Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το Music Sense δωρεαν για λιγες ωρες... Δινει την δυνατοτητα για κατεβασμα μουσικης και αυτοματο tag με εξωφυλλο και πληροφοριες album.

 

Έληξε......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το Music Sense δωρεαν για λιγες ωρες... Δινει την δυνατοτητα για κατεβασμα μουσικης και αυτοματο tag με εξωφυλλο και πληροφοριες album.

Κατ' αρχάς να σαι καλά για την πληροφορία!

Εμένα γιατί δε μου βγάζει τις φωτό που ταγκάρω;

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς να σαι καλά για την πληροφορία!

Εμένα γιατί δε μου βγάζει τις φωτό που ταγκάρω;

 

Το βρήκες δωρεάν???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευρώπη ακόμα ζητάει premium account....

 

Κανονικά το αναβάθμισα! Κάνε άλλη μια προσπάθεια!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

γρηγορη ερωτηση παιδες:

 

εβαλα τα 8.1 και τωρα πια δεν μπορω να σκαναρω bar codes γιατι οταν μπαινω στο bing δεν εχει πουθενα το ματακι!

ειχα διαβασει καπου πως αυτο γινεται επειδη ολα τα αλλα τα εχει αναλαβει η Κορτανα (μαζι και το barcode scanning).

Εγω δεν εχω κορτανα εδω που ειμαι ομως, Καταρ.

 

Τι κανω??

Link to comment
Share on other sites

γρηγορη ερωτηση παιδες:

 

εβαλα τα 8.1 και τωρα πια δεν μπορω να σκαναρω bar codes γιατι οταν μπαινω στο bing δεν εχει πουθενα το ματακι!

ειχα διαβασει καπου πως αυτο γινεται επειδη ολα τα αλλα τα εχει αναλαβει η Κορτανα (μαζι και το barcode scanning).

Εγω δεν εχω κορτανα εδω που ειμαι ομως, Καταρ.

 

Τι κανω??

 

Μπορείς να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή για να χρησιμοποιείς!

QR Code Scanner

QR for Cortana

RedLaser

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή για να χρησιμοποιείς!

QR Code Scanner

QR for Cortana

RedLaser

 

 

Eυχαριστω φιλτατε, εχω κατεβασει την πρωτη. Αναρωτιομουν μηπως ειχαμε native εναλλακτικη.

 

Τεσπα, μενυ θενξ

Link to comment
Share on other sites

Ειχα μια εφαρμογή που κλειδωνες την οθόνη με ένα tap στο πλακίδιο αλλα την έσβησα κατά λάθος και δεν την ξαναβρίσκω. Θυμάται κανένας όνομα; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω φιλτατε, εχω κατεβασει την πρωτη. Αναρωτιομουν μηπως ειχαμε native εναλλακτικη.

 

Τεσπα, μενυ θενξ

 

Υπάρχει ακόμα η δυνατότητα χρήσης του bing vision αλλά δεν σου δίνει τη δυνατότητα να το καρφιτσώσεις στην έναρξη. Ανοίγεις την εφαρμογή "Κάμερα" (όχι τη Nokia Camera) και επιλέγεις τα lenses. Από εκεί βρίσκεις αυτό που λέει οπτική αναζήτηση.

 

Ειχα μια εφαρμογή που κλειδωνες την οθόνη με ένα tap στο πλακίδιο αλλα την έσβησα κατά λάθος και δεν την ξαναβρίσκω. Θυμάται κανένας όνομα; Ευχαριστώ!

 

Προσωπικά χρησιμοποιώ την Lock Screen. Είναι paid αλλά χωρίς καθόλου battery drain που παρουσιάζουν παρόμοιες εφαρμογές. Μπορείς να μπεις στο store, να πατήσεις τις 3 τελείες και να επιλέξεις οι εφαρμογές μου και την βρείς στην λίστα με τις μη εγκατεστημένες εφαρμογές σου.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα μια εφαρμογή που κλειδωνες την οθόνη με ένα tap στο πλακίδιο αλλα την έσβησα κατά λάθος και δεν την ξαναβρίσκω. Θυμάται κανένας όνομα; Ευχαριστώ!

 

Βάλε την one touch lockscreen

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ακόμα η δυνατότητα χρήσης του bing vision αλλά δεν σου δίνει τη δυνατότητα να το καρφιτσώσεις στην έναρξη. Ανοίγεις την εφαρμογή "Κάμερα" (όχι τη Nokia Camera) και επιλέγεις τα lenses. Από εκεί βρίσκεις αυτό που λέει οπτική αναζήτηση.

 

Και απο Nokia Camera γίνεται !!!

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Και απο Nokia Camera γίνεται !!!

 

Σωστός! Δεν είχα προσέξει ότι είχε και αυτή την επιλογή lenses και μάλιστα πάνω πάνω! :)

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκες δωρεάν???

