Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, βλέπω από εχθές πως το expancys έχει άμεση διαθεσιμότητα (59 τεμάχια, πριν λίγο) το HTC one στο ασημί χρώμα, αυτό σημαίνει πως όλοι όσοι περίμεναν το one σε ασημί, τα παιδιά από εδώ μέσα, το έχουν παραλάβει?
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, βλέπω από εχθές πως στο expancys έχει άμεση διαθεσιμότητα (59 τεμάχια, πριν λίγο) το HTC one στο ασημί χρώμα, αυτό σημαίνει πως όλοι όσοι περίμεναν το one σε ασημί έχουν παραλάβει?

 

Μην τους ακούς...

Εγώ 8/3 και ακόμα...

Σήμερα το ακυρωσα... Το προμηθεύτηκα από αλλού γιατί αν περίμενα αυτούς, μετά το Πάσχα...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μην τους ακούς...

Εγώ 8/3 και ακόμα...

Σήμερα το ακυρωσα... Το προμηθεύτηκα από αλλού γιατί αν περίμενα αυτούς, μετά το Πάσχα...

 

Α, ωραία μας δουλεύουν ψιλό γαζί...εγώ από τη προηγούμενη εβδομάδα έκανα παραγγελία το μαύρο...κατάλαβα, καλό Δεκαπενταύγουστο!!! :p

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Α, ωραία μας δουλεύουν ψιλό γαζί...εγώ από τη προηγούμενη εβδομάδα έκανα παραγγελία το μαύρο...κατάλαβα, καλό Δεκαπενταύγουστο!!! :p

 

Το μαυρο κιόλας??? Υπομονή...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, βλέπω από εχθές πως το expancys έχει άμεση διαθεσιμότητα (59 τεμάχια, πριν λίγο) το HTC one στο ασημί χρώμα, αυτό σημαίνει πως όλοι όσοι περίμεναν το one σε ασημί, τα παιδιά από εδώ μέσα, το έχουν παραλάβει?

 

Εννοείται πως γράφουν ότι να ναι καθώς δεν έχουν εξυπηρετήσει ακόμα τις προπαραγγελιες...

Link to comment
Share on other sites

Μαύρα κομμάτια έστειλε την παρασκευή η handtech ουσιαστικά εξυπηρέτησε της προπαραγγελίες έως 8/3.

@ταξιδιώτης22: Η αναβάθμιση δεν έχει ούτε σε εμένα και γενικά δεν την έχει πάρει κανείς με Αγγλική Sim Free συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Το μαυρο κιόλας??? Υπομονή...

 

κατάλαβα...thanks :)

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως γράφουν ότι να ναι καθώς δεν έχουν εξυπηρετήσει ακόμα τις προπαραγγελιες...

 

Θεωρώ πως θα ήταν πιο τίμιο αν έλεγαν την αλήθεια.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως γράφουν ότι να ναι καθώς δεν έχουν εξυπηρετήσει ακόμα τις προπαραγγελιες...

 

Στο xda στο νήμα για την Εxpansys υπάρχει αιτιολογία γιατι γίνεται αυτο. Σύμφωνα με επίσημη αναλοίνωση της Expansys (Αγγλίας) το στοκ που βλέπετε στο site είναι οι διαθέσιμες συκευές στην αποθήκή παρόλα αυτά στην πραγματικότητα αυτές δεν είναι διαθέσιμες για άμεση πώληση μια και είναι ηδη πουλημένες σε αυτόυς που είχαν προ-παραγγείλει όταν δεν υπήρχε στοκ και το expansys δεχόταν παραγγελίες. Όταν γίνει η εκκαθάριση τότε συνήθως λέει out of stock.

Για αυτο όποιος θέλει να πάρει η λύση είναι Amazon που πουλάει μόνο όταν έχει stock και πλέον δεν δέχεται προ-παραγγελίες.(και Έλλαδα αν κάποιος μπορεί να το βρει απο skroutz)

 

Για όποιον ενδιαφέρεται το Amazon.co.uk έχει stock.(αλλά όχι για πολύ)

Edited by mmathiou
Link to comment
Share on other sites

Στο xda στο νήμα για την Εxpansys υπάρχει αιτιολογία γιατι γίνεται αυτο. Σύμφωνα με επίσημη αναλοίνωση της Expansys (Αγγλίας) το στοκ που βλέπετε στο site είναι οι διαθέσιμες συκευές στην αποθήκή παρόλα στην πραγματικότητα αυτές δεν είναι διαθέσιμες για άμεση πώληση μια και είναι ηδη πουλημένες σε αυτόυς που είχαν προ-παραγγείλει όταν δεν υπήρχε στοκ και το expansys δεχόταν παραγγελίες. Όταν γίνει η εκκαθάριση τότε συνήθως λέει out of stock.

