by Kkostas134
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους,

 

Ειμαι κατοχος του εν λογω κινητου εδω και μια εβδομαδα και με την ευκαιρια αυτη μια μινι παρουσιαση, οτι αλλο θελετε να ρωτησετε θα απαντησω asap.

 

Οσον αφορα αυτα που διαβασα παραπανω εχει κανονικοτατα επιλογη move to sd οπως επισης επιλογη για να εχεις την sd καρτα σαν κυρια μοναδα αποθηκευσης. ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν αναγνωριζει ολες τις καρτες και ειναι ενα απο τα μειονεκτηματα του κινητου... Παραδειγμα εβαλα μια 4σαρα που ειχα Emtec και ενω την ειδε στην αρχη κατα παραξενο τροπο ξαφνικα δεν την εβλεπε παροτι εκανα τα παντα και στο pc ακομα εκανα διαφορα format και partitions χωρις αποτελεσμα...:mad: Προς το παρων ειμαι με μια απλη 2ιαρα, εχω κανει παραγγελια μια 8αρα class 10 οποτε θα δω τι ψαρια θα πιασουμε.

Απο την αλλη η συνδεση με το pc ειναι αψογη και κανεις τα παντα απο και προς χωρις να θες καποιο λογισμικο.

Τελος η μνημη του τηλ. ειναι 1 GB για εφαρμογες και 1 GB για ολα τα αλλα.

 

Eξωτερικα το τηλ. ειναι αρκετα προσεγμενο σε ποιοτητα και με ενα ειδος επενδυσης γομας πισω και δεν γλιστραει, ειναι ομως αρκετα βαρυ και για 4 ιντσες οθονη δεν ειναι τοσο μαζεμενο. Η οθονη αρκετα καλη χωρις τιποτα το σπουδαιο, δειχνει ανθεκτικη στις γραντζουνιες σε normal χρηση, δεν εχει gorilla, dragon κτλ glass και στον ηλιο δεν βλεπεις τιποτα.

Το ηχειο ειναι για τα μπαζα χαμηλο και οχι ποιοτικο, εβαλα το speaker boost και του εδωσα λιγο ενταση παραπανω.

 

Εχει την 4.1.1 JΒ out of the box, το αγορασα απο τον Γερμανο και εχει το σπαστικο logo της cosmote κατα την εκκινηση και την απενεργοποιηση, ευτυχως δεν εχει πολλα μεσα apps της εταιρειας και 2-3 που εχει τα βγαζεις.(ευτυχως) Το emotion UI ειναι ευκολο τα εχεις ολα στη αρχικη οθονη το συνηθιζεις γρηγορα αλλαζεις την εμφανιση των εικονιδιων αν θες, εχει και το ΜΕ Widget. H Ram 512 MB ειναι πια λιγη με 394 ΜΒ διαθεσιμα, παντως με 3-4 εφαρμογες να τρεχουν ( δεν χρησιμοποιω facebook, twitter τα εχω κανει disable) μαζι με αυτα που χρεαζονται τα apps και το συστημα και με τακτικα task killers εχει 150-160 MB ελευθερα, οχι και τοσο ασχημα. Κολληματα δεν εχει αν το παρακανεις φυσικα η ram και η cpu δειχνουν σημαδια κοπωσης, συνιστω επισης ενα restart ημερησιως ειδικα οταν εχεις κανει βαρια και εντονη χρηση του τηλ. ετσι το στρωνει το κινητο μετα μια χαρα.

 

Σερφαρισμα αρκετα γρηγορο, δεν υποστηριζει flash

 

Η μπαταρια βγαζει την ημερα με αρκετη χρηση, σαν απλο τηλ. 2+ μερες ανετα.

 

Καμερα μετρια, με καλο φωτισμο τα αποτελεσματα αποδεκτα, με χαμηλο φωτισμο απαραδεκτο.

