Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy S4 (I9500)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικό μου είναι απο πλαίσιο και με το τελευταίο update πριν την αγορά.. Οσο κ να κάνω αναζητηση τίποτα καινούριο.. Εννοείται αlagάριστο..

Ούτε τσικ ούτε τσάκ δε μου κάνει το κινητό. Σφαίρα.. iPhone είχα.. Δεν ήρθα απο Nokia 3210 να μου φαίνεται διαστημόπλοιο..

 

Τελευταιο = AMDE? Γιατι αν εισαι με αυτο τοτε το θεωρω απιθανο να μη lagαρει στο app drawer μια στο τοσο. Οπως και κατα την περιηγηση απο μενου σε μενου

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα φίλοι μου και πολύ έμπειρα μέλη βλέπουν lag ακόμα και σε συσκευές με root και ξεφόρτωμα του bloatware της Samsung και πέρασμα τελευταίων fw.. Και φυσικά το είδα και ο ίδιος με τα ματάκια μου αλλιώς δεν θα το υποστήριζα καν.. Τελος πάντων!

 

Ευθυμη, αδικα παιδευεσαι φιλε να πεισεις οτι δεν εισαι ελεφαντας.

Το κινητο λαγκαρει ξεκαθαρα και φυσικα με την τελευταια αναβαθμιση.

Απο την αλλη ειμαι σχεδον σιγουρος οτι η σαμμυ θα λυσει το θεμα και σε λιγο καιρο θα ειναι super smooth (το hardware το επιτρεπει ξεκαθαρα), απλα λιγη υπομονη θελει...

Link to comment
Share on other sites

αν θεωρεις το s3 και note1(το οποιο ειχε Lag) k800 παω πασο!κοιταξτε παιδια για να μην το κουραζουμε και γεμιζουμε το forum με αντιπαραθεσεις!εμενα το κινητο μου(απο Βουλγαρια παρακαλω!) και μερικων αλλων δεν εχει κοληματα!Αν σε εσας εχει τι να πω μακαρι να φτιαχτουν με καποιο update,μην αμφισβητητε και εμας που δεν εχουμε!
Link to comment
Share on other sites

Guest Logi
To είδα κι εγώ τελικά σε ...Καρφούρ. Σε συνθήκες μεγάλης ησυχίας (οι λιγοστοί πελάτες που χάζεψαν για δευτερόλεπτα τα κινητά δεν είχαν ιδέα τι είναι το S4) νομίζω ότι πήρα μια γενναία ιδέα περί τίνος πρόκειται.

 

Καταρχάς το κινητό περνά ...απαρατήρητο. Επεξεργάστηκα για μερικά λεπτά ένα S3 και μετά κατάλαβα ότι το διπλανό του δεν ήταν άλλο S3 αλλά το S4!

Το "αλουμίνιο" τριγύρω είναι ολοφάνερο ότι πρόκειται για πλαστικό. Δεν ξέρω πως κάποιοι το μπέρδευαν στην αρχή.

Η οθόνη ήταν πιο εντυπωσιακή σαφώς από του S3 δίπλα-δίπλα, αλλά δεν ξετρελάθηκα κιόλας. Η μπλε ταπετσαρία που είχε έδειχνε πολύ κορεσμένη χρωματικά και τα (άσπρα με μάλλον πολλών πίξελς μαύρη σκια) γράμματα των εικονιδίων δεν μου φάνηκαν καλύτερα σε αναγνωσιμότητα από του S3 (που είχαν και πιο διακριτική σκιά). Αν το έπαιρνα θα μεγάλωνα το μέγεθος του font σίγουρα.

(και τα 2 S3/S4 είχαν την φωτεινότητα στο μέγιστο και τον τύπο οθόνης στο δυναμικό).

Αφού το δούλεψα στα μενού κλπ. για λίγα λεπτά συνειδητοποίησα κάτι που μου έκανε αλγεινή εντύπωση.

