Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο κάμερα είστε ευχαριστημένοι;

 

εγω την ημερα που την δοκιμασα ναι, καλυτερα ας μας πουνε τα μπαιδια που το εχουν καιρο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Απο κάμερα είστε ευχαριστημένοι;
Την μερα βγαζει καλες. Σε σκοτεινα μερη και βραδυ δεν θα την ελεγα καλη.

Παρε μια προσφατη ημερας απο το Ελατοχωρι.

http://i58.photobucket.com/albums/g273/songless_bird/th_IMG_20140423_142620_zpsu9gvvyzg.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω θεμα, αφου εγκατεστησα το Power tool κανω reboot και σταματα στο logo της εταιριας, δεν ανοιγει το κινητο, τι κανουμε τωρα? εκανα και hard reset (power+volume up) αλλα δε γινετε τιποτα
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω θεμα, αφου εγκατεστησα το Power tool κανω reboot και σταματα στο logo της εταιριας, δεν ανοιγει το κινητο, τι κανουμε τωρα? εκανα και hard reset (power+volume up) αλλα δε γινετε τιποτα

 

Ψυχραιμία. Βγάλε την μπαταρία και ξανά βάλε την. Θα κάνει reboot.

Εσύ όμως για έκανες reboot μετά το power tools? Δεν χρειαζόταν

Edited by sakisgi
Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμία. Βγάλε την μπαταρία και ξανά βάλε την. Θα κάνει reboot.

Εσύ όμως για έκανες reboot μετά το power tools? Δεν χρειαζόταν

 

την εβγαλα και δεν εκανε τιποτα, κανονικα εκανα reboot, τι γινετε? πρωτη φορα το κανω reboot και κολλησε, δε γινετε τιποτα, αναβοσβηνει το κοκκινο λαμπακι και τιποτα αλλο

edit τελικα ανοιξε μετα απο 5 λεπτα, τι παιζει παιδια? στο google που διαβασα πολλα εμειναν τουβλο, δεν αρχισαμε καλα

edit2 εκανα παλι reboot να δω τι παιζει και παλι μια απο τα ιδια, κολλημενο στο logo, δε παμε καλα

edit3 πως φλασαρω παλι την ρομ?

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα!! Παιδιά παρατήρησα ένα σοβαρο bug κατά την προβολή των φωτο της κάμερας. Δεν μπορώ να περιηγηθω με απλό swipe, πρέπει να γυρίσω πίσω για να επιλέξω την επομενη...μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση?? Φαίνεται πολύ χαζό να μην σκέφτηκαν κάτι τόσο απλό, που το έχουν όλα τα κινητα
Link to comment
Share on other sites

την εβγαλα και δεν εκανε τιποτα, κανονικα εκανα reboot, τι γινετε? πρωτη φορα το κανω reboot και κολλησε, δε γινετε τιποτα, αναβοσβηνει το κοκκινο λαμπακι και τιποτα αλλο

edit τελικα ανοιξε μετα απο 5 λεπτα, τι παιζει παιδια? στο google που διαβασα πολλα εμειναν τουβλο, δεν αρχισαμε καλα

edit2 εκανα παλι reboot να δω τι παιζει και παλι μια απο τα ιδια, κολλημενο στο logo, δε παμε καλα

edit3 πως φλασαρω παλι την ρομ?

Δοκιμασε να απενεργοποιησεις την ερωτηση pin στο ανοιγμα. Μετα δες ποση ωρα κανεις να ανοιξει.

Με το blackberry link μπορεις να περασεις παλι το λειτουργικο.

 

Καλό μήνα!! Παιδιά παρατήρησα ένα σοβαρο bug κατά την προβολή των φωτο της κάμερας. Δεν μπορώ να περιηγηθω με απλό swipe, πρέπει να γυρίσω πίσω για να επιλέξω την επομενη...μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση?? Φαίνεται πολύ χαζό να μην σκέφτηκαν κάτι τόσο απλό, που το έχουν όλα τα κινητα
Αν τις ανοιγεις απο τον file browser , ναι δεν μπορεις να πας στην επομενη. Απο την εφαρμογη εικονες ομως και την ιδια την εφαρμογη της καμερας οταν πατησεις να δεις την φωτο απο κατω αριστερα που σου δειχνει την προεσκοπιση, τουλαχιστον εγω κανω swipe κανονικα χωρις να εχω πειραξει κατι.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα!! Παιδιά παρατήρησα ένα σοβαρο bug κατά την προβολή των φωτο της κάμερας. Δεν μπορώ να περιηγηθω με απλό swipe, πρέπει να γυρίσω πίσω για να επιλέξω την επομενη...μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση?? Φαίνεται πολύ χαζό να μην σκέφτηκαν κάτι τόσο απλό, που το έχουν όλα τα κινητα