Το καλυτερο αποτελεσμα επιτυγχάνεται οταν χρησιμοποιείτε το hard key vol+ να κανει focus και μετα το αφηνεις, το touch focus το αμεσως καλυτερο. Το φλας δυνατο μεχρι υπερβολικο.

Βιντεο μονο VGA αλλα αρκετα ομαλο.

 

 

Για τους λατρεις των Βenchmark δειτε τις φωτο. Μια χαρα τα πηγε, καθολου ασχημα...:p

 

 

Τελος για τα 145 Ευρω που το πηρα σε προσφορα δεν υπαρχει καλυτερο τηλεφωνο με αυτα τα specs και αξιζει και με το παραπανω, δεν το εχω μετανιώσει καθολου και επειδη λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν το συνιστω ανεπιφυλακτα! ;)

γεια σε ολουσ .ελληνικο μενου εχει?????
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους,

 

Ειμαι κατοχος του εν λογω κινητου εδω και μια εβδομαδα και με την ευκαιρια αυτη μια μινι παρουσιαση, οτι αλλο θελετε να ρωτησετε θα απαντησω asap.

 

Οσον αφορα αυτα που διαβασα παραπανω εχει κανονικοτατα επιλογη move to sd οπως επισης επιλογη για να εχεις την sd καρτα σαν κυρια μοναδα αποθηκευσης. ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν αναγνωριζει ολες τις καρτες και ειναι ενα απο τα μειονεκτηματα του κινητου... Παραδειγμα εβαλα μια 4σαρα που ειχα Emtec και ενω την ειδε στην αρχη κατα παραξενο τροπο ξαφνικα δεν την εβλεπε παροτι εκανα τα παντα και στο pc ακομα εκανα διαφορα format και partitions χωρις αποτελεσμα...:mad: Προς το παρων ειμαι με μια απλη 2ιαρα, εχω κανει παραγγελια μια 8αρα class 10 οποτε θα δω τι ψαρια θα πιασουμε.

Απο την αλλη η συνδεση με το pc ειναι αψογη και κανεις τα παντα απο και προς χωρις να θες καποιο λογισμικο.

Τελος η μνημη του τηλ. ειναι 1 GB για εφαρμογες και 1 GB για ολα τα αλλα.

 

Eξωτερικα το τηλ. ειναι αρκετα προσεγμενο σε ποιοτητα και με ενα ειδος επενδυσης γομας πισω και δεν γλιστραει, ειναι ομως αρκετα βαρυ και για 4 ιντσες οθονη δεν ειναι τοσο μαζεμενο. Η οθονη αρκετα καλη χωρις τιποτα το σπουδαιο, δειχνει ανθεκτικη στις γραντζουνιες σε normal χρηση, δεν εχει gorilla, dragon κτλ glass και στον ηλιο δεν βλεπεις τιποτα.

Το ηχειο ειναι για τα μπαζα χαμηλο και οχι ποιοτικο, εβαλα το speaker boost και του εδωσα λιγο ενταση παραπανω.

 

Εχει την 4.1.1 JΒ out of the box, το αγορασα απο τον Γερμανο και εχει το σπαστικο logo της cosmote κατα την εκκινηση και την απενεργοποιηση, ευτυχως δεν εχει πολλα μεσα apps της εταιρειας και 2-3 που εχει τα βγαζεις.(ευτυχως) Το emotion UI ειναι ευκολο τα εχεις ολα στη αρχικη οθονη το συνηθιζεις γρηγορα αλλαζεις την εμφανιση των εικονιδιων αν θες, εχει και το ΜΕ Widget. H Ram 512 MB ειναι πια λιγη με 394 ΜΒ διαθεσιμα, παντως με 3-4 εφαρμογες να τρεχουν ( δεν χρησιμοποιω facebook, twitter τα εχω κανει disable) μαζι με αυτα που χρεαζονται τα apps και το συστημα και με τακτικα task killers εχει 150-160 MB ελευθερα, οχι και τοσο ασχημα. Κολληματα δεν εχει αν το παρακανεις φυσικα η ram και η cpu δειχνουν σημαδια κοπωσης, συνιστω επισης ενα restart ημερησιως ειδικα οταν εχεις κανει βαρια και εντονη χρηση του τηλ. ετσι το στρωνει το κινητο μετα μια χαρα.