Το κινητό ζεσταίνεται!!!!!! Η θερμοκρασία πάνω στο λογότυπο samsung κάτω από την κάμερα ήταν υπολογίσιμη και ενοχλητική.

Σε σύγκριση το S3 που το δούλεψα λίγο, πριν καταλάβω ότι ήταν παρόν και το S4, ήταν δροσερότατο!

Κατά τη λειτουργία του συνάντησα λαγκαρίσματα σε διάφορα σημεία. Θα μου πείτε "ναι ήταν της έκθεσης, δεν έχει σιμ, μπορεί να ψάχνει για δίκτυα, πολλά πράγματα ανοικτά κλπ κλπ.). Συμφωνώ αλλά ότι βλέπω, λέω. Το δείγμα ήταν γεμάτο από ντέμο επαφές, ντέμο φωτογραφίες κλπ. ότι όμως και να άνοιγα είχε καθυστέρηση ακόμα και το να πηγαίνεις από την μία φωτογραφία στην επομενη, το κινητό τραύλιζε! Υπήρχε σαφέστατη διακοπή της κύλισης στα μισά του animation.

Ανέθεσα το πλήκτρο της έντασης της φωνής στην κάμερα κι άρχισα την αυτοφωτογράφηση με την οπίσθια κάμερα. Δοκίμασα και τη ρύθμιση για πορτραίτα, και τα αυτόματα κλπ.

Στα θετικά η εστίαση μου φάνηκε ταχύτατη και το touch focus και το auto (το κουμπί του οποίου μετακόμισε απ' ότι είδα πάνω προς τα αριστερά από κάτω δεξιά).

Οι αυτοφωτογραφίες στην οθόνη του κινητού μου φάνηκαν πολύ φωτεινές με μέτριο κοντράστ κάτι σαν του Σονι Ζ (που χε ένα παραδίπλα). Επειδή είδα και τα παιδιά που πόσταραν φωτογραφίες που ταν πάρα πολύ καλές ίσως να θέλει -ξέρω γω- εξοικείωση;; Ή πιο εξορθολογισμένες συνθήκες φωτισμού από του Καρφουρ.

Το eraser mode που σβήνει τα κινούμενα αντικείμενα (και τραβά 5 φωτογραφίες) δεν μου δούλεψε σωστά, παρά το σταθερό χέρι και την προσοχή που έδειξα. Τα μωβ αντικειμενα που μάρκαρε ήταν λάθος π.χ. πέρναγε μια κοπέλα από μπροστα και επεσήμανε μόνο ...το τζιν της (από τη μέση και κάτω) και όχι την υπόλοιπη σαν κινούμενη.

Το βίντεο είχε κι αυτό κάποια ζητήματα με "πηδήματα" στη φωτεινότητα και στην ισορροπία του λευκού, σε αντίθεση με την εστίαση που μου φάνηκε πολύ καλή.

Ασχολήθηκα λίγο και με τις εφαρμογές υγείας και άλλα, συνειδητοποιώ όμως ότι έφτασα να γράψω πολλά για ένα κινητό που χοντρικά περιεργάστηκα για κανα μισάωρο και που σίγουρα αν το αγοράσω θα το εκτιμήσω αλλιώς.

 

Πάντως στο ερώτημα S4 ή S3+3 κατοστάρικα στην τσέπη εγώ θα έλεγα το 2ο και σίγουρα δεν αξίζει κάποιος που χει π.χ. το Νοτε2 αλλά και το Σ3 να το αλλάξει σώνει και καλά.

Γνώμη μου!