Για αυτο όποιος θέλει να πάρει η λύση είναι Amazon που πουλάει μόνο όταν έχει stock και πλέον δεν δέχεται προ-παραγγελίες.(και Έλλαδα αν κάποιος μπορεί να το βρει απο skroutz)

 

Το γνωρίζω πολύ καλά καθώς προμηθευομαι συσκευές εδώ και χρόνια από την εξπανσυς. Πρόσφατα άλλαξαν και οι Έλληνες εργαζόμενοι και άλλαξαν διάφορα πράγματα, αλλά δεν είναι του παρόντος...

Είναι θέμα logistics ξεκάθαρα, καθώς πλέον βλέπουμε το ίδιο στοκ με τους Άγγλους, σε αντίθεση με τις γαλλικές αποθήκες του παρελθόντος...

Link to comment
Share on other sites

Στο xda στο νήμα για την Εxpansys υπάρχει αιτιολογία γιατι γίνεται αυτο. Σύμφωνα με επίσημη αναλοίνωση της Expansys (Αγγλίας) το στοκ που βλέπετε στο site είναι οι διαθέσιμες συκευές στην αποθήκή παρόλα αυτά στην πραγματικότητα αυτές δεν είναι διαθέσιμες για άμεση πώληση μια και είναι ηδη πουλημένες σε αυτόυς που είχαν προ-παραγγείλει όταν δεν υπήρχε στοκ και το expansys δεχόταν παραγγελίες. Όταν γίνει η εκκαθάριση τότε συνήθως λέει out of stock.

Για αυτο όποιος θέλει να πάρει η λύση είναι Amazon που πουλάει μόνο όταν έχει stock και πλέον δεν δέχεται προ-παραγγελίες.(και Έλλαδα αν κάποιος μπορεί να το βρει απο skroutz)

 

Για όποιον ενδιαφέρεται το Amazon.co.uk έχει stock.(αλλά όχι για πολύ)

 

Τώρα ισχύει αυτό η θα τη πάθουμε όπως στο expancys?

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Τώρα ισχύει αυτό η θα τη πάθουμε όπως στο expancys?

 

Ισχύει , εγω απο έκει αγόρασα και περιμένω, και υπάρχουν και αλλά παιδιά απο εδώ που αγόρασαν απο amazοn (δες παραπάνω μυν.)

 

ΥΓ. Μολίς κάνεις παραγγελία το Amazon θα σου δώσει ημέρα αποστολής και θα δείς οτι ισχύει.(προσεχε να γράφει "Dispatched from and sold by Amazon.co.uk.")

Edited by mmathiou
Link to comment
Share on other sites

Τώρα ισχύει αυτό η θα τη πάθουμε όπως στο expancys?

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000NTBLV0/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Έχε καθημερινά τον νού σου. Μόλις εμφανίσει στοκ, χτύπα το! Την άλλη μέρα κιόλας θα γίνει αποστολή. Σε μια βδομάδα θα είναι σπίτι σου. Δυστυχώς δεν έχει γρήγορη αποστολή μόνο απλό ταχυδρομίο (royal mail) αλλά σου εγγυώνται πώς αν τυχόν χαθεί ή οτιδήποτε θα αποζημιωθείς κανονικά οπότε μην ανησυχείς ούτε γι'αυτο.

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000NTBLV0/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Έχε καθημερινά τον νού σου. Μόλις εμφανίσει στοκ, χτύπα το! Την άλλη μέρα κιόλας θα γίνει αποστολή. Σε μια βδομάδα θα είναι σπίτι σου. Δυστυχώς δεν έχει γρήγορη αποστολή μόνο απλό ταχυδρομίο (royal mail) αλλά σου εγγυώνται πώς αν τυχόν χαθεί ή οτιδήποτε θα αποζημιωθείς κανονικά οπότε μην ανησυχείς ούτε γι'αυτο.

