Jump to content

Κινητό για το στρατό


KostasMD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ έτσι όπως το βλέπω το nokia 101 θα πάρω, μπαίνω Νοέμβρη. Τι υποδοχή ακουστικών έχει; Με προβληματίζει το πολύ SAR επίσης. Υπάρχει κάποια άλλη εναλλακτική στα ίδια χαρακτηριστικά χωρίς απαραίτητα dual sim; Με 25 το πολύ 30 ευρώ, σκρουτζομάγαζο φυσικά.

 

Όχι, μέχρι τα 30 ευρώ δεν υπάρχει καλύτερο. Έχει υποδοχή για microsd και mp3 player που δεν έχουν άλλα κινητά τόσο φτηνά. Μόλις επέστρεψα από τον πρώτο μήνα εκπαίδευσης και το κινητάκι αυτό ηταν σωτήριο με τον φακό του, το mp3 , το ράδιο και τα παιχνίδια του (sudoku και φιδάκι παρακαλώ!). Η υποδοχή ακουστικών επίσης είναι η κλασική 3,5mm, που σημαίνει ότι χρησιμοποιείς όποια ακουστικά θες.

 

Αφού μπαίνεις Νοέμβρη πάντως θα πρότεινα να ξηλωθείς λίγο παραπάνω για το Nokia 207 που δεν πρόλαβα εγώ. Το 3G είναι ανεκτίμητο χαρακτηριστικό όταν είσαι κλεισμένος σε ένα στρατόπεδο για ένα μήνα.

Edited by johnnytifosi
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 356
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ήμουν στο Public χθες και είδα το Nokia 105, ωραιότατο και είπα να το πάρω γιατί τον άλλο μήνα παρουσιάζομαι, αλλά διάβασα τα σχόλιά σας και κρατήθηκα. Αξίζει να δώσουμε +45 ευρώ για το Nokia 207 για τον ένα μήνα που θα είμαστε στο Κέντρο? Από την 2η εβδομάδα και μετά δεν είχατε όλοι το κανονικό σας smartphone? Τα +7 ευρώ για το Nokia 101 κατανοητά, έχεις mSD να περάσεις τραγούδια. Απλά το 105 έχει πιο ωραίο design..

Το 207 είδα έχει 3G, GMail, Facebook. Viber και What'sApp παίρνει? Πού μπορώ να δω τι εφαρμογές υπάρχουν για το OS του?

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήμουν στο Public χθες και είδα το Nokia 105, ωραιότατο και είπα να το πάρω γιατί τον άλλο μήνα παρουσιάζομαι, αλλά διάβασα τα σχόλιά σας και κρατήθηκα. Αξίζει να δώσουμε +45 ευρώ για το Nokia 207 για τον ένα μήνα που θα είμαστε στο Κέντρο? Από την 2η εβδομάδα και μετά δεν είχατε όλοι το κανονικό σας smartphone? Τα +7 ευρώ για το Nokia 101 κατανοητά, έχεις mSD να περάσεις τραγούδια. Απλά το 105 έχει πιο ωραίο design..

Το 207 είδα έχει 3G, GMail, Facebook. Viber και What'sApp παίρνει? Πού μπορώ να δω τι εφαρμογές υπάρχουν για το OS του?

 

Δηλαδή τις ώρες που δεν θα έχεις τι να κάνεις στο κέντρο θα... χαζεύεις το - αδιάφορο - design του 105; Tα +7 ευρώ για το mp3 player και την μεγαλύτερη οθόνη του 101 αξίζουν οπωσδήποτε.

 

Όσον αφορά το 207, εχει facebook, email, youtube και twitter, και από όσο γνωρίζω υπάρχουν whatapp και viber για S40. Προσωπικά θα το είχα αγοράσει και θα το κράταγα για όλη την θητεία αφού εκτός από την κάμερα δεν του λείπει τίποτα.

