Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό που σου λένε για τη διαθεσιμότητα έτσι είναι. Και αυτοί από κάποιον τα προμηθεύονται. Και στο Σκρουτζ δεν πρέπει να είσαι σίγουρη για τη διαθεσιμότητα. Καλό είναι να επικοινωνείς πάντα πριν προχωρήσεις σε οποιαδήποτε αγορά.

Σχετικά με την ακύρωση της παραγγελίας πρέπει να διαβάσεις τους όρους ή να επικοινωνήσεις με το e-shop ζητώντας να σου επιστέψουν τα χρήματα καθώς δεν έμεινες ευχαριστημένη από τις υπηρεσίες τους.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Θα περιμένω καλύτερα (ελπίζω να μην πάρει πάνω από εβδομάδα). Άλλωστε γενικά δεν είχα κανένα παράπονο, αλλά μόνο σ' αυτήν την περίπτωση στεναχωρήθηκα καθώς το περίμενα πως και πως! Κάθε εμπόδιο για καλό, ας σκεφτώ θετικά: θα έρθει με τις θήκες που παράγγειλα από το εξωτερικό :happy:

Όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχεις απόλυτο δίκιο. Θα περιμένω καλύτερα (ελπίζω να μην πάρει πάνω από εβδομάδα). Άλλωστε γενικά δεν είχα κανένα παράπονο, αλλά μόνο σ' αυτήν την περίπτωση στεναχωρήθηκα καθώς το περίμενα πως και πως! Κάθε εμπόδιο για καλό, ας σκεφτώ θετικά: θα έρθει με τις θήκες που παράγγειλα από το εξωτερικό :happy:

 

Σε οποιαδήποτε περίπτωση μπορείς να τους ορίσεις ένα χρονικό περιθώριο π.χ. πέντες εργάσιμες ημέρες, όπου μετά το πέρας τους, να σου επιστραφούν τα χρήματα. Εσύ παράλληλα κάνε την έρευνά σου και σε άλλα καταστήματα.

Σίγουρα αυτό που σου συνέβη δεν είναι ευχάριστο και σου χαλάει τον ενθουσιασμό της νέας αγοράς.

Υπομονή!

:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Σε οποιαδήποτε περίπτωση μπορείς να τους ορίσεις ένα χρονικό περιθώριο π.χ. πέντες εργάσιμες ημέρες, όπου μετά το πέρας τους, να σου επιστραφούν τα χρήματα. Εσύ παράλληλα κάνε την έρευνά σου και σε άλλα καταστήματα.

Σίγουρα αυτό που σου συνέβη δεν είναι ευχάριστο και σου χαλάει τον ενθουσιασμό της νέας αγοράς.

Υπομονή!

:whistle:

 

Σ ευχαριστώ πολύ!!! Μπορεί το σύμπαν να μην με θέλει στο Blackberry team αλλά εγώ θα έρθω! Τα λέμε σύντομα :ninja:

Όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ!!! Μπορεί το σύμπαν να μην με θέλει στο Blackberry team αλλά εγώ θα έρθω! Τα λέμε σύντομα :ninja:

 

Δεν είναι έτσι. Ήδη είσαι στην ομάδα μπέρυ, απλά σου έτυχε μια ατυχία.

Όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις μετα το update , μια φορτιση και μια επανεκκινηση. Το κινητο πεταει! Οι εφαρμογες ανοιγουν σχεδον αμεσα. Στην εφαρμογη docs to go που εδειχνε μια πολυχρωμη εικονα μεχρι να φορτωσει, ισα που την βλεπει το ματι σου τωρα. Native εφαρμογες ειναι αψογες στην εκκινηση. Εφαρμογες οπως ο καιρος σου δειχνουν αμεσα τα δεδομενα ακομη και αν εισαι σε 2G δικτυο. Ο browser σε 2G φορτωνει σελιδες λες και εισαι σε wifi. Αν εβγαζαν και την στιγμη που σου δειχνει την εφαρμογη πρωτα στο task manager και μετα σε full screen πιστευω θα ειχα αγχωθει απο την ταχυτητα :lol: Δοκιμαζω την μπαταρια τωρα. Σε αναμονη το βραδυ με ανοικτο wifi επεσε 10%. Καλυτερα απο πριν. Και σημερα απο τις 10 το πρωι με ανοικτα data ,browsing 3 ωρες(δεν το αφησα απο το χερι μου οσο ψωνιζε η γυναικα..), πλοηγηση gps κανενα 15λεπτο 10 λεπτα ομιλια η μπαταρια επεσε 40%. Πιστευω οτι εχουμε μια μικρη βελτιωση. Αν αντεξει τετοια χρηση και κλεισει 12ωρο χρηση και κοντα 24ωρο αναμονη.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις μετα το update , μια φορτιση και μια επανεκκινηση. Το κινητο πεταει! Οι εφαρμογες ανοιγουν σχεδον αμεσα. Στην εφαρμογη docs to go που εδειχνε μια πολυχρωμη εικονα μεχρι να φορτωσει, ισα που την βλεπει το ματι σου τωρα. Native εφαρμογες ειναι αψογες στην εκκινηση. Εφαρμογες οπως ο καιρος σου δειχνουν αμεσα τα δεδομενα ακομη και αν εισαι σε 2G δικτυο. Ο browser σε 2G φορτωνει σελιδες λες και εισαι σε wifi. Αν εβγαζαν και την στιγμη που σου δειχνει την εφαρμογη πρωτα στο task manager και μετα σε full screen πιστευω θα ειχα αγχωθει απο την ταχυτητα :lol: Δοκιμαζω την μπαταρια τωρα. Σε αναμονη το βραδυ με ανοικτο wifi επεσε 10%. Καλυτερα απο πριν. Και σημερα απο τις 10 το πρωι με ανοικτα data ,browsing 3 ωρες(δεν το αφησα απο το χερι μου οσο ψωνιζε η γυναικα..), πλοηγηση gps κανενα 15λεπτο 10 λεπτα ομιλια η μπαταρια επεσε 40%. Πιστευω οτι εχουμε μια μικρη βελτιωση. Αν αντεξει τετοια χρηση και κλεισει 12ωρο χρηση και κοντα 24ωρο αναμονη.