 

Ακόμη λέει 7 διαθέσιμα, αλλά αυτό με το απλό ταχυδρομείο το φοβάμαι λίγο, ούτε τηλέφωνο, ούτε tracking number, είμαι λίγο δυσταχτικός και λέω να περιμένω τους πιο γρήγορους της Ευρώπης :lol: :p :p:p

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το μόνο σπαστικό.Χωρίς tracking number , περιμένεις και περιμένεις σαν τους τύπους στην διαφημιση το ουίσκι να ωριμάσει πετώντας τάπες!:(:mad::cry: Με την αγωνία στο φουλ , θα φθάσει, δεν θα φθάσει, θα φθάσει...

 

Εχω αγωνία να δω πως θα συμπεριφερθούν στο s4 που λογικά απο αυριο θα υπάρχει σχεδόν παντου στην ελλάδα....

Αν και σε αυτό αρχίσουν τα ιδια , απλά θα πάρουν Χ....

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το έχει και πιο ακριβό 80 λίρες περίπου (μαζί με τις 25 του ταχ.)?
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Εχω αγωνία να δω πως θα συμπεριφερθούν στο s4 που λογικά απο αυριο θα υπάρχει σχεδόν παντου στην ελλάδα....

Αν και σε αυτό αρχίσουν τα ιδια , απλά θα πάρουν Χ....

 

Νικολα εκεί θα είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα. 2 μεγάλες παρτίδες και θα ικανοποιηθουν όλοι οι early adopters...

Link to comment
Share on other sites

Νικολα εκεί θα είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα. 2 μεγάλες παρτίδες και θα ικανοποιηθουν όλοι οι early adopters...

Μακάρι ρε φίλε!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εχω αγωνία να δω πως θα συμπεριφερθούν στο s4 που λογικά απο αυριο θα υπάρχει σχεδόν παντου στην ελλάδα....

Αν και σε αυτό αρχίσουν τα ιδια , απλά θα πάρουν Χ....

 

Απο όσο ξέρω η κυκλοφορία του S4 πήγε μια εβδομάδα πίσω, οπότε δεν νομίζω να είναι διαθέσιμο αύριο.

Μην ξεχνάς οτι και το S3 τον πρώτο μήνα που κυκλοφόρησε πέρσι είχε προβλήματα διαθεσιμότητας.

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι για οποιον το γνωριζει,μιας και δεν εχω διαβασει ολο το νημα. Ποιο χρωμα εχει την μεγαλυτερη ζητηση ?

Ευχαριστω πολυ !

Link to comment
Share on other sites

Απο όσο ξέρω η κυκλοφορία του S4 πήγε μια εβδομάδα πίσω, οπότε δεν νομίζω να είναι διαθέσιμο αύριο.

Μην ξεχνάς οτι και το S3 τον πρώτο μήνα που κυκλοφόρησε πέρσι είχε προβλήματα διαθεσιμότητας.

 

Μεχρι την Τεταρτη θα υπαρχει κανονικη διαθεσιμοτητα σε ολες τις αλυσιδες.

Οχι απλετα κομματια, αλλα θα καλυφθει κανονικα η αρχικη ζητηση.

Καποια ισως και απο αυριο να το πουλανε κανονικα, αν κινηθουν timely οι αποθηκες τους...

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι για οποιον το γνωριζει,μιας και δεν εχω διαβασει ολο το νημα. Ποιο χρωμα εχει την μεγαλυτερη ζητηση ?

Ευχαριστω πολυ !

Εμ'ενα με κερδισε το μαυρο αλλα δεν το βρηκα πουθενα...

Οπότε πηρα το ασημι

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εμ'ενα με κερδισε το μαυρο αλλα δεν το βρηκα πουθενα...

Οπότε πηρα το ασημι

Και εμενα Νικολα αυτο με εχει κερδισει !

Νομιζω και τους περισσοτερους (?) :worry: !

 

thanks !

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου βγάζει ακόμη αναβάθμιση σε 1.29 (έκανα και επανεκκίνηση).

Το έχω από το expansys.

Κατά τα άλλα όλα τέλεια.

Edited by dimotika
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...