 

Στο κέντρο πρέπει να ξέρεις ότι ψάχνουν πολύ για κινητά με κάμερες και ότι βρίσκουν το κατάσχουν μέχρι να φύγεις από εκεί. Τώρα που θα πάω στην μονάδα θα πάρω και το 101 και θα έχω κρυμμένο κάπου το smartphone μέχρι να δω τι παίζει εκεί.

Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τις ώρες που δεν θα έχεις τι να κάνεις στο κέντρο θα... χαζεύεις το - αδιάφορο - design του 105; Tα +7 ευρώ για το mp3 player και την μεγαλύτερη οθόνη του 101 αξίζουν οπωσδήποτε.

 

Όσον αφορά το 207, εχει facebook, email, youtube και twitter, και από όσο γνωρίζω υπάρχουν whatapp και viber για S40. Προσωπικά θα το είχα αγοράσει και θα το κράταγα για όλη την θητεία αφού εκτός από την κάμερα δεν του λείπει τίποτα.

 

Στο κέντρο πρέπει να ξέρεις ότι ψάχνουν πολύ για κινητά με κάμερες και ότι βρίσκουν το κατάσχουν μέχρι να φύγεις από εκεί. Τώρα που θα πάω στην μονάδα θα πάρω και το 101 και θα έχω κρυμμένο κάπου το smartphone μέχρι να δω τι παίζει εκεί.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση καταρχήν.

Βασικά ραδιόφωνο ακούω, το mp3 δεν με καίει, τουλάχιστον το κινητό.. Επίσης διαβάζω ότι το 101 έχει διάρκεια ζωής μπαταρίας περίπου 6 ώρες ομιλίας, ενώ το 105 σχεδόν τις διπλάσιες. Πολύ σημαντικό..

Το 207 πρέπει να το δω από κοντά, φαίνεται καλή επιλογή μιας και δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο άλλο με τις δυνατότητές του χωρίς κάμερα. Σε κίτρινο ή Cyan είναι ότι πρέπει..! :cool:

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

13/11 κεεμ Σπάρτης. βγήκαν σήμερα. Τι ξέρουμε για εκεί; Το 207 λέτε να έχει πέσει καθόλου η τιμή του μέχρι τότε; Το 3g δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι λειτουργικό σε ένα τέτοιο κινητό άσε που όταν ανοίγει τραβάει μπαταρία σα τρελό είμαι σε δίλημμα.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση καταρχήν.

Βασικά ραδιόφωνο ακούω, το mp3 δεν με καίει, τουλάχιστον το κινητό.. Επίσης διαβάζω ότι το 101 έχει διάρκεια ζωής μπαταρίας περίπου 6 ώρες ομιλίας, ενώ το 105 σχεδόν τις διπλάσιες. Πολύ σημαντικό..

Το 207 πρέπει να το δω από κοντά, φαίνεται καλή επιλογή μιας και δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο άλλο με τις δυνατότητές του χωρίς κάμερα. Σε κίτρινο ή Cyan είναι ότι πρέπει..! :cool:

 

Πίστεψέ με σε νοιάζει περισσότερο το mp3. Μπορεί το ραδιόφωνο να μην πιάνει καλά και αν πιάνει να χει μούφα τραγούδια. Στην Κω έπιανε μόνο Τουρκια και της Εκκλησίας εκεί που ήμουν.

 

Τώρα σπάνια θα μείνετε με το κινητό του Κέντρου στο υπόλοιπο της θητείας σας. Εγώ είχα ένα 1616 το οποίο τώρα απλά το χω για 2ο. Βέβαια σαν κύριο μετά δεν είχα τπτ ακριβό σαν συσκευή αλλά το w850 μου. Συνεπώς μην δώσετε πολλά λεφτά κρίμα είναι...Κρατήστε τα ψιλά για το ΚΨΜ.

