Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πες μου ότι το έβαλες αυτό ????

Ελα ελα πες το ....

 

Το κατέβασα χθες αλλα ακόμα δεν το δοκίμασα. Έκανα κάτι που δεν έπρεπε????:lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή αναπαραγωγής Βίντεο που να δέχεται υπότιτλους;κάτι σαν πχ το mx player του αντροιντ; είχα παλιά wp αλλά όλες ήταν επι πληρωμή είναι ακόμα έτσι η Έχει βγει καμμιά νέα; σκέφτομαι να ξανά δοκιμάσω αν υπάρχει αυτή . Να είστε καλά κ Ευχαριστώ εκ των προτέρων :-)

 

Δείτε την εφαρμογή "CCPlayer" για Windows Phone http://www.windowsphone.com/s?appid=877817e5-2496-4e1f-a2f8-8f92ef829a83

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.Στο alpha που εχω κατεβαζω απο το tubemate συχνα κλιπακια και τα βλεπω αργοτερα.Απο το 1020 που ειχα δεν παρακολουθω τα παραθυρα.Υπαρχει εφαρμογη αντιστοιχη?
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι κατά τη γνώμη σας η καλύτερη εφαρμογή για internet radio; Τι θα προτείνατε;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι κατά τη γνώμη σας η καλύτερη εφαρμογή για internet radio; Τι θα προτείνατε;

Θεωρώ ότι από τις καλύτερες είναι το TuneIn Radio, αλλά δεν έχει λειτουργία εγγραφής που θα επιθυμούσα (όπως έγραψα και πιο πάνω).

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα χθες αλλα ακόμα δεν το δοκίμασα. Έκανα κάτι που δεν έπρεπε????:lol: :lol:

Ωραία, όσο ήμουν στο android έβαζα windows launchers για να κάνω την android συσκευή μου να μοιάζει με windows smartphone. Τώρα θα κάνουμε το αντίθετο;:) . Πάντως μέχρι τώρα, εγώ τουλάχιστον, δεν έχω βαρεθεί την windows εμφάνιση του lumia 640 XL smartphone μου και δεν μου έχει λείψει κάποιος android, ή Ios launcher.

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το WhatsApp, πλέον έχουμε και voice call :)

 

Δοκίμασε κάνεις να δούμε ποιότητα;

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάνεις να δούμε ποιότητα;

 

πολυ καλη ποιοτητα ηχου και κλησης!δοκιμασα εγω κληση αλλα σε αποσταση 2 μετρων απο το ρουτερ με φουλ σημα wifi

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ποιοτητα ηχου και κλησης!δοκιμασα εγω κληση αλλα σε αποσταση 2 μετρων απο το ρουτερ με φουλ σημα wifi

 

Καλύτερο από Viber?

Link to comment
Share on other sites

Η κλήση χρεώνει δεδομένα και είναι πολύ καλύτερη από Skype, Viber κλπ

Τουλάχιστον για μένα και εκεί που κινούμαι με το σήμα της Vodafone που σε αρκετές περιπτώσεις είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

Η κλήσεις που κάνει είναι απλά καταπληκτικές, εγώ μπαίνω μονίμως με δεδομένα και πραγματικά εντυπωσιάστηκα. Νομίζω είναι πολύ ανώτερη του viber.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την αναβαθμιση του whatsapp σε δυο συσκευες που υπαρχουν στο σπιτι,ενα 620 κι ενα 1020...

Απο το 1020 ομως δεν μπορω να παρω στο 620,μου λεει οτι πρεπει να αναβαθμιστει η εφαρμογη στο 620!

Απο το 620 ομως παιρνω κανονικα στο 1020...Μηπως δεν λειτουργει σε συσκευες με 512mb μνημη?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με απογοητεύει το Skype. Μα είναι δυνατόν; Είναι και δικη τους εφαρμογή πανάθεμά τους!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με απογοητεύει το Skype. Μα είναι δυνατόν; Είναι και δικη τους εφαρμογή πανάθεμά τους!