 

Με 6 ωρες ανοιχτά τα data , η μπαταρία είναι στο 72% και εμφανίζει χρόνο αναμονής 10 ώρες . για να δούμε

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ ομολογώ πως είναι καλύτερα τα πράγματα, πέρα από το άκυρο reboot που έκανε χτες όλα είναι προς το θετικό, ας ελπίσουμε να συνεχίσουν έτσι. Έχω μια απορία, ανοίγω ένα αρχείο pdf και θέλω ν αποθηκεύσω την μια σελίδα που έχει σε άλλο αρχείο, είτε pdf είτε word, γίνετε αυτό ; δε κατάφερα κάτι εκτός κ αν υπάρχει κάποιο app

 

Edit. Ok το βρήκα

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ενα μηνα με το z10 και ειναι εντελως διαφορετικο. δουλευοντας το, ξεχνας αμεσως android interface. ολα γινονται πιο γρηγορα! αρνητικο ειναι το μενου με τις επαφες. μου αρεσε το slide που εχουν τα androids, ενω αυτο εχει μια χαζη επιλογη μονο. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν γινεται οταν εχουμε τα ακουστικα συνδεδεμενα στο κινητο να παιζει και ο ηχος κλησης στα ακουστικα οταν καλουν, οχι μονο στο ηχειο του. το εχει παρατηρησει κανεις? τνχ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα έλεγχο για ενημέρωση αλλά τπτ καινούργιο. Τι παιζει; δε λαμβάνουμε την ίδια μέρα το update;

 

Παίζει ρόλο από που έγινε η αγορά και για ποια χώρα προορίζεται το κάθε κινητό, αργά γρήγορα θα έρθει κ σε σενα

Link to comment
Share on other sites

Done !!! παμε γερα , σιγα σιγα ολα στρωνουν

 

πριν μερικές μέρες πήρε και το twitter, πιθανά αυξάνεται ο αριθμός των ΒΒ10 συσκευών και αρχίζουν και προσέξουν περισότερο τις εφαρμογές

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση, μεσω bb link μπορω να περασω την αναβαθμηση πριν ερθει με wifi?

 

Ναι προφανώς μεσω bb link μπορείς να κάνεις update.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά έκανα έλεγχο για ενημέρωση αλλά τπτ καινούργιο. Τι παιζει; δε λαμβάνουμε την ίδια μέρα το update;

 

Δοκίμασε και με Blackberry Link αλλά και με ΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ρόλο από που έγινε η αγορά και για ποια χώρα προορίζεται το κάθε κινητό, αργά γρήγορα θα έρθει κ σε σενα

 

Μπορούμε να τις δούμε κάπως αυτές τις πληροφορίες?

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να τις δούμε κάπως αυτές τις πληροφορίες?
Europe Middle East and Africa: Starting May 27

Asia Pacific: Starting May 27

Canada: Starting May 27

Latin America: Starting mid-June

USA: We expect availability starting late-June"

 

Οπως σημειωνει. Εξαρταται απο τον παροχο. Σε wind που ειμαι το πηρα.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εγώ wind ακομα περιμένω το κινητό ειναι αγορασμένο απο birdphone

 

στην εφαρμογη device info x τι σου βγαζει στο model number?

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια βγάζει κ σε μένα... θα πρέπει να περιμένουμε λίγο την αναβάθμιση γιατί δεν την βγάζει ούτε ΌΤΑΝ ούτε με BlackBerry link

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες και στο κουτι

.. εκεί εμένα γράφει europe

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ουπς Ota εννοούσα όχι όταν χαχα

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη κοιταζα αλλου

 

Λεει STL100-2 Liverpool-4G/LTE

Regional Europe

 

OK το ίδιο λέει κ το δικό μου, έχω Vodafone cu, κ η αναβάθμιση ήρθε την πρώτη μέρα

Link to comment
Share on other sites

OK το ίδιο λέει κ το δικό μου, έχω Vodafone cu, κ η αναβάθμιση ήρθε την πρώτη μέρα

 

Wind εχω αλλα τιποτα ουτε με wifi και link ουτε με ΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Wind εχω αλλα τιποτα ουτε με wifi και link ουτε με ΟΤΑ

 

τι να πω δε ξερω, ο φιλος songless που εχει wind την πηρε την αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...