Jump to content

Πoιο είναι το καλύτερο/χειρότερο μέλος της ομάδας διαχείρισης [ονόματα!]


PsyGreg
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν παίζει διότι δεν μιλάμε για περιπτώσεις που είναι ξεκάθαρες... ...όταν όμως λέω γιατί δεν γίνεται το τάδε πράγμα π.χ. και δέχομαι ποινή, ε κάτσε ρε .... όχι δεν έχεις "νοιώσει" έτσι.

 

Eπειδή δεν με ξέρεις, δεν σημαίνει πως μπορείς και να κρίνεις. Mπαν μπορεί να μην έφαγαα, ούτε χοντρά πράγματα να έκανα, έχω και κάποια όρια. Και θα σε παρακαλούσα να αλλάξεις τον τόνο της γραφής σου, με πειράζει το μπάσιμο σου. 'Oπως και όσους σε έχουν κάνει όσα σε έχουν κάνει. Tο είπα και πιο πάνω. O Mύθος δεν έχει όρεξη να κυνηγά κόσμο. Aν απευθύνεσαι έτσι στον άλλον, δεν νομίζεις πως θα τον πείραζε;

 

Προσωπικά αν δεν ξέρω κάποιον προσωπικά, δεν θέλω να με μιλά σαν κολλητός. Yπάρχουν και τύποι στη ζωή. Mήπως αυτό είναι το λάθος που κάνεις εσύ και σε κόβουν ''για ψύλλου πήδημα'' όπως λες;

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 158
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eπειδή δεν με ξέρεις, δεν σημαίνει πως μπορείς και να κρίνεις. Mπαν μπορεί να μην έφαγαα, ούτε χοντρά πράγματα να έκανα, έχω και κάποια όρια. Και θα σε παρακαλούσα να αλλάξεις τον τόνο της γραφής σου, με πειράζει το μπάσιμο σου. 'Oπως και όσους σε έχουν κάνει όσα σε έχουν κάνει. Tο είπα και πιο πάνω. O Mύθος δεν έχει όρεξη να κυνηγά κόσμο. Aν απευθύνεσαι έτσι στον άλλον, δεν νομίζεις πως θα τον πείραζε;

 

Προσωπικά αν δεν ξέρω κάποιον προσωπικά, δεν θέλω να με μιλά σαν κολλητός. Yπάρχουν και τύποι στη ζωή. Mήπως αυτό είναι το λάθος που κάνεις εσύ και σε κόβουν ''για ψύλλου πήδημα'' όπως λες;

 

μιλάμε για ένα εικονικό περιβάλλον. όπως με κρίνουν αυτοί που με κρίνουν, κρίνω κι εγώ. κι επειδή με αυτό που έιπες, έκρινες έμμεσα "ορισμένους" έτσι έκρινα κι εγώ άμεσα αυτό που είπες. σε πείραξε και παίζεις με τις λέξεις. αν σε πειράζει ο τόνος της γραφής μου υπάρχει και το κουμπακι αγνόησης που έχουν επισημάνει ουκ ολίγες φορές μερικά μέλη διαχείρισης. αν απευθύνομαι στον άλλον χωρίς να τον βρίζω και τον πειράξει, τότε είτε κουβαλάει κάποιο κόμπλεξ, είτε είναι προκατελλειμένος με κάποιες απόψεις, είτε έχει πρόβλημα.

δεν είναι real life το εικονικό περιβάλλον, οπότε μην περιμένεις συμπεριφορές real life. αν αυτό θεωρείς σαν λάθος, τότε μπερδεύεις τους κόσμους. το λάθος που κάνω είναι που πάω κόντρα σε τακτικές συγκεκριμένου "φασισμού" γιατί αναφέρω πολύ συγκεκριμένα γεγονότα. δεν πήρα αμπάριζα τους πάντες και τα πάντα όπως θέλεις να δείξεις.