 

?? Εχεις βάλει τις φωτογραφίες σε διαφορετικό φάκελλο μήπως ;

Δεν μπορώ να φανταστώ τίποτε άλλο. Φυσικά και κανει swipe ...

BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να απενεργοποιησεις την ερωτηση pin στο ανοιγμα. Μετα δες ποση ωρα κανεις να ανοιξει.

Με το blackberry link μπορεις να περασεις παλι το λειτουργικο.

 

Καλημερα φιλε, τωρα ανοιξε κανονικα, μ εσωσες , αυτο συμβαινει και σε σας με το pin?σ ευχαριστω πολυ, μ εβγαλες απο περιπετειες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε, τωρα ανοιξε κανονικα, μ εσωσες , αυτο συμβαινει και σε σας με το pin?σ ευχαριστω πολυ, μ εβγαλες απο περιπετειες :)

 

Καλημέρα! Έτσι κι αλλιώς θα σου άνοιγε απλώς θα έκανε περισσότερη ώρα. Και σε εμένα το ίδιο κάνει απλώς δεν με ενοχλεί γιατί restart του κάνω πολύ σπάνια.;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα .

Παρελαβε ενας φιλος ενα μεταχειρισμενο blackberry απο γνωστο site ελληνικο ins….

και γραφει στην συσκευασια regional indonesia

θα εχει προβλημα με εγγυησεις λογω του οτι γραφει ινδονησια και οχι ευρωπη ?

Ευχαριστω

Edited by gatokefalo
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε, τωρα ανοιξε κανονικα, μ εσωσες , αυτο συμβαινει και σε σας με το pin?σ ευχαριστω πολυ, μ εβγαλες απο περιπετειες :)
Ναι ειναι ενα bug που υπαρχει σε αυτη την εκδοση και θα το διορθωσουν.

καλημερα .

Παρελαβε ενας φιλος ενα μεταχειρισμενο blackberry απο γνωστο site ελληνικο ins….

και γραφει στην συσκευασια regional indonisia

θα εχει προβλημα η οχι ?

Ευχαριστω

Απο αποψη εγγυησης λες; Γιατι η Ινδονησια ειναι απο τις μεγαλυτερες αγορες BB τηλεφωνων. Ως μοντελο ποιο ειναι; Να μην ειναι το stl 100-2 ή stl 100-1; Και να μην παιζει σωστα στα δικτυα στην Ελλαδα;

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

 

Απο αποψη εγγυησης λες; Γιατι η Ινδονησια ειναι απο τις μεγαλυτερες αγορες BB τηλεφωνων. Ως μοντελο ποιο ειναι; Να μην ειναι το stl 100-2 ή stl 100-1; Και να μην παιζει σωστα στα δικτυα στην Ελλαδα;

 

σορυ λαθος ποσταρα …αναφερομαι στο Q10 και οχι το Ζ

Το ξερω οτι ειναι η ινδονησια το αγαπημενο παιδι της blackberry …..

Aπλα αυτος του ειπε οτι αγοραστηκε απο skroutzομαγαζο στην ελλαδα

Υπαρχει περιπτωση skroutzoμαγαζο ελληνικο να φερνει απο ινδονησια και οχι ευρωπαικης ενωσης ?

Ειναι το Q10 αλλα ειναι το 4g μοντελο SQN100-3 αυτο που δουλευει και στις ελληνικες συχνοτητες 4g και δουλευει ρολοι …

Περιμενουμε να μας στειλει αποδειξη μεσω email , διοτι δεν την βρισκει ….

Edited by gatokefalo
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση skroutzoμαγαζο ελληνικο να φερνει απο ινδονησια και οχι ευρωπαικης ενωσης ?.