 

Όπως ακριβώς το είπα!!!!!!!!!!!!!

http://www.phonearena.com/news/Is-your-Samsung-Galaxy-S4-overheating_id42616

Link to comment
Share on other sites

Τελευταιο = AMDE? Γιατι αν εισαι με αυτο τοτε το θεωρω απιθανο να μη lagαρει στο app drawer μια στο τοσο. Οπως και κατα την περιηγηση απο μενου σε μενου

 

Ναι το AMDE έχω και με nova launcher επάνω... Ούτε σκέφτεται να lagάρει. Είπα έχω και iPad και ξέρω τι είναι να lagάρεις αλλά και να μην.. Πόσο μάλλον κάποιοι που μιλάνε για σκάλωματα.. Μη τα ξαναλέμε όσοι έχετε lag θα φτιάξει πιστεύω με τα update. Κάποιοι εδώ μέσα είπαν ότι τους διορθώθηκε με το update.. Αρα δεν είναι σε όλους το ίδιο τι να κάνουμε δηλαδή..

Ποτε μην οδηγεις και πινεις!! Μπορει ετσι να χυσεις τη μπυρα...

Iphone X, iPad Pro 9.7, Macbook Pro 15" touchbar

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει lag και το έχουν δει τόσοι και τόσοι.. Μην επιμένεις, δεν πετάει με το ζόρι ο γάιδαρος.. Φιλικά!!!

 

Το κινητό δεν εχει ίχνος LAG τουλαχιστον το δικό μου με το τελευταίο επισημο Γερμανικο firmware. Ελεος δλδ επειδη καποιοι εχουν Lag σημαινει οτι εχουν ολοι αμαν ποια μας σκασατε με το LAG :lol: φιλικά!!!

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν εχει ίχνος LAG τουλαχιστον το δικό μου με το τελευταίο επισημο Γερμανικο firmware. Ελεος δλδ επειδη καποιοι εχουν Lag σημαινει οτι εχουν ολοι αμαν ποια μας σκασατε με το LAG :lol: φιλικά!!!

Η έννοια του "lag" είναι υποκειμενική και έχει άμεση σχέση με την συσκευή που δούλευε ο καθένας πριν. Είναι γεγονός οτι με το τελευταίο (Γερμανικό) firmware έχουν βελτιωθεί τα πράγματα αλλά δεν είναι ακόμα τέλεια. Πρέπει να βγούν ακόμα 2-3 fw update και μετά θα στρώσει εντελώς.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Το lag είναι κάτι υποκειμενικό. .οκ...συμφωνώ. .

Το να εχει "φύγει" το 48% της μπαταρίας σε 7 ωρες , τι είναι?

Οθονη 64% και διάρκεια 1 ωρα και 41 λεπτα

Ομιλία 26 λεπτά

Τα αλλα ειναι ψιλοπραγματα...

 

Είναι φυσιολογικό αυτο ?να πέφτει τόσο η μπαταρια με αυτη τη χρηση?

 

Η φωτεινότητα ήταν αρχικά στο 60% περίπου και μετα απο 2 ωρες τη γυρισα στο auto...

Edited by Chameleon

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα παντος μ εχει κανει σε 5 μερες που το εχω 2 τρομερα lag

ειχε παγωσει η οθονη μια στη μουσικη κ μια καπου αλου και αναγκαστικα να βγαλω την μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 2 μερες χρησης με το κινητο ειπα να γραψω και εγω ενα mini review . Να πω οτι έρχομαι απο το SGS III αρα η οποια σύγκριση ειναι με το συγκεκριμένο κινητό .

 

-Εμφανισιακά οι διαφορες μεταξυ τους ειναι αμελητέες ,τα μικροτερα περιθωρια στις ακρες αλλα και η εξάλειψη των έντονων καμπυλων το εχουν κανει κατα την γνωμη μου πιο ομορφο. Οσοι κανετε την μεταβαση απο το ΙΙΙ απλως επιλεξτε αλλο χρωμα απο αυτο που ειχατε, για να καταλαβετε την διαφορα , αλλιως θα σας φαινεται πολυ ιδιο.

 

-Οσο αφορα τωρα τα νεα feature ελαχιστα απο αυτα ειναι λειτουργικα και θα τα χρησιμοποιητε πραγματικα .Πέρα απο το smart stay , rotate και pause τα αλλα απλως ειναι για να τα δείξετε στους φιλους σας και να παίξετε λιγο μαζι τους.

