Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχει 8 μηνες να ενημερωθει....

Είναι ένα θέμα αυτό με τις ενημερώσεις αλλά αν σε παρηγοράει θα σου πω πως το Spotify ήταν σε χειρότερη μοίρα αλλά άξιζε η αναμονή. Οι τελευταίες αναβαθμίσεις το έκαναν Super. :)

3>4
Link to comment
Share on other sites

εχει 8 μηνες να ενημερωθει....

 

Το ότι δεν έχει ενημερωθεί σου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα? Δεν σου δουλεύει σωστά?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχει 8 μηνες να ενημερωθει....

 

Συνεχιζει ομως και δουλευει αψογα ... το "πεθαμενο 8 μηνες" εγω τουλαχιστον το καταλαβα οτι εχει προβλημα

 

Το ότι δεν έχει ενημερωθεί σου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα? Δεν σου δουλεύει σωστά?

 

Με προλαβες ....

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν έχει ενημερωθεί σου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα? Δεν σου δουλεύει σωστά?

 

Εντάξει μην είμαστε τώρα υπερβολικοί.Οχτω μήνες που έχει να αναβαθμιστεί δεν σημαίνει ότι το αφησανε έτσι επειδή λειτουργεί σωστά.Αλλωστε οι αναβαθμίσεις προσφέρουν και επιπλέον δυνατότητες στις εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει παρά πολύ αργα και η λειτουργία του είναι όπως ήταν στο Android πριν 3 χρονιά...

Μόλις πάρει αναβάθμιση πιστεύω ότι θα γίνει πανομοιότυπο..

Edited by kkoletsis
Link to comment
Share on other sites

Αν και προτιμώ Soundhound, το οποίο θέλει οπωσδήποτε αναβάθμιση, δεν παρατηρώ κάτι παράξενο στο Shazam. Τόσο πολύ σου καθυστερεί?
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μην είμαστε τώρα υπερβολικοί.Οχτω μήνες που έχει να αναβαθμιστεί δεν σημαίνει ότι το αφησανε έτσι επειδή λειτουργεί σωστά.Αλλωστε οι αναβαθμίσεις προσφέρουν και επιπλέον δυνατότητες στις εφαρμογές.

 

Δεν λεω ότι οι εφαρμογές δεν πρεπει να βελτιώνονται και να αποκτούν νεα πράγματα. Απλα λεω πως και στην παρούσα φάση δεν παρουσιάζει κάποια δυσλειτουργία. Τι θα ήθελες σε ένα update? Τι σου λείπει? Ρωτάω για να καταλάβω τι ψάχνεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάνω που μου γεννήθηκε η απορία για αυτές τις εφαρμογές. Ακούω ένα τραγούδι στο ράδιο με τα ακουστικά και θέλω να μάθω ποιο είναι. Μπορώ, χωρίς να μάθει όλη η βιβλιοθήκη ότι δεν έχω γούστο στη μουσική;
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω ότι οι εφαρμογές δεν πρεπει να βελτιώνονται και να αποκτούν νεα πράγματα. Απλα λεω πως και στην παρούσα φάση δεν παρουσιάζει κάποια δυσλειτουργία. Τι θα ήθελες σε ένα update? Τι σου λείπει? Ρωτάω για να καταλάβω τι ψάχνεις.

 

Βασικά δυο πράγματα θα ήθελα.Να κάνει επιτέλους αναβαθμιση το tune in (και μη μου πεις ότι δεν την χρειαζετε άμεσα) και να βγάλει εφαρμογή η cosmote για το what's up.

Το shazaam για το οποίο μιλάμε οκ είναι.Απλα έβλεπα στο αντροιντ ενός φίλου ότι όταν βρει το τραγούδι έχει κουμπάκι και σε πάει κατευθείαν στο Spotify να το ακούσεις εκεί.Χρησιμη λειτουργία για όποιον είναι συνδρομητης όπως εγω

Edited by glofiish
Link to comment
Share on other sites

Στέλνω mail από το yahoo,πηγαίνει κ όταν πάω στη μαμά εφαρμογή στα απεσταλμένα δε μου τα εμφανίζει,ούτε στα εξερχόμενα. Κάνω refrece τίποτα. Κατεβάζω την εφαρμογή yahoo mail κ εκεί φαίνονται κανονικά στα απεσταλμένα τα mail μου. Ξέρετε γιατί δε φαίνεται στη μαμά εφαρμογή;

Ευχαριστώ.