Link to comment
Share on other sites

Ok λοιπόν, μπέρδεψες την αληθινή ζωή με το Facebook. Να φανταστώ μπλοκάρεις και τους φίλους σου από τις καφετέριες, ή τον γείτονα από το σπίτι, αν σου πει κάτι στραβό; Αν πρέπει να αγνοήσω κάποιον, τον αγνοώ χωρίς κουμπάκια... Κοίτα, ούτε πρόβλημα έχω μαζί σου, ούτε τίποτα. Με κανέναν εδώ μέσα δεν έχω πρόβλημα, αυτό μπορεί να στο πει ο καθένας. Θα σου πουν πως είμαι τόσο καλός, που παρότι 20 και πιτσιρικάς, δεν μοιάζω για πιτσιρικάς.

 

δεν είναι real life το εικονικό περιβάλλον, οπότε μην περιμένεις συμπεριφορές real life. αν αυτό θεωρείς σαν λάθος, τότε μπερδεύεις τους κόσμους. το λάθος που κάνω είναι που πάω κόντρα σε τακτικές συγκεκριμένου "φασισμού" γιατί αναφέρω πολύ συγκεκριμένα γεγονότα. δεν πήρα αμπάριζα τους πάντες και τα πάντα όπως θέλεις να δείξεις.

 

Δεν μπερδεύω καθόλου τους κόσμους. Απλά θέλω να είμαι αληθινός. Άνθρωπος, όχι μηχανή. Καλά κάνεις και πας κόντρα σε κάποια πράγματα, όλοι το κάνουν. Αλλά όχι προσβάλλοντας άτομα που δεν φταίνε σε κάτι. Αν κάποιου η δουλειά δεν σου αρέσει από την Ο.Δ, πες του το με PM. Θα σου απαντήσουν, κανείς δεν κρατά «πόζα»...

 

αν απευθύνομαι στον άλλον χωρίς να τον βρίζω και τον πειράξει, τότε είτε κουβαλάει κάποιο κόμπλεξ, είτε είναι προκατελλειμένος με κάποιες απόψεις, είτε έχει πρόβλημα.

 

Επειδή θέλω ισορροπίες στη ζωή μου, έχω πρόβλημα. Μάααααλιστα, το ακούσαμε κι αυτό. Τι να πω, ευχαριστώ! :worry:

 

*** Αν θες κάποια διευκρίνηση, στείλε μου PM. Δεν θα ξανααπαντήσω εδώ, δεν θέλω. Έχω κι άλλα προβλήματα να ασχοληθώ μαζί τους, δεν θα σκάσω για το virtual life όπως το λες...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Ok λοιπόν, μπέρδεψες την αληθινή ζωή με το Facebook. Να φανταστώ μπλοκάρεις και τους φίλους σου από τις καφετέριες, ή τον γείτονα από το σπίτι, αν σου πει κάτι στραβό; Αν πρέπει να αγνοήσω κάποιον, τον αγνοώ χωρίς κουμπάκια... Κοίτα, ούτε πρόβλημα έχω μαζί σου, ούτε τίποτα. Με κανέναν εδώ μέσα δεν έχω πρόβλημα, αυτό μπορεί να στο πει ο καθένας. Θα σου πουν πως είμαι τόσο καλός, που παρότι 20 και πιτσιρικάς, δεν μοιάζω για πιτσιρικάς.

 

έχω σβήσει το Facebook εδώ και καιρό. δεν ξέρω τι γίνεται εκεί και δεν με νοιάζει. πρόβλημα με κάποιον σε ένα εικονικό περιβάλλον δεν έχω. αν μου πει κάποιος κάτι στραβό εξαρτάται τι θα είναι και που θα είναι. αν είναι μέσα από ένα φόρουμ clein mein ας πει ότι θέλει. real life όμως αν είναι απλός γνωστός clein, αν είναι φίλος-φίλη σηκώνει συζήτηση. δεν σου ζήτησα ούτως ή άλλως να μου πεις αν έχεις πρόβλημα με κάποιον, αλλά είπα αν δεν σου αρέσει ο τόνος μου , από την στιγμή που δεν σε βρίζω, μπορείς να με αγνοήσεις. δεν θα σε βρίσω επείδη θα το κάνεις.. clein όπως είπα και πριν.. ούτε είπε πόσο είσαι... τι 15 τι 25 τι 35 πίσω από μία οθόνη δεν παίζουν ρόλο αυτά.

