Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[/color]

Πολύ πιο όμορφα :).Δες τα εδω και Live.

 

 

http://crackberry.com/blackberry-os-103-new-features-and-additions-roundup

Στην δική μου δοκιμή είχα πολλά προβλήματα με αρκετές εφαρμογές όπως ρολόι-ημερολόγιο-κλήσεις κλπ.Τα περισσότερα επειδή έχω το z10-1.Όλα όμως θα διορθωθούν.

 

καλο φαινετε, αν μπορουσαμε να εχουμε και 5 σειρες εικονιδιων σε καθε σελιδα θα ηταν ολα τα λεφτα

 

εχει κανεις το hub++LED? θελω να ρωτησω πως γινεται να σταματαει το led, χωρις να χρειαστει να ξεκλειδωσω, κανοντας μονο preview τις ειδοποιησεις.

στο power tool εχει μια επιλογη the wave, περνώντας το δαχτυλο πανω απο το λαμπακι σβηνει, κοιτα μηπως εχει και το hub++LED κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στο power tool εχει μια επιλογη the wave, περνώντας το δαχτυλο πανω απο το λαμπακι σβηνει, κοιτα μηπως εχει και το hub++LED κατι τετοιο

 

εχει το face-down (flip) στο ++ μονο. κριμα γτ αυτο που λες φενεται πιο βολικο. τεσπα μακαρι να ειχε απο μονη της η συσκευη την επιλογη με τα leds. anyway, tnx!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : υπάρχει δυνατότητα να απενεργοποιηθει το ζουμ που γίνεται στο μενού ή στο hub ή και αλλού;; μοιάζει περισσότερο με bug πάρα σαν δυνατότητα του κινητου... δυσκολεύει τη χρήση του κινητού. Αφού όταν ζουμάρεις τέρμα αρχίζει να δονείται η οθόνη....περιεργα πράγματα..
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : υπάρχει δυνατότητα να απενεργοποιηθει το ζουμ που γίνεται στο μενού ή στο hub ή και αλλού;; μοιάζει περισσότερο με bug πάρα σαν δυνατότητα του κινητου... δυσκολεύει τη χρήση του κινητού. Αφού όταν ζουμάρεις τέρμα αρχίζει να δονείται η οθόνη....περιεργα πράγματα..

Ζουμ;;; Εχεις ενεργοποιησει την Λειτουργια μεγεθυνσης; Πηγαινε ρυθμισεις -> προσβασιμοτητα και κλεισε την λειτουργεια.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ζουμ;;; Εχεις ενεργοποιησει την Λειτουργια μεγεθυνσης; Πηγαινε ρυθμισεις -> προσβασιμοτητα και κλεισε την λειτουργεια.

 

Thanks! Ήταν απλό τελικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο snap σας δουλευει κανονικα το viber? Εμενα οταν βαζω τον αριθμο του τηλεφωνου μου για να μου στειλει μηνυμα να γινει η ενεργοποιηση μου βγαζει σφαλμα
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Κάντε απενεργοποίηση του viber και μετά κατεβάστε την έκδοση για bb.είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και δουλεψε.
Link to comment
Share on other sites

κ εμένα το ίδιο.Αναγκάστικα κ το κατέβασα από snap

Απο snap κατεβασα και δεν δουλευει.

Κάντε απενεργοποίηση του viber και μετά κατεβάστε την έκδοση για bb.είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και δουλεψε.

 

Για blackberry η εκδοση δεν υποστυριζει Ελληνικα.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

το snap που λετε, ειναι για να κατεβαζουμε adroid apps?? το βρησκουμε στο bbworld? πως γινεται?
Alcatel OT Max db > Alcatel OT 511 > Alcatel OT 715 > Nokia 6230i > Nokia 6290 > Nokia 5530 > Nokia E5-00 > BB Q10 > Xiaomi Mi A1
Link to comment
Share on other sites

το snap που λετε, ειναι για να κατεβαζουμε adroid apps?? το βρησκουμε στο bbworld? πως γινεται?

 

Καλημερα , ευκολο ειναι http://crackberry.com/how-use-snap-blackberry-1021-install-android-apk-files

Link to comment
Share on other sites

Απο snap κατεβασα και δεν δουλευει.