 

Σερφαρισμα αρκετα γρηγορο, δεν υποστηριζει flash

 

Η μπαταρια βγαζει την ημερα με αρκετη χρηση, σαν απλο τηλ. 2+ μερες ανετα.

 

Καμερα μετρια, με καλο φωτισμο τα αποτελεσματα αποδεκτα, με χαμηλο φωτισμο απαραδεκτο.

Το καλυτερο αποτελεσμα επιτυγχάνεται οταν χρησιμοποιείτε το hard key vol+ να κανει focus και μετα το αφηνεις, το touch focus το αμεσως καλυτερο. Το φλας δυνατο μεχρι υπερβολικο.

Βιντεο μονο VGA αλλα αρκετα ομαλο.

 

 

Για τους λατρεις των Βenchmark δειτε τις φωτο. Μια χαρα τα πηγε, καθολου ασχημα...:p

 

 

Τελος για τα 145 Ευρω που το πηρα σε προσφορα δεν υπαρχει καλυτερο τηλεφωνο με αυτα τα specs και αξιζει και με το παραπανω, δεν το εχω μετανιώσει καθολου και επειδη λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν το συνιστω ανεπιφυλακτα! ;)

γεια σε ολους. ελληνικο μενου και γραφη εχει??υποστιριζη ελληνικες φωνιτικες εντολες?? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να παρω χαμπαρι γιατι δεν γινεται, τα προίοντα οταν ειναι για συγκεκριμενη αγορα εχουν τα ιδια χαρακτηριστικα. Εβαλες καρτα SD και στην βλεπει αλλα δεν μπορεις να κανεις τιποτα? Τις foto τις βαζει στην sd καρτα?

Αν εχεις προσπαθησει τα παντα και δεν γινεται με κανενα τροπο τιποτα ισως να χρειαζεται τον ΄Γερμανο' του...:sorry:

 

γεια σε ολους. ελληνικο μενου και γραφη εχει??υποστιριζη ελληνικες φωνιτικες εντολες?? ευχαριστω

 

Κανονικοτατα menu και γραφη, μαλιστα εχει και το keyboard της Huawei που ειναι απο τα πιο ευχρηστα και σιγουρα δεν συγκρινινεται με to stock android...

 

Εντολες φωνης οχι Ελληνικες, default ειναι English οπου ειναι καλυτερο στην αναζητηση σε web...

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους. ελληνικο μενου και γραφη εχει??υποστιριζη ελληνικες φωνιτικες εντολες?? ευχαριστω

 

Δεν διαφωνώ με το να εξασφαλίσουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα για την τσέπη μας, αλλά προσωπικά δε θα έπαιρνα το ρίσκο να το αγοράσω απ' έξω, ιδίως όταν γνωρίζω ότι η Arvato (το service δηλαδή), είναι αρκετά δυσκολία σε τέτοια θέματα. Θα πήγαινα εκ τους ασφαλούς μέσω Wind. Στο κάτω, κάτω προτιμώ να δώσω τα 169 ευρώ και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ με το να εξασφαλίσουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα για την τσέπη μας, αλλά προσωπικά δε θα έπαιρνα το ρίσκο να το αγοράσω απ' έξω, ιδίως όταν γνωρίζω ότι η Arvato (το service δηλαδή), είναι αρκετά δυσκολία σε τέτοια θέματα. Θα πήγαινα εκ τους ασφαλούς μέσω Wind. Στο κάτω, κάτω προτιμώ να δώσω τα 169 ευρώ και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

δηλαδη στην γερμανια η ο2 που το εχει στα 121ευρω γιατι απο εκει εχω σκοπο να το παρο θα ελεγες ακαι παλι ΟΧΙ λογο του σερβις??? χχμμμ!!!!μου αλαζης την ιδεα....:worry:

Edited by navi55
διόρθωση quote
Link to comment
Share on other sites

to viber δουλευει τελικα ?