 

Δεν μπερδεύω καθόλου τους κόσμους. Απλά θέλω να είμαι αληθινός. Άνθρωπος, όχι μηχανή. Καλά κάνεις και πας κόντρα σε κάποια πράγματα, όλοι το κάνουν. Αλλά όχι προσβάλλοντας άτομα που δεν φταίνε σε κάτι. Αν κάποιου η δουλειά δεν σου αρέσει από την Ο.Δ, πες του το με PM. Θα σου απαντήσουν, κανείς δεν κρατά «πόζα»...

 

να είσαι αληθινός στην πραγματική ζωή. χέσε την εικονική, χέσε ότι γίνεται σε ένα περιβάλλον που μας έχει φάει τα σωθικά.

ποιόν πρόσβαλα? είπα όταν έβρισα, όταν μίλησα για ζώα ΚΑΛΩΣ μου έριξαν ποινή. αλλά ως εκεί. κι εμένα με έχουν προσβάλλει εδώ μέσα αλλά ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟΙΝΗ..παρόλα αυτά clein...

έχω στείλει p.m. όπως λες και απάντηση δεν έλαβα... πόζες κρατούνται, δυστυχώς.. αλλά και πάλι clein..

 

 

 

Επειδή θέλω ισορροπίες στη ζωή μου, έχω πρόβλημα. Μάααααλιστα, το ακούσαμε κι αυτό. Τι να πω, ευχαριστώ! :worry:

 

μιλάμε για ένα εικονικό περιβάλλον. όπως με κρίνουν αυτοί που με κρίνουν, κρίνω κι εγώ. κι επειδή με αυτό που έιπες, έκρινες έμμεσα "ορισμένους" έτσι έκρινα κι εγώ άμεσα αυτό που είπες. σε πείραξε και παίζεις με τις λέξεις. αν σε πειράζει ο τόνος της γραφής μου υπάρχει και το κουμπακι αγνόησης που έχουν επισημάνει ουκ ολίγες φορές μερικά μέλη διαχείρισης. αν απευθύνομαι στον άλλον χωρίς να τον βρίζω και τον πειράξει, τότε είτε κουβαλάει κάποιο κόμπλεξ, είτε είναι προκατελλειμένος με κάποιες απόψεις, είτε έχει πρόβλημα.

 

με αυτό που είπες για ισορροποίες στην ζωή σου, αναφερόμενο στο ανωτέρο δικό μου πόστ, λες άμεσα ότι το εικονικό περιβάλλον είναι η ζωή σου...

 

*** Αν θες κάποια διευκρίνηση, στείλε μου PM. Δεν θα ξανααπαντήσω εδώ, δεν θέλω. Έχω κι άλλα προβλήματα να ασχοληθώ μαζί τους, δεν θα σκάσω για το virtual life όπως το λες...

έτσι πρέπει :)

Edited by PsyGreg
Link to comment
Share on other sites

αν σας αφήσουν εδώ μέσα θα τρώγεστε σαν τα κοκόρια.

ούτε 2 σελίδες δεν κρατηθήκατε.:rolleyes:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι ειρήνη ημίν! Δεν χρειάζεται να ανεβάζετε τους τόνους. Επικεντρωθείτε στο θέμα, επιχειρηματολογήστε όπως ο Baator κάντε την κριτική σας αλλά, προς Θεού, δεν χρειάζεται καμία ένταση.

 

konstantinoslp, alkis_7, nikos523 στείλτε μου έναν αριθμό λογαριασμού για τα περαιτέρω!!! ;) :lol: :lol::p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στα + : NikosS3, giannispithio, zxr (άψογα παλληκάρια σε πολλές περιπτώσεις)

 

Στο - : Mythoszzz για τους λόγους που αναφερανε και οι προηγούμενοι. Προφανώς, την έχει δει.... "Μύθος" και δεν έχει κανένα πρόβλημα να ειρωνεύεται διάφορα μέλη.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

κι επειδή δεν βλέπω φαντάσματα όταν μιλάω για λογοκρισία, να ένα ακόμη παράδειγμα.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=354674

 

επίσης http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=353743&page=4

 

δεν βλέπω να πέφτει ποινή για ειρωνία (την οποία ξεκίνησε) ο κύριος Admin. αλλά να πέφτουν ποινές όταν ζητάμε να γίνονται αντικειμενικά reviews ξέρουμε.. έτσι ενισχύεται κι αυτό

