Jump to content

Ελλάς@Euro 2004: ΤΟ ΠΗΡΑΜΕΕΕΕ!!!!!!


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 397
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς αναρτήσεις

rom04

Τοτε γεννηθικα 🤕

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alfa 156 (11 Ιούλ. 2004 , 16:57)

 

Ποιός απ'όλους?

;)

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (11 Ιούλ. 2004 , 15:50)

 

 

Παράθεση

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (11 Ιούλ. 2004 , 12:54)

 

Btw pedia shmera deixnh h NET ton teliko gia osous 8eloun na to grapsoun,den 8umame akribws ti wra alla kapou apo tis 6 kai meta einai extes egrapsa thn tsexia kai shmera 8a grapsw kai ton teliko

Pou tous pirame ta swbraka kiriolektika

 

 

Σήμερα 18.30 στη ΝΕΤ : ΕΛΛΑΔΑ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ(E)

 

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Mήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ φωτογραφίες φιλάθλων στην Πορτογαλία την ημέρα του τελικου? Είτε μεσα από το γήπεδο είτε εξω; Aν γίνεται σκέτες φωτογραφίες χωρίς κείμενο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος papias (16 Ιούλ. 2004 , 11:55)

 

Mήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ φωτογραφίες φιλάθλων στην Πορτογαλία την ημέρα του τελικου? Είτε μεσα από το γήπεδο είτε εξω; Aν γίνεται σκέτες φωτογραφίες χωρίς κείμενο.

 

 

Τώρα αυτό το κίτρινο χρώμα γύρω από το μάτι της, πρέπει να έχει γίνει μαύρο. Αλλά δεν είναι θέμα για συζήτηση τώρα πια :p

 

http://www.euro2004.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/EURO/197378_MEDIUMSQUARE.jpg

 

ΠΑΡΕ ΝΑ'ΧΕΙΣ :D

 

Αυτό...

 

κι αυτό...

 

και αυτό!!!

 

και ειδικά αυτό εδώ!!! ;)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναι μιας και προέρχεται απο την uefa,εγώ το έχω προπαραγγείλει εδώ και μέρες.. :)

 

--------------------------------

http://www.sportime.gr/ast/cov/gr/greece_stamps%204_2004_7_20_15_41_49_b.jpg

 

Στην Αθήνα, στον Πειραιά και στον Κορυδαλλό θα βρίσκονται τα σημεία πώλησης (κιόσκια) των εισιτηρίων διαρκείας για τους έξι αγώνες της Εθνικής Ελλάδας, στο πλαίσιο της προκριματικής φάσης του Παγκοσμίου Κυπέλλου του 2006, που θα διεξαχθεί στη Γερμανία. Γραμματόσημα οι διεθνείς μας. "Γκαγκάτσης: "Η Ελλάδα είναι έτοιμη για το Euro 2012".

 

Συγκεκριμένα, στην πλατεία Κοραή και στον πεζόδρομο της οδού Αιόλου στην Αθήνα, στην πλατεία Δραγάτση (απέναντι από το Δημοτικό Θέατρο) στον Πειραιά και στην πλατεία Ελευθερίας στον Κορυδαλλό. Η διάθεση των εισιτηρίων από τα κιόσκια θα γίνεται Δευτέρα-Παρασκευή από τις 09:00 έως τις 17:00, ενώ υπενθυμίζεται ότι η πρώτη ημέρα διάθεσης των εισιτηρίων είναι η Πέμπτη (22/7).

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πάει το μαλλί τα φτηνότερα; :whistle:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Wappy (21 Ιούλ. 2004 , 11:15)

 

90-120-150-250 είναι οι τιμές για τους 6 εντός έδρας αγώνες στο Καραϊσκάκη :)

 

Σαν δεν ντρέπονται λίγο...αντί να βάλουν φτηνές τιμές να ερθει όλος ο κόσμος... :mad: Τι φαρμακείο είναι αυτό??

 

 

 

Υ.Γ Οσο για τον Ριβάλντο που πήραμε ,ελπίζω να προσαρμοστεί στα Ελληνικά δεδομένα,μην πάει τσαμπα το΄μπάμ!! :worry:

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kinitoneidimonas (21 Ιούλ. 2004 , 14:52)

 

Σαν δεν ντρέπονται λίγο...αντί να βάλουν φτηνές τιμές να ερθει όλος ο κόσμος... :mad: Τι φαρμακείο είναι αυτό??

