Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο επίσημο site έχει δύο ανεπίσημες εγώ δούλεψα την πρώτη χωρίς πρόβλημα.

 

Το googleαρα μέσω κινητού, μου έβγαλε σχετικό αποτέλεσμα που με οδήγησε στο store αλλα έλεγε οτι δεν είναι διαθέσιμη για την συσκευή μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

colossus_r Τελικά με soft reset κανα δυο φορές, Έστρωσε.

Βέβαια μου κάνει κάτι ακόμα στις ειδοποιήσεις στη lock screen που βγάζει ένα μήνυμα παραπάνω σε σχέση με αυτά που έχω πάρει.

Δλδ αν έχω πάρει δυο μηνύματα στο viber, στην lock screen μου δείχνει τρία.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

WhatsApp shazam messenger 6tag αναβαθμίστηκαν.το whatssapp είναι σφαίρα.δεν πρόκειται να το ξανααναβαθμθσω έγινε τέλειο.στα αλλα δεν είδα διαφορα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το awesome lock δεν έκανε με τίποτα update και έτσι πήρε πόδι...και ήταν γαματη εφαρμογή αλλά τι να το κανεις όταν δεν σου ανανεώνει
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το awesome lock δεν έκανε με τίποτα update και έτσι πήρε πόδι...και ήταν γαματη εφαρμογή αλλά τι να το κανεις όταν δεν σου ανανεώνει

 

Δεν τη πρόλαβα δωρεάν! 1,49€ έχει τώρα!!!!!:(

 

Πως στέλνεις με Bluetooth όμως; Μόνο καρφιτσωμα και διαγραφή έχει και είναι στα αγγλικά όλα!!!!!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το awesome lock δεν έκανε με τίποτα update και έτσι πήρε πόδι...και ήταν γαματη εφαρμογή αλλά τι να το κανεις όταν δεν σου ανανεώνει

Δεν εχει να κανει με την εφαρμογη ... κατι θα πρεπει να σου ειχε κολησει ...

Ξαναδοκιμασε την γιατι οντως ειναι οτι καλυτερο για την lock screen

 

Δεν τη πρόλαβα δωρεάν! 1,49€ έχει τώρα!!!!!:(

Βαλε την δωρεαν ...εχει το 99% της κανονικης και διαφημισεις εχει μονο οταν μπεις μεσα για να αλλαξεις κατι

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει να κανει με την εφαρμογη ... κατι θα πρεπει να σου ειχε κολησει ...

Ξαναδοκιμασε την γιατι οντως ειναι οτι καλυτερο για την lock screen

 

Βαλε την δωρεαν ...εχει το 99% της κανονικης και διαφημισεις εχει μονο οταν μπεις μεσα για να αλλαξεις κατι

 

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ αυτη: https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/imagefusion/765873d5-32c2-4fa7-9e3b-0b2ade3674ef

 

Δεν έχει καιρό ή οτιδήποτε άλλο (μόνο τα default των windows) αλλά μου αρέσει γιατί φτιάχνω κολαζ με πολλές φωτογραφίες.

Σημειωτέον ότι είναι καθαρά για προσωπικό γούστο.. :P

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Καλή φαίνεται, λόγω του κολάζ.. :)

Η awesome lock το μόνο που έχει είναι οτι (λογικό) θέλει ανοικτό gps για να σου δίνει τον τοπικό καιρό, που σου αυξάνει λίγο την κατανάλωση μπαταρίας νομίζω.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Βαλε την δωρεαν ...εχει το 99% της κανονικης και διαφημισεις εχει μονο οταν μπεις μεσα για να αλλαξεις κατι

 

Τη βρήκα τελικά τη δωρεάν έκδοση και την έβαλα! Απλά αν θέλεις να προσθέσεις κι αλλα πράγματα πρέπει να... πληρώσεις!!!!! Μου αρκούν αυτά που έχει! :)

Ελπίζω να αλλάζει η εικόνα ανάλογα με τον καιρό, όπως στο Accuweather!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλη σας ημερα..να κανω μια χαζη ερωτηση.Πως παιρνετε χαμπαρι τις εφαρμογες που ειναι για καποιο χρονικο διαστημα δωρεαν? Εκτος βεβαια αν ειναι απλα θεμα τυχης..

Lumia640 DS..WM10:D

FLICKR jon jon (mobile pics)..BUSY

 

GuruShots:https://gurushots.com/jonjon347657/photos

εχει την πλακα του...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω δυο εφαρμογές. Η μια είναι το myAppFree και η δεύτερη το appsales. Υπάρχουν δωρεάν στο market. Δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλες.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω δυο εφαρμογές. Η μια είναι το myAppFree και η δεύτερη το appsales. Υπάρχουν δωρεάν στο market. Δεν ξέρω αν υπάρχουν και άλλες.

 

Είναι και το AppDeals.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλη σας ημερα..να κανω μια χαζη ερωτηση.Πως παιρνετε χαμπαρι τις εφαρμογες που ειναι για καποιο χρονικο διαστημα δωρεαν? Εκτος βεβαια αν ειναι απλα θεμα τυχης..

 

Προσωπικά χρησιμοποιώ τις παρακάτω:

AppDeals

Store Deals

myAppFree

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο store για την εφαρμογή myappfree. Καθε μερα έχει μια δωρεάν

Χαχαχα ... Τώρα είδα την τελευται σελίδα με τις απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά χρησιμοποιώ τις παρακάτω:

AppDeals

Store Deals

myAppFree

Ακριβώς αυτές είναι.

Να προσθέσω κι άλλη μία

App Store - TapPlex

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/app-store-tapplex/988561d1-31f2-4e57-a121-d1a085fc58d9

 

και νομίζω είναι κανείς καλυμένος.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για Onedrive, Fhotoroom, Tubecast και Podcast+ Pro.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Για κανα καλό και γρήγορο browser τι συστήνεται?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Για κανα καλό και γρήγορο browser τι συστήνεται?

 

Surfy συστήνεται ανεπιφύλακτα, ότι καλύτερο υπάρχει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Για κανα καλό και γρήγορο browser τι συστήνεται?

 

Επίσης μπορείς να δεις εδώ Οι καλύτερες εφαρμογές για Windows Phone smartphones (Μέρος 2ο) (εκεί που αναφέρεται στους browsers) για να δεις από ένα μικρό review που έχουμε κάνει σε μερικούς από τους καλύτερους browsers που κυκλοφορούν στο store.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...