 

Στο - : Mythoszzz για τους λόγους που αναφερανε και οι προηγούμενοι. Προφανώς, την έχει δει.... "Μύθος" και δεν έχει κανένα πρόβλημα να ειρωνεύεται διάφορα μέλη.
Edited by PsyGreg
Link to comment
Share on other sites

Ισως να'ναι λιγο off-topic αλλα θα ηθελα να γραψω το παραπονο μου.Ενω παλια στην ενοτητα "my movies and tv"υπηρχαν ξεχωριστα threads για καθε σειρα/εκπομπη της Ελληνικης τηλεορασης,εδω και 2 χρονια περιπου εχουν συνχωνευτει ολα σε 1 thread.Μαλιστα ειχα επιχοιρησει να φτιαξω περσι threads για τις λιγοστες σειρες που υπηρχαν στο mega και μου τα σβησανε και τα μεταφερανε ολα στο κοινο thread της τηλ.σεζον.Παλια που υπηρχαν παρα πολλες σειρες,υπηρχε για καθε σειρα ξεχωριστο thread.Τωρα ποιος ο λογος να μην το επιτρεπουν,οταν μαλιστα ο αριθμος των σειρων εχει μειωθει δραματικα,αρα δεν υπαρχει μεγαλη επιβαρυνση στο forum?
Link to comment
Share on other sites

Απ την αλλη εδω ειναι ενα τεχνολογικο φορουμ με τηλεπικοινωνίες κυρίως οποτε καλο ειναι η συζητηση στο chat and fun να μειωθει λιγο, ωστε πχ οταν μπαινει καποιος στο site να μην ασχολείται συνεχεια με ασχετα πραγματα, αλλα να προσπαθεί να βοηθησει σε τομείς που εχουν να κανουν με την φιλοσοφία του myphone.gr.

 

Οι συνχωνεύσεις θεματων στο chat and fun ειναι δεκτο για μενα αλλα οχι στις υπολοιπες ενοτητες. Μπορει για παραδειγμα να δημιουργειται ενα καινουριο θεμα για μια περιπτωση που δεν μπορει να ταξινομηθει καπου αλλου, και μολις το ατομο βοηθηθει απο τα αλλα μελη του φορουμ, το θεμα να κλειδωνεται και να διαγραφεται για παντα.

 

Το οτι καποιοι ειρωνευονται το καταλαβαινω απο την μια ισως και αυτοι να εχουν τα δικα τους προβληματα, η να με εχουν πχ σταμπάρει απο πριν οτι ειμαι "εξαλλος" εδω μεσα και με αντιμετωπίζουν με τροπο, ετσι ωστε να μην φανε οι ιδιοι ban ;).

 

Μη ξεχνατε τελος οτι ο Μυθος ειναι ενας απο τους δημιουργούς του site οποτε εχει να διαχειριστει ενα σωρο ατομα απο κάτω του για να ειναι στο site ετσι οπως πρεπει. Για να κανουμε πλακιτσα υπαρχουν και αλλα φορουμς..

Link to comment
Share on other sites

σε κάθε τόπικ θα δεις και "πλακίτσες", δεν γίνονται μόνο στο chat & fun

 

γιατί να μειωθεί κάτι που "σπάει το ρόδι" ?

 

το πολύ το Κύριε Ελέησον το βαριέται κι ο παπάς..

 

 

Μη ξεχνατε τελος οτι ο Μυθος ειναι ενας απο τους δημιουργούς του site οποτε εχει να διαχειριστει ενα σωρο ατομα απο κάτω του για να ειναι στο site ετσι οπως πρεπει.

 

γι αυτό υπάρχουν και οι Mods, δεν είναι μόνος του ο Admin. και γι αυτόν τον λόγο θα έπρεπε να είναι και ο πιο αδιάλακτος όπως και κάθε υπεύθυνος φόρουμ (οκ όλοι κάνουν λάθη, αλλά δεν υπάρχει καμία παραδοχή ότι κοίταξε "έκανα λάθος σε εκείνη την περίπτωση" κ.λπ.)