Το smart scroll , ΟΚ δουλευει οντως με μια ελαφρια κινηση του κεφαλιου πανώ η κατω , αλλα πρεπει να εχεις το κινητο υπο συγκεκριμενη κλιση και ακινητο, θεωρω πολυ πιο ευκολο να μετακινησω το δακτυλάκι μου παρα να κουναω το κεφαλι μου πανω κατω .

Τα air gesture στην αρχη με ενθουσίασαν και λεω αρκετα βολικο σε περιπτωση που εχω λερωμενα ή βρεγμενα χερια , αλλα περα απο το οτι η μανα μου νομιζε οτι εδιωχνα μυγες, δεν πρεπει παλι να ακουμπησεις το κινητο για να ανοιξεις τον browser ή την συλλογη. Αρα η λογικη τον λερωμενων χεριων καταργείτε.Συν της αλλης αρκετες φορες προσπαθοντας να δειξω μια φωτο σε καποιον ,κατα λαθος αλλαζε τηςφωτογραφίες.

 

-Οσο αφορα τωρα το LAG , το κινητο σου δίνει μια καλυτερη αισθηση ταχυτητας σε σχεση με το SGS III ειναι αρκετα snappy, το lag στις κλησεις αλλα και στις επαφες εχει εξαλειφθεί αλλα καποια ψιλοσπασηματακια τα κανει που και που, και μου εκανε και 2 φορες redraw.

 

-Οσο αφορα την οθονη, ναι η αναλυση ειναι φανταστικη αλλα στην αυτοματη φωτεινοτητα σε σχεση με το SGS III με απογοητευσε .Ειχα και τα 2 κινητα στην αυτοματη +5 και τα χρωματα στο ΙΙΙ φαινοταν πολυ πιο ζωντανα και εντονα μιλαμε για μεγαλη διαφορα αφου νομιζα πως ειχε καποιο προβλημα το κινητο μου .Βαζοντας την φωτεινοτητα στο FULL τοτε ηρθε στα ισια του και φανηκαν τα χρωματα το ιδιο ζωντανα με το ΙΙΙ.

 

-Η φωτογραφικη μηχανη ειναι στα ιδια επιπεδα με το SGS III αλλα έχει ενα ελαφρυ προβαδισμα λογο υψηλότερης αναλυσης .Την οποια διαφορα την καταλαβαινεις μονο αμα ζουμαρεις αρκετα σε καποια φωτο. Ειχα ομως την ατυχία να συγκρινω την βραδυνη ληψη και με ένα note 2 ,εεεε εκει μου ηρθε να παω να κρυφτω.Δεν ξέρω αν το flash ειναι πιο δυνατο στο note ή αν χρειαζετε καποιο software optimazation το ΙV.

 

-To GPS πραγματικα απιστευτο 23 στους 26 δορυφορους , δεν χρειαζεται να σχολιασω κατι αλλο.

 

-Τελος για την μπαταρια δεν θα σας πω αν μου κραταει 1 ή 2 μερες ή εαν εχω οθονη 4 ή 5 ωρες γιατι απλουστατα ειναι κατι τελειως υποκειμενικο και εξαρταται απο το δικτυο και την χρηση που του κάνει ο καθενας. Σε σχεση με το ΙΙΙ με τα ιδια προγραμματα και την ιδια χρηση η μπαταρια κρατάει 5 με 10 % παραπάνω, ισως παει και παραπανω αν απενεργοποιησω τα πιο πολλα αχρηστα smart features.Πιστευω με μια normal χρηση θα βγαζει παντως ανετα τις 2 μερες.