 

Ναι αμε.

 

Εχει συμβει από μαγαζί στο skroutz με τρια γραμματα...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι αμε.

 

Εχει συμβει από μαγαζί στο skroutz με τρια γραμματα...

 

ναι καταλαβα πιο λες .

Το θεμα ειναι αν παθει κατι τοτε το δινεις στο καταστημα που αγοραστηκε ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ναι καταλαβα πιο λες .

Το θεμα ειναι αν παθει κατι τοτε το δινεις στο καταστημα που αγοραστηκε ?

ευχαριστω

Ναι, γι' αυτό απόδειξη πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έτσι κι αλλιώς θα σου άνοιγε απλώς θα έκανε περισσότερη ώρα. Και σε εμένα το ίδιο κάνει απλώς δεν με ενοχλεί γιατί restart του κάνω πολύ σπάνια.;)

μαλιστα, και εγω δε κανω συχνα restart, ετυχε εκανα χτες και τρομαξα, 5 λεπτα για ν ανοιξει το κινητο? τεσπα παλι καλα :lol:

 

Ναι ειναι ενα bug που υπαρχει σε αυτη την εκδοση και θα το διορθωσουν.

ωραια, θα περιμενουμε τι αλλο μπορουμε να κανουμε? υπαρχουν αλλα bug για να ξερω?

Link to comment
Share on other sites

 

 

ωραια, θα περιμενουμε τι αλλο μπορουμε να κανουμε? υπαρχουν αλλα bug για να ξερω?

Εγω περα απο αυτο εχω δει ενα με τον τηλεφωνικο καταλογο. Αν γυρισεις την γλωσσα συσκευης στα αγγλικα και μετα παλι ελληνικα, μετα δεν αναγνωριζει στην εφαρμογη του τηλ. καταλογου την γρηγορη αναζητηση γραμματος απο τη στηλη στα δεξια για ελληνικα ονοματα.. Γνωστα αλλα bug μπορει να μην εμφανιστουν στην συσκευη σου . Δεν υπαρχουν και πολλα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εγω περα απο αυτο εχω δει ενα με τον τηλεφωνικο καταλογο. Αν γυρισεις την γλωσσα συσκευης στα αγγλικα και μετα παλι ελληνικα, μετα δεν αναγνωριζει στην εφαρμογη του τηλ. καταλογου την γρηγορη αναζητηση γραμματος απο τη στηλη στα δεξια για ελληνικα ονοματα.. Γνωστα αλλα bug μπορει να μην εμφανιστουν στην συσκευη σου . Δεν υπαρχουν και πολλα.

 

ok ευχαριστω, μπορουμε να κλεινουμε το κινητο η να κανουμε reboot χωρις το power κουμπι? μπορουμε να κλειδωνουμε το κινητο με μια κινηση οταν ειναι σε αναμονη και οχι να περιμενουμε ποτε θα περασουν τα δευτερολεπτα ? οσο αφορα τις επαφες και εμενα δε τις βγαζει σωστα, οπως θα επρεπε, λιγο ανακατομα υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω, μπορουμε να κλεινουμε το κινητο η να κανουμε reboot χωρις το power κουμπι? μπορουμε να κλειδωνουμε το κινητο με μια κινηση οταν ειναι σε αναμονη και οχι να περιμενουμε ποτε θα περασουν τα δευτερολεπτα ? οσο αφορα τις επαφες και εμενα δε τις βγαζει σωστα, οπως θα επρεπε, λιγο ανακατομα υπαρχει
Τιποτα απο ολα αυτα :O Ισως με καποιες εφαρμογες επι πληρωμη. Εγω παντως εχω θηκη με μαγνητικο κάλυμμα που οταν την αγοιγεις ανοιγει η οθονη και οταν την κλεινεις κλεινει. Οπως το ipad.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα απο ολα αυτα :O Ισως με καποιες εφαρμογες επι πληρωμη. Εγω παντως εχω θηκη με μαγνητικο κάλυμμα που οταν την αγοιγεις ανοιγει η οθονη και οταν την κλεινεις κλεινει. Οπως το ipad.

 

για δωσε link να δω ποια ειναι

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...