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να με πούνε τίποτα αν πάω με το C2-01 που έχω τώρα; :confused:
Twisting your mind and smashing your dreams...:kill:
Link to comment
Share on other sites

Το Νόκια 207 είναι πια διαθέσιμο και θα το προλάβουν οι φαντάροι της ερχόμενης ΕΣΣΟ! :)

 

Το οποίο μάλλον το πήραν πρέφα και τα περισσότερα σκρουτζομάγαζα και το ανέβασαν εδώ και λίγες μέρες στα 74 ευρώ από 65 που είχε πριν κανένα διβδόμαδο.. Μπαίνει η ΕΣΣΟ Νοεμβρίου που συνήθως είναι μεγάλη και ψάχνουν πολλοί κινητό..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Στην Σάμο είχες κάνει θητεία; Σαμιώτης εδώ :P

 

Περπατώ στο δάσος και πίνω Φαντα, π!@#$!να Σάμο σε αφήνω για πάντα!! 323 σειρά στο 79ΤΜΧΕΘ :shifty:

 

to the topic: εγώ τους 2 πρώτους μήνες της θητείας (κέντρο+μετεκπαίδευση) τους είχα βγάλει με το αθάνατο nokia 1616, αλλά πολύ καλά είναι και τα nokia 100 ή 101 αν θες dual-sim. Μετά πήρα το Xiaomi mi-2, και πίστεψέ με είναι πολύ δύσκολο πλέον να βγάλεις θητεία χωρίς smartphone, αν θες παράλληλα να κάνεις κι άλλα πράγματα (πχ εγώ έκανα αιτήσεις για μεταπτυχιακά), και θα δεις πως είναι απίστευτη παρέα σε σκοπιές, κι όχι μόνο (να βλέπεις καμιά ταινία, μουσική, ιντερνετ κτλ), άσχετα αν έχεις βιβλία ή mp3 μαζί σου.....

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα το Nokia 105 σε Cyan. Το προτίμησα από το 207 για 2 λόγους: Για την διαφορά τιμής που είναι 50 ευρώ και με βάση το πρόγραμμα που έχω στο μυαλό μου με το F2G είναι τα πακέτα που θα χρησιμοποιήσω για ένα 3μηνο και γιατί μόλις δω ότι είναι χαλαρά στην μονάδα θα πάρω μαζί το Arc να βγάλουμε και καμιά φωτογραφία της προκοπής από την θητεία μας. :)

 

Πρώτες εντυπώσεις από την συσκευή:

- Ποιοτικότατα πλαστικά για συσκευή των 20 ευρώ. Από το Arc δεν έχουν να ζηλέψουν και τίποτα ιδιαίτερο..

- Δεν έχει handsfree στην συσκευασία, αλλά του Arc παίζουν μια χαρά. Τα δοκίμασα με το ραδιόφωνο.

- Ο ήχος συνομιλίας/κλήσης μια χαρά. Δεν είναι στο κορυφαίο επίπεδο της Nokia, αλλά τι να περιμένουμε από μία συσκευή τέτοιου κόστους?

- Έχει μερικά παιχνίδια να περνάει η ώρα

- Η οθόνη μια χαρά είναι για την χρήση που προορίζεται το κινητό.

- Το μόνο που με χάλασε ουσιαστικά είναι ότι το πλήκτρο κατευθύνσεων δεν έχει επιλογή προς τα μέσα (joystick), οπότε πρέπει να επιλέγεις με το αριστερά του πλήκτρο.

- Η συσκευή δεν έχει ελληνικά, ελπίζω να αλλάξει στο μέλλον με κάποια αλλαγή λογισμικού, αν και προσωπικά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα

- Ο φακός φαίνεται χρήσιμος

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα το Nokia 105 σε Cyan. Το προτίμησα από το 207 για 2 λόγους: Για την διαφορά τιμής που είναι 50 ευρώ και με βάση το πρόγραμμα που έχω στο μυαλό μου με το F2G είναι τα πακέτα που θα χρησιμοποιήσω για ένα 3μηνο και γιατί μόλις δω ότι είναι χαλαρά στην μονάδα θα πάρω μαζί το Arc να βγάλουμε και καμιά φωτογραφία της προκοπής από την θητεία μας. :)

 

Πρώτες εντυπώσεις από την συσκευή:

- Ποιοτικότατα πλαστικά για συσκευή των 20 ευρώ. Από το Arc δεν έχουν να ζηλέψουν και τίποτα ιδιαίτερο..

