Jump to content

BlackBerry Z10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου βγαζει για την 10.0.3.521!!!!

 

Νομίζω οτι σου βγαζει αναβαθμιση για το παιχνίδι 2048, αν δεις γραφει 1.0.3.521, οχι 10.0.3.521! (πολυ ωραιο παιχνιδι btw)

 

Αλλωστε οι 10.0.xxx ειναι προγενεστερες εκδοσεις λειτουργικου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομίζω οτι σου βγαζει αναβαθμιση για το παιχνίδι 2048, αν δεις γραφει 1.0.3.521, οχι 10.0.3.521! (πολυ ωραιο παιχνιδι btw)

 

Αλλωστε οι 10.0.xxx ειναι προγενεστερες εκδοσεις λειτουργικου

 

χαχαχα την πατησα και τσαμπα χαρηκα!!!!!λολ:lol:

Link to comment
Share on other sites

απο 750 mA που το βγαζουν μαμα παμε στο 1.8Α? γιατι γινετε αυτο? μηπως κανανε λαθος την πρωτη φορα? ποιος ξερει :what:
Κοστος. Ο 750mA μπορει να κοστιζει 5€ και ο αλλος 30€. Μεχρι στιγμης δεν εχω δει κανεναν μεγαλο φορτιστη να μου δημιουργει προβλημα. Αντιθετα. Πολλες φορες εχω δει μηνυμα οτι η ισχυς δεν επαρκει και σταματαει να φορτιζει απο usb υπολογιστη και απο φορτιστες μικροτερους απο 750mA. Δυο φορες μου πεταξε και μηνυμα οτι για καλυτερη φορτιση να χρησιμοποιω γνησιο αξεσουαρ φορτισης( ειχα φορτισει με δανεικο κινεζο ταμπλετ φορτιστη).

Μόλις μου ήρθε Update 10.2.1.2941 (98MB)

Μολις ηρθε και σε εμενα.

Edited by songless_bird

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Στο crackberry υπάρχει σχετικό φόρουμ για την έκδοση 10.2.1.3175 (Software 2941)

http://forums.crackberry.com/blackberry-10-os-f269/blackberry-starts-worldwide-rollout-os-10-2-1-3175-software-2941-today-934405/

αλλά και στο Blackberry Support Forums

http://supportforums.blackberry.com/t5/BlackBerry-Z10/10-2-1-2941/m-p/2891292

 

Πρώτη εντύπωση: ανοίγει (start up) πιο γρήγορα από πριν.

Edited by sakisgi
Link to comment
Share on other sites

Ποοοο μέχρι να στρώσει το hub μετά το update. Δεν κατάλαβα διάφορες πάντως. Ακόμη και το διάγραμμα της μπαταρίας άργησε να ανοίξει. Ελπίζω να είχε να κάνει και με την κατανάλωση, όχι μόνο με την καταγραφή της απόδοσης.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Στο crackberry υπάρχει σχετικό φόρουμ για την έκδοση 10.2.1.3175 (Software 2941)

http://forums.crackberry.com/blackberry-10-os-f269/blackberry-starts-worldwide-rollout-os-10-2-1-3175-software-2941-today-934405/

αλλά και στο Blackberry Support Forums

http://supportforums.blackberry.com/t5/BlackBerry-Z10/10-2-1-2941/m-p/2891292

 

Πρώτη εντύπωση: ανοίγει (start up) πιο γρήγορα από πριν.

 

μακαρι, με ΟΤΑ την κανατε την αναβαθμιση? τωρα την περνω και εγω :)

Link to comment
Share on other sites

εγω νομιζω παλι λιγο πιο αργο εγινε, πατω ρυθμισεις απο το κεντρο ειδοποιησεων και βζαζει 1 δευτερολεπτο περιπου τη λεξη blackberry και μετα φορτωνει το ρυθμισεις αλλα και παλι αυτο (οι ρυθμισεις) κατεβαινει απο πανω προς τα κατω σαν κουρτινα, ετσι γινοταν αυτο και δε το καταλαβα?
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και στο z30.στο ξεκίνημα ητανε πολύ αργο

,στο hub ητανε όπως το περιέγραψε ο φιλος,της καθυστέρησης ητανε.κολλουσανε οι εφαρμογές και λαγκαρε..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα για Z30 τιποτα ακομη.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αναβαθμιση και το περασμα τρειων ωρων βλεπω το κινητο να κανει reboot απο μονο του , στα καλα καθουμενα :blink: , δε γινετε μαλλον θελει να μας τρελλανει, μου φαινετε θα ειναι το μοναδικο κινητο που δε θα μεινει στα χερια μου ουτε ενα μηνα
Link to comment
Share on other sites

Εμενα για Z30 τιποτα ακομη.

 

πηγαινε srttings/software updates/check for updates και θα εμφανιστει.