και κάτι ακόμα τελευταίο (νομίζω)

πήγα σήμερα στο γερμανό να το παραγγείλω από επιδότηση και διαβάζω πως δεν έχει βιντεοκληση !!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει κανεις αυτη την αναβαθμιση firmware να μας πει εντυπωσεις και αν αξιζει?

 

Στο δικο μου βλεπω ( απο Ελλαδα ) εχει την '170'

 

http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDcxNDI=

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω εδώ και δύο εβδομάδες που πήρα στα χέρια μου το U8833/Y300 από merimobiles, έχω ανεβάσει και video sto youtube. θα δώσω το λινκ παρακάτω...

 

το συγκεκριμένο δεν έχει πίσω φλας ούτε μπροστινή κάμερα...επίσης δεν μπορεί να κάνει update κολλάει η εφαρμογή του...

ξέρετε κάτι???

Κατα τα άλλα όλα μια χαρά

Dual sim/ Dual Stand by

1 Ghz Επεξεργαστής

512 ΜΒ ram

1 Gb Αποθηκευτικός χώρος

SD

Camera 5 MP

 

There is no knowledge that is not power!

Xiaomi Redmi Note 4, ASUS Pegasus 2 Plus X550, THL T11, Jiayu F1, Sony Xperia U, Onda V811, iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει μπροστινή camera ούτε flash ???? μην μου λες τέτοια ... ρε παιδιά εσείς που το πήρατε από τον γερμανό τα έχει αυτά ;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είπαμε το Y300-0000 είναι prorelease συσκευή και δεν έχει κάποια πράματα!διαβάστε όλο το topic.το Υ300-0100 έχει και κάμερα και φλας!Στον Γερμανο και βέβαια είναι το Y300-0100 Ευρωπαϊκή έκδοση

 

y300/0000 http://img01.cp.aliimg.com/bao/uploaded/i1/1114511827/T2jmmZXcpbXXXXXXXX_!!1114511827.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41VEbYSv0vL.jpg

 

y300/0100 http://www.phonegg.com/Huawei/Ascend-Y300/Huawei-Ascend-Y300.jpg

http://www.01net.com/images/produit/full/huawei-ascend-y300-3.jpg

Edited by ermak86
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είπαμε το Y300-0000 είναι prorelease συσκευή και δεν έχει κάποια πράματα!διαβάστε όλο το topic.το Υ300-0100 έχει και κάμερα και φλας!Στον Γερμανο και βέβαια είναι το Y300-0100 Ευρωπαϊκή έκδοση

 

y300/0000 http://img01.cp.aliimg.com/bao/uploaded/i1/1114511827/T2jmmZXcpbXXXXXXXX_!!1114511827.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41VEbYSv0vL.jpg

 

y300/0100 http://www.phonegg.com/Huawei/Ascend-Y300/Huawei-Ascend-Y300.jpg

http://www.01net.com/images/produit/full/huawei-ascend-y300-3.jpg

 

Ακριβώς όπως τα λέει ο φιλος. Εμένα δεν με ενοχλεί... για να πω την αλήθεια δεν το διαβασα όλο το νήμα :p ωστόσο το merimobiles ήταν πολύ ξεκάθαρο, δεν έλεγε ουτε για δεύτερη κάμερα ουτε για φλας (με λίγα λόγια ήξερα τι έπαιρνα!)

Και για να πω την αλήθεια...τη συγκριση την έκανα με ένα Υ300 που έφερε ένας συνάδελφος στη δουλειά(αγορασμενο από Ελλάδα) και έιδα οτι έχει :lol:

There is no knowledge that is not power!

Xiaomi Redmi Note 4, ASUS Pegasus 2 Plus X550, THL T11, Jiayu F1, Sony Xperia U, Onda V811, iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Y300

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...