Jump to content

Samsung Galaxy Grand Duos (I9082)


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως απο τα γνωστα μαγαζακια μπορεις ευκολα με εφαρμογες hdr να βγουν πολυ ωραιες φωτο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως αν και δεν εχω ιδιαίτερες απαιτήσεις απο το να βγάζει αξιοπρεπή φωτογραφία (που νομιζω το πετυχαίνει αρκετα έως πολυ καλά το GRAND) αν έχεις να προτείνεις καποια συγκεκριμένη εφαρμογή (να μπορει να φτιάχνει και το φαινόμενο των "κόκκινων ματιων" ) πολυ ευχαρίστως να τη δεχτούμε :rolleyes:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

κοκκινα ματια δεν εχω παρατηρησει στις φωτο.αλλωστε το φαινομενο αυτο υπηρχε αρκετες φορες και στο 808 που ειχα ενα διαστημα.θα το ψαξω στα μαγαζακια και θα σας πω
Link to comment
Share on other sites

ψάχνω εδώ και 2 μέρες και δεν μπορω να το βρώ σε κανένα καταστημα σε διαθεσιμότητα, το κινητό έχει εξαφανιστεί απο πολλά ηλ. καταστηματα και σε επικοινωνία που είχα σε μερικά από αυτά μου είπαν, ότι σταμάτησε να τα φέρνει ο πάροχος και δεν μπορούν να το βρούν και αυτοί. τι να συμβαίνει άραγε?
AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

εισαγωγες απο ρουμανια , ισπανια και γερμανια κανανε τοσο καιρο ... σε ποια καταστηματα ρωτησες ?

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω εδώ και 2 μέρες και δεν μπορω να το βρώ σε κανένα καταστημα σε διαθεσιμότητα, το κινητό έχει εξαφανιστεί απο πολλά ηλ. καταστηματα και σε επικοινωνία που είχα σε μερικά από αυτά μου είπαν, ότι σταμάτησε να τα φέρνει ο πάροχος και δεν μπορούν να το βρούν και αυτοί. τι να συμβαίνει άραγε?

 

Αυτή τη στιγμή βλέπω εδώ δύο καταστήματα να το έχουν σε "Αποθεμα".... ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

εισαγωγες απο ρουμανια , ισπανια και γερμανια κανανε τοσο καιρο ... σε ποια καταστηματα ρωτησες ?

VNP, EXPANSYS και digital master

αυτοί που το χουν διαθεσιμο ειναι κατα 20 ευρώ πιο ακριβοί (επίσης με ενδιαφέρει και το καταστημα να κάνει και δόσεις), τεσπα θα περιμενω λιγακι, πάντως όσα reviews ειδα το κινητό φυσάει και δεν πρόσεξα κανενα πιξελιασμα λόγω αναλυσής της οθονης.

εκεινο που με τρομάζει λιγακι ειναι το μέγεθός τους μηπως και δεν με βολέψει στην καθημερινότητα.....

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και στο μεγεθος δεν θα σε προβληματισει φιλε μου.ειναι μεγαλο αλλα ευχρηστο σαν το νοτε2, στο ποιο μικρο.καθεται καλα στο χερι για το μεγεθος του,και οι κλησεις γινονται ανετα, προσωπικη αποψη παντα
Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωνω και γω τα ιδια ...

 

ακομα και με τη συσκευη στο χερι μετα απο λιγο συνιθιζεις... ειναι στο οριο κατα την γνωμη μου ωστε να χαρακτηριζεται κινητο και οχι tablet

 

για μεγαλυτερη ευκολια αν το συνδιασεις με ενα bluetooth η χρηση γινεται ιδανικη

 

απο πιξελιασμα ΜΗΔΕΝ (0) ...

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

ενα θεμα το οποιο μου προεκυψε αλλα νομιζω το διελευκανα ...

 

εχω ενα hands free το οποιο ομως μου αποσυνδεοταν μετα απο παρελευση λιγων λεπτων

 

η λυση , μαλλον , ειναι να ΜΗΝ εχουμε τσεκαρισμενο το κουτακι μεσα στο μενου του bluetooth με το οποιο η συσκευη ειναι ορατη σε ολους ...

 

λογω μικρης εμπειριας μου σε android ηταν ενα θεμα που προξενησε προβληματισμο :)

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο... οπως διαβαζω το s4 εχει το ιδιο θεμα φωτεινοτητας με το s3, note στον ηλιο,χωρια την ελλειψη ραδιο.ειναι να αναρωτιεται κανεις αν αξιζει να πεταει τα λεφτα του...
Link to comment
Share on other sites

ναι :)

δοκιμασμενο και με NDrive

Πως το καταφερες? Ποια εκδοση NDrive ? :worry:

Λενε πως γενικα τα 2καρτα εχουν θεμα με το NDrive που μπερδευεται με τις 2 καρτες. Ετσι διαβασα, δε λεω οτι ειναι ετσι, γιαυτο και ρωταω ....

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

το igo ειναι κορυφη.ετσι οπως το εχουν κανει τωρα δεν θελεις αλλο προγραμμα. μετα το aura αλλα παραδοξως η τελευταια εκδοση δεν μου δουλευει σωστα στην πλοηγηση
Link to comment
Share on other sites

Πως το καταφερες? Ποια εκδοση NDrive ? :worry:

Λενε πως γενικα τα 2καρτα εχουν θεμα με το NDrive που μπερδευεται με τις 2 καρτες. Ετσι διαβασα, δε λεω οτι ειναι ετσι, γιαυτο και ρωταω ....

 

τι να σου πω ... μεσα απο bl market την κατεβασα ...

 

11.4.04 εκδοση

 

και δεν καταλαβα το τι εννοεις πως μπερδευονται με τις καρτες...

 

δλδ τι μπορει να μπερδευτει στο gps με τις δυο καρτες ?

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

........

και δεν καταλαβα το τι εννοεις πως μπερδευονται με τις καρτες...

δλδ τι μπορει να μπερδευτει στο gps με τις δυο καρτες ?

Δεν ξερω, ετσι διαβασα ......:O:O

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες. Πολύ καλό. Τώρα ψάχνω για θήκη. Υπάρχει στην Ελλάδα; Ταιριάζει με άλλο μοντέλο που κυκλοφορεί στην αγορά;
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες. Πολύ καλό. Τώρα ψάχνω για θήκη. Υπάρχει στην Ελλάδα; Ταιριάζει με άλλο μοντέλο που κυκλοφορεί στην αγορά;

 

ebay θα βρεις οτι θελεις ... :)

 

και σε πολυ καλητερες τιμες απο Ελληνικα καταστηματα ;)

23503.jpg

Ψαχνω ΚΟΜΙΚΣ Disney

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το πήρα χθες. Πολύ καλό. Τώρα ψάχνω για θήκη. Υπάρχει στην Ελλάδα; Ταιριάζει με άλλο μοντέλο που κυκλοφορεί στην αγορά;

 

Προτίμησε καλύτερα μια θήκη που να προορίζεται αποκλειστικά για τη συσκευή σου και για τέτοια πράγματα το eBay είναι όντως μονόδρομος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ebay θα βρεις οτι θελεις ... :)

 

και σε πολυ καλητερες τιμες απο Ελληνικα καταστηματα ;)

 

στειλε μου pm. εχω δυο να σου δωσω.μια διαφανες λευκη και μια μπλε

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, και ο Sygic και ο Navigon στο Play store είναι από τους καλύτερους πλοηγους! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Grand Duos (I9082)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...