 

Κλείνοντας να πω οτι φοραω την MDE εκδοση . Το κινητο ειναι πραγματικα ΚΟΡΥΦΑΙΟ αλλα η μετάβαση απο το SGS III στο IV είναι μονο για κατι κολλημενους σαν εμενα που θέλουν να έχουν ότι τελευταιο κυκλοφορει . Η κατοχοι note II πραγματικα δεν αξιζει να κανουν το βημα αλλα όλοι οι υπολοιποι αμα βασταει και η τσεπη σας τρέξετε να το πάρετε πραγματικά αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση βλέπω η μπαταρία να μη κρατά όπως πριν, το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος;

Στο 4g της cosmote γράφει 4g όχι LTE όπως το iPhone 5 ..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλά σε ολα τα παιδια του forum,εχω συνδεση στην vodafone και οταν παω να αλλαξω την λειτουργια δικτυου δεν μου βγαζει επιλογη για 4g.το κινητο ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας,μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει να δω τι συμβαινει.ευχαριστω πολυ(την καρτα sim την πηρα το 2012 αρα ειναι σχετικα καινουργια).
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλά σε ολα τα παιδια του forum,εχω συνδεση στην vodafone και οταν παω να αλλαξω την λειτουργια δικτυου δεν μου βγαζει επιλογη για 4g.το κινητο ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας,μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει να δω τι συμβαινει.ευχαριστω πολυ(την καρτα sim την πηρα το 2012 αρα ειναι σχετικα καινουργια).

 

αν δεν κανω λαθος δεν υποστηριζει η voda ακομα 4Gγια αυτο ισως στο βγαζει.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος δεν υποστηριζει η voda ακομα 4Gγια αυτο ισως στο βγαζει.
η vodafone εχει κανονικα 4g σε περιοχες της Αθηνας και Θεσ/νικης.και το εχει φερει και το πουλαει το κινητο και στα καταστηματα της.κατι αλλο θα ειναι
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια πως βλεπω για ποια χωρα προερχεται το galaxy s4??

 

Επικοινώνησε με την αντιπροσωπεία, δώσε τους το ΙΜΕΙ ή το serial number και θα ΔΟΥ πουν αυτοί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησε με την αντιπροσωπεία, δώσε τους το ΙΜΕΙ ή το serial number και θα ΔΟΥ πουν αυτοί.

 

Ασε πηρα Samsung για να μαθω απο που ειναι το κινητο μου μου ειπανε "ευχαριστουμε πολυ θα επικοινωνησουμε μαζι σας συντομα" εδωσα IMEI εννοειται και εδω και 2 μερες ακομα να με παρουν!Εξυπηρετηση στο foul ετσι?Τελικα το βρηκα μονος μου σε ενα βιβλιαρακι manual που εχει μεσα στο πισω μερος κατω κατω που εχει για να παρεις τηλ. εχει την Χωρα προελευσης που οπως εχω πει και πιο πριν το δικο μου ειναι απο Βουλγαρια και να μην το ματιασω σε ΟΛΑ εχει βγει ΑΨΟΓΟ..

Link to comment
Share on other sites

Οι κατοχοι note II πραγματικα δεν αξιζει να κανουν το βημα αλλα όλοι οι υπολοιποι αμα βασταει και η τσεπη σας τρέξετε να το πάρετε πραγματικά αξίζει.

 

Οντως δεν αξιζει? Γιατι ειμαι σε διλημμα! Σιγουρα η οθονη του Note αξιζει, αλλα απο την αλλη το S4 πιανεται αρκετα πιο ευκολα και ειναι και πιο ελαφρυ! Μπαταρια οπως ειπες, δεν με νοιαζει, γιατι καθε βραδυ το φορτιζω (λογω Viber). Τα μονα μειον για μενα ειναι η καμερα του S4 που εχει πολυ μικρο Field of View και το S Pen, το οποιο οταν το χρησιμοποιω, βοηθαει πολυ.

 

Για το lag που λετε τωρα, εγω το demo που σκαλιζα καμια ωρα στο Πλαισιο, καθολου δεν κολλησε, ολα πολυ γρηγορα και δεν μου ζεσταθηκε το κινητο. Αν και παιχνιδια δεν επαιξα!