εμένα αυτό μου το έκανε όταν το κατέβασα από bbw.Από snap δουλεύει μια χαρά.Διέγραψετο και ξανακάνε εγκατάσταση μήπως κ στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξερει κανεις τι παιζει με το blackberry os και τις επιδόσεις του στο z10 συγκεκριμένα Απο οτι κατάλαβα ειναι καλο αλλά δεν εχει πολλές εφαρμογες και οτι μερικες απο αυτες ειναι ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΕΣ.

 

Αν καποιος εχει δοκιμασει τις παρακατω εφαρμογες ας μου πει τις εντυπωσεις του

 

viber

skype

real racing 3

asphalt 8

despicable me

 

1Υπάρχει καποια εφαρμογη για gps,

2απο παιχνιδια πως παμε,

3laggarei καθολου,

4το blackberry hub λειτουργει ΓΙΑ gmail viber και skype;;

5 Η καμερα καλη? η εφαρμογη καλη?

 

Α και κατι αλλο τι παιζει με το Snap. Λειτουργει πράγματι ομαλά η κολλάνε η εφαρμογές Αν κάνω κάποια αναβάθμιση η εφαρμογές θα μείνουν ίδιες. Βαραίνει το σύστημα ΟΤΑν Εγκαθιστώ τέτοιες android εφαρμογές

 

Αν κάποιος εχει ενα z10 ας κανει τον κοπο να μου απαντησει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξερει κανεις τι παιζει με το blackberry os και τις επιδόσεις του στο z10 συγκεκριμένα Απο οτι κατάλαβα ειναι καλο αλλά δεν εχει πολλές εφαρμογες και οτι μερικες απο αυτες ειναι ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΕΣ.

 

Αν καποιος εχει δοκιμασει τις παρακατω εφαρμογες ας μου πει τις εντυπωσεις του

 

viber

skype

real racing 3

asphalt 8

despicable me

 

1Υπάρχει καποια εφαρμογη για gps,

2απο παιχνιδια πως παμε,

3laggarei καθολου,

4το blackberry hub λειτουργει ΓΙΑ gmail viber και skype;;

5 Η καμερα καλη? η εφαρμογη καλη?

 

Α και κατι αλλο τι παιζει με το Snap. Λειτουργει πράγματι ομαλά η κολλάνε η εφαρμογές Αν κάνω κάποια αναβάθμιση η εφαρμογές θα μείνουν ίδιες. Βαραίνει το σύστημα ΟΤΑν Εγκαθιστώ τέτοιες android εφαρμογές

 

Αν κάποιος εχει ενα z10 ας κανει τον κοπο να μου απαντησει

 

θα σου πω με λιγα λογια, σαν λειτουργικο και σαν συσκευη ειναι πολυ καλο, αλλα υποφερει παρα μα παρα πολυ στις εφαρμογες, οπως το viber απο bbworld που ειναι για τις κλοτσιες και απο snap σε αλλους δουλευει και σε αλλους οχι, το skype που το δοκιμασα μια χαρα δουλευει, για τα παιχνιδια δε ξερω, δε παιζω, το blackbbery hub δουλευει για ολα και η καμερα θα ελεγα οτι ειναι πολυ καλη, περνας απο snap android εφαρμογες αλλα μερικες δε δουλευουν και οσες δουλευουν αργουν ελαχιστα κατα το ανοιγμα που αυτο θα διορθωθει απ οτι λενε στην 10.3 εκδοση, γενικα ειναι ενα πολυ καλο τηλεφωνο που αν διορθωθει λιγο στον τομεα των εφαρμογων θα ειναι τελειο :)

 

edit παληκαρια εχω μια απορια οσο αφορα με το viber, αν με διαγραψει ενας φιλος απο τον τηλεφωνικο του καταλογο εγω θα μπορω να τον βλεπω παλι στο viber? η θα μου βγαζει αγνωστος αριθμος? το εχετε δοκιμασει?

Link to comment
Share on other sites

Οχι εμενα απο bb δουλευει απο snap μου παρουσιαζει αυτο εδω.

http://s14.postimg.org/cki0rnasd/10410076_750397445011673_692594893_n.jpg?noCache=1401880150

Δεν εχει τυχει σε κανεναν αλλο ε?