Edited by PsyGreg
Link to comment
Share on other sites

No bans allowed here :)

 

Αυτό σημαίνει ότι μόνο στο παρόν τόπικ, βρίζουμε όσο θέλουμε όποιον θέλουμε και επιπλέον ποστάρουμε ότι παράνομο λινκ ξέρουμε !!! :w00t:

Σωστά ??? :lol:

 

Πέρα από την πλάκα, όσο είσαι μέσα στους κανόνες και έχεις μια νορμάλ συμπεριφορά, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με κανένα συντονιστή η διαχειριστή.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα, όσο είσαι μέσα στους κανόνες και έχεις μια νορμάλ συμπεριφορά, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με κανένα συντονιστή η διαχειριστή.

 

τι εννοείς νορμαλ? την ύπαρξη της λογοκρισίας? δεν....

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς νορμαλ? την ύπαρξη της λογοκρισίας? δεν....

 

Nα ακολουθείς τους κανόνες εννοεί, ο,τι σου είπα κι εγώ. Aν δεν τους ακολουθείς και τους παραβιάζεις συστηματικά, θα σε βάλουν στο μάτι. Aν όντως δεις πως κάνουν λάθος κάποιοι από την Oμάδα, ενώ είσαι 200% σωστός τότε ναι, μαζί σου κι εγώ.

 

Και μην μπερδεύεις τον όρο ''λογοκρισία'' στη συζήτηση. Eφόσον μπορείς και γράφεις ελεύθερα τα πάντα, δεν ισχύει. Tο αν παραβαίνεις κανόνες με τα γραπτά σου (όχι μόνο εσύ, θυμάμαι κι άλλους παλιότερα που είμασταν και myphone friends), ναι, αξίζει όχι λογοκρισίας, αλλά μαζέματος για να προληφθεί ακόμα και επίθεση άλλου μέλους σε σένα (το οποίο είναι το μικρότερο, πρόσεξε). Και πίστεψε με, στην ηλικία μας (δεν νομίζω να απέχεις πολύ από τα 20), δεν ξέρουμε τι είναι λογοκρισία.

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

ανάφερα το παράδειγμα με το review στο κινητό. δεν είδα πουθένα αυτό που λες

 

Aν όντως δεις πως κάνουν λάθος κάποιοι από την Oμάδα, ενώ είσαι 200% σωστός τότε ναι, μαζί σου κι εγώ.

 

επίσης έκανα παράθεση σχολιασμό ειρωνίας 3 ποστ πριν. ούτε εκεί είδα κάτι.

 

ευχαριστώ που με κάνεις 20 :p , ξέρω πολύ καλά (δυστυχώς) τι σημαίνει λογοκρισία (εννοώντας φυσικά όχι από την Virtual Life μιας και δεν την θεωρώ καν κριτήριο)

 

δεν με νοιάζει αν είσαι 20 ή 15. σου συμπεριφέρομαι ανεξαρτήτως ηλικία χωρίς να σε αποκαλέσω πιτσιρικά μικρό κ.λπ. όπως κάνουν άλλοι που προσβάλλουν σοριδόν επειδή μπορούν. αλλά αυτά τα περνάμε στα ψιλά γράμματα.. ;-)

Edited by PsyGreg
Link to comment
Share on other sites

για καλυτερο θα εβαζα και Mirrorofsorrow ο οποιος βοηθαει αρκετα, παντα σωστος στα λογια του κτλ....

για χειροτερο δε ξερω, για πιο σπαστικο χαλαρα Ιμπρεζα με τις απειρες διαγραφες ποστ, διορθωσεις σε λεξεις ακομα και επειδη ξεφυγε ενα γραμμα (μου το εχει κανει :rolleyes:) και αλλα.... :ninja:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη θεματάρα άνοιξες ρε Psy ;) Αλλά βάζεις εμάς να πούμε ονόματα στεγνά και συ την ουρά απ έξω :ninja:

 

Λοιπόν κατ αρχήν και κοιτάζοντας τη λίστα δεν έχω μιλήσει ούτε με το 1/4, οπότε θα γράψω για όσους έχω πει ή μου χουν πει πέντε κουβέντες.