 

Το skype όσες φορές το δοκίμασα στο σπίτι δούλεψε άψογα και πλήρως εναρμονισμένο με το desktop (win10). Με 3g δεν το έχω δοκιμάσει είναι η αλήθεια, αλλά μια φορά που χρειάστηκα στο εξωτερικό δούλεψε άψογα. Έχει θέμα μόνο σε interface στο κινητό, αλλά και σε λειτουργίες όσον αφορά την πληρότητα. Εκεί ναι. Τους θεωρώ και εγώ απαράδεκτους!

 

Θα ήταν και εξαιρετικό poll: ποιες εφαρμογές χρησιμοποιούμε για επικοινωνία, εκτός του παρόχου κινητής.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε εμένα στο Whatsapp δεν ακούστηκε ήχος κλήσης όταν με πήραν. Και ούτε στις ρυθμίσεις υπάρχει κάτι. Ξέχασαν να βάλουν;;;
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Το skype όσες φορές το δοκίμασα στο σπίτι δούλεψε άψογα και πλήρως εναρμονισμένο με το desktop (win10). Με 3g δεν το έχω δοκιμάσει είναι η αλήθεια, αλλά μια φορά που χρειάστηκα στο εξωτερικό δούλεψε άψογα. Έχει θέμα μόνο σε interface στο κινητό, αλλά και σε λειτουργίες όσον αφορά την πληρότητα. Εκεί ναι. Τους θεωρώ και εγώ απαράδεκτους!

 

Θα ήταν και εξαιρετικό poll: ποιες εφαρμογές χρησιμοποιούμε για επικοινωνία, εκτός του παρόχου κινητής.

Χάνω ειδοποιήσεις και πολλές φορές δεν μπορεί να εμφανίσει εικόνες που μου στέλνουν, κυρίως από android, γιατί τις στέλνουν από μια εφαρμογή που πλέον δεν υποστηρίζεται :eek:

Είναι απαράδεκτο στο πιο δυνατό WP τηλέφωνο σήμερα, να θέλει, όχι πάντα αλλά συχνά, διπλάσιο χρόνο για να ανοίξει, από ότι στο nexus μου. Δεν είναι αξιόπιστο λοιπόν και δεν μπορώ να βασιστώ σε αυτό 100%. Το κάνω (με βαριά καρδιά) με το WhatsApp όμως.

Πάντως σε εμένα στο Whatsapp δεν ακούστηκε ήχος κλήσης όταν με πήραν. Και ούτε στις ρυθμίσεις υπάρχει κάτι. Ξέχασαν να βάλουν;;;

Έκανα κλήση στην γυναίκα και επειδή δεν είχε τότε σήμα, τις εμφάνισε ειδοποίηση για αναπάντητη.

Ο ήχος κλήσης είναι όπως του τηλεφώνου και αυτό σίγουρα θέλει διόρθωση.

 

Είναι όμως γνωστό φαινόμενο, εφαρμογές που ανοίκουν σε κάποιον, όπως το hangouts της Google, να λειτουργούν καλύτερα σε άλλο os, όπως το iOS στο παράδειγμα μου και όχι στο android.

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Ο ήχος κλήσης είναι όπως του τηλεφώνου και αυτό σίγουρα θέλει διόρθωση.

Δεν το κατάλαβες τι είπα. Όταν με πήραν δεν ακούστηκε καθόλου ήχος κλήσης. Ούτε του τηλεφώνου, ούτε δικό του.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω προλαβη να δοκιμάσω αλλά το viber έχει μάπα ποιότητα το Skype είναι σαν κανονικό τηλεφώνημα.. Για να δούμε και αυτό..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την αναβαθμιση του whatsapp σε δυο συσκευες που υπαρχουν στο σπιτι,ενα 620 κι ενα 1020...

Απο το 1020 ομως δεν μπορω να παρω στο 620,μου λεει οτι πρεπει να αναβαθμιστει η εφαρμογη στο 620!

Απο το 620 ομως παιρνω κανονικα στο 1020...Μηπως δεν λειτουργει σε συσκευες με 512mb μνημη?:blink:

Το ίδιο συνέβη και σε εμένα με το 1020, δεν μπορούσα να καλέσω σε 930 & 625 ενώ αυτά με καλούσαν κανονικά, απεγκατέστησα την εφαρμογή και την εγκατέστησα πάλι και όλα Ο.Κ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...