 

 

 

Για 6 αγώνες είναι οι τιμές , όχι για έναν... :whistle:

 

PS

Τι δουλειά έχει ο Ριβάλντο με την Εθνική μου λέτε?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vampyre (21 Ιούλ. 2004 , 15:07)

 

Για 6 αγώνες είναι οι τιμές , όχι για έναν... :whistle:

 

PS

Τι δουλειά έχει ο Ριβάλντο με την Εθνική μου λέτε?

 

Aν είναι για 6 ,τα παίρνω πίσω αυτά που εγραψα και σπεύδω αυριο να πάρω!!! :happy:

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vampyre (21 Ιούλ. 2004 , 15:07)

PS

Τι δουλειά έχει ο Ριβάλντο με την Εθνική μου λέτε?

 

ο Ριβάλντο έχει σχέση με το Καραϊσκάκη όπου θα γίνονται οι αγώνες :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Wappy (21 Ιούλ. 2004 , 15:39)

 

ο Ριβάλντο έχει σχέση με το Καραϊσκάκη όπου θα γίνονται οι αγώνες :p

 

 

Οπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη. :p Πορτοκάλι έχεις δει? Καμμία σχέση λέμε... :alien:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vampyre (21 Ιούλ. 2004 , 15:07)

 

PS

Τι δουλειά έχει ο Ριβάλντο με την Εθνική μου λέτε?

 

 

Με την εθνική Ελλάδος δεν έχει. Έχει με την Εθνική Βραζιλίας :happy: :D :p

Link to comment
Share on other sites

Τώρα άμα φάει κανά λουκέτο το θέμα μετά θα γράφετε ότι είναι απαράδεκτο που δεν υπάρχει θέμα για σχολιασμό της επιτυχίας της Ελληνικής Εθνικής ομάδας.
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Wappy (21 Ιούλ. 2004 , 11:15)

 

90-120-150-250 είναι οι τιμές για τους 6 εντός έδρας αγώνες στο Καραϊσκάκη :)

 

 

90=6x15. Στο Ελλάδα-Ισπανία είχα πάει με 10 ευρώ και είχα πάρει και εμφάνιση... :whistle:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος ειχε παει Πορτογαλια, και ειχε τραβηξει βιντεο με την καμερα του απο τις κερκιδες, τον ικετευω να το βάλει στο διαδικτυο!!!!!!!!!!!Ή εστω αν ξερει κάποιος να μου πει που μπορώ να βρω κάποιο τέτοιο βιντεακι......ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panos_vz (22 Ιούλ. 2004 , 04:06)

 

Αν καποιος ειχε παει Πορτογαλια, και ειχε τραβηξει βιντεο με την καμερα του απο τις κερκιδες , τον ικετευω να το βάλει στο διαδικτυο!!!!!!!!!!!Ή εστω αν ξερει κάποιος να μου πει που μπορώ να βρω κάποιο τέτοιο βιντεακι......ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό αυτό που θα σου πω. :o

 

Ο Δημήτρης Μάρκος, από το "ΚΑΝΑΛΙ 10" πήγε Πορτογαλία. Τράβηξε ο ίδιος με την κάμερα του, φοβερά πλάνα, (κοντινά, εκφράσεις, πλάνα που δεν δείξαν άλλα κανάλια κλπ κλπ).

 

Έδειξε μέρος του υλικού σε 2 εκπομπές του. Φοβερά πλάνα. :)

 

Δεν ξέρω αν μπορείς και θέλεις να απευθυνθείς στο κανάλι.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι αξίζουν τα διαρκείας (τουλάχιστον των 90 αν και περιμένω να δω σε τι θέσεις είναι), άλλωστε πήγαινα σε αγώνες της Εθνικής όταν έπαιζε και έχανε με κάτι Λευκορωσίες.

Πήγε κανείς σήμερα να μας πει αν έγινε πανικός με ουρές ή ήταν λογικά τα πράγματα; Γιατί είναι και εργάσιμες ώρες και χρειάζεται άδεια από τη δουλειά...

KCB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KCB (22 Ιούλ. 2004 , 20:42)

 

Θεωρώ ότι αξίζουν τα διαρκείας (τουλάχιστον των 90 αν και περιμένω να δω σε τι θέσεις είναι ), άλλωστε πήγαινα σε αγώνες της Εθνικής όταν έπαιζε και έχανε με κάτι Λευκορωσίες.

 

Και γω αυτό περίμενα να δω!!!

 

Διάβασε όμως αυτό, για να φτιαχτείς !!! :cry:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...