- Δεν έχει handsfree στην συσκευασία, αλλά του Arc παίζουν μια χαρά. Τα δοκίμασα με το ραδιόφωνο.

- Ο ήχος συνομιλίας/κλήσης μια χαρά. Δεν είναι στο κορυφαίο επίπεδο της Nokia, αλλά τι να περιμένουμε από μία συσκευή τέτοιου κόστους?

- Έχει μερικά παιχνίδια να περνάει η ώρα

- Η οθόνη μια χαρά είναι για την χρήση που προορίζεται το κινητό.

- Το μόνο που με χάλασε ουσιαστικά είναι ότι το πλήκτρο κατευθύνσεων δεν έχει επιλογή προς τα μέσα (joystick), οπότε πρέπει να επιλέγεις με το αριστερά του πλήκτρο.

- Η συσκευή δεν έχει ελληνικά, ελπίζω να αλλάξει στο μέλλον με κάποια αλλαγή λογισμικού, αν και προσωπικά δεν με απασχολεί ιδιαίτερα

- Ο φακός φαίνεται χρήσιμος

 

Mε 7 ευρω παραπανω θα ειχες mp3 player + micro sd, 2 Καρτες σιμ (πολυ σημαντικο και ας ηταν και αχρειαστο), και ελληνικη γλωσσα, καθως ολα τα καταστηματα το πουλανε πλεον (κωτσοβολος πχ). Επισης θα ειχες ιδια ακριβως ποιοτητα ηχου συνομιλιας, ιδια παιχνιδια, καλυτερη οθονη (κι ομως), ιδιο τζοστικ, ιδιο φακο, και μπαταρια στα ιδια επιπεδα!.. Μιλαω για το nokia 101..

http://img.kuikr.com/k/20121110/426193460-1352540203_sq.jpg

Στα ιδια επιπεδα εννοω,,,, καθως το προβλημα με τα κεντρα ειναι οι μπριζες. Και παντα καποιος απο τον θαλαμο θα εχει ενα πολυμπριζο. Και επισης και το nokia 100 που ειχα εγω τουλαχιστον(μια περιοδο της ζωης μου) και ειναι περιπου το ιδιο, η μπαταρια με ομιλια κραταγε 4 μερες σιγουρες με ραδιοφωνο κτλ. Επισης οσον αφορα το προβλημα που λενε με την φορτιση κινητων στα κεντρα, δεν θα επρεπε να δωσεις τοση σημασια. Εγω αυλωνα κεντρο σειρα 318 φορτιζα το κινητο μου καθε μερα. Το θεμα δεν ειναι οτι μου τελειωνε η μπαταρια γρηγορα (με ενα nokia 3410 που ειχα παρει μαζι μου), αλλα το οτι εβρισκα ΠΑΝΤΑ ευκαιρη μπριζα ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, αλλα οχι του στυλ να φορτισουμε τα κινητα μας και οι 20 την ιδια στιγμη..!

 

Ας ειναι παντως, την επιλογη σου την εκανες, το desing σε κερδισε, δεν εχω να πω κατι αλλο.. :clap:

Link to comment
Share on other sites

Mε 7 ευρω παραπανω θα ειχες mp3 player + micro sd, 2 Καρτες σιμ (πολυ σημαντικο και ας ηταν και αχρειαστο), και ελληνικη γλωσσα, καθως ολα τα καταστηματα το πουλανε πλεον (κωτσοβολος πχ). Επισης θα ειχες ιδια ακριβως ποιοτητα ηχου συνομιλιας, ιδια παιχνιδια, καλυτερη οθονη (κι ομως), ιδιο τζοστικ, ιδιο φακο, και μπαταρια στα ιδια επιπεδα!.. Μιλαω για το nokia 101..