 

Ο impreza είναι με διαφορά ο πιο αυστηρός, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι κακός. Προσωπικά γελάω με την καλή έννοια με το πόσο σοβαρά είναι τα μηνύματα που μου στέλνει με την "αιτιολογία" μετά από διαγραφή κάποιου ποστ μου. Νιώθω σα να μου μιλάει κάποιος καθηγητής μου ξέρω γω.

 

Ο Μύθος καλός είναι μωρέ, αλλά είπα τυχαία και χθες ότι αφεντικό του Myphone με iphone 5 για avatar δεν είναι ωραία πράγματα αυτά :lol: Αστειεύομαι, μια χαρά είναι απ τα λίγα που χω καταλάβει αν και αρκετά αυστηρός και αυτός.

 

Tyxerakias, m7xalis, StratosGR και superuser τα παιδιά της Samsung δηλαδή βοηθάνε όσο δεν πάει και έχουν πάρα πολλές γνώσεις. Ο Tyxerakias μόνο σε κάποιες περιπτώσεις δείχνει υπερβάλοντα ζήλο με αποτέλεσμα να παραείναι αυστηρός και ειρωνικός σε κάποιες περιπτώσεις με μη έμπειρους χρήστες.

 

Ο vlachaquito φαίνεται έξυπνος και γράφει ωραία, δε μου χει διαγράψει ποστ ποτέ νομίζω, αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο βεντέτα :)

 

Ο Plantkon είναι πιτσιρικάς και φαίνεται, παρ όλα αυτά ξέρει πολλά και φαίνεται ότι του αρέσει και ασχολείται με το όλο θέμα. Βοηθάει επίσης αρκετά, προσωπικά με βοηθούσε με το Ε71 το αγαπημένο του ένα βράδυ στις 3 το πρωί και αυτό μου φτάνει.

 

Κλείνω με τη συμπάθεια μου το nagata. Το παλικάρι είναι τόσο ευγενικός που ώρες ώρες με κάνει και ντρέπομαι όταν μου στέλνει για διάγραφη ποστ μου. Και λογικά έτσι θα ναι και στην κανονική του ζωή, εύκολα νομίζω θα μπορούσε να ναι στην παρέα μου ξερω γω.

 

Κλείνοντας μια παρατήρηση μόνο που βλέπω την έχουν και άλλοι. Καταλαβαίνω ότι για να λειτουργεί ομαλά και σωστά το φόρουμ θα πρέπει οι διαχειριστές να ναι αυστηροί, απλά ειδικά στο fun ας είναι λίγο πιο χαλαροί. Γι αυτό το λένε fun ρε παιδιά, μη ζητάτε να μιλάμε σαν πολιτικοί. Και στα επίσημα θέματα έτσι είναι, θέλετε ξύλινο λόγο, αλλά εκεί δικαιολογείστε εν μέρει.

 

Τέλος και αυτό ισχύει για όλους, είμαστε στο ίντερνετ και είναι απλά ένα φόρουμ. Πολύ καλό μεν, φόρουμ δε. Δε θέλει ούτε νεύρα, ούτε στεναχώριες, ούτε τίποτα.

Edited by QQTilt
Link to comment
Share on other sites

Ο Plantkon είναι πιτσιρικάς και φαίνεται, παρ όλα αυτά ξέρει πολλά και φαίνεται ότι του αρέσει και ασχολείται με το όλο θέμα. Βοηθάει επίσης αρκετά, προσωπικά με βοηθούσε με το Ε71 το αγαπημένο του ένα βράδυ στις 3 το πρωί και αυτό μου φτάνει.

 

Eίναι μην μου πεις E71 εμένα... Γερή καψούρα... Και γενικότερα, αν μπορώ να βοηθήσω κάπου το κάνω. :)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη θεματάρα άνοιξες ρε Psy ;) Αλλά βάζεις εμάς να πούμε ονόματα στεγνά και συ την ουρά απ έξω :ninja:

 

δες στην πρώτη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε πολυγράφω σε άλλα τόπικ παρά μόνο στα τόπικ του κινητού μου καλύτερος για μένα είναι ο zxr.

