Jump to content

myphone.gr podcast No. 9: Στον απόηχο του Galaxy S4 [+poll!]


DJDB
 Κοινοποίηση

Θα αγοράσετε το νέο Galaxy S4 της Samsung;  

626 members have voted

  1. 1. Θα αγοράσετε το νέο Galaxy S4 της Samsung;

    • Θα το αγοράσω σίγουρα, είμαι βέβαιος
      86
    • Είναι αρκετά πιθανό πως θα το αγοράσω
      149
    • Μάλλον όχι, μικρή πιθανότητα
      152
    • Όχι, σε καμία περίπτωση
      218
    • Δεν γνωρίζω / δεν απαντώ
      21


Recommended Posts

Με αφορμή την παρουσίαση του Galaxy S4 της Samsung, το myphone.gr μπήκε και πάλι στο… στούντιο, για την ηχογράφηση ενός ακόμη επεισοδίου από το αγαπημένο μας podcast. Όπως καταλαβαίνετε, σήμερα σχολιάζουμε τόσο την ίδια την συσκευή και την παρουσίαση αυτής όσο και το τι μέλλει γενέσθαι από εδώ και πέρα, τι εξελίξεις περιμένουμε από τον χώρο των smartphones και τι ετοιμάζουν οι υπόλοιπες κατασκευάστριες. Και όλα αυτά «γαρνιρισμένα» με την δική μας (καυστική κάποιες φορές) άποψη.

 

Το σημερινό επεισόδιο συντονίζει ο vlachaquito[/member] ενώ συμμετέχουν οι DJDB[/member] και plankton69[/member]. Την επεξεργασία του ήχου και την επιλογή των μουσικών κομματιών κάνει ο υποφαινόμενος (οπότε αποταθείτε σε αυτόν με τα αρνητικά σας σχόλια για το ότι δεν ακούτε το αγαπημένο σας μουσικό κομμάτι – και στο ότι τα πνευματικά δικαιώματα δεν μας αφήνουν να χρησιμοποιούμε τα τραγούδια που θα θέλαμε -).

 

Το σημερινό επεισόδιο μπορείτε να το ακούσετε μέσω του MixCloud, από όπου μπορείτε να μας κάνετε και follow.

 

Φυσικά, όπως πάντα, περιμένουμε και τα δικά σας σχόλια. Φυσικά, μην ξεχάσετε να ψηφίσετε και στο σχετικό poll. Καλή ακρόαση!

 

Η λίστα με τα μουσική κομμάτια που ακούγονται:

Edited by DJDB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον ναι από εμένα. Πρωτάτης στο android με το solάκι, ήρθε η ώρα για μεγάλη αναβάθμιση ... κάπου τα επόμενα Χριστούγεννα!!!

Θα ήθελα να δω και το Note III, αλλά μάλλον θα μεγαλώσει πολυυυύ για τα γούστα μου!

Link to comment
Share on other sites

όχι οπωσδήποτε γιατί έχω το καλύτερο camera phone και για μένα έχει σημασία η κάμερα μόνο και όχι τα παιχνίδια και το ίντερνετ. επίσης όχι γιατί θα προτιμούσα αν επερνα android να αγόραζα το galaxy note 2 ή το note 3 όταν με το καλό μας έρθει. αλλά οπωσδήποτε το θεωρώ πρώτη επιλογή ανάμεσα στον ανταγωνισμό με εξερεση τα κινητά που ανέφερα πριν.
Link to comment
Share on other sites

φυσικά και όχι.. περιμένω το Z10 Limited Edition της BlackBerry .

 

Έτσι κι αλλιώς όμως δεν θα έδινα ποτέ 600 ευρώ για το συγκεκριμένο ( βαρετό ) μοντέλο, αν θα τα σκαγα θα ήθελα κάτι φρέσκο κάτι καινούργιο.. ( παρόλα αυτά θα ήθελα 1-2 μέρες μαζί του δε λεω..)

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας το S3 και όντας πολύ ευχαριστημένος, θεωρώ ότι είναι σαφής βελτίωση και αναβάθμιση σε όλα. Θα το αγοράσω μόλις πέσει ικανοποιητικά η τιμή του κάποιος μηνες μετά.
Link to comment
Share on other sites

Θα το τιμησω σιγουρα οταν πεσει λιγο η τιμη του.Λεφτα δεν υπαρχουν για πεταμα οποτε λιγους μηνες υπομονη.Σαν κινητο με καλυπτει απολυτα!
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα θα το παρω διοτι το κινητο της γυναικας μου θελει αλλαγμα και θα της δωσω το s3 το δικο μου.
Link to comment
Share on other sites

Πλήρες κινητό αλλά δεν το αγοράζω με την καμία λόγω σχεδιασμού.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρος πως θα αγορασω το Note III !!

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναι. Θα το αγοράσω μιας και το s3 το γλυκοκοιτάζει η κοπέλα μου, δεν μπορώ να της χαλάσω χατίρι :P
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατά πάσα πιθανότητα να το αγοράσω. Ήδη σκέφτομαι να δώσω το Note II που έχω 3 μήνες μόνο :P Το One από εμένα είχε φάει X από την ώρα που είδα ότι δεν έχει card slot όπως και 2300mhA μπαταρία που την θεωρώ χαμηλή για το hardware του. Τα 2 αυτά είναι must για μένα. Με καλύπτει περισσότερο το S4 κι ας έχει τα πλαστικά του, δεν με απασχολεί Edited by gaster

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Όταν υπάρχει το one στην αγορά, αποκλείεται να δώσω χρήματα για το s4, εκτός κι αν είχαν τουλάχιστον 150 ευρώ διαφορά.

Επειδή δεν θα την έχουν όμως, θα πήγαινα στο κορυφαίο one απευθείας.

nokia 5110 - siemens c35 - ericsson T65-

nokia 7210 - samsung V200 - ericsson V800-

nokia N70 - nokia 5800 - HTC EVO 3D-

LG G2

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, μην ξεχνάτε πως μαζί με τα σχόλια σας για το poll, περιμένουμε και τα σχόλια σας για το podcast (ακόμη και αν δεν σας άρεσε καθόλου). Μόνο με αυτά θα γίνουμε καλύτεροι ;).
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρη αγορά. Κάτοχος όλων των Galaxy μέχρι τώρα
Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το s3 και γιαυτο θα παω και στο s4 γιατι ειναι πολυ καλη αναβάθμιση.βεβαια κοίταξα και το one και z αλλα για τον ενα η για τον αλλον λογο δεν μου καθοντε οπως τα s3-s4.ετσι και αλλιώς δεν καίγομαι τωρα για αλλαγή . Edited by lazman
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Eγινα κατοχος nexus 4 πριν 10 μερες και ειμαι υπερευχαριστημενος,οποτε δεν εχω σκοπο να παρω αλλο
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ποιος λέει στο podcast πως δεν έχει αλλάξει σημαντικά ο υπολογιστής τα τελευταία 5 χρόνια? :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

θα το αγορασω σιγουρα οταν πεσει λιγο η τιμη του υπολογιζω οτι θα ερθει στα 699
το πουλάω το σπίτι: http://gr.grepolis.com/invite-321828-gr10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...