http://img.kuikr.com/k/20121110/426193460-1352540203_sq.jpg

Στα ιδια επιπεδα εννοω,,,, καθως το προβλημα με τα κεντρα ειναι οι μπριζες. Και παντα καποιος απο τον θαλαμο θα εχει ενα πολυμπριζο. Και επισης και το nokia 100 που ειχα εγω τουλαχιστον(μια περιοδο της ζωης μου) και ειναι περιπου το ιδιο, η μπαταρια με ομιλια κραταγε 4 μερες σιγουρες με ραδιοφωνο κτλ. Επισης οσον αφορα το προβλημα που λενε με την φορτιση κινητων στα κεντρα, δεν θα επρεπε να δωσεις τοση σημασια. Εγω αυλωνα κεντρο σειρα 318 φορτιζα το κινητο μου καθε μερα. Το θεμα δεν ειναι οτι μου τελειωνε η μπαταρια γρηγορα (με ενα nokia 3410 που ειχα παρει μαζι μου), αλλα το οτι εβρισκα ΠΑΝΤΑ ευκαιρη μπριζα ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, αλλα οχι του στυλ να φορτισουμε τα κινητα μας και οι 20 την ιδια στιγμη..!

 

Ας ειναι παντως, την επιλογη σου την εκανες, το desing σε κερδισε, δεν εχω να πω κατι αλλο.. :clap:

 

Ότι ανέφερες φίλε μου, πραγματικά τα ζύγισα όλα ένα προς ένα.

- MP3 από το κινητό δεν ακούω σχεδόν ποτέ, μόνο ράδιο. Οπότε η mSD τσάμπα..

- Dual Sim κι αν μου είναι άχρηστη. Έβαλα το καρτοκινητό μου τις προάλλες, μια χαρά κι ωραία. :) Και διαβάζω ότι τα dual sim γενικά καταναλώνουν περισσότερη μπαταρία.

- Το 101 είναι κακάσχημο, πώς να το κάνουμε? :p

 

Γι' αυτό Nokia 105 και αν είμαστε χαλαρά θα έρθει και το Arc και τέλος. :cool:

 

Αν είχαν εκεί κοντά στο 50αρι το 207 θα το χτυπούσα χωρίς δεύτερη σκέψη, αλλά στα 75 πάει πολύ..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σαν πρωην κ.δ εχω να προτεινω το nokia 1616 το οποιο εβγαλε 6 μηνες μπορει να μην εχει καμερα gps 3g wifi κτλ αλλα ειναι πολυ σωστο κινητο και πανω απ ολα δεν σπαει με τιποτα σε αντιθεση με το πολυαγαπημενο μου κινητο που ειχα τοτε το vivaz...για την ιστορια για να πεθανει το κιν επεσε μεσα στην χεστρα και παρ ολο που ηταν μεσα στο νερο με πηραν τηλ και ζουσε εννοειται πως δεν το πηρα ποτε απο κει μεσα χαχαχαχαχαχα...υποψην αν σκεφτεστε να πατε καπου ειδικα τυπου ειδ.δυναμεις η δοκιμοι να ξερετε αν σας πιασουν να μιλατε ειναι 20φ και αν εχει καμερα αλλες 20...και μαντεψτε στις 40 υπηρετεις και τις 40.....κοιταξτε να περασετε καλα να κανετε πραγματικες φιλιες και αφηστε το ιντερνετ και τις βιντεοκλησεις κατα μερους.....ο στρατος ειναι ενα ********* που το μονο καλο που κανει ειναι να σου μαθαινει να ξεχωριζεις τα ατομα και τις προσωπικοτητες...have fun!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά πήρα το alcatel OT 1030. Το ξέρω ποιο ακριβό από το nokia αλλά δεν άρεσε στο πατερά μου που θα το κρατήσει μετά ( ήθελε με καπάκι βλέπεις ). Από ότι είδα όμως θα έχει και μικρότερη αυτονομία, 500mah μπαταρία από τα 800 του nokia αν θυμάμαι καλά.
Link to comment
Share on other sites