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Γιατί το email που έστειλες φαίνεται σε άλλο φάκελο και συγκεκριμένα στο φάκελο 'Sent' (αγγλιστί απεσταλμένα).

 

Πάτα 'εμφάνιση όλων' των φακέλων και έπειτα συγχρονισμό για το φάκελο 'Sent'.

Για κάποιο περίεργο λόγο, οι φάκελοι μπερδεύονται μεταξύ Αγγλικών και Ελληνικών ονοματολογιών.

 

Δεν το έχω ψάξει, αλλά αν κανείς έχει βρει λύση ας τη φέρει και προς τα εδώ...

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως κάνουμε βίντεο κλήση; Όχι με κάποιο πρόγραμμα αλλά μέσω δικτύου κινητής τηλεφωνίας.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως κάνουμε βίντεο κλήση; Όχι με κάποιο πρόγραμμα αλλά μέσω δικτύου κινητής τηλεφωνίας.

 

Δεν γίνεται χωρίς πρόγραμμα.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι καινουριος σε windows phone και προερχομενος απο android προσπαθω να συνηθισω το καινουριο λειτουργικό. Μια απορια που εχω εχει να κανει με τον dialer. Υπαρχει κάποιος που να μου εμφανιζει τις εισερχόμενες και τις αναπαντητες? Εχω κατεβάσει τον rapdialer αλλα μου εμφανιζει μονο οτι εξερχομενη κληση εχω κανει μεσα απο αυτον. Δεν συγχρονιζει με την stock εφαρμογη με αποτελεσμα τις εισερχομενες και τις αναπάντητες να μπορω να τις δω μονο απο την stock. Υπαρχει καποιος dialer τελικα να μπορω να χρησιμοποιω και να μείνω σε αυτον και να μην χρειάζεται να ανοιγω και τους δυο?
Link to comment
Share on other sites

Από χθες το βράδυ το viber έχει σκαλώσει!!!Δεν βαράει ειδοποιήσεις στην ώρα του αλλά μετά από κάνα μισάωρο με μια ώρα έρχονται....

 

Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

1) Έχεις WP8 ή WP8.1

 

2) Αυτός που έχει μέσα δεν σε βόλεψε?

 

Εχω wp8.1 και αυτος που υπαρχει ηδη δεν εχει λειτουργια smart

Link to comment
Share on other sites

Εχω wp8.1 και αυτος που υπαρχει ηδη δεν εχει λειτουργια smart

Γι αυτό κι εγώ αναγκάζομαι να χρησιμοποιώ και τους δυο ταυτόχρονα. Αυτο όμως δεν είναι σωστή λύση. Απαιτείται βελτίωση

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό κι εγώ αναγκάζομαι να χρησιμοποιώ και τους δυο ταυτόχρονα. Αυτο όμως δεν είναι σωστή λύση. Απαιτείται βελτίωση

 

Uservoice κανείς;...

Αντί να καθόμαστε εδώ και να ελπίζουμε να γίνει η επιφοίτηση των WP μονάχη της,

ας ποστάρουμε ιδέες στο Uservoice.

 

Το έχω ξαναπεί βέβαια,

κατά τον ίδιο τρόπο που υπάρχει τόπικ στο myphone για προτάσεις παιχνιδιών, εφαρμογών κτλ,

θα μπορούσαμε να δημιουργήσουμε και τόπικ με προτάσεις ιδεών στο Uservoice

ώστε όποιος θέλει να μπορεί να τις υποστηρίξει με την ψηφοφορία.

 

(Το κακό με το Uservoice είναι ότι πολλές καλές ιδέες χάνονται μέσα στη σαβούρα.

Αυτές τις καλές ιδέες πρέπει να αναδείξουμε με την ψήφο μας

και να τις ανεβάσουμε ψηλά ώστε η MS να τις λάβει υπόψη προς υλοποίηση.)

Edited by mobiuser

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι φαίνεται θα πρέπει να περιμένω wp9 για να παω σε κάποιο Lumia! :(

 

γιατί δεν κοιτάς κάποιο άλλο λειτουργικό ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...