Πάντα βοηθάει δε στη λέει αμέσως και είναι συζητήσιμος!(zxr σου στέλνω με π.μ το λογαριασμό μου):-P

Από κλεφτές ματιές που ρίχνω κυρίως σε θέματα apple όπου τα θέματα γίνονται vs αμέσως καλά κάνουν και ρίχνουν ποινές και προειδοποιήσεις.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδή δεν είναι δυνατόν να γνωρίζουμε όλους τους mod παρά μόνο αυτούς των θεμάτων που μας ενδιαφέρουν, εμένα μόλις διάβασα το συγκεκριμένο θέμα ένα όνομα μου ήρθε στο μυαλό...

athanasso 77!

Σε όλα αυτά τα χρόνια που παρακολουθώ το myphone (ενεργά ή ως αναγνώστης) μου έχει κάνει εντύπωση η εξαιρετική γνώση των θεμάτων που συμμετέχει και κυρίως η ευστοχία των απαντήσεων του. Ολοκληρωμένες απαντήσεις, χαμηλών τόνων, χωρίς ίχνος προσβολής και πάντα επί του θέματος!

 

Σε δεύτερη σκέψη σίγουρα θεωρώ εξαιρετικό τον Strato GR και τον Tyxerakias, πολλές γνώσεις και μεγάλη βοήθεια...:)

 

Αααα να μην ξεχάσω την Ελληνική Διαφήμιση των Xda...ioathe τον κορυφαίο κατ εμέ Έλληνα dev Γιάννη Ιωάννου!!!

 

Επίσης να κάνω μια πρόταση...επειδή εδώ που βρίσκεται το θέμα δεν το βλέπουμε όλοι, γιατί δεν κάνετε μια ψηφοφορία, χωρίς σχόλια, απλά βάλτε τα ονόματα των mods στην σειρά και το κάθε μέλος να ψηφίζει αυτόν που θεωρεί καλύτερο...θα έχει ενδιαφέρον νομίζω το αποτέλεσμα Και για την ομάδα διαχείρισης...:)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να κάνω μια πρόταση...επειδή εδώ που βρίσκεται το θέμα δεν το βλέπουμε όλοι, γιατί δεν κάνετε μια ψηφοφορία, χωρίς σχόλια, απλά βάλτε τα ονόματα των mods στην σειρά και το κάθε μέλος να ψηφίζει αυτόν που θεωρεί καλύτερο...θα έχει ενδιαφέρον νομίζω το αποτέλεσμα Και για την ομάδα διαχείρισης...:)

 

πάρα πολύ καλή ιδέα!

Link to comment
Share on other sites

πάρα πολύ καλή ιδέα!

 

Και να συνεχίσω την ιδέα...

θα μπορούσε αυτή η ψηφοφορία να γίνεται σε ετήσια βάση ώστε να υπάρχει και ένα ερέθισμα για την ομάδα διαχείρισης ώστε να γίνεται και αυτή καλύτερη.:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ψηφίζω για χειρότερο τον Mythozz γιατί κατά τις ελάχιστες φορές (2, 3, 4 δε θυμάμαι) που έτυχε να έχουμε διαφορετικές απόψεις για ένα θέμα ήταν ειρωνικός και απότομος.

Δεν θα ξεχάσω την απάντηση "Αν δεν σου αρέσει φίλε μου, μπορείς να αποχωρήσεις. Δεν είσαι σε θέση να δίνεις συμβουλές ή να κάνεις προτάσεις. Παραμένεις κακοπροαίρετος άλλωστε... ". Δεν δέχεται μύγα στο σπαθί του ούτε συζητάει.

Τέτοια απάντηση δεν την δέχομαι και το έχω ξαναπεί, μπορεί να μην έχω πολλά post, διαβάζω το site κάθε μέρα και είμαι από τα παλαιότερα μέλη (unwired) και θέλω τουλάχιστον σεβασμό. Άκου κακοπροαίρετος! (ουφ τα είπα και ξεθύμανα :sorry:).

 

Καλύτερο δεν μπορώ να ψηφίσω δεν έχω κάποια ιδιαίτερη άποψη, ίσως τον Tyxerakias και αυτό γιατί στο forum του SGS3 που παρακολουθώ δίνει άμεσες απαντήσεις και λύσεις.

 

Κατά τα άλλα συμφωνώ πάνω κάτω με τον Baator στην 1η σελίδα.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...