Jump to content

Επίσημα Firmwares / Kies Updates για το Galaxy Note II


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω Ελληνικη συσκευη. Εκανα ΟΤΑ αναβαθμιση και δεν εχω την πλαινη μπαρα εφαρμογων. Πως την ενεργοποιω?
smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 413
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχω Ελληνικη συσκευη. Εκανα ΟΤΑ αναβαθμιση και δεν εχω την πλαινη μπαρα εφαρμογων. Πως την ενεργοποιω?

 

Πατώντας παρατεταμένα το back button .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά ψάχνω το τελευταίο ελληνικό φιρμ για το κινητό μας,υπαρχει κάποιο λινκ που να μην σέρνεται?Η καλύτερα κάποιο τορρεντ?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! Μια ερωτηση να κανω. Το τηλ. στοκ, ειδα οτι εχει csc: MC1 (COA) που αν θυμαμαι ειναι η ρουμανικη cosmote, αλλά firmware φοραει το πολωνικο XXDMC3. Ειναι οκ αυτο? Λογικα μπαινω στις πολωνικες αναβαθμισεις? Θα το χαρώ λιγο στοκ γιατι το πηρα προσφατα και μετα θα το ρουταρω Edited by Manossef
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε το N7100DDDMG1 απο που ειναι?μου εγινε εδω αναβαθμιση την Κυριακη και δεν μου διαβαζει καθολου την σιμ.Τι κανω σε αυτην την περιπτωση?
Link to comment
Share on other sites

Αν με *#06# δεν σου βγάζει το ΙΜΕΙ της συσκευής σου, θέλει επαναφορά ο φάκελος EFS..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ναι μου το βγαζει.ειναι ιδιος με το κουτι του.δεν εχει αλλαξει κατι.τι ειναι το EFS?

 

Νομίζω ότι αυτό θα σε βοηθήσει :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=355347

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έχω τη συσκευή αγορασμένη από ελληνικό online κατάστημα. Η έκδοση που φοράει είναι η N7100XXDMG1, από που είναι;
Link to comment
Share on other sites

Έχω τη συσκευή αγορασμένη από ελληνικό online κατάστημα. Η έκδοση που φοράει είναι η N7100XXDMG1, από που είναι;

Διάβασε το FAQ ,πρώτο post ή δώσε το imei στην samsung να σου πουν .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εκανα την διαδικασία μέσω kies για να βρω το official firmware της συσκευής μου αλλά δεν τα κατάφερα.

Μου έγραψε αυτό PDA:MB2 / PHONE:LK7 / CSC: MA2 (DTM) αλλά δεν το βρίσκω πουθενά.

Παρακαλώ βοήθεια!!!

Φιλικά

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Οτι είναι από Γερμανία το γνωρίζω αλλά την official firmware ψάχνω...

 

Ψάξε στο SamMobile http://www.sammobile.com/firmwares/1/

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πρίν λίγο ξεκίνησαν οι αναβαθμίσεις 4.3 για τα S4 αρχίζοντας απο τα Γερμανικά.

 

Ξέρει κάνεις πότε έχουμε σειρά εμείς; Θα την πάρουμε μέσα στον Οκτώβριο;

Link to comment
Share on other sites

Καλα να λεμε που ερχεται πριν τα Χριστουγεννα.Εχει να μας δωσει αναβαθμιση η sammy ουτε θυμαμαι απο ποτε. Ελεος πια.Ευτυχως που εχω note και με κραταει ακομα
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλα να λεμε που ερχεται πριν τα Χριστουγεννα.Εχει να μας δωσει αναβαθμιση η sammy ουτε θυμαμαι απο ποτε. Ελεος πια.Ευτυχως που εχω note και με κραταει ακομα

 

Καλησπέρα την αναβάθμιση θα την πάρουμε μέσο ota ; η όχι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από ότι διάβασα, η δική μας αναβάθμιση σε 4,3 θα ερθει το Δεκεμβρη, γιατί πρέπει ν προσαρμοστούν όλες οι εφαρμογες του SPen στο 4.3 κ θέλει χρόνο!! Οπότε υπομονή ή αλλιώς Sotmax V 12 Beta6 που δουλέυει άψογα κ έχει όλα τα καλούδια του NOTE 3!!
Link to comment
Share on other sites

@panosv7

Το μόνο που θέλει χρόνο είναι οι πωλήσεις του note 3. Γι αυτό δεν μας τη δίνουν ακόμη. Θέλουν να του δώσουν ώθηση. Γι αυτό πείσε τους φίλους σου να το πάρουν μια ώρα νωρίτερα. :)

Link to comment
Share on other sites

@panosv7

Το μόνο που θέλει χρόνο είναι οι πωλήσεις του note 3. Γι αυτό δεν μας τη δίνουν ακόμη. Θέλουν να του δώσουν ώθηση. Γι αυτό πείσε τους φίλους σου να το πάρουν μια ώρα νωρίτερα. :)

Χαχαχαχα αυτό ακριβώς! Εγώ δεν την υπολογίζω πριν το τέλος του χρόνου.. Μακάρι να έρθει νωρίτερα.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα αυτό ακριβώς! Εγώ δεν την υπολογίζω πριν το τέλος του χρόνου.. Μακάρι να έρθει νωρίτερα.

 

Εγώ έβαλα την 4.3 leaked official αλλά το πενάκι δεν έχει την λειτουργία όπως σε Νότε3.

smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα την 4.3 leaked official αλλά το πενάκι δεν έχει την λειτουργία όπως σε Νότε3.

 

Το έχεις ενεργοποιησει απο τις ρυθμίσεις;

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις ενεργοποιησει απο τις ρυθμίσεις;

 

Λειτουγει γενικα το πενακι με σχετικες εφαρμογες αλλα οπως πριν χωρις extra λειτουργιες του Note3....

smartphone madness:)
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...