S7 Edge / Galaxy Note 10.1 2014 P605 White / HTC One S

iPhone 6s / iPad Air 2 / iPad mini 2

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα τα έχετε ήδη πει.

Εγώ θέλω απλά να σταθώ στο ότι:

-δεν υπάρχει κανένα lag, ειδικά μετά το τελευταίο update

-το θέμα με τη μπαταρία είναι αρκετά σοβαρό και ελπίζω να λυθεί σε επόμενο update, αλλιώς μας βλεπω να κουβαλάμε μια και δυο επιπλέον μπαταρίες πάνω μας

Link to comment
Share on other sites

Το τοπικ το βλέπω να πηγαίνει σε στυλ: έχει λαγκ-Όχι δεν έχει-έχει σου λέω κλπ κλπ

Αφου ρε παίδες αυτοί που λένε ότι δεν έχει έχουν κάνει αναβάθμιση το το ζοριζουμε το θέμα;

Και εγώ δούλεψα ντεμο σε καταστήμα και κολλούσε

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εγω με τον οκταπυρηνο εδω στην σανγκαη που είμαι δεν καταλαβαίνω τι λέτε.

 

Μηδέν κολλήματα.

Μπαταρία 2 ημερών με τρελο ξεσκισμα

Μηδέν από ζέστη.

 

Είμαι με ρωσική ρομ με ροοτ και click over mode. Με titanium να παιζει άψογα...

 

Ενω συνάδελφος εδω με τον snap Dragon το κινητό είναι άλλο. Πολύ χειρότερο στα παραπάνω θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τον οκταπυρηνο εδω στην σανγκαη που είμαι δεν καταλαβαίνω τι λέτε.

 

Μηδέν κολλήματα.

Μπαταρία 2 ημερών με τρελο ξεσκισμα

Μηδέν από ζέστη.

 

Είμαι με ρωσική ρομ με ροοτ και click over mode. Με titanium να παιζει άψογα...

 

Ενω συνάδελφος εδω με τον snap Dragon το κινητό είναι άλλο. Πολύ χειρότερο στα παραπάνω θέματα.

 

Τι λεει γενικοτερα ο octa5, ακαριαιο σε ταχυτητα?? Επαιξες κανενα βαρυ παιχνιδι??

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επιασα στα χερια μου και εγω το κινητο στα media markt. Οκ καλη οθονη , δεν ξετρελαθηκα να σας πω την αληθεια . Βεβαια πολυ πανω απο τον τωρινο ανταγωνισμο. Σε φουλ φωτεινοτητα το ειδα διπλα διπλα με το νοτε και το νοτε φαινεται σαν θολο μπροστα του. Λαγκ εχει παιδια , δεν μπορω να πω με τιποτα οτι το μοντελο που ειδα ειχε το απολυτο smooth. Και δεν το συγκρινω με iphone γιατι εχει η κοπελα μου το 4s με jb βεβαια και εχει τρελα κολημματα. Σημερα θα το κανω restore. Το λαγκ ηταν εμφανες στο σκρολαρισμα , στην αλλαγη οθονων , στο ανοιγμα - κλεισιμο εφαρμογων. Βεβαια για να σιγουρευτω , πηγα στο app manager και ειδα οτι ειχε καμια 30 εφαρμογες ανοιχτες . Οσοι επαιξαν προηγουμενως μαζι του τα ειχαν ανοιξει ολα , παιχνιδια , s-health , ο,τι ειχε και δεν ειχε. Ετσι δικαιολογειται σε ενα βαθμο. Δεν μπορω λοιπον να μιλησω για το αν υπαρχει λαγκ σε καθαρο κινητο , χωρις να ειναι ανοιχτα τα παντα.

 

Ενδιαφερομαι να το αγορασω , και το εχω βρει σε 3-4 σκρουτζομαγαζα στα 654 . Το ενα μαλιστα δινει δωρο και φορτιστη αυτοκινητου. Φαινεται δελεαστικη τιμη . Τι λετε και εσεις ;

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...