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Οχι εμενα απο bb δουλευει απο snap μου παρουσιαζει αυτο εδω.

http://s14.postimg.org/cki0rnasd/10410076_750397445011673_692594893_n.jpg?noCache=1401880150

Δεν εχει τυχει σε κανεναν αλλο ε?

 

τι δεν εχει τυχει?στους περισσοτερους αυτο βγαζει ομοιως και σε μενα

Link to comment
Share on other sites

τι δεν εχει τυχει?στους περισσοτερους αυτο βγαζει ομοιως και σε μενα

 

Δηλαδη ξεχναμε viber. Και πρωτη φορα το χρειαζομαι στην ζωη μου τοσο πολυ :mad:

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ε ρε κόλλημα με το viber...Γιατί Δεν λέτε στους άλλους να βάλoun bbm...cross platform είναι και τζάμπα...

 

Γιατι ρε φιλε τωρα την γνωρισα και μου εδωσε το τηλεφωνο της. Και μου ειπε οτι εχει viber. Τι να τις ελεγα βαλε bbm :lol:

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!

Οχι καρ...κι θα βαλεις bbm

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε κόλλημα με το viber...Γιατί Δεν λέτε στους άλλους να βάλoun bbm...cross platform είναι και τζάμπα...

 

ειναι λογικο αυτο που λες? αντι να κατσουν να το φτιαξουν θα στελνουμε μηνυματα σε τοσες επαφες να περασουν το bbm? μονο δουλεμα δε τρωμε , το viber ειναι μια εφαρμογη που εχει ολος ο κοσμος και δε δικαιολογειτε η bb να μη μπορει να βρει λυση

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδη ξεχναμε viber. Και πρωτη φορα το χρειαζομαι στην ζωη μου τοσο πολυ :mad:

 

κατεβασε το απο bbworld, ψιλο δουλευει

Link to comment
Share on other sites

edit παληκαρια εχω μια απορια οσο αφορα με το viber, αν με διαγραψει ενας φιλος απο τον τηλεφωνικο του καταλογο εγω θα μπορω να τον βλεπω παλι στο viber? η θα μου βγαζει αγνωστος αριθμος? το εχετε δοκιμασει?

Δεν παιζει ρολο αν το σβησεις εσυ. Απο την στιγμη που εχει γινει συνδεση ενος τηλεφωνικου αριθμου με το viber , αυτη η επαφη θα φαινεται για παντα ως χρηστης viber στους server της εταιρειας ακομη και αν ο αλλος σβησει την εφαρμογη.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ειναι λογικο αυτο που λες? αντι να κατσουν να το φτιαξουν θα στελνουμε μηνυματα σε τοσες επαφες να περασουν το bbm? μονο δουλεμα δε τρωμε , το viber ειναι μια εφαρμογη που εχει ολος ο κοσμος και δε δικαιολογειτε η bb να μη μπορει να βρει λυση

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

κατεβασε το απο bbworld, ψιλο δουλευει

 

Δεν με νοιαζει που δεν δουλευει σωστα αλλα το προβλημα ειναι οτι οι επαφες ειναι στα κινεζικα ολες.

Edit: Ξερει κανεις αν βγαινει της κοσμοτε το εικονιδιο το οποιο το βαζω σε φακελο αλλα μετα απα επανεκκινηση παρουσιαζετε στην αρχικη οθονη

Edited by morgan21
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει ρολο αν το σβησεις εσυ. Απο την στιγμη που εχει γινει συνδεση ενος τηλεφωνικου αριθμου με το viber , αυτη η επαφη θα φαινεται για παντα ως χρηστης viber στους server της εταιρειας ακομη και αν ο αλλος σβησει την εφαρμογη.

 

μαλιστα, ευχαριστω φιλε, αρα δε μπορουμε να καταλαβουμε ποιος μας διεγραψε, εκτος και αν υπαρχει καμια πατεντα

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν με νοιαζει που δεν δουλευει σωστα αλλα το προβλημα ειναι οτι οι επαφες ειναι στα κινεζικα ολες.

 

αυτο λεω οτι δε δουλευει σωστα :p

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η ίδια κατάσταση θα επικρατεί και στο skype etc... Κρίμα γιατί μου άρεσε σαν λειτουργικό και το z10 ειναι πολύ φθηνό αλλά τι να το κάνω αν δεν μπορώ να έχω apps
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...