μου ψιλο εστρωσε παντως.

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε srttings/software updates/check for updates και θα εμφανιστει.

μου ψιλο εστρωσε παντως.

 

Αυτο κανω αλλα δεν...

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μην σκας... θα σου έρθει. Απλώς κάνε λίγο υπομονή;)

 

Χαχαχαχα! Αυτο ξερεις τι μου θυμισε ε?

Οταν ημασταν μικρα αυτο που μας ελεγαν οι γονεις μας οταν πηγαιναμε τουαλετα.:lol:

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα! Αυτο ξερεις τι μου θυμισε ε?

Οταν ημασταν μικρα αυτο που μας ελεγαν οι γονεις μας οταν πηγαιναμε τουαλετα.:lol:

 

εμενα μου θυμησε κατι που μας λενε οταν μεγαλωσουμε..συμβαινει σε ολους χαχαχαχ

 

παντως δεν εχω καταλαβει διαφορα στο z30...

 

ακυρο το σχολιο οτι δεν βλεπω διαφορα.εκανα επανεκινηση και φορτωσε σε χρονο ρεκορ..το σκρολαρισμα παει διαστημικα..ανοιγει εφαρμογες πολυ πιο γρηγορα.

Edited by dalton114
Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες Update 10.2.1.2941

 

το έλαβα και γω 99 MBs

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5 μέρες αναμονής που είχα και το μεταχειρισμένο bb που μου στείλανε σαν καινούριο (το έχω ήδη πληρώσει απ την Παρασκευή), σήμερα πήρα τηλ. να δω τι γίνεται στο σέρβις στα κεντρικά Αθήνας του e-shop (για να μου το αντικαταστήσουν με καινούριο) και μου είπαν πως σήμερα το έλαβαν. Ρώτησα πότε επιτέλους θα μου έρθει το καινούριο μου κινητό που παράγγειλα απ' την προηγούμενη Δευτέρα και μου είπανε ότι είναι ανάλογα με την διαθεσιμότητα (!!!). Καλά είναι δυνατόν; Όταν το παράγγειλα ήταν διαθέσιμο. Διαθέσιμο τι; Το μεταχειρισμένο με χτύπημα κινητό; Δεν θέλω να ρίξω το φταίξιμο αποκλειστικά στην εταιρία αλλά το κινητό το βρίσκω στο skroutz διαθέσιμο με πιο λίγα λεφτά κιόλας και μπορώ να το πάρω από εκεί.

Γίνεται να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω απ' την εταιρία να μην μπουν στο κόπο καν να μου στείλουν; Ακόμη δεν έχουν κομμάτια και δεν πιστεύω να το έχω το κινητό μέχρι την Παρασκευή. :( Πείτε μου τη γνώμη σας παρακαλώ...

Όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5 μέρες αναμονής που είχα και το μεταχειρισμένο bb που μου στείλανε σαν καινούριο (το έχω ήδη πληρώσει απ την Παρασκευή), σήμερα πήρα τηλ. να δω τι γίνεται στο σέρβις στα κεντρικά Αθήνας του e-shop (για να μου το αντικαταστήσουν με καινούριο) και μου είπαν πως σήμερα το έλαβαν. Ρώτησα πότε επιτέλους θα μου έρθει το καινούριο μου κινητό που παράγγειλα απ' την προηγούμενη Δευτέρα και μου είπανε ότι είναι ανάλογα με την διαθεσιμότητα (!!!). Καλά είναι δυνατόν; Όταν το παράγγειλα ήταν διαθέσιμο. Διαθέσιμο τι; Το μεταχειρισμένο με χτύπημα κινητό; Δεν θέλω να ρίξω το φταίξιμο αποκλειστικά στην εταιρία αλλά το κινητό το βρίσκω στο skroutz διαθέσιμο με πιο λίγα λεφτά κιόλας και μπορώ να το πάρω από εκεί.

Γίνεται να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω απ' την εταιρία να μην μπουν στο κόπο καν να μου στείλουν; Ακόμη δεν έχουν κομμάτια και δεν πιστεύω να το έχω το κινητό μέχρι την Παρασκευή. :( Πείτε μου τη γνώμη σας παρακαλώ...

 

Αυτό που σου λένε για τη διαθεσιμότητα έτσι είναι. Και αυτοί από κάποιον τα προμηθεύονται. Και στο Σκρουτζ δεν πρέπει να είσαι σίγουρη για τη διαθεσιμότητα. Καλό είναι να επικοινωνείς πάντα πριν προχωρήσεις σε οποιαδήποτε αγορά.

Σχετικά με την ακύρωση της παραγγελίας πρέπει να διαβάσεις τους όρους ή να επικοινωνήσεις με το e-shop ζητώντας να σου επιστέψουν τα χρήματα καθώς δεν έμεινες ευχαριστημένη από τις υπηρεσίες τους.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...