απλά και μόνο λόγω μπαταρίας νομίζω ότι πολύ καλή επιλογή είναι το nokia x1-01. κατά τα άλλα έχει και mp3 και ραδιόφωνο και φακό. απλά το θέμα είναι ότι πλέον δεν κυκλοφορεί. :O
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά πήρα το alcatel OT 1030. Το ξέρω ποιο ακριβό από το nokia αλλά δεν άρεσε στο πατερά μου που θα το κρατήσει μετά ( ήθελε με καπάκι βλέπεις ). Από ότι είδα όμως θα έχει και μικρότερη αυτονομία, 500mah μπαταρία από τα 800 του nokia αν θυμάμαι καλά.

 

:wacko: 500άρα μπαταρία; Που ξανακούστηκε αυτό; Το συνηθίζει γενικά η εταιρεία; Κρίμα και είναι ωραίο κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ όταν παρουσιάστηκα είχα πάρει το Nokia 101 όπως και αρκετοί άλλοι όπως βλέπω πιο πάνω. Αν και χρησιμοποιούασ 1 SIM είχε και mp3 player και ευτυχώς τελικά γιατί στη μονάδα δεν έπιανες εύκολα κανα ραδιόφωνο της προκοπής (123 ΠΒΕ Τρίπολη). Αν και γλυκοκοιτούσα το Nokia 207 τελικά με κέρδισε η τιμή του 101 :D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

534 πέπλος Έβρου ξέρουμε τίποτα για εκεί; Διάβασα και αυτό το νήμα λέτε να έχει κάποια επαφή με τη πραγματικότητα;

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=2146

Link to comment
Share on other sites

http://www.gsmarena.com/samsung_e1130b-reviews-2977.php Αν μπορειτε να βρειτε αυτο το τηλεφωνο ειναι μαστ για στρατο, ανθεκτικο πτωσεις-νερο, με ραδιο, φακο, bluetooth και ιντερνετ (2g βεβεαια μην τα θελετε και ολα) Το ειχα για "επισιμο" στρατου του κοπαναγα βολε στην σκοπια να περασει η ωρα! Το εδωσα και σε εναν ξαδερφο για την θητεια του, θα το δωσω και σε αλλον. Εχει και ψευδη κληση για να κανεις οτι σε παιρνουν και να την γλιτωνεις!!

 

Βεβαια μην γελιομαστε μια βδομαδα υποθεση ειναι, μετα την πρωτη εξοδο περνας οτι θελεις...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
534 πέπλος Έβρου ξέρουμε τίποτα για εκεί; Διάβασα και αυτό το νήμα λέτε να έχει κάποια επαφή με τη πραγματικότητα;

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=2146

 

Πρόσφατα απολυμένος, μην μασάτε είναι μούφα τα περί εμπλοκών κλπ. Μπορεί να τύχετε ΟΚ, αλλά δεν είναι συνέχεια. Περνάς μετά ότι θες μέσα, αρκεί να προσέχεις τους μακρυχέρηδες.

Ολυμπιακός Θύρα 7 - Ultras Gate 7!
Link to comment
Share on other sites

οχι φίλε μην τρελαίνεσαι μια χαρά είναι εκεί τώρα ο καθένας λεει τα δικά του ξέερεις πως είναι ο στρατός....εμείς πήραμε του κολλητού μας ενα sony xperia m γιατι είχε ενα iphone και φοβόταν να το πάρει μαζί μην του το βουτήξουνε και με 137 η 147 ευρω δεν θυμάμαι ειναι διπύρηνο με 4αρα οθόνη καλή μπαταρία (βασικό για τον στρατό) ενταξει νομίζω οτι θα τον βολέψει αλλά το θέμα είναι οτι δεν έχει αγχος μην στο κλέψουν γιατι ειναι φτηνο
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...