 

Ναι τη βρήκα δωρεάν γιατί είχα μπει τα ξημερώματα και την πρόλαβα..

Καλή είναι στο κατέβασμα, αν και τη δουλειά μου την κάνω μια χαρά και με το Tube Mp3 Downloader. Αυτό που ήθελα είναι λίγο "χρώμα" στη μουσική όπως είχαμε πριν. Αλλά όσες φωτο κι αν έβαλα, δεν τις εμφανίζει!

Έχω δει φωτό που δείχνει τη Μουσική στα 8.1. με εικόνες από καλλιτέχνη, άλμπουμ κλπ, αλλά το θέμα είναι πώς γίνεται..; Έπρεπε να χει μια επιλογή ανάλογη με το πισι που να ψάχνει μόνο του να βρει πληροφορίες, εικόνες κ.α. απ το ίντερνετ

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μαι εφαρμογή για διαχείριση χρημάτων. Να καταράφω έσοδα/έξοδα κυρίως κλπ. Έχετε κάποια καλή πρόταση για δωρεάν εφαρμογή? Βλέπω διάφορες στο Store αλλά δυστυχώς αυτόν τον καιρό δεν έχω χρόνο για δοκιμές..

Ευχαριστώ

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μαι εφαρμογή για διαχείριση χρημάτων. Να καταράφω έσοδα/έξοδα κυρίως κλπ. Έχετε κάποια καλή πρόταση για δωρεάν εφαρμογή? Βλέπω διάφορες στο Store αλλά δυστυχώς αυτόν τον καιρό δεν έχω χρόνο για δοκιμές..

 

 

Ευχαριστώ

 

 

 

Το money wallet έχω εγώ και μου φαίνεται αρκετά καλό. Έχει έναν περιορισμό στην δωρεάν εφαρμογή αλλά όχι κάτι σημαντικό για μένα

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά το αναβάθμισα! Κάνε άλλη μια προσπάθεια!

 

Το στησα ξανά σήμερα είναι κομπλε!. Επιτέλους spotify!

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Nέα αναβάθμιση για το Spotify

http://chart.apis.google.com/chart?chs=200x200&cht=qr&chld=%7C1&chl=http%3A%2F%2Fwww.windowsphone.com%2Fel-gr%2Fstore%2Fapp%2Fspotify%2F10f2995d-1f82-4203-b7fa-46ddbd07a6e6

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά το αναβάθμισα! Κάνε άλλη μια προσπάθεια!

 

Μόνο για 30 μέρες το δίνει δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για 30 μέρες το δίνει δωρεάν.

 

Για 30 μέρες είναι δωρεάν το premium! Με την χθεσινή αναβάθμιση μπορείς να ακούς δωρεάν αλλά με διαφημίσεις! Επίσης σε αφήνει να κάνεις κανονικά log in ενώ πιο πρίν σου πέταγε μήνυμα ότι χρειάζεσαι premium.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Για 30 μέρες είναι δωρεάν το premium! Με την χθεσινή αναβάθμιση μπορείς να ακούς δωρεάν αλλά με διαφημίσεις! Επίσης σε αφήνει να κάνεις κανονικά log in ενώ πιο πρίν σου πέταγε μήνυμα ότι χρειάζεσαι premium.

 

 

 

 

 

 

 

δωρεάν να ακούς οποία τραγούδια θέλεις; ή διαφορά που προτείνει το πρόγραμμα;

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Xbox Music for Windows Phone gains Live tile support in new update

 

Version 2.6.224 of Xbox Music is now live. Today's update brings the following:

 

  • You can now see incredible artist art & visualizations when playing music on your LIVE TILE! Requires Update 1 (OS Version #8.10.14141 & higher)
  • Album art should show up much more reliably in all areas of the app

 

Several bugs have also been fixed in today's update. Those bugs are listed below:

 

  • Performance / page loads
  • Preventing any unexpected app exits
  • Reducing our memory footprint, resulting in less app suspensions & terminations during multi-tasking
  • Addressing playlist duplication issues
  • Cleaning up Recent Plays interactions

 

Download Xbox Music for Windows Phone

 

http://www.wpcentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/medium/public/field/image/2013/12/qr_xbox_music_0.png?itok=LutQ9b3Z

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

δωρεάν να ακούς οποία τραγούδια θέλεις; ή διαφορά που προτείνει το πρόγραμμα;

 

Μπορείς είτε να ακούσεις playlists που έχουν φτιάξει άλλοι ή που σου προτείνει η υπηρεσία, είτε να δημιουργήσεις δικές σου με τα τραγούδια που θέλεις, είτε να διαλέξεις ένα τραγούδι ή καλλιτέχνη και να σου προτείνει άλλα παρόμοια το πρόγραμμα.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μ αυτά και μ αυτά αναγκάζομαι με cyan να γυρίσω σε dp να πάρω τη gdr1 :)

 

Τι εννοείς με